Tochel o Ujku

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Postprzez CZaRnYY 2003-05-26, 8:02 am

a moze na stronie pojawiłby się avik z tej sytuacji?
CZaRnYY
 
Posty: 840
Dołączył(a): 2003-01-01, 5:02 pm
Lokalizacja: Sosnowiec - Piastów


Postprzez rados 2003-05-26, 8:08 am

Monti napisał(a):
Lars napisał(a):Decyzja o wyrzuceniu Ujka była jak najbardziej usprawiedliwiona. to nie byla dyskusja z sedzia to bylo wyzwanie sedziego. .


I tu się mylisz . Ujel krzyknął "k***a to był karny".

No to jeśli sędzia za takie słowa daja czerwoną kartke,to świadczy tylko o jednym.Że DRUKOWAŁ.Bo za słowo k***a nie wylatuje się z boiska.
Do Tochela:zastanów się czy jest sens pozbywać się Ujka a zostawiać Karola i Stolpe.Ja bym zrobił na odwrót.
rados
Zagłębiak
 
Posty: 285
Dołączył(a): 2003-04-17, 11:08 am

Postprzez Monti 2003-05-26, 9:13 am

Krzysiek Tochel sam na konferencji powiedział że nie wie co Ujek powiedział sędziemu , ale że to bez znaczenia bo skutek tech słów był taki jak wszyscy widzieli. Jestem pewien że opinia o skreślaniu ze składu była nieprzemyślana i wypowiedziana w emocjach. Odniosłem zreszta wrażenie że trener jest już myślami przy budowie nowego składu. Nie robił bym afery z tej wypowiedzi na konferencji , w każdej rodzinie dochodzi do nieporozumień . Paranoją jest to że Grzesiek Kurdziel w pierwszej połowie za wydzielenie w kły piłkarzowi Lecha dostaje żółtą kartkę , a Mariusz Ujek za niesportowe zachowanie , odrazu czerwoną. Wszyscy po tym meczu musimy ochłonąć . My kibice , piłkarze i także trener.
Monti
Moderator
 
Posty: 451
Dołączył(a): 2002-12-30, 10:11 pm
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Postprzez Monti 2003-05-26, 9:20 am

CZaRnYY napisał(a):a moze na stronie pojawiłby się avik z tej sytuacji?


A może się pojawi :D . Ale nie obiecuje. Mało czasu na wszystko :(
Postaram sie dzisiaj coś zgrać jak znajde mare minut.
Monti
Moderator
 
Posty: 451
Dołączył(a): 2002-12-30, 10:11 pm
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Postprzez bankier 2003-05-28, 6:47 pm

jak czytam wypowiedź Rudego o Ujku - w nawiązaniu do jego kary (nie tego 500 złotych, ale tej wykluczającej go z gry) - utwierdzam się w przekonaniu, ze komuś w klubie nie leży aby Ujo grał w Zagłębiu!!! ani słowa o obronie zawodnika - bo przecież ręka w polu karnym była! Tylko lament, ze Ujek zawiódł! Wqrwia mnie to pierdolenie - nigdzie nie jest napisane, ze z Ujkiem w składzie wygralibyśmy mecz z Lechem! A tu i z gadki Tochela jak i Rudego wynika, ze to Mariusz Ujek stracił 2 punkty!!!
To jest jeden wielki obłęd!!! I coś mi się wydaje, ze z prezesem Rudym daleko nie zajdziemy! Jest dla mnie facetem bez jaj - który nie jest w stanie bronić swojego zawodnika przed misiami z OZPN-u!!! reasumująs - komuś zalezy aby Ujek nie grał w zagłębiu w przyszłym sezonie!
bankier
 
Posty: 2519
Dołączył(a): 2003-01-01, 1:26 pm
Lokalizacja: Z LEWICY!!!

Postprzez bbartk 2003-05-29, 6:57 am

Uważam, ze Ujek powinien zostać pomimo dwóch głupich czerwonych kartek ( z mką i Lechem ).
Facet ma charakter, potrafi i CHCE WALCZYĆ i jeżeli dostanie szansę napewno będzie o tym pamietał na zawsze.
Wiem ,że oczekiwania w stosunku do Niego były dużo wieksze ( mało bramek ), ale Zagłębie jest trudna druzyna do aklimatyzacji i proponuję na najbliższy mecz w Sosnowcu przygotować napis, że kibice są z Mariuszem.
bbartk
 

Postprzez kwachu 2003-05-30, 7:38 am

Czytałem gdzieś ostatnio (chyba w lokalnym dodatku do wyborczej), że Ujek za tą czerwoną kartkę ma pauzować trzy mecze. Jak dla mnie paranoja!
kwachu
 
Posty: 916
Dołączył(a): 2003-04-24, 8:44 am
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez pszemko 2003-05-30, 3:02 pm

Trzy mecze kary za obraze sprzedajnego sedziego !!! Paranoja !!! To jaka jest kara za złamanie nogi przeciewnikowi ???
pszemko
 
Posty: 57
Dołączył(a): 2003-01-01, 4:42 pm
Lokalizacja: Sosnowiec - Zagórze

Postprzez bankier 2003-05-31, 7:22 am

pytanie? - jak sie cała sprawa zakończyła? jakoś przegapiłem finał? czy stanęło na tych trzech meczach? wquwia mnie ta sprawa!
bankier
 
Posty: 2519
Dołączył(a): 2003-01-01, 1:26 pm
Lokalizacja: Z LEWICY!!!

Postprzez Władek 2003-05-31, 1:15 pm

bankier napisał(a):pytanie? - jak sie cała sprawa zakończyła? jakoś przegapiłem finał? czy stanęło na tych trzech meczach? wquwia mnie ta sprawa!


Ujek dostał karę 2 mecze. Oznacza to że zagra z Carbo
Władek
 
Posty: 93
Dołączył(a): 2003-01-03, 3:08 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

Wsparcie dla Ujo

Postprzez bidzej 2003-05-31, 2:52 pm

Władek napisał(a):
bankier napisał(a):pytanie? - jak sie cała sprawa zakończyła? jakoś przegapiłem finał? czy stanęło na tych trzech meczach? wquwia mnie ta sprawa!


Ujek dostał karę 2 mecze. Oznacza to że zagra z Carbo


Moim zdaniem trzeba dać odczuć Ujo, że uważamy go za dobrego piłkarza i ze chcemy zeby został. Przecież może jest jeszcze szansa ???
Może jakiś transparent typu UJO JESTESMY Z TOBĄ!!!
bidzej
 
Posty: 162
Dołączył(a): 2003-01-02, 2:04 pm
Lokalizacja: SOSNOWIEC - POGOŃ

Postprzez kwachu 2003-06-03, 7:48 am

Moze ktoś z zarządu klubu ogłosi w końcu co będzie z Ujkiem? Czy słowa Tochela wypowiedziane "na gorąco" po meczu są prawdziwe i nie zobaczymy juz Ujka w tym i następnym sezonie w barwach Zagłębia? Czy jednak po zapłacenu przez Ujka kary za "czerwień" wszystko wróci do poprzedniego stanu. Ktoś powinien to wyjaśnić. Dla mnie decyzja o wyrzuceniu najlepszego zawodnika tej rundy byłaby głupotą.
kwachu
 
Posty: 916
Dołączył(a): 2003-04-24, 8:44 am
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez voytech 2003-06-03, 12:07 pm

Ujek jest dorosly, mezczyzna i zawodowcem.
Powinien zdawac sobie sprawe z konwekwencji swoich czynow i brac za nie pelna odpowiedzialnosc.

Rezygnowanie jednak z niego jest IMO zla decyzja i zbyt surowa kara do przewinienia.
Wystarczy kara finansowa i odsuniecie przez PZPN od paru meczy. Mam nadzieje, ze trener rozwazy swa decyzje.
voytech
 
Posty: 130
Dołączył(a): 2003-01-06, 12:19 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

Poprzednia strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników