Przegląd prasy

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Re: Przegląd prasy

Postprzez Tomcjo 2017-06-12, 12:14 pm

Bo prezes jest prawdziwym kibicem nie to co my . I na dodatek zawodowcem . Dlatego nie ma powodu zgapiac jakies amatorskie akcje z tego słabego Zabrza co to ich regularnie lejemy . A po za tym zeby doradzać imć prezesowi to kolega Lars musi mieć wypasiona brykę , piekna zonę ( moga byc wzorem muzułmańskim cztery ) i miliony na koncie . W Zaglebiu nie wystarczy mieć racje . Trzeba mieć udokumentowane sukcesy życiowe zeby doradzać prezesowi . A po za tym prezes wie lepiej i współpracuje z kibicam bo tak powiedział ( chyba z tymi ze wspólnego grilla )
Tomcjo
 
Posty: 7035
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland


Re: Przegląd prasy

Postprzez Anakin 2017-06-12, 12:17 pm

Jak nie macie Maserati, tuzina panienek gotowych do stukania i kupy kasy na koncie to z czym do Prezesa….
Anakin
 
Posty: 1775
Dołączył(a): 2011-06-06, 10:00 am

Re: Przegląd prasy

Postprzez Adam1906 2017-06-12, 3:20 pm

bolo73 napisał(a):20 zł na ekstraklasę?? Fiu fiu wydawać by się mogło, że skoro zadłużeni, skoro brak kasiory, skoro awans, skoro związany z awansem popyt na wejściówki to należałoby to wykorzystać - to tak na pierwszy rzut oka, na logikę. Ale widać w Zabrzu są mądrzejsi ludzie niż w Sosnowcu i potrafią dobrze wszystko ocenić, skalkulować i nawet bilety na mecze topowe potrafią ustalić w rozsądnej cenie. To taka refleksja mając na uwadze ceny biletów na archaiczny stadion w Sosnowcu, na produkt 1 ligowy z marnym wykonawcą wiosną 2017 roku. Wyciągnijcie wnioski włodarze Zagłębia.

Wypada więc chyba się cieszyć, że nie awansowalisny, bo w takim wypadku bilet na Legię czy Lecha mógłby kosztować na naszą nieprzeciekającą podczas deszczu "krytą" z 250 zeta, a karnet to chyba tyle, co obecna wejściówka VIP :twisted:

Jeżeli jest problem z frekwencją to wystarczy sobie policzyć:
1.500 kibiców x 20 zł. = 30.000 zł.
5.000 kibiców x 10 zł. = 50.000 zł.
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6804
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: Przegląd prasy

Postprzez turku 2017-06-12, 3:47 pm

Adam1906 napisał(a):Jeżeli jest problem z frekwencją to wystarczy sobie policzyć:
1.500 kibiców x 20 zł. = 30.000 zł.
5.000 kibiców x 10 zł. = 50.000 zł.

I lepszy doping będzie a jak wiadomo to zawsze kilka punktów więcej.
turku
 
Posty: 1269
Dołączył(a): 2007-04-21, 6:38 pm
Lokalizacja: Pogoń

Re: Przegląd prasy

Postprzez August 2017-06-12, 9:10 pm

Żegnamy Pietrka:
W środę w Katowicach mają przedstawić trenera, który poprowadzi GieKSę w nowym sezonie. Wiele wskazuje na to, że będzie to Piotr Mandrysz. Ma on co prawda wciąż jeszcze ważny kontrakt z Zagłębiem Sosnowiec, ale jutro ten kontrakt ma zostać rozwiązany.

Mandrysz to bardzo „wygodny” wybór, jeśli chodzi o GieKSę. Po pierwsze, swój chłop – z regionu. Po drugie, był ostatnio częstym gościem na meczach przy Bukowej (w Katowicach gra jego syn Paweł), więc zdążył poznać zespół i wyrobić sobie zdanie na jego temat. Po trzecie, ma doświadczenie w walce o awans do ekstraklasy. A przecież GieKSa – zgodnie z tradycją – znów będzie chciała o ten awans powalczyć.
Kilka dni temu pytaliśmy Mandrysza o to, co słychać w temacie jego przejścia na Bukową. – Na razie wciąż jestem pracownikiem Zagłębia Sosnowiec – mówił, dając do zrozumienia, że dopóki sprawa nie będzie dogadana na sto procent, on „pracownikiem” Zagłębia być nie przestanie. Słynny konflikt z piłkarzami – których nota bene w Sosnowcu już nie ma – doprowadził do tego, że misja budowy Zagłębia, które pod wodzą Mandrysza miało wywalczyć awans do ekstraklasy, skończyła się bardzo szybko. Ponieważ jednak jesienią w Sosnowcu trener podpisał dwuletni kontrakt na całkiem przyzwoitych warunkach, nie widział powodu, by ten kontrakt zrywać. Umowa wciąż więc obowiązuje, tak samo jak pensja co miesiąc przelewana na konto Mandrysza, mimo iż szkoleniowcem Zagłębia nie jest od grudnia.

We wtorek ma jednak dojść do rozwiązania kontraktu Mandrysza z Zagłębiem, a w środę szkoleniowiec ma oficjalnie zostać trenerem GKS Katowice.
Przy Bukowej tuż po dymisji Jerzego Brzęczka po porażce 2:3 z Kluczborkiem zaczęto szukać nowego trenera – Janusz Jojko w tej roli dograł jedynie sezon do końca. Poważnie sondowano możliwość zatrudnienia Mariusza Rumaka, na giełdzie pojawiały się też nazwiska Dominika Nowaka (został trenerem Miedzi), a nawet Macieja Bartoszka. Mandrysz był w tym gronie jednak od początku bardzo poważnym kandydatem.
http://futbolfejs.pl/i-liga/mandrysz-za ... o-czekaja/
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Przegląd prasy

Postprzez August 2017-06-12, 9:16 pm

Zagłębiu Sosnowiec na ostatniej prostej nie udało się wywalczyć awansu do Ekstraklasy. Tomasz Nowak, środkowy pomocnik nominowany w plebiscycie na jedenastkę sezonu Nice 1 Ligi, zapowiada, że w kolejnym sezonie klub podejmie walkę ponownie. - Do trzech razy sztuka. W poprzednim sezonie byliśmy blisko, teraz przegraliśmy w zasadzie o bramkę. Wiemy jakie błędy zostały popełnione, na różnych płaszczyznach, i wszyscy chcemy wyciągnąć z nich wnioski - powiedział nam piłkarz Zagłębia.

Czytaj więcej: http://www.gol24.pl/1-liga/plebiscyt/a/ ... ,12156156/
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Przegląd prasy

Postprzez xenon 2017-06-12, 10:02 pm

czy ma kto dane jakie ceny biletów obowiązują w innych klubach 1 ligi?
xenon
 
Posty: 1070
Dołączył(a): 2010-04-27, 1:11 pm

Re: Przegląd prasy

Postprzez RUDI 2017-06-13, 8:27 am

xenon napisał(a):czy ma kto dane jakie ceny biletów obowiązują w innych klubach 1 ligi?


Przecież łatwo znaleźć ;-)

Podbeskidzie (wiosna 2017)

Bilet normalny :20 zł(pierwszej kategorii )
-karnet 80 zł(wiosna)

Tychy - Ceny biletów w kasach w dniach meczowych:
- normalny: 19 zł
- ulgowy: 10 zł
-karnet: 70 zł(wiosna)

Chojniczanka-Ceny biletów w kasach w dniach meczowych:
-normalny:20 zł
-ulgowy: 17 zł
-karnety: 90 zł(wiosna)

Miedź Legnica -Ceny biletów w kasach w dniach meczowych:

-normalny: od 17 do 26 zł
-karnety:od 80 do 120 zł (wiosna)

GKS Katowice -Ceny biletów w kasach w dniach meczowych:
-normalny:od 15 do 25 zł
-karnety: od 50 do 75 zł(wiosna)

itd,itd ....
Ostatnio edytowano 2017-06-13, 12:34 pm przez RUDI, łącznie edytowano 2 razy
> O KIBICOWANIU WIEM NIEWIELE <
Avatar użytkownika
RUDI
 
Posty: 1882
Dołączył(a): 2009-03-16, 9:23 am

Re: Przegląd prasy

Postprzez patrios91 2017-06-13, 10:25 am

Karnety w cenach biletów na mecz z Tychami. Marketing Marcina :czerwona:
JAROSZEWSKI I CHĘCIŃSKI MUSZĄ ODEJŚĆ
patrios91
 
Posty: 2920
Dołączył(a): 2009-11-06, 1:07 pm
Lokalizacja: Sosnowiec/Warszawa

Re: Przegląd prasy

Postprzez bazant 2017-06-13, 10:29 am

W taki o to sposób klub chce przyciągnąć większą ilość kibiców na mecze Zagłębia !
Ale spokojnie bo jeszcze nie wiemy jaką niespodziankę nam szykuję na elPrezesso
Być może będą teraz IV kategorie atrakcyjności. Przecież dojdzie Róch i bilety można zrobić po 50 zeta :lol:
bazant
 
Posty: 251
Dołączył(a): 2007-02-22, 7:46 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Przegląd prasy

Postprzez patrios91 2017-06-13, 10:47 am

PIŁKARZ Z EKSTRAKLASY DOŁĄCZY DO ZAGŁĘBIA? O TO ŁATWO NIE BĘDZIE
W orbicie zainteresowań Zagłębia znalazł się napastnik Maciej Górski. Trafiłby na Kresową już pół roku temu, gdyby bardziej harmonijnie przebiegały negocjacje z Jagiellonią Białystok, której jest obecnie zawodnikiem.

Wypożyczenie 27-letniego piłkarza w letnim okienku transferowym również może się okazać zadaniem trudnym – z uwagi na wygórowane żądania finansowe, jakie płyną ze stolicy Podlasia.

Wiosną 2010 i jesienią 2011 roku Górski zaliczył w barwach Legii w sumie cztery występy na szczeblu ekstraklasy. Potem jego kariera nie rozwijała się tak, jak oczekiwano. W latach 2012-16 występował na boiskach co najwyżej I-ligowych, reprezentując barwy Arki Gdynia, Sandecji Nowy Sącz, Znicza Pruszków (II liga) i Chrobrego Głogów. W maju zeszłego roku podpisał trzyletni kontrakt z Jagiellonią. W pierwszej części minionego sezonu rozegrał dla białostoczan 10 ligowych meczów i zdobył jedną bramkę. Podobnie było w rundzie rewanżowej – 11 gier i gol, tym razem w Koronie Kielce, do której został wypożyczony.

Górski to dobry znajomy trenera Dariusza Banasika. Był jego podopiecznym najpierw w młodzieżowych zespołach Legii, a później - sezon 2014/15 - w ekipie Znicza. Okazał się wówczas najlepszym strzelcem zespołu, zdobywając tylko w lidze 15 bramek.

Sprowadzenie bramkostrzelnego napastnika to jeden z priorytetów Zagłębia. Po rozstaniu z Michałem Fidziukiewiczem klub został praktycznie bez nominalnego snajpera. Francuz Terence Makengo nie zdążył jeszcze zadebiutować na polskiej ziemi i wciąż przechodzi żmudną rehabilitację po zerwaniu ścięgna Achillesa.

-> http://katowickisport.pl/pilka-nozna/ka ... 12479.html
JAROSZEWSKI I CHĘCIŃSKI MUSZĄ ODEJŚĆ
patrios91
 
Posty: 2920
Dołączył(a): 2009-11-06, 1:07 pm
Lokalizacja: Sosnowiec/Warszawa

Re: Przegląd prasy

Postprzez novack 2017-06-13, 3:38 pm

Może dlatego, że prezes z FC Hollywood zrobił LZS Cyrk!
Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack
 
Posty: 5701
Dołączył(a): 2006-08-06, 6:55 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Re: Przegląd prasy

Postprzez Blajpios 2017-06-19, 10:11 pm

Nie wklejam znów tekstu, bo on, choć sympatycznie, to jednak w całości odnosi się do innej drużyny, mistrza Finlandii, który będzie przeciwnikiem Legii w eliminacjach LM https://sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna ... -w-europie Piszę tu jednak o tym, bo po prostu... nie mogłem się powstrzymać... Dla "uwypuklenia" zaś dodam, że warte zauważenia jest, to jedno słowo, które określa co było "między tym "najpierw", gdy doszli do III ligii - a tym, gdy doszli do I ligii i mistrzostwa, czyli "w trakcie tego "potem" :
M. Wawrzynowski w Sportowych Faktach o Legii IFK Mariehamn, Mistrzu Finlandii, pucharowym rywalu Legii napisał(a):(...) - Jeszcze 15 lat temu byliśmy w trzeciej lidze, potem powoli zaczęliśmy się profesjonalizować, przyszli zawodnicy ze Szwecji. Po awansie do 1. ligi powoli idziemy cały czas w górę - opowiada nam Peter Lundberg, trener fińskiej drużyny, były miejscowy zawodnik, który pamięta czasy trzecioligowe, a dziś jest ojcem największego sukcesu w historii.(...)
Blajpios
 
Posty: 3073
Dołączył(a): 2004-07-08, 9:54 pm

Re: Przegląd prasy

Postprzez August 2017-06-20, 4:38 pm

Ciekawy wywiad z Danchem, który odsunięty podobnie jak D+M wraz z omówieniami o obstawianie meczy w Czechach. U Dancha miało być na Słowacj. W każdym razie gość musiał być mocno zaszczuty, że zdecydował się na wariograf:

Danch badany przez kibiców wariografem! „W kopalni nie było innego tematu, tylko że ustawiam mecze”

Lis każący spoerdalać Cristiano Ronaldo, potem młodzieżówka i Tomasz Hajto mówiący, że Dawidowicz powinien zakończyć karierę… Myśleliśmy, a wręcz byliśmy święcie przekonani, że dzisiejszego dnia nic nas już nie zaskoczy. Ale trafiliśmy na przedziwny post na facebooku „Torcida Górnik”. O Adamie Danchu rzekomo badanym przez kibiców… wykrywaczem kłamstw?!

Czytamy komunikat, bo chyba tak powinniśmy to nazwać. A w nim…

„Informujemy że podjęte zostały działania przez środowisko kibiców (Torcida), odnośnie rzekomego obstawiania meczy przez Adama i jego rodzine.” (pisownia oryginalna)

„Posiadamy dowód na to iż Adam Danch, nie brał udziału, nie podawał wyników, nie przekazywał nikomu pieniędzy ani nie sprzedał meczu, w celu osiągnięcia korzyści w zakładach bukmacherskich.”

Czy to jakiś żart? Wykrywacz kłamstw? Jakiś haker z Chorzowa włamał się na facebooka Torcidy? Już chcieliśmy wszystko obśmiać, ale tknęło nas… To jest przecież tak absurdalne, że może być prawdziwe!

Zadzwoniliśmy do Adama Dancha.

Sorry, że dzwonię tak późno, ale powiedz mi: o co chodzi z tym oświadczeniem Torcidy?

Ludzie sapali się po tym meczu z Kluczborkiem. Przegraliśmy 2:1, po tym meczu trener mnie odstawił na ławkę, potem poza osiemnastkę, w końcu rozwiązaliśmy kontrakt. Wiesz, ludzie sobie popatrzyli na skład, zobaczyli, że ten przestał grać i zaczęli wygrywać… Tak to sobie ogarniali. Zrobiła się afera. Ktoś gdzieś rzucił: czemu myśmy odeszli? Czemu ich odstawili? I poszła fama, że ustawiamy mecze. Ten powiedział temu, ten kolejnemu i tak się rozniosło. Nie wiem, czy ktoś z klubu, czy ktoś inny to zaczął. W każdym razie poszła fama.

Czyli kibice oskarżali cię, że obstawiałeś mecze?

Że moja żona obstawiała. Że jeździła na Słowację czy tam na Słowenię. Ona się śmiała na początku. Że to jak jakieś „Trudne Sprawy”. Oglądaliśmy Polsat jakoś tego dnia, jak wyszła ta akcja i mówię: Klaudia, patrz, leci „Dzień, który zmienił moje życie”, dziś to chyba będzie odcinek o nas!

Jak doszło do badania wykrywaczem?

Denerwowałem się, niech od razu jeszcze na prokuraturę ze mną ktoś idzie! Trochę znam tam ludzi ze środowiska. Mówią mi: Densiu, to trzeba wyjaśnić, bo coraz szerzej ploty idą. Nie było na Śląsku miejsca, a na pewno w Zabrzu i okolicach, gdzie by o tym ludzie nie gadali. Mam rodzinę i dużo znajomych w kopalniach, teściu… W kopalniach nie było innego tematu, niż to, że Danch ustawia mecze Górnika. Wiesz jak to na Śląsku, ktoś powie w kopalni, to zaraz wszyscy burczą o tym. Coraz grubiej to szło, to i żona się zaczęła denerwować. Słyszała o tym wszędzie, a to przecież koleżanki i wszystko… Ją podpięli pod tę sprawę, jakby miała jakikolwiek związek z porażkami Górnika. Dobrze tylko, że pod wariograf jej nie podpięli.

Ale ciebie tak. Bez problemu się zgodziłeś?

A co miałem zrobić? „Dobra, powiedzcie, kiedy mam przyjechać i tyle”. To absurd, ale ja się tam z ludźmi na mieście znam. To mówią mi: zrób badanie wykrywaczem kłamstw i będzie wszystko czarno na białym. Wiesz, tam było paru chłopaków, co mi wierzyło, ale Górnik ma tylu kibiców, że trzeba było to jakoś odkręcić… Oni za to wszystko zapłacili, chcieli tylko żebym przyjechał. No to pojechałem do Katowic.

Jak się czułeś jak podłączali cię do wykrywacza?

Strasznie dziwnie. Stres był, wiadomo. Mówiłem prawdę, ale w końcu to maszyna, nie wiadomo, co wykaże. Chłop, który badał powiedział, że to normalne, każdy się stresuje, to nic złego. Zadał parę pytań, miałem odpowiadać tylko „tak” lub „nie”.

Nie miałeś pomidora jak w Lidze+Ekstra?

Nie, nie, ale pomidor nie był mi potrzebny. (śmiech) Jak ktoś kłamie, to od razu wychodzi. Ale stres był, wiadomo. Ja pierdziele… do czego to doszło, żeby musieli mnie podpinać do jakichś wariografów. Potem czekaliśmy cztery-pięć dni, bo musieli wysłać to na analizę, chyba do Wrocławia.

Jeszcze ostatnio czytałem wypowiedź tego, eh… No już nie powiem kogo…

Kogo?

No przeczytaj, wypowiedź tam była, że to nie problem jechać na granicę i obstawiać mecze czy coś takiego.

O czym ty mówisz?

Nie wiesz? No, Zbysiu Boniek. Prezes odpalił, dziwne rzeczy się dzieją…

Moja przygoda w Górniku się skończyła i tyle… Szkoda, że tak wyszło, dotknęło mnie to. Wiesz, dużo czasu tutaj spędziłem, co okienko różne osoby mi doradzały „odejdź, zmień klub na lepszy”, a ja chciałem być w Zabrzu. Mocno byłem związany z tym klubem. Aż skończyłem podpięty pod wariograf.

Między tobą a kibicami już wszystko wyjaśnione?

No ja mam dobre kontakty, a ludzie gadają i zawsze coś będą gadać. Ale ci, z którymi się znałem powtarzali mi „spokojnie, spokojnie, musisz to wytrzymać”. Takie życie, no… Takie życie… Głowa do góry i trzeba żyć dalej.

Z Gdyni będziesz miał trochę daleko na Słowację.

No, z Zabrza godzina drogi i już. Ale nie ma z tym problemu, z Gdyni będzie trzeba po prostu poszukać najbliższej granicy (śmiech).
http://weszlo.com/2017/06/20/danch-bada ... iam-mecze/
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Przegląd prasy

Postprzez Blajpios 2017-06-20, 7:02 pm

A poniższe z kolei, to można i warto całe wkleić, z GRATULACJAMI! I aż miło to wkleić!
http://sosnowiec.wyborcza.pl/sosnowiec/ ... lidze.html
W. Todur 20 czerwca 2017 o 13:31 w sosnowiec'wyborcza napisał(a):Francuzi chcą klub z Sosnowca w swojej lidze!
Jorkyball Sosnowiec zdobyli klubowe mistrzostwo świata. Francuzi, którzy wymyślili i najmocniej promują tę odmianę gry w piłkę nożną, zaprosili zagłębiowski klub do francuskiej ligi.
Artykuł otwarty w ramach bezpłatnego limitu prenumeraty cyfrowej
Klub z Sosnowca nie miał sobie równych podczas mistrzostw świata, które odbyły się w Rzymie. Zagłębiowski zespół pokonał w finale drużynę z francuskiego Nimes (3:0). We Włoszech dobrze spisała się również reprezentacja Polski. Kadra oparta za zawodnikach z Sosnowca dotarła do finału, gdzie przegrała z Francuzami (0:3).

– To był dla nas fantastyczny turniej. Graliśmy spokojnie, konsekwentnie, a przy tym widowisko. Wiele się nauczyliśmy. Jorkyball wciąż się rozwija. We Włoszech po raz pierwszy mieliśmy okazję zagrać z Japończykami. To błysk czegoś nowego. Pokazali, że trzeba się z nimi liczyć. Urwali nam nawet seta. Z bardzo dobrej strony pokazała się również Kanada. Poziom jorkyballa rośnie na całym świecie – mówi Maciej Barć, lider reprezentacji i drużyny z Sosnowca.

Chcą do ekstraklasy
Finałowe boje Polaków z Francuzami nie dziwią. To właśnie nad Sekwaną wymyślono tę odmianę piłki nożnej. Powstała na zapleczu stacji benzynowej.

Gra – podobnie jak squash – toczy się w całkowicie lub częściowo przeszklonym prostopadłościanie. Rywalizuje się dwóch na dwóch – do dwóch lub trzech wygranych setów, z których każdy kończy się po siódmym strzelonym golu. Bramki to kwadraty metr na metr. Piłki pod żadnym pozorem nie wolno dotknąć ręką. Futbolówka jest mniejsza i kosmata.

– We Francji zainteresowanie jorkyballem jest tak duże, że mają tam trzy poziomy rozgrywek. Jak to ma się do Polski, gdzie mamy dwa ośrodki? W Sosnowcu i Łodzi... Powinna nas dzielić przepaść, a jednak depczemy im po piętach. Francuzi to docenili i zaproponowali nam grę w ich lidze. Początkowo mówili o lidze trzeciej, ale taką propozycję odrzuciliśmy już na starcie. Jak to? Najlepszy klubowy zespół świata ma grać w trzeciej lidze? Interesuje nas tylko ekstraklasa – podkreśla Barć.

MVP z Sosnowca
Trudno sobie wyobrazić, żeby zespół z Sosnowca co weekend jeździł do Francji, żeby rozegrać ligowy mecz. Okazuje się jednak, że można temu zaradzić. – Moglibyśmy jeździć do Francji co dwa miesiące. Od piątku do niedzieli rozgrywalibyśmy po dwa mecze dziennie. W ten sposób nadganialibyśmy terminarz – mówi Barć, który przyznaje, że on i koledzy bardzo zapalili się do tego pomysłu.

– To na pewno będzie sporo kosztowało. Wierzymy jednak, że uda się znaleźć sponsorów. Firmy, które docenią nasze umiejętności i tę formę promocji. To duże wyróżnienie nie tylko dla Sosnowca, ale i dla całej Polski. To przede wszystkim szansa na rozwój. Promocję tej dyscypliny sportu w naszym kraju. Liga we Francji jest znakomicie zorganizowana. Jak się uczyć, to od najlepszych – dodaje Barć, który został wybrany na najlepszego zawodnika mistrzostw w Rzymie.
Indywidualną nagrodę zgarnął też Paweł Adamik z sosnowieckiego klubu, który był najlepszym strzelcem imprezy. – Zaskoczyło mnie wyróżnienie, a przede wszystkim moja forma. Od roku przebywam w Anglii, gdzie zarabiam na życie. Do klatki wszedłem po wielu miesiącach przerwy. Nie było jednak tego widać. Byliśmy doskonale zgrani z kolegami. Rywale nie mogli się nadziwić – kończy.
Blajpios
 
Posty: 3073
Dołączył(a): 2004-07-08, 9:54 pm

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników