No Hop-Bęc, nie ? :))

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

No Hop-Bęc, nie ? :))

Postprzez -=D4NI3L=- Piaski Fan 2003-01-10, 5:17 pm

Wydaje mi się, że bardzo zaniżona jest nota Ujka. To co pokazywał, choć nie za często to i tak było bardzo dużo, gdyby jeszcze miał partnera w ataku, np. ... Raka. I tu też mam uwagę, że jego chyba niepowinno być na liście, bo Hop-Bęc dotyczy chyba tego, czy się zawiedliśmy czy nie na zawodnikach ,ale na boisku. A o Rak-u reaczej nie wile można na ten temat powiedzieć. To raczej działaczy trezeba tu ocenić. A co do M.Adamczyka. To też mi się wydaje, że w końcu kibice dostali szansę oceny piłkarzy, to chcieli się wyżyć za wszystki sezonu, a Marek.. sami wiem.
-=D4NI3L=- Piaski Fan
 


Myślę tak.

Postprzez Monti 2003-01-10, 7:59 pm

Rak jest na liście po to by można ocenić czy mimo kontuzji należy pokładać w nim nadzieje czy nie . Poza tym system pozwala na to by nie oddawać głosu na hop ani na bęc.
Monti
Moderator
 
Posty: 451
Dołączył(a): 2002-12-30, 10:11 pm
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Postprzez kondi 2003-01-10, 8:05 pm

co do Ujka to nie podzielam twoich opini. Moim zdaniem wogóle nie wkładał serca w grę, może po za 1 meczem w którym zdobył 2 gole - ale musimy pamiętać, że był to koniec rundy - po prostu bał się, że pożegna się z dobrą wypłatą.

Ale Panowie obym się mylił życzę sobie aby Wszyscy zawodnicy pokazali nam w tej rundzie jak się awansuje do 2 ligi :D :D :D
kondi
 
Posty: 151
Dołączył(a): 2003-01-02, 11:50 am
Lokalizacja: sercem w Sosnowcu


Powrót do Piłka nożna

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników