Stolpa

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Postprzez WOJTEK 2003-05-25, 10:31 pm

Kamilsts napisał(a):Wojtek !!!!!!!!!!
Ty mi tu Stolpy do Niwki nie wysyłaj ! :twisted:
Tu są rasowi napastnicy :-)
Knap ma ze 15 goli :-) był testowany przed sezonem ale się do Zagłębia nie załapał :-( :-)
TO JEDNAK TYLKO UNIA ALBA.DRŻYJCIE BRAMKARZE W 4 LIDZE. :shock: :shock:
WOJTEK
Adventure Group
 
Posty: 4837
Dołączył(a): 2003-01-02, 8:30 am


Postprzez DaMi 2003-05-25, 10:39 pm

Nie rozmuniem was jebiecie kolesia ktory nie strzelil bramki. Dlaczego nie jebaliscie go przed rozwojem ???? Podobno na dobre i na zle a widze ze caly czas go jebiecie
Juz sie nie wypowiadam na ten temat to ostatni post w tym temacie bo szkoda sie klocic
DaMi
 
Posty: 2288
Dołączył(a): 2003-01-09, 5:33 pm
Lokalizacja: Sosnowiec 100lecie

Postprzez Fan 2003-05-25, 10:43 pm

On ponoc mial byc objawieniem. Tylko na jakim poziomie sie zatrzymal dolaczajac do kady na takim jest teraz. Ja go nigdy nie trawilem i zawsze bylem za tym zeby zniknal ze skladu. Wiec Unia Alba czeka, ma juz kolege nijakiego W.N.
Fan
Working Class
 
Posty: 509
Dołączył(a): 2003-01-02, 3:49 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez Kamilsts 2003-05-25, 10:44 pm

Dami ja go nie wyzywam poprostu w Niwce jest tylu dobrych zawodników w tym napastników że Tomek jest tam niepotrzebny :-) Mógłby siedzieć na ławce i by się zmarnował :twisted:
Nic do niego nie mam mam nadzieję że się przełamie !!!
I strzeli ............... 3 bramki Nysie Zgorzelec albo Skalnikowi Gracze.
Kamilsts
 

Postprzez rados 2003-05-26, 7:28 am

To że Stolpa jest wychowankiem to nie znaczy że musi u nas grać.On jest za słaby nawet na III ligę więc nie widzę sensu dalej go trzymać i płacić mu pensje.Lepiej sprowadzić jakiegoś klasowego napastnika bo takich nam brakuje.
Gdy jakiś pracownik w obojętnie jakiej firmie jest słaby to pracodawca nie bedzie miał sentymentów i go wyrzuci.Bo po co trzymać kolesia który nic nie wnosi do zespołu??
rados
Zagłębiak
 
Posty: 285
Dołączył(a): 2003-04-17, 11:08 am

Postprzez Włochaty 2003-05-26, 7:02 pm

Tomek jestem z tobą całym sercem!!!Wiem jak to jest i jestem pewien że chociaż Ty zagrasz w pierwszej lidze (mi się to już nie uda).Pozdrawiam
Włochaty
 
Posty: 34
Dołączył(a): 2003-04-17, 8:42 am
Lokalizacja: Piastów

Postprzez WOJTEK 2003-05-26, 7:15 pm

Włochaty napisał(a):Tomek jestem z tobą całym sercem!!!Wiem jak to jest i jestem pewien że chociaż Ty zagrasz w pierwszej lidze (mi się to już nie uda).Pozdrawiam
CHYBA NA FIFIE
WOJTEK
Adventure Group
 
Posty: 4837
Dołączył(a): 2003-01-02, 8:30 am

tomek stolpa

Postprzez pk 22 2003-05-26, 8:17 pm

Jak widze co po niektorzy tu wypisuja to mnie slabosc ogarnia, ludzie czego wy od niego chcecie, jeszcze nie zagral w tym sezonie meczu od poczatku, iekszosc to wejscia na 15, 20 co on ma w tym czasie zdzialac owszem mial dwie setki musi sie przelamac i wierze ze wczesniej czy pozniej tak sie stanie, potraficie tylko jebac i drwic - to maja byc kibice - szmaciarze a nie kibice, a poza tym zazdrosc zzera jednoego z drugim ze on do czegos doszedl a wy nie patalachy
pk 22
 

Re: tomek stolpa

Postprzez WOJTEK 2003-05-26, 8:19 pm

pk 22 napisał(a):Jak widze co po niektorzy tu wypisuja to mnie slabosc ogarnia, ludzie czego wy od niego chcecie, jeszcze nie zagral w tym sezonie meczu od poczatku, iekszosc to wejscia na 15, 20 co on ma w tym czasie zdzialac owszem mial dwie setki musi sie przelamac i wierze ze wczesniej czy pozniej tak sie stanie, potraficie tylko jebac i drwic - to maja byc kibice - szmaciarze a nie kibice, a poza tym zazdrosc zzera jednoego z drugim ze on do czegos doszedl a wy nie patalachy
ZAMKNIJ RYJ,CO?SAM JESTEŚ SZMACIARZ.NIKT NICZEGO NIE ZAZDROŚCI.TO ON NIECH SIĘ CIESZY,ŻE GRA WZAGŁĘBIU.KLUBIE ,KTÓRY MA TYLU KIBICÓW.
WOJTEK
Adventure Group
 
Posty: 4837
Dołączył(a): 2003-01-02, 8:30 am

stolpa

Postprzez pk 22 2003-05-26, 8:28 pm

jak takich jak ty WOJTEK to dzieki wielkie zagralem troche wiecej meczy niz ty na pewnym szczeblu i wiem co to trema i nerwy ale trzeba byc czloweikiem a nie scierka zeby to zrozumiec
pk 22
 

Re: tomek stolpa

Postprzez fabian 2003-05-26, 8:32 pm

WOJTEK napisał(a):
pk 22 napisał(a):Jak widze co po niektorzy tu wypisuja to mnie slabosc ogarnia, ludzie czego wy od niego chcecie, jeszcze nie zagral w tym sezonie meczu od poczatku, iekszosc to wejscia na 15, 20 co on ma w tym czasie zdzialac owszem mial dwie setki musi sie przelamac i wierze ze wczesniej czy pozniej tak sie stanie, potraficie tylko jebac i drwic - to maja byc kibice - szmaciarze a nie kibice, a poza tym zazdrosc zzera jednoego z drugim ze on do czegos doszedl a wy nie patalachy
ZAMKNIJ RYJ,CO?SAM JESTEŚ SZMACIARZ.NIKT NICZEGO NIE ZAZDROŚCI.TO ON NIECH SIĘ CIESZY,ŻE GRA WZAGŁĘBIU.KLUBIE ,KTÓRY MA TYLU KIBICÓW.

Prawda niestety jest bardziej brutalna. Z moich obserwacji na meczu wynika, że żaden z zawodników na drugą ligę się nie nadaje.
Z drugiej strony wszyscy piszecie, że macie zaufanie do Tochela, a potem wykpiwacie jego strategie, o co tu k***a chodzi?
Po trzecie primo ;) Wojtek może jesteś wiernym kibicem, ale Twój sposób dyskusji to się nadaje do Radia Maryja albo rozmów w toku. Z całym szacunkiem pochamowałbyś sie, bo mądre treści które czasami przemycasz giną w potoku wyzwisk...
fabian
 
Posty: 890
Dołączył(a): 2003-04-24, 12:24 pm
Lokalizacja: Warszawa/Sosnowiec

Postprzez WOJTEK 2003-05-26, 8:41 pm

:oops: :oops: MOŻE I MASZ RACJĘ.ALE DO NIEKTÓRYCH TRAFIAJĄ TYLKO KURWY I CHUJE.POZA TYM TO TAKIE SAME SŁOWA JAK INNE.
WOJTEK
Adventure Group
 
Posty: 4837
Dołączył(a): 2003-01-02, 8:30 am

Re: stolpa

Postprzez rados 2003-05-26, 8:54 pm

pk 22 napisał(a):jak takich jak ty WOJTEK to dzieki wielkie zagralem troche wiecej meczy niz ty na pewnym szczeblu i wiem co to trema i nerwy ale trzeba byc czloweikiem a nie scierka zeby to zrozumiec

Widzisz kolego tak się fajnie składa że studiuje i mam już jedną sesje zaa sobą i bardzo dobrze wiem co to nerwy.Tyle tylko że trzeba sobie z nerwami radzićbo ja np.przed egzaminami jestem cały posrany tylko jak bym je oblał to by mnie z uczelni wyrzucili i nikt by się nademną nie użalał.Oblewasz egzamin to oblewasz nieważne czy się denerwowałeś czy nie.Z nerwami trzeba sobie radzić.
Aluzja do Stolpy jest chyba jasna??
rados
Zagłębiak
 
Posty: 285
Dołączył(a): 2003-04-17, 11:08 am

stolpa

Postprzez pk 22 2003-05-26, 8:57 pm

tez studiuje i wiem jak to jest ale powiedzmy ze egzaminem dla stolpy bedzie caly sezon a nie jeden mecz ocenmy go po sezonie i rzeczowow a nie gnajac chlopaka
pk 22
 

Re: tomek stolpa

Postprzez rados 2003-05-26, 9:05 pm

pk 22 napisał(a):Jak widze co po niektorzy tu wypisuja to mnie slabosc ogarnia, ludzie czego wy od niego chcecie, jeszcze nie zagral w tym sezonie meczu od poczatku, iekszosc to wejscia na 15, 20 co on ma w tym czasie zdzialac owszem mial dwie setki musi sie przelamac i wierze ze wczesniej czy pozniej tak sie stanie, potraficie tylko jebac i drwic - to maja byc kibice - szmaciarze a nie kibice, a poza tym zazdrosc zzera jednoego z drugim ze on do czegos doszedl a wy nie patalachy

1.Od początku nie gra bo widocznie jest na to za słaby,co nie??
2.Jestem kibicem i Zagłębiu bede kibicował na dobre i na złe,tylko potrafie obiektywnie przyznać racje że Stolpa jest za słaby jak na Zagłębie.
3.Skad wiesz że on się w ogóle przełamie??Owszem może się to zdarzyć już w najbliższym meczu ale równie dobrze może się zdarzyć za 10 lat.I co mamy go trzymać tylko dlatego że jest naszym wychowankiem??Wolne żarty.
4.Niczego mu (podobnie jak nikomu) nie zazdroszcze, bo taki mam już charakter.Ja po prostu oceniam postawe Stolpy i stwierdzam że do gry w Sosnowcu to on się nie nadaje (no chyba że do Czarnych).l
W życiu póki co do niczego wielkiego nie doszedłem ( no może oprócz tego że zdałem mature i studiuje) ale powiedz mi łaskawie do czego ty doszedłeś??
rados
Zagłębiak
 
Posty: 285
Dołączył(a): 2003-04-17, 11:08 am

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników