Mecz Grunwaldu z Zagłębiem

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Mecz Grunwaldu z Zagłębiem

Postprzez Bodzio 2003-05-31, 8:05 am

Może w tym miejscu wpiszemy rzeczy które będą miały charakter przekrętu na waszym meczu.Wiem że ten temat zwiesicie ale czemu nie spróbować może będą ciekawe wiadomości.Denerwuje mnie że żauważcie drodzy kibice Z.S tylko jedna drużynę tj.Piasta ja jako kibic nigdy no prawie nigdy nie wysunąłem jakiegokolwiek oskarżenia pod adresem Z.S a można by było zawsze znaleść ciekawostkę która można by było potem rozwinąc do granic absurdu.Pozdrowienia dla prawdziwych KIBICÓW!!!!
Bodzio
 


Re: Mecz Grunwaldu z Zagłębiem

Postprzez bidzej 2003-05-31, 10:26 am

Bodzio napisał(a):Może w tym miejscu wpiszemy rzeczy które będą miały charakter przekrętu na waszym meczu.Wiem że ten temat zwiesicie ale czemu nie spróbować może będą ciekawe wiadomości.Denerwuje mnie że żauważcie drodzy kibice Z.S tylko jedna drużynę tj.Piasta ja jako kibic nigdy no prawie nigdy nie wysunąłem jakiegokolwiek oskarżenia pod adresem Z.S a można by było zawsze znaleść ciekawostkę która można by było potem rozwinąc do granic absurdu.Pozdrowienia dla prawdziwych KIBICÓW!!!!


JASNE PEWNIE TYLKO MY MAMY PARANOJE KUPOWANIA WYNIKÓW PRZEZ PIASTA !!!!
GOŚCIU OBUDĹš SIE BO SŁYSZYSZ TYLKO TO CO CHCESZ SŁYSZEĆ!
VIA WPISY LUDZI Z ZIELONEJ GÓRY, CHOCIAZBY NA NASZYM FORMUM ALE NIE TYLKO!
JESTEŚCIE TCHÓRZAMI I PRZEKRĘTACZAMI I NIC TEGO NIE ZMIENI!
AHA I JETEŚCIE WARCI SWOJEGO PREZESA TARACHUJSKIEGO NAJWIEKSZEGO GNOJA 3 LIGI - WSZYSTKICH GRUP!!!
bidzej
 
Posty: 162
Dołączył(a): 2003-01-02, 2:04 pm
Lokalizacja: SOSNOWIEC - POGOŃ


Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników