teraz pora na dwa remisy Piasta

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

teraz pora na dwa remisy Piasta

Postprzez olo69 2003-06-02, 7:48 pm

wydaje mi się że końcówka sezonu może przynieść jeszcze niespodzianki, nie należę do kibiców najmłodszych i z reguły odkąd pamietam końcówki sezonów były zawsze istotne dla Zagłębia tzn. liczyło się czy wystarczy punktów do utrzymania, mam na myśli czasy pierwszo ligowe (z wyjątkiem roku 1985), myślę, że jest jeszcze nikła szansa, po prostu lech gra ciekawą piłkę szczególnie z kontry, natomiast grunwald jeśli puści mecz piastowi to poleci do czwartej ligii (bardzo ciekawy rozkład ostatnich kolejek jeśli chodzi o dół tabeli. Jeśli spadłoby podbeskidzie, to z naszej grupy poleci chyba sześć zespołów. My wygrywajmy wszystko, a jeszcze może być ciekawie 8)
olo69
 
Posty: 1126
Dołączył(a): 2003-05-01, 10:31 pm
Lokalizacja: modrzejowska city


Postprzez Franz 2003-06-02, 8:05 pm

olo sam juz prawie w to nie wierze ale mam nadzieje ze sie uda :)

pozdro...
Franz
Pudzian
 
Posty: 1764
Dołączył(a): 2003-01-07, 8:37 pm
Lokalizacja: Sosnowiec- Pogoń Posty: Licznik nieczynny do odwołania

Postprzez Kamilsts 2003-06-02, 9:38 pm

ZAGŁĘBIE awansuje !!!! :twisted:
Będą 2 remisy Piasta zgadzam się !!!
Kamilsts
 

Postprzez kwachu 2003-06-03, 7:37 am

Mnie tez zdaje sie ze najblizsze dwa mecze zadecyduja o wszystkim. Ostatnio piast nie musial sie za bardzo wysilac - jak nie szlo to dostawal karnego (myszkow), albo przeciwnicy sami sobie bramki strzelali (rozwoj), albo grali w niepelnym skladzie (miedz)... Lech i Grunwald nie odpuszcza z wiadomych powodow (walka o awans i utrzymanie). Pozostaje miec tylko nadzieje na dwa remisy piasta w tych meczach i wygranie przez Zagłębie trzech pozostałych spotkań. To jest mozliwe!
kwachu
 
Posty: 916
Dołączył(a): 2003-04-24, 8:44 am
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez CZaRnYY 2003-06-03, 8:54 am

Tylko czy z taką dyspozycją Grunwald może odebrać punkty Piastowi?
Ja niestety w to wątpie :(
CZaRnYY
 
Posty: 840
Dołączył(a): 2003-01-01, 5:02 pm
Lokalizacja: Sosnowiec - Piastów

Postprzez gość 2003-06-03, 11:42 am

1. Wam niejaki Pan Kolonko (bramkarz) z Rozwoju to się tylko "majtnął" - ale przecież wyście grali czysto.
2. Wy macie nadzieję na dwa remisy Piasta - a ja mam nadzieję że dostaniecie BATY w Gliwicach z CARBO. I temat awansu zamkniecie raz na zawsze.
gość
 

Postprzez Sadek 2003-06-03, 12:43 pm

oby były 2 remisy
Sadek
dj. transfer
 
Posty: 1167
Dołączył(a): 2003-04-22, 6:46 pm
Lokalizacja: Dańdówka

WIARA KTÓRA PRZETRWAŁA!!!!!

Postprzez PREDATOR 2003-06-03, 1:04 pm

Panowie jak w temacie WIARA KTÓRA PRZETRWAŁA co sie z wami niektórymi dzieje ??....Wiem szanse maleja ale nadal są i musimy w to wierzyć , że jednak awansujemy mimi wszystko na przekór wszystkim i wszystkiemu...NAM sie NALEŻY 2 LIGA i tyle.....a więć wszyscy macie WIERZYĆ WIERZYĆ I Jeszcze Raz WIERZYĆ!!!!
Ja WAM Mówie w przyszłym sezonie wszyscy spotkamy sie w 2lidze....zobaczycie!!!
piast sie w koncu skroszy...moze poprosimy prezesa Grunwaldu o przelozenie meczu z piastem....pojechalibysmy mnie sietam podobala ta goscina.....i jeszcze jedno mam nadzieje ze piasta nie ugoszcza tak jak nas a najlepiej niech ich nie puszczaja....a więc prezesie Grunwaldu podążaj za ciosem i do gościnnośc z Twojej strony dla NAS dorzuc jeszcze urwanie punktow piastowi:)....
A MY Panowie do końca do samiuśkiego końca rozgrywek WSZYSCY na Ludowy i na pozostale 2 wyjazdy i doping taki jakiego jeszcze nie było
w końcu to jakaś część tej WIARY ..A WIARA CZYNIU CUDA !!!!
PREDATOR
 
Posty: 55
Dołączył(a): 2003-04-16, 11:36 pm
Lokalizacja: Aberdeen

Postprzez kwachu 2003-06-03, 1:22 pm

Powiem więcej - nam się nalezy nie tylko 2 liga. NAM SIĘ NALEŻY 1 LIGA. I TYLE. MUSI się udać w perspektywie dwóch lat. A co do wiary w cuda - nie raz już goniliśmy pierwsze miejsce i zawsze toczyliśmy ciężkie boje o awans do samego końca (janina, unia skierniewice). Więc i tym razem mam do końca nadzieję, że będzie dobrze!
kwachu
 
Posty: 916
Dołączył(a): 2003-04-24, 8:44 am
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: WIARA KTÓRA PRZETRWAŁA!!!!!

Postprzez Sadek 2003-06-03, 1:36 pm

PREDATOR napisał(a):Panowie jak w temacie WIARA KTÓRA PRZETRWAŁA co sie z wami niektórymi dzieje ??....Wiem szanse maleja ale nadal są i musimy w to wierzyć , że jednak awansujemy mimi wszystko na przekór wszystkim i wszystkiemu...NAM sie NALEŻY 2 LIGA i tyle.....a więć wszyscy macie WIERZYĆ WIERZYĆ I Jeszcze Raz WIERZYĆ!!!!
Ja WAM Mówie w przyszłym sezonie wszyscy spotkamy sie w 2lidze....zobaczycie!!!
piast sie w koncu skroszy...moze poprosimy prezesa Grunwaldu o przelozenie meczu z piastem....pojechalibysmy mnie sietam podobala ta goscina.....i jeszcze jedno mam nadzieje ze piasta nie ugoszcza tak jak nas a najlepiej niech ich nie puszczaja....a więc prezesie Grunwaldu podążaj za ciosem i do gościnnośc z Twojej strony dla NAS dorzuc jeszcze urwanie punktow piastowi:)....
A MY Panowie do końca do samiuśkiego końca rozgrywek WSZYSCY na Ludowy i na pozostale 2 wyjazdy i doping taki jakiego jeszcze nie było
w końcu to jakaś część tej WIARY ..A WIARA CZYNIU CUDA !!!!


zgadzam sie z toba wierzcie w to ze moga byc 2 remisy piasta z lechem i naszym ,,ukochanym'' Grunwaldem pozdr.
Sadek
dj. transfer
 
Posty: 1167
Dołączył(a): 2003-04-22, 6:46 pm
Lokalizacja: Dańdówka

Postprzez zosia 2003-06-03, 2:09 pm

kwachu napisał(a):Powiem więcej - nam się nalezy nie tylko 2 liga. NAM SIĘ NALEŻY 1 LIGA. I TYLE. MUSI się udać w perspektywie dwóch lat. A co do wiary w cuda - nie raz już goniliśmy pierwsze miejsce i zawsze toczyliśmy ciężkie boje o awans do samego końca (janina, unia skierniewice). Więc i tym razem mam do końca nadzieję, że będzie dobrze!

Co tam I liga, wam za szlachetność to należy się LM i to bez rundy wstepnej, a najlepiej od razu pólfinały !!!
Z przykrością stwierdzam ze jesteście zbyt zadufani w sobie.
zosia
 

Postprzez kwachu 2003-06-04, 7:12 am

Popatrz sobie na tabelę wszechczasów pierwszej ligi. Potem popatrz na tradycje klubu jakim jest Zagłębie Sosnowiec. I przestań wypisywać takie pierdoły bo się człowiekowi słabo robi.
kwachu
 
Posty: 916
Dołączył(a): 2003-04-24, 8:44 am
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez WOJTEK 2003-06-04, 7:19 am

JA POLECAM CIEKAWĄ LEKTURĘ : http://strony.wp.pl/wp/jsikor/wszech.htm JAKOŚ PIASTA TAM NIE WIDAĆ.
WOJTEK
Adventure Group
 
Posty: 4837
Dołączył(a): 2003-01-02, 8:30 am

Postprzez kwachu 2003-06-04, 7:26 am

Hmmm... Wojtek - tam jest tylko 71 pozycji - więc gdzie ty sie piasta spodziewasz znaleźć :lol: Jakby gdzies byla tabela 2 lub 3 ligi to pewnie by się gdzieś w jej ogonku znaleźli...
kwachu
 
Posty: 916
Dołączył(a): 2003-04-24, 8:44 am
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez gość wiadomo skąd 2003-06-04, 9:56 am

To wyjaśnię wam tą waszą tabelkę wszechczasów:
1) Piast Gliwice to drugoligowiec o najdłuższym stażu w Polsce
2) Gliwice nie miały niestety szczęścia mieć Edwarda G. - dlatego niezakosztowały I Ligi. Popatrzcie sobie kiedy Zagłębie święciło największe triumfy - w latach I Sekretarza, przed, czy teraz !!!!
3) Wy mieliście za czasów minionych, my mamy teraz odpowiedni klimat w mieście dla drużyny piłkarskiej i jeżeli awansujemy (w co wierzę) to oprócz samego miasta, również OPEL będzie naszym sponsorem i to strategicznym. A wtedy mam nadzieję że i I Liga stanie się faktem.
gość wiadomo skąd
 

Następna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników