Po meczu Rozwój-Piast

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Postprzez BODZIO 2003-06-03, 4:05 pm

P.S. RadosTy to masz tupet.Zarzucać komukolwiek że kupuje mecze będąc jednocześnie kibicem Zagłębia Sosnowiec.
BODZIO
 


Postprzez rados 2003-06-03, 4:30 pm

BODZIO napisał(a):P.S. RadosTy to masz tupet.Zarzucać komukolwiek że kupuje mecze będąc jednocześnie kibicem Zagłębia Sosnowiec.

A to niby dlaczego??My meczy nie kupujemy.Wy tak.
rados
Zagłębiak
 
Posty: 285
Dołączył(a): 2003-04-17, 11:08 am

Postprzez bankier 2003-06-03, 5:37 pm

w tych czasach wcale nie będzie mi szkoda pogoni sczecin - jeśli nie przystapi do rozgrywek drugiej ligi! na początku lat dziewięćdziesiątych nikt za nami nie płakał jak spadaliśmy do V ligi. awans w takim wypadku - nie byłby niczym nagannym moralnie!

jasne, ze lepiej bedzie wygrać go na boisku - choć wynik w gliwicach, sam nie wiem jaki bedzie dla nas najlepszy? może sie okazać, ze sulma awansuje bo w bezpośrednich pojedynkach jest od nas lepsza (jasne, ze lepiej niż piast)

na koniec: szanse sa - grunwald bedzie walczył o zycie!
bankier
 
Posty: 2519
Dołączył(a): 2003-01-01, 1:26 pm
Lokalizacja: Z LEWICY!!!

Postprzez Bodzio 2003-06-03, 8:17 pm

Rados poprostu mecz na Rozwoju był kupiony przez Zagłębie i nie mów mi że takie sytuacje to błędy w obronie widzisz na tym przykładzie a AVI niestety to pokazuje jak kupiona została obrona Rozwoju. I nie klep mi głupot ze wy nie inni tak bo to są bajki ale nie dla mnie .
Bodzio
 

Postprzez bankier 2003-06-03, 8:30 pm

bodzio chyba zbyt długo siedzisz przed komputerem - zaczyna ci się mieszać to co masz zaoknem ze światem kreowanym przez komputerową rzeczywistość! tracisz powoli zdolność do formułowania sensownych wypowiedzi! mam radę zmień otoczenie - wyjdż, pogadaj z kolesiami napij sie piwka poderwij jakąś koleżankę! dzieki temu może ochłoniesz i przestaniesz nas katować swoimi przemysleniami! bez odbioru - nie traktuj więc tej wypowiedzi jako zaproszenia do dyskusji!
bankier
 
Posty: 2519
Dołączył(a): 2003-01-01, 1:26 pm
Lokalizacja: Z LEWICY!!!

Postprzez close 2003-06-03, 8:54 pm

bankier napisał(a):bodzio chyba zbyt długo siedzisz przed komputerem - zaczyna ci się mieszać to co masz zaoknem ze światem kreowanym przez komputerową rzeczywistość! tracisz powoli zdolność do formułowania sensownych wypowiedzi! mam radę zmień otoczenie - wyjdż, pogadaj z kolesiami napij sie piwka poderwij jakąś koleżankę! dzieki temu może ochłoniesz i przestaniesz nas katować swoimi przemysleniami! bez odbioru - nie traktuj więc tej wypowiedzi jako zaproszenia do dyskusji!

bankier to czemu teraz nie chcesz z bodziem gadac jak coś ci zarzuca?wynika to z tego ze nie umiecie przegrywać!!!gdyby tarachulski miał by każdy mecz kupować to by juz dawno kupił połowę składu wisły kraków.
close
 

Postprzez close 2003-06-03, 8:54 pm

bankier napisał(a):bodzio chyba zbyt długo siedzisz przed komputerem - zaczyna ci się mieszać to co masz zaoknem ze światem kreowanym przez komputerową rzeczywistość! tracisz powoli zdolność do formułowania sensownych wypowiedzi! mam radę zmień otoczenie - wyjdż, pogadaj z kolesiami napij sie piwka poderwij jakąś koleżankę! dzieki temu może ochłoniesz i przestaniesz nas katować swoimi przemysleniami! bez odbioru - nie traktuj więc tej wypowiedzi jako zaproszenia do dyskusji!

bankier to czemu teraz nie chcesz z bodziem gadac jak coś ci zarzuca?wynika to z tego ze nie umiecie przegrywać!!!gdyby tarachulski miał by każdy mecz kupować to by juz dawno kupił połowę składu wisły kraków.
close
 

Postprzez bankier 2003-06-03, 9:03 pm

nie stać gościa na to! jedynie może podrzucać kaskę trzecioligowcom - a druga liga zweryfikuje jego możliwości finansowe!
bankier
 
Posty: 2519
Dołączył(a): 2003-01-01, 1:26 pm
Lokalizacja: Z LEWICY!!!

Postprzez Gliwice 2003-06-03, 9:27 pm

Piast kupije mecze oczywiscie ze tak bo do tego predyspozycje wspanialego prezesa ktory ma za co kupowac wy niestety nie macie tyle pieniedzy i udalo wam sie kupic tylko pare meczy bo druzyny lepsze nie daja sie kupic za drobne pieniadze ktorymi dysponujecie a 2 liga zweryfikuje mozliwosc Piasta,oczywiscie ze tak wkoncu mamy tyle poieniedzy ze bedziemy kupowac druzyne ktory sie dadza sprzedac ale wczesniej wykupimy dobrych graczy z 1 i 2 ligi bo nasz kochany prezes z polaczenie firmy Opel stworzy druzyne na miare conajmniej pucharu uefa.Taka jest prawda a wy calkiem mozliwe ze wkoncu bo 3 lub 4 latach awansujecie do 2 ligi ale za rok czeka was kolejne osądzanie druzyny ktora bedzie przed wami w tabeli i oczustwa i kupowanie meczy nierozumie tego i chyba nie zrozumie ze nie mozecie sie pogodzic z tym ze jest jakas lepiej zorganizowana druzyna od was , oczywiscie ze zaraz powiecie ale my mamy lepszych kibicow stadion wiekszy ale to wam niestety awansu nie da wiec powodzenia w meczach z Ślaskiem Wrocław i Ruchem Radzionkow moga byc bardzo ciekawe mecze i wtedy sie okaze czy macie po co wchodzic do 2 ligi wy nie daliscie rok temu sie utrzymac teraz nasza kolej na zasmakowanie 2 ligi . PIAST GLIWICE GKS 2 LIGA JEST !!!!!!!!!!!!![/quote]
Gliwice
 

Postprzez LTMario 2003-06-03, 9:36 pm

Na meczu nie byłem ale bardzo dziwne jest to że Piast tak często ma rzuty karne , często też zwodnicy drużyny przeciwnej dostają dużo zółtych i czerwonych kartek , i obsada sędziowska ich meczów też nie jest najlepsza !! cya na meczu ! 2 Liga Będzie Nasza !
LTMario
 
Posty: 318
Dołączył(a): 2003-04-27, 2:39 pm
Lokalizacja: 100 Lecie

Postprzez Gliwice 2003-06-03, 9:50 pm

To przypomnij mi mecz na ktorym przeciwnik Piasta dostal czerwona kartke bo ja jakos nie umie sobie za bardzo przypomniec
Gliwice
 

Postprzez bankier 2003-06-03, 10:22 pm

koles śmigaj na swoje wiejskie forum - nikt cie tu nie zapraszał, i chyba nikt z nas nie chce czytać twoich wywodów. My wiemy swoje - a twoje argumenty są na tyle proste, ze nie zmienią mojego poglądu na sprawę awansu!

ps. ten się śmieje kto sie śmiej ostatni - a do końca rozgrywek jeszcze trzy kolejki i każda z drużyn ma 9 punktów do zdobycia - więc kolężko nie ciesz sie jeszcze bo awansu mozesz nie być pewnien nawet do ostatniej kolejki!
bankier
 
Posty: 2519
Dołączył(a): 2003-01-01, 1:26 pm
Lokalizacja: Z LEWICY!!!

Postprzez nb 2003-06-04, 4:53 pm

bankier napisał(a):
ps. ten się śmieje kto sie śmiej ostatni - a do końca rozgrywek jeszcze trzy kolejki i każda z drużyn ma 9 punktów do zdobycia - więc kolężko nie ciesz sie jeszcze bo awansu mozesz nie być pewnien nawet do ostatniej kolejki!


wy za to byliscie pewni awansu juz kilka kolejek wczesniej (hahaha)
no ale cóż, zycie to nie bukiet róż.

zycze wam kiblowania w 3 lidze na wieki, zobaczymy ile osób bedzie chodzic na ZS w przyszlym sezonie..

..nie pozdrawiam
nb
 

kibice

Postprzez ^m@rcin^ 2003-06-04, 5:08 pm

nb napisał(a):
bankier napisał(a):
zycze wam kiblowania w 3 lidze na wieki, zobaczymy ile osób bedzie chodzic na ZS w przyszlym sezonie..



Napewno wiecej niz na Piasta w 2 :!:
^m@rcin^
ULTRAS ZAGŁĘBIE
 
Posty: 4439
Dołączył(a): 2002-12-31, 2:53 pm
Lokalizacja: Sosnowiec-Pogoń

Postprzez bankier 2003-06-04, 5:32 pm

bankier NIE NAPISAŁ!!! zycze wam kiblowania w 3 lidze na wieki, zobaczymy ile osób bedzie chodzic na ZS w przyszlym sezonie..

to prowokacja afera grubymi nićmi szyta! chcę zwołania internetowej komisji śledczej do zbadania sprawy bankiera!!! FORUMOWICZE ZBUDĹšCIE SIĘ!!!
bankier
 
Posty: 2519
Dołączył(a): 2003-01-01, 1:26 pm
Lokalizacja: Z LEWICY!!!

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników