teraz pora na dwa remisy Piasta

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Postprzez WOJTEK 2003-06-04, 10:07 am

gość wiadomo skąd napisał(a):To wyjaśnię wam tą waszą tabelkę wszechczasów:
1) Piast Gliwice to drugoligowiec o najdłuższym stażu w Polsce
2) Gliwice nie miały niestety szczęścia mieć Edwarda G. - dlatego niezakosztowały I Ligi. Popatrzcie sobie kiedy Zagłębie święciło największe triumfy - w latach I Sekretarza, przed, czy teraz !!!!
3) Wy mieliście za czasów minionych, my mamy teraz odpowiedni klimat w mieście dla drużyny piłkarskiej i jeżeli awansujemy (w co wierzę) to oprócz samego miasta, również OPEL będzie naszym sponsorem i to strategicznym. A wtedy mam nadzieję że i I Liga stanie się faktem.
A WIESZ SKĄD BYŁ MESSNER?BYŁY PREMIER...
WOJTEK
Adventure Group
 
Posty: 4837
Dołączył(a): 2003-01-02, 8:30 am


Postprzez Chwast 2003-06-04, 10:44 am

gość wiadomo skąd napisał(a):To wyjaśnię wam tą waszą tabelkę wszechczasów:
2) Gliwice nie miały niestety szczęścia mieć Edwarda G. - dlatego niezakosztowały I Ligi. Popatrzcie sobie kiedy Zagłębie święciło największe triumfy - w latach I Sekretarza, przed, czy teraz !!!!


Pieprzysz, koleś, głupoty.

Gierek był I sekretarzem KC PZPR w latach 1970-1981, a największe sukcesy Zagłębia to:

1955 - II miejsce
1962 - III miejsce
1962 - Puchar Polski
1963 - III miejsce
1963 - Puchar Polski
1964 - II miejsce
1965 - III miejsce
1967 - II miejsce
1972 - II miejsce
1977 - Puchar Polski
1978 - Puchar Polski

Sukcesów jest 11. Za czasów Gierka były tylko 3 z nich
Chwast
 

Więcej szacunku dla nas samych

Postprzez bidzej 2003-06-04, 10:55 am

Panowie szkoda polemizować z ludźmi którzy nawet czytać nie potrafią. Więcej szacunku miejmy do nas samych. A oni niech sobie tkwią w tych przekonaniach że Opel im jeszcze stworzy drugi Bayern Monachium. Buachcachcacha. Na tych podgliwickich polach wybuduje im Gliwitz Arena. Hahahhahahahaha.

Marzyciele.......
bidzej
 
Posty: 162
Dołączył(a): 2003-01-02, 2:04 pm
Lokalizacja: SOSNOWIEC - POGOŃ

Postprzez rados 2003-06-04, 11:55 am

gość wiadomo skąd napisał(a):... OPEL będzie naszym sponsorem i to strategicznym. A wtedy mam nadzieję że i I Liga stanie się faktem.

A my mamy włoskiego sponsora.I co?W której lidze gramy??A ty myslisz że jak przyjdzie do was Opel to od razu da wam na I lige???Chłopie opamiętaj sie.Ja też tak myslałem że jak Włosi przyjdą to rzuca kase i niedługo bedzie nawet I liga.A oni dają tylko tyle kasy że stać nas na zawodników pokroju Staweckiego czy Stolpy z którymi do I ligi na bank nie awansujemy.
rados
Zagłębiak
 
Posty: 285
Dołączył(a): 2003-04-17, 11:08 am

Postprzez Władek 2003-06-04, 1:19 pm

gość wiadomo skąd napisał(a):To wyjaśnię wam tą waszą tabelkę wszechczasów:
2) Gliwice nie miały niestety szczęścia mieć Edwarda G. - dlatego niezakosztowały I Ligi. Popatrzcie sobie kiedy Zagłębie święciło największe triumfy - w latach I Sekretarza, przed, czy teraz !!!!


Gierek był kibice Ruchu Chorzów, choć niewielu o tym wiedziało. Nawet w naczalstwie sądzili że Gierek kibicuje Zagłębiu i - chcąc mu się przypodobać - powiększyli swego czasu I ligę bo Zagłębiu groziła degradacja (na marginesie: czy to triumf?). Okazało się później że niepotrzebnie bo Zagłębie utrzymałoby się bez tej pomocy. Gałeczka wspominał kiedyś, że jedyna pomoc jaką otrzymało Zagłębie od Gierka to pobyt w sanatorium jednego z kontuzjowanych piłkarzy.
Władek
 
Posty: 93
Dołączył(a): 2003-01-03, 3:08 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez Pesto 2003-06-04, 4:59 pm

Aż miło popatrzyć na LIDERA tabeli wszechczasów 8)

Dla wyjaśnienia - Edward Gierek rządził w 1970-1980 , oprócz Zagłebia darzył sympatią ... Ruch Chorzów (dziwne , ale prawdziwe).

Sukcesy Zagłębia :
Wicemistrzostwo : 1955,1964,1967,1972
Puchar Polski : 1962,1963,1977,1978

tak więc daty niezbyt się pokrywają ...

W 1978 Zagłębie pokonało w finale PP ... Piasta Gliwice (2:1). Jak Piast doszedł do finału ? Gierek mu pomógł ? :lol:

A ostani awans do I ligi to ... przełomowy 1989 . Wtedy Gierek naprawdę miał niewiele do gadania. :lol:

o kruca fuks ... nie zauważyłem 2 podstrony :lol: Chwast mnie ubiegł .
Pesto
kumaty
 
Posty: 754
Dołączył(a): 2003-01-16, 2:41 am

Poprzednia strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników