Stolpa

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Postprzez DaMi 2003-05-26, 9:14 pm

Miałem sie nie wypowiadac juz w tym temacie ale mnie juz to wkurwia rados to jest temat o stolpie a nie o tym co ty osiagles w zyciu albo kto inny. Jak masz ochote to sobie zaloz taki temat w hyde parku i tam sobie wpisuj do czego doszliscie.
I w koncu zejdzcie z tego chlopaka!!!!!!!!
DaMi
 
Posty: 2288
Dołączył(a): 2003-01-09, 5:33 pm
Lokalizacja: Sosnowiec 100lecie


stolpa

Postprzez pk 22 2003-05-26, 9:14 pm

to juz jest moja slodka tajemnica, moze jeszcze to nic wielkiego, ale ... poza tym nie lubie sie chwalic - powiem tylko tyle - jezeli czytasz gazety to kiedys na mnie trafisz, wczesniej czy pozniej....
pk 22
 

Re: stolpa

Postprzez fabian 2003-05-26, 9:19 pm

rados napisał(a):
pk 22 napisał(a):jak takich jak ty WOJTEK to dzieki wielkie zagralem troche wiecej meczy niz ty na pewnym szczeblu i wiem co to trema i nerwy ale trzeba byc czloweikiem a nie scierka zeby to zrozumiec

Widzisz kolego tak się fajnie składa że studiuje i mam już jedną sesje zaa sobą i bardzo dobrze wiem co to nerwy.Tyle tylko że trzeba sobie z nerwami radzićbo ja np.przed egzaminami jestem cały posrany tylko jak bym je oblał to by mnie z uczelni wyrzucili i nikt by się nademną nie użalał.Oblewasz egzamin to oblewasz nieważne czy się denerwowałeś czy nie.Z nerwami trzeba sobie radzić.
Aluzja do Stolpy jest chyba jasna??

Rados, ja studiuje piaty rok na podobno "najlepszejszkoleekonomicznejwkrajuamozenawetsrodkowejeuropie", a tych egzaminoew co nie zdalem jest chyba wiecej niz tych co zdalem. I mam zamiar sie obronic niedlugo i byc kims w zyciu. To tez aluzja do Stolpy. Glupie argumenty
fabian
 
Posty: 890
Dołączył(a): 2003-04-24, 12:24 pm
Lokalizacja: Warszawa/Sosnowiec

stolpka

Postprzez pk 22 2003-05-26, 9:23 pm

zeby uciac juz dywagacje - tomek trzymaj sie jestem z Toba
pk 22
 

Postprzez FAN@ 2003-05-26, 9:24 pm

Fan napisał(a):Kubica byl o niebo lepszy od Stolpy. A Stolpa....no coz powinni z nim zrobic to samo co z panami A i B. Niestety ale on sie nie nadaje do naszego ataku co az nadto bylo widac w dzisiejszym meczu. Takie jest moje zdanie.
A KAROL STAWECKI SIE NADAJE !!! JAK NIEBEDZIE DOBRYCH WZMOCNIEŃ BĘDZIE KAPA PANOWIE DZIWIE SIE ŻE MAMY (PODOBNO) TYLE KASY CO NIEJEDEN ZESPÓŁ Z I LIGI NIEMA I GRAMY TAKIMI .........
FAN@
 

Postprzez bankier 2003-05-27, 6:40 am

qrwa nikt nie obwinia stolpy za jego stres! po prostu z taką dyspozycja jest za słaby jak na drużyne walczącą o II ligę! powinien grać całe mecze w niższej lidze i udowodnić, ze jest wystarczająco dobry jak na napastnika Zagłebia!

ps. dla niego egzaminem jest każdy kolejny mecz! a jak zosatnie w Zagłębiu to w przyszłym sezonie będzie się ogrywał w druzynie rezerw w B klasie!
bankier
 
Posty: 2519
Dołączył(a): 2003-01-01, 1:26 pm
Lokalizacja: Z LEWICY!!!

Postprzez WOJTEK 2003-05-27, 7:19 am

bankier napisał(a):ps. dla niego egzaminem jest każdy kolejny mecz! a jak zosatnie w Zagłębiu to w przyszłym sezonie będzie się ogrywał w druzynie rezerw w B klasie!
NO WŁAŚNIE.
WOJTEK
Adventure Group
 
Posty: 4837
Dołączył(a): 2003-01-02, 8:30 am

hehe

Postprzez Ben 2003-05-27, 7:43 am

Widze że macie też u siebie takiego Cetnarowicza.Ale u nas się chłopak przełamał.U was pewnie też to nastąpi.Tylko że zamiast tulić go do kibicowskiej piersi powinniście go porządnie na meczu zjebać.
Ben
 

Postprzez krzysiu 2003-05-27, 1:17 pm

bankier napisał(a):ciach...
ps. dla niego egzaminem jest każdy kolejny mecz! a jak zosatnie w Zagłębiu to w przyszłym sezonie będzie się ogrywał w druzynie rezerw w B klasie!

jest prawie pewne, ze rezerwy wystartuja od razu w A klasie. czekaja nas derby sosnowca z Zew Kazimierz :)


klasa A - http://www.90minut.pl/liga.php?id=382
B I - http://www.90minut.pl/liga.php?id=418
B II - http://www.90minut.pl/liga.php?id=419
krzysiu
HONOROWY CZŁONEK FORUM
 
Posty: 638
Dołączył(a): 2002-12-30, 8:36 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez WOJTEK 2003-05-27, 2:42 pm

TO TUŻ OBOK MOJEGO DOMU ! :lol: :lol: :lol: :lol: ALE BĘDZIE FAJNIE!
WOJTEK
Adventure Group
 
Posty: 4837
Dołączył(a): 2003-01-02, 8:30 am

Re: stolpa

Postprzez rados 2003-05-27, 5:15 pm

fabian napisał(a):
rados napisał(a):
pk 22 napisał(a):jak takich jak ty WOJTEK to dzieki wielkie zagralem troche wiecej meczy niz ty na pewnym szczeblu i wiem co to trema i nerwy ale trzeba byc czloweikiem a nie scierka zeby to zrozumiec

Widzisz kolego tak się fajnie składa że studiuje i mam już jedną sesje zaa sobą i bardzo dobrze wiem co to nerwy.Tyle tylko że trzeba sobie z nerwami radzićbo ja np.przed egzaminami jestem cały posrany tylko jak bym je oblał to by mnie z uczelni wyrzucili i nikt by się nademną nie użalał.Oblewasz egzamin to oblewasz nieważne czy się denerwowałeś czy nie.Z nerwami trzeba sobie radzić.
Aluzja do Stolpy jest chyba jasna??

Rados, ja studiuje piaty rok na podobno "najlepszejszkoleekonomicznejwkrajuamozenawetsrodkowejeuropie", a tych egzaminoew co nie zdalem jest chyba wiecej niz tych co zdalem. I mam zamiar sie obronic niedlugo i byc kims w zyciu. To tez aluzja do Stolpy. Glupie argumenty

Dobra tylko ani ja ,ani działacze nie są tak cierpliwi by czekać na przebudzenie Stolpy pare lat.Bo za pare lat to juniorów ,o podobnej klasie do Stolpy to możemy mieć na pęczki.Owszem mogą być wahania formy ,
ale Stolpa to chyba nie rozegrał żadnego porządnego meczu w barwach Zagłębia więc nie widzę sensu dalej go trzymać.Gdybyśmy tak rozumowali to w Zagłębiu dalej powinni grać Baczyński z Adamczykiem bo oni też mogliby wyjść jeszcze na " ludzi"
rados
Zagłębiak
 
Posty: 285
Dołączył(a): 2003-04-17, 11:08 am

Postprzez rados 2003-05-27, 5:19 pm

DaMi napisał(a):Miałem sie nie wypowiadac juz w tym temacie ale mnie juz to wkurwia rados to jest temat o stolpie a nie o tym co ty osiagles w zyciu albo kto inny. Jak masz ochote to sobie zaloz taki temat w hyde parku i tam sobie wpisuj do czego doszliscie.
I w koncu zejdzcie z tego chlopaka!!!!!!!!

Nie mam zamiaru zakładać tematu o moich osiągnięciach bo jak już wcześniej napisałem nie jestem człowiekiem który lubi się chwalić.
Napisałem tak dlatego, bo ktoś stwierdził że jak najeżdzam na Stolpe to dlatego że mu" zazdroszcze , że jestem patałachem" itp.A to jest po prostu nieprawdą.
Już nie zabiore głosu w dyskusjii w sprawie Stolpy; powiem tylko tyle:Stolpa jest za słaby by grać w Zagłębiu.
Koniec.
rados
Zagłębiak
 
Posty: 285
Dołączył(a): 2003-04-17, 11:08 am

Postprzez Kamilsts 2003-05-27, 9:46 pm

Piszemy o Stolpie Ja swoje zdanie wyraziłem! Mam nadzieję że się przełamie ale napewno są lepsi od niego ! W to chyba nikt nie wątpi ?A potrzebni są najlepsi a Stolpa może się ogrywać w drużynie rezerw ! Tylko czy ona wkońcu powstanie?
Kamilsts
 

Postprzez Kamilsts 2003-05-27, 9:49 pm

Oooooooo nie przeczytałem wcześniejszych wiadomośći :-)
No mam nadzieję że rezerwy zagrają!
Kamilsts
 

Postprzez DaMi 2003-05-31, 2:55 pm

Panowie Tomek sie przełamał w sparingu szczelił 3 bramki :P
DaMi
 
Posty: 2288
Dołączył(a): 2003-01-09, 5:33 pm
Lokalizacja: Sosnowiec 100lecie

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników