Mecz rozwoju z piastem

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Mecz rozwoju z piastem

Postprzez bankier 2003-05-31, 7:29 am

Ten temat bedzie zapewne poruszany na długi czas po końcowym gwizdku arbitra w katowicach... ja mam taka uwagę;

obserwatorem tego meczu będzie "zajebisty :)" przed laty sędzia piłkarski niejaki Wit Żelazko!!! Co wy o tym myślicie? Dla młodszych odwołam się do meczu na Ludowym jeszcze w pierwszej lidze z lubińskim zagłębiem kiedy to pan w czerni kręcił wałki - tak aby sosnowiczanie nie zdobyli w tym meczu kompletu punktów!!! jak dobrze pamiętam to nakazał powtórzyć rzut karny dla miedziowego klubu, który został obroniony przez bramkarza sosnowiczan (był to chyba Harasiuk)!!! Mecz zakończył się remisem 1:1 - a sędziego eskortowano do granic miasta!

ps. czy wiecie kim był facet w czerni?

tak więc uważam, ze piastowi włos z głowy nie spadnie w katowicach (vide już samo przełożenie meczu na termin poniedziałkowy)!!! a my z marzeniami o awansie możemy się.... tfu.... nie napisze co miałem na myśli!

pozdro!
bankier
 
Posty: 2519
Dołączył(a): 2003-01-01, 1:26 pm
Lokalizacja: Z LEWICY!!!


Postprzez Puzon 2003-05-31, 8:54 am

JEzeli to prawda ze obserwatorem tego meczu jest Wit Zelazko to nie mamy co liczyc ze Rozwoj zabierze jakiekolwiek punkty Piastowi.To byla najbardziej sprzedajna czarna k***a w polskiej lidze. A teraz ten ze obserwator bedzie ocenial prace sedziow, ktorzy chcac sedziowac w wyzszej lidze musza zbierac jak najwyzsze noty od obserwatorow. :cry:
Puzon
Adventure Group
 
Posty: 644
Dołączył(a): 2003-01-01, 4:11 pm
Lokalizacja: Sosnowiec Pogon

Postprzez WOJTEK 2003-05-31, 9:37 am

POZA TYM W PIAŚCIE DUŻO DO POWIEDZENIA MA MARIAN DUSZA.NIE ZAPOMNIJMY,ŻE Z GLIWIC JEST RÓWNIEŻ PIOTR WERNER.DLA NIEWTAJEMNICZONYCH SĄ TO BYLI SĘDZIOWIE.
TRZEJ PRZYJACIELE Z BOISKA...
WOJTEK
Adventure Group
 
Posty: 4837
Dołączył(a): 2003-01-02, 8:30 am

Re-Wojtek

Postprzez Bodzio 2003-05-31, 9:56 am

Wojtek dołóż jeszcze pana W.Rudego który był sędzią również w tym samym czasie co w/w panowie tak więc kółko się zamyka.
Bodzio
 

Postprzez zbynio 2003-05-31, 10:33 am

Może sie powtarzam, kibiców to macie wspaniałych ale ... na Kresowej, bo na tym forum to są sami poszukiwacze nieistniejącej sensacji, mecz się jeszcze nie odbył a w sosnowcu już wiedzą jak będzie w poniedziałek w katowicach, widać prawdą jest to co pisali o meczu rozwój-zagłębie i teraz boicie sie żeby i piastowi sie nie podłożyli?
zbynio
 

Postprzez rados 2003-05-31, 12:11 pm

zbynio napisał(a):Może sie powtarzam, kibiców to macie wspaniałych ale ... na Kresowej, bo na tym forum to są sami poszukiwacze nieistniejącej sensacji, mecz się jeszcze nie odbył a w sosnowcu już wiedzą jak będzie w poniedziałek w katowicach, widać prawdą jest to co pisali o meczu rozwój-zagłębie i teraz boicie sie żeby i piastowi sie nie podłożyli?

Bo tak się jakoś dziwnie składa że zawsze są jakieś wątpliwości co do waszych meczy.Bałem się o mecz z Miedzią ,z Odrą i co ??Wygraliście a wasi rywale oddali te mecze bez walki.Czy do was w koncu dotrze że awans robicie dzięki kupowaniu meczów,a dzięki waszym ,czysto piłkarskim,umiejętnościom.
Ja bardzo bym chciał żeby Rozwój wam urwał jakieś punkty ,ale będąc realistą bardzo w to powątpiewam.Miałem takie same nadzieje przed meczem z Miedzią ,a oni się po prostu wam podłożyli.
I na koniec odnośnie naszego meczu z Rozwojem:ja go widziałem i musze powiedzieć że takich przeciwników to my kupować nie musimy bo jesteśmi od nich o "niebo" lepsi.(wy pewnie kupicie ,bo co do waszych umiejętności to mam poważne zastrzeżenia i nawet z takim Rozwojem moglibyście nie wygrać.A po co ryzykować??Zawsze można kupic prawda panie Tarachulski??)
rados
Zagłębiak
 
Posty: 285
Dołączył(a): 2003-04-17, 11:08 am

Postprzez krzysiu 2003-05-31, 3:43 pm

chyba nie jest dla nikogo tajemnica ze sedziowie sedziuja tak jak im obserwatorzy karza. nie maja wyjscia, bo jak sie nie podporzadkuja to zawsze jakis blad sie znajdzie w protokole, a przeciez nie ma sedziow ktorzy sie wcale nie myla.

a co do kopowania meczow, to moim zdaniem kazdy mecz mozna kupic, wszystko zalezy od zaproponowanej ceny :(
krzysiu
HONOROWY CZŁONEK FORUM
 
Posty: 638
Dołączył(a): 2002-12-30, 8:36 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez bankier 2003-06-01, 12:16 am

zbynio co się stało - wyłączyli 3liga net???? nie wpisuj takich bredni!!!
bankier
 
Posty: 2519
Dołączył(a): 2003-01-01, 1:26 pm
Lokalizacja: Z LEWICY!!!

Re: Mecz rozwoju z piastem

Postprzez Bongo(zz) 2003-06-01, 12:44 am

bankier napisał(a): obserwatorem tego meczu będzie " niejaki Wit Żelazko!!! Co wy o tym myślicie?


R - E - W - E - L - A - C - J - A :x


Dla młodszych odwołam się do meczu na Ludowym jeszcze w pierwszej lidze z lubińskim zagłębiem kiedy to pan w czerni kręcił wałki - tak aby sosnowiczanie nie zdobyli w tym meczu kompletu punktów!!! jak dobrze pamiętam to nakazał powtórzyć rzut karny dla miedziowego klubu, który został obroniony przez bramkarza sosnowiczan (był to chyba Harasiuk)!!! Mecz zakończył się remisem 1:1 - a sędziego eskortowano do granic miasta!


Dobrze pamiętam ten mecz. "Winowajcą" karnego był zdaje się Miszczak, który się popłakał, po decyzji tej fiuciny z gwizdkiem.

ps. czy wiecie kim był facet w czerni?



W zasadzie jest już już po "ptokach", no ale trzeba sprawy przypilnować :oops:

Wojtek, info dla Ciebie - pAN Żelazko "błyszczy" często w swych wypowiedziach, chociażby dla cANAL + umiłowaniem rasy czarnej - "(...)o jak mu ta łapka zwisa" - to o czarnoskórym faulowanym piłkarzu. Itp., itd.

pozdro![/quote]
Bongo(zz)
 
Posty: 74
Dołączył(a): 2003-01-12, 1:02 pm
Lokalizacja: Sosnowiec - Środula/ Londyn

Postprzez fabian 2003-06-01, 1:31 am

zbynio napisał(a):Może sie powtarzam, kibiców to macie wspaniałych ale ... na Kresowej, bo na tym forum to są sami poszukiwacze nieistniejącej sensacji, mecz się jeszcze nie odbył a w sosnowcu już wiedzą jak będzie w poniedziałek w katowicach, widać prawdą jest to co pisali o meczu rozwój-zagłębie i teraz boicie sie żeby i piastowi sie nie podłożyli?

WSZYSCY Z FORUM SĄ NA KRESOWEJ!!!!!!!
fabian
 
Posty: 890
Dołączył(a): 2003-04-24, 12:24 pm
Lokalizacja: Warszawa/Sosnowiec

Postprzez fabian 2003-06-01, 1:32 am

To był mój 100 post. Kolejny, który nic nie wnosi ;)))
fabian
 
Posty: 890
Dołączył(a): 2003-04-24, 12:24 pm
Lokalizacja: Warszawa/Sosnowiec

Postprzez Gliwice 2003-06-01, 1:31 pm

rados napisał(a):I na koniec odnośnie naszego meczu z Rozwojem:ja go widziałem i musze powiedzieć że takich przeciwników to my kupować nie musimy bo jesteśmi od nich o "niebo" lepsi

o niebo...... to przypomnij sobie poprzednie wyniki Waszego Zaglebia z Rozwojem... i dlaczego duzo osob od Was mialo obawy co do tego meczu...
Gliwice
 

Postprzez Fan 2003-06-01, 1:41 pm

Skonczcie juz pierdolic bzdury pajace z Gliwic. Wszyscy wiedza ze kupujecie. A co Miedz nagle odzyskala forme, ostatnie 2 wyniki po 4-1. Wiadomo jakie przekrety robi tez Tarachujski. Ale nie martwcie sie. Musicie dac duzo duzo bo pilkarze Rozwoju sa podplaceni i wygraja ten mecz.
Fan
Working Class
 
Posty: 509
Dołączył(a): 2003-01-02, 3:49 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

piast

Postprzez ^m@rcin^ 2003-06-01, 1:42 pm

Gliwice napisał(a):
rados napisał(a):I na koniec odnośnie naszego meczu z Rozwojem:ja go widziałem i musze powiedzieć że takich przeciwników to my kupować nie musimy bo jesteśmi od nich o "niebo" lepsi

o niebo...... to przypomnij sobie poprzednie wyniki Waszego Zaglebia z Rozwojem... i dlaczego duzo osob od Was mialo obawy co do tego meczu...


Bo slaskie kluby nie chca odpuszczac ZAGLEBIU tak jak Piastowi.
^m@rcin^
ULTRAS ZAGŁĘBIE
 
Posty: 4439
Dołączył(a): 2002-12-31, 2:53 pm
Lokalizacja: Sosnowiec-Pogoń

Postprzez rados 2003-06-01, 2:14 pm

Gliwice napisał(a):
rados napisał(a):I na koniec odnośnie naszego meczu z Rozwojem:ja go widziałem i musze powiedzieć że takich przeciwników to my kupować nie musimy bo jesteśmi od nich o "niebo" lepsi

o niebo...... to przypomnij sobie poprzednie wyniki Waszego Zaglebia z Rozwojem... i dlaczego duzo osob od Was mialo obawy co do tego meczu...

Bo rozwój nam nigdy nie leżał.Ale tym razem chłopaki pokazały klasę i pewnie wygrali,co wcale nie znaczy że Rozwój nam odpuścił,bo tak nie było.
P.S.Zobaczymy jak wy z nimi zagracie.Pewnie wygracie,prawda panie Tarachulski??
rados
Zagłębiak
 
Posty: 285
Dołączył(a): 2003-04-17, 11:08 am

Następna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników