Jest jeszcze szansa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Postprzez Wasyl 2003-06-04, 12:46 pm

Bas statystyka to trochę bardziej magiczna gałązka wiedzy niż Twoja ulubiona biologia z szynką i amebą.
Wasyl
 


wasyl MORDA KRÓTKO PROSTYTUTKO!!!

Postprzez PREDATOR 2003-06-04, 11:09 pm

Jush ci mowilem szmato , żebyś taki mądry w szkole był !!!
a jeśli dalej mash zamiar kozaczyć to dawaj 1x1 i zobaczymy czy dalej będziesh taki mądry ...czekam imbecylu i mam w dupie twoje wypowiedzi może w twarz mi to powiesh a jak chcesz mnie gdzieś zabierać to najpirw przyjdz po mnie tania kupo gnoju z przemytu mozambijskiego!!
PREDATOR
 
Posty: 55
Dołączył(a): 2003-04-16, 11:36 pm
Lokalizacja: Aberdeen

Postprzez Wasyl 2003-06-05, 8:51 am

PREDATOR skreślamy Cię z listy przeszczepów mózgu...W Twoim przypadku wrócimy jednak do pomysłu włożenia do czaszki balonika napełnionego mieszaniną gazów łzawiących i rozweselających. Będziesz mógł symulować istnienie naturalnych emocji. Ubytki gazu w baloniku możesz uzupełniać pompując sobie z butli przez ucho. Wiem, że to nieco uciążliwe dla Ciebie rozwiązanie ale szybko nauczysz się tego pompowania. Może to nawet milutko łaskocze? Na koniec ponownie wzywam Cię do powrotu do Ośrodka i przestrzegam przez korzystaniem z usług brytyjskich weterynarzy! W Twoim obecnym stanie bezskuteczne są nawet tabletki dla ciężarnych żyraf, niestety...
Wasyl
 

Przystopujcie trochÄ™

Postprzez Gryzzly 2003-06-05, 12:53 pm

Panowie Wasyl i Predator przystopujcie trochę. Tego tematu nie stworzyłem żebyście się wyzywali. Proszę Was obrzucajcie się gównem gdzie indziej. Chciałem żeby wpisywały się tutaj osoby mające inne propozycje, wizje zakończenia sezonu, a nie te które chcą się tylko poobrażać. THX
Gryzzly
 

Postprzez WOJTEK 2003-06-05, 1:02 pm

WIZJE?TO PO THC .
WOJTEK
Adventure Group
 
Posty: 4837
Dołączył(a): 2003-01-02, 8:30 am

Postprzez fabian 2003-06-05, 4:24 pm

WOJTEK napisał(a):WIZJE?TO PO THC .
rotfl ale swoja droga zalóżcie sobie chłopaki temat wasyl pierdoli predatora, predator pierdoli wasyla, bo to są zdecydowanie wypowiedzi off-topic.
fabian
 
Posty: 890
Dołączył(a): 2003-04-24, 12:24 pm
Lokalizacja: Warszawa/Sosnowiec

okha

Postprzez PREDATOR 2003-06-16, 8:55 am

Gryzzly to nie ja zaczÄ…Å‚em z Wasylem a on ze mna....napisalem co mysle o pewnym gnoju z gliwic a Wasyl zaczal swoje...
a tak fogole Wasyl .....jesli chcesh mnie nadal gdzies zabierac to przyjdz po mnie ...tutaj taki madry jestes.....to jak jush mowilem dawaj 1x1 i po sprawie, chyba ze wiekszym wyczynem dla Ciebie jest kozaczenie na forum...zastanow sie nad soba!!

pozdro dla Śląska Wrocław...wracajcie szybko
PREDATOR
 
Posty: 55
Dołączył(a): 2003-04-16, 11:36 pm
Lokalizacja: Aberdeen

Poprzednia strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników