Po meczu Rozwój-Piast

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Po meczu Rozwój-Piast

Postprzez bbartek 2003-06-03, 6:35 am

Byłem na tym meczu i myślę, że Piast nie kupił go a sedziowanie tez było OK, ale równoczesnie zadziwiajaca była bezradność Lisa ( 19-Rozwój), który przez pierwsze 20 minut robił wszystko aby Piast strzelił bramke.
Piast tego nie zrobił, ale Olczak, który " próbując" wybic piłkę strzElił w sam srodek bramki.
Może to przypadek ?
II połowa była zdecydowanie lepsza Rozwoju, ale to Piast miał kilka setek.
Niestety tem mecz potwierdził, że nie lubia nas sedziowie, bo jak mozna wytłumaczyć 11 żółótych kartek w meczu z Lechem i 2 żółte na Rozwoju, a mecze były tak samo ostre.
Na Rozwoju sędzia gwidże jedenastkę, a u nas sedzia, w podobnej sytuacji, nie widzi tego a dodatkowo Ujek dostaje czerwona kartkę.
Obojetnie czy awansujemy teraz czy w przyszłym roku WR musi coś z tym zrobić!
Piast ma kilka więcej indywidualności niż my ( Radzewicz, Andruszczak, Krygier), ale :
- mamy lepszego trenera, który z druzyny bez gwiazd ( jak na III ligę) stworzył dobry ZESPÓŁ, który od kilkunastu meczy nie przegrał i w tej rundzie starcił tylko 2 bramki,
-mamy dużo więcej i duzo lepszych kibiców - na Rozwoju była grupa około 100 osób z Gliwic, z tego 25-30 na sektorze dla gości, ZERO flag, DWA głośniejsze okrzyki przez 90 minut,
-Tarachulski jest zaprzeczeniem ducha sportu ( mecze bez kibiców Zagłebia).
Jeszczę wierzę w awans w tym roku, ale to co pokazaliśmy( trener, zawodnicy + kibice) w rundzie reważowej to ogromny kapitał na powrót do WIELKIEGO ZAGŁĘBIA.
bbartek
 


Postprzez WOJTEK 2003-06-03, 6:40 am

LIGĘ PRZEGRALISMY DUŻO WCZEŚNIEJ.ŚWIEBODZIN,CARBO U SIEBIE.MK NA WYJEĹšDZIE.MOŻNA WYLICZAĆ DŁUGO.A SZKODA...
WOJTEK
Adventure Group
 
Posty: 4837
Dołączył(a): 2003-01-02, 8:30 am

Postprzez bankier 2003-06-03, 6:49 am

ciekawe czy "zycie" stworzy nam szansę awansu np. z drugiego miejsca? Wymogi licencyjne dla II-go ligowców oraz sytuacja szczecinskiej Pogoni rodzi pewne nadzieje - bo jak piast wchodzi do ligi "kuchennymi drzwiami" wykładając za to pieniądze dla swoich przeciwników (wiadome obnizki formy miedzi, odry itp.) - to dlaczego Zagłębie nie może wykorzystać otwierającej się szansy. Może jakieś baraże??? bo jakby II liga grała w niepełnym składzie byłoby to śmieszne (a u nas tak sie może zdarzyć)!

jeśli chodzi o mecz na rozwoju - to dla mnie było pewnym, że gliwiczanie wyjada bogatsi o trzy punkty! nie ma nad czym dyskutować! w następnym meczu też piastowi nic sie nie stanie! kolejne trzy punkty....

ps. dobrze, że piłkarze jeszcze wierzą i wygrywają!!! musimy im za to podziekować w teoretycznie ostatnim meczu tej pięknej wiosny na własnym stadionie! swoją droga - ciekawe jak zostanie rozwiązanym problem meczu sosnowiczan w gliwicach z carbo??? najrozsądniej byłoby go przenieść na Ludowy...

pozdro!

i jeszcze jedno - przepraszam, ze wyjechałem za główny nurt tematu
bankier
 
Posty: 2519
Dołączył(a): 2003-01-01, 1:26 pm
Lokalizacja: Z LEWICY!!!

Postprzez Fan 2003-06-03, 8:32 am

No coz skonczylo sie tak jak musialo sie skonczyc. Hanysy wchodza sobie do rowa i tyle. Co do awansu to jednak nie wiadomo czy mogloby to byc Zaglebie, bo moga zrobic jeszcze numer taki ze ew. miejsce Pogoni zajmie druzyna z najwieksza iloscia punktow z 3 ligi z drugich miejsc. A teraz jest to Korona. Prawde powiedzial Wojtek. Lige przegralismy wczesniej i klania sie tu Swiebodzin, MK czy wlasnie Carbo.
Fan
Working Class
 
Posty: 509
Dołączył(a): 2003-01-02, 3:49 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez WOJTEK 2003-06-03, 8:43 am

JA WOLĘ GRAĆ W 3 LIDZE NIŻ WEJŚĆ KOSZTEM POGONI.NAWET JAKBY CO TO I TAK JAKAŚ DRUŻYNA Z 2 LIGI SIĘ UTRZYMA.
WOJTEK
Adventure Group
 
Posty: 4837
Dołączył(a): 2003-01-02, 8:30 am

Postprzez rados 2003-06-03, 8:50 am

A ja jeszcze wierze w awans.Piast powinien zremisować z Lechem (bo ich nie kupią ,a są za słabi by z nimi wygrać-gorzej będzie jak Lech wygra...)
,Grunwald też im nie odpuści,więc może być jeszcze awans.A jeśli jakiś klub z II ligi nie otrzyma licencjii i my di niej wejdziemy przy "stoliku" to dla mnie to zaden problem.
rados
Zagłębiak
 
Posty: 285
Dołączył(a): 2003-04-17, 11:08 am

Postprzez WOJTEK 2003-06-03, 9:05 am

A DLACZEGO TO MY MAMY WEJŚĆ?BO TAK NAM SIĘ PODOBA???
WOJTEK
Adventure Group
 
Posty: 4837
Dołączył(a): 2003-01-02, 8:30 am

Postprzez rados 2003-06-03, 9:24 am

WOJTEK napisał(a):A DLACZEGO TO MY MAMY WEJŚĆ?BO TAK NAM SIĘ PODOBA???

Nie.Ponieważ spełniamy wymogi licencyjne.
rados
Zagłębiak
 
Posty: 285
Dołączył(a): 2003-04-17, 11:08 am

Postprzez WOJTEK 2003-06-03, 9:34 am

ALE GŁUPOTA.WOLĘ WYWALCZYĆ AWANS NA BOISKU.MAM NADZIEJĘ,ZE POGOŃ SIĘ NIE ROZLECI.A MY WEJDZIEMY ZAMIAST PIASTA.
WOJTEK
Adventure Group
 
Posty: 4837
Dołączył(a): 2003-01-02, 8:30 am

Postprzez rados 2003-06-03, 9:57 am

WOJTEK napisał(a):ALE GŁUPOTA.WOLĘ WYWALCZYĆ AWANS NA BOISKU.MAM NADZIEJĘ,ZE POGOŃ SIĘ NIE ROZLECI.A MY WEJDZIEMY ZAMIAST PIASTA.

Pewnie że ja też bym wolał by wywalczyć awans na boisku,ale jeśli to się nie uda to spójrzmy na to z innej strony:jeśli nie awansujemy to tylko dlatego że Piast kupuje mecze.Bo taka jest prawda.Jeśteśmy od nich zdecydowanie lepsi i awans do II ligi dzięki licencji byłby dla nas formą zadośćuczynienia za znakomitą postawę w rundzie wiosennej i jakąs rekompensatą za kupowanie meczy przez Piasta,dzięki czemu chyba awansują.
rados
Zagłębiak
 
Posty: 285
Dołączył(a): 2003-04-17, 11:08 am

Postprzez Bodzio 2003-06-03, 10:42 am

Krótko i zwięzle k***a mac zawalilisci sobie jesień swoimi kopaczami to teraz co PIAST wszystko kupuje powiem słownictwem wszchmoncnego
WOJTKA z waszego forum k***a ODJEBAc sie od Piast i od kibiców jacy są tacy są ale są i jeżdzą za drużynaą wszędzie nie ważne ilu ale są czego nie można powiedzieć o naszym rywalu z Z.G.Pieerwszy raz od początku batali o 3 lgę wyrażam się w ten sposób ale wasz sposób myślenia poprostu wkurwia normalnych kibiców.Tak więc reasumując poraz kolejny i wulgarny za co przepraszam normalnych kibiców Zagłębia
ODJEBAĆ SIĘ OD PIASTA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
Bodzio
 

Postprzez WOJTEK 2003-06-03, 10:47 am

BRAWO.DOCENIŁEŚ MNIE.
WOJTEK
Adventure Group
 
Posty: 4837
Dołączył(a): 2003-01-02, 8:30 am

Postprzez rados 2003-06-03, 11:10 am

Bodzio napisał(a):Krótko i zwięzle k***a mac zawalilisci sobie jesień swoimi kopaczami to teraz co PIAST wszystko kupuje

A co ma wspólnego nasza postawa w rundzie jesiennej(fakt że była maxymalnie do dupy) z tym że wy mecze kupujecie?Przecież wszyscy o tym wiedzą tylko do was to jakoś dotrzeć nie może.
P.S.A ja myslalem że "Piłkarski poker" to fantastyka. :(
rados
Zagłębiak
 
Posty: 285
Dołączył(a): 2003-04-17, 11:08 am

Postprzez Bodzio 2003-06-03, 3:18 pm

A co ma wspólnego nasza postawa w rundzie jesiennej?
Ma to że dzisiaj brakuje wam punktów które straciliście jesienią i teraz jak awans coraz bardziej się oddala to najłatwiej skwitować kpujecie,no niestety wy też mecz z Rozwojem załatwiliście aż palce lizać dowód wasze AVI pokazuje jak się kupuje środkowych obrońców no i niestety bramkarza.[/b]
Bodzio
 

Postprzez rados 2003-06-03, 4:00 pm

Bodzio napisał(a):A co ma wspólnego nasza postawa w rundzie jesiennej?
Ma to że dzisiaj brakuje wam punktów które straciliście jesienią i teraz jak awans coraz bardziej się oddala to najłatwiej skwitować kpujecie,no niestety wy też mecz z Rozwojem załatwiliście aż palce lizać dowód wasze AVI pokazuje jak się kupuje środkowych obrońców no i niestety bramkarza.[/b]

No to jeśli my kupiliśmy środkowych obrońcówi bramkarza Rozwoju,to co mam powiedzieć o was.Wczoraj graliście tak BEZNADZIEJNIE SŁABO że Rozwój musiał wam pomóc i sam sobie strzelił gola.Bo inaczej to nawet z takim Rozwojem byście nie wygrali.I wy do II ligi??Pytam się z czym.
No chyba że z tymi fantastycznymi kibicami którzy w ogromnych ilościach jeżdżą na każdy mecz Piasta.
P.S.Ty to masz tupet.Zarzucać komukolwiek że kupuje mecze będąc jednocześnie kibicem Piasta.
rados
Zagłębiak
 
Posty: 285
Dołączył(a): 2003-04-17, 11:08 am

Następna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników