Przegląd prasy

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Re: Przegląd prasy

Postprzez August 2020-01-10, 4:58 pm

Stachu. Myślę że ze strony Novacka to był sarkazm. W poniedziałek zaczynaja się u nas ferie. Myske że sporo ludzi ma ja id dawna zaplanowane.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm


Re: Przegląd prasy

Postprzez django 2020-01-10, 5:24 pm

Arkadiusz jak rozumiem odbiera zaległy urlop? Bo prezes będzie hamletyzował, Dariusz wyglądał, ale w sumie chyba najwięcej pytań byłoby do właściciela tego lunaparku.
django
 
Posty: 4014
Dołączył(a): 2007-01-09, 12:27 am
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Przegląd prasy

Postprzez Adam1906 2020-01-10, 5:37 pm

django napisał(a):Arkadiusz jak rozumiem odbiera zaległy urlop? Bo prezes będzie hamletyzował, Dariusz wyglądał, ale w sumie chyba najwięcej pytań byłoby do właściciela tego lunaparku.

Podobno Hiszpania ;-) Temat był poruszany z okazji wydymania naszych dzieciaków z wyjazdu do Espanii -> viewtopic.php?f=1&t=4716&start=9045
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6778
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: Przegląd prasy

Postprzez django 2020-01-10, 5:45 pm

Co ciekawe zapowiedział się, że w poniedziałek będzie na komisji rozwoju. No ale może we wtorek wyjeżdża ostatni pekaes do ciepłych krajów. Ewentualnie taktycznie spier... za granicę już w niedzielę, bo i poniedziałek i wtorek nie zapowiadają się dla niego za kolorowo.
django
 
Posty: 4014
Dołączył(a): 2007-01-09, 12:27 am
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Przegląd prasy

Postprzez novack 2020-01-10, 7:48 pm

No to Panie i Panowie, kto żyw brać urlop i w miarę możliwości zabrać ze sobą znajomych prawników, księgowych, ekonomistów i urzędników, oraz przede wszystkim dziennikarzy i POROZMAWIAMY!!!
Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack
 
Posty: 5685
Dołączył(a): 2006-08-06, 6:55 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Re: Przegląd prasy

Postprzez August 2020-01-18, 11:45 pm

Atak chuliganów z Sosnowca na turniej charytatywny w Obornikach

Publikacja: 18.01.2020 g.19:30 Aktualizacja: 18.01.2020 g.23:18 Kacper Witt
Pseudokibice Zagłębia Sosnowiec na oczach dzieci zaatakowali kibiców Lecha.

oborniki turniej atak chuliganów - Youtube
Fot. (Youtube)
To miało być rodzinne popołudnie, ale chuligani tego nie uszanowali. Sympatycy Lecha Poznań zorganizowali dziś turniej charytatywny dla 13-letniej Michaliny chorej na białaczkę. Podczas rozgrywek do budynku hali sportowej wtargnęło kilkudziesięciu kibiców Zagłębia Sosnowiec. Mężczyźni chcieli zerwać banery zawieszone przez kibiców Kolejorza. Wywiązała się szarpanina - na wszystko musiały patrzeć dzieci. Policja poszukuje uczestników zdarzenia - mówi starszy sierżant Izabela Leśnik z obornickiej policji. (...) https://radiopoznan.fm/informacje/pozos ... obornikach
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Przegląd prasy

Postprzez August 2020-01-18, 11:49 pm

Do powyższego. Cóż za „promocja” Sosnowca. To „coś” powinno trafić do reaktywowanej Berezy Kartuskiej. mam nadzieję, że Prezes pokaże jaja i klub w imieniu własnym i normalnych kibiców wyda oświadczenie i potępi to „coś”. Tym bardziej że turniej zorganizowano aby zebrać pieniądze dla dziewczynki chorej na białaczkę.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Przegląd prasy

Postprzez Adam1906 2020-01-19, 7:43 am

No bez urazy, ale trzeba mieć nieźle najebane w głowach, żeby wpadać na turniej charytatywny, gdzie jest obecna śmiertelnie chora dziewczynka, rodzice i inne dzieci... :redface:
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6778
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: Przegląd prasy

Postprzez August 2020-01-19, 7:54 am

Mam nadzieję, że Jaroszewski szybko zareaguje i klub oficjalnie potępi to „coś”. A Chęciński razem z Prezesem, Tomczykiem, Dudkiem zainicjują szybką zbiórkę na rzecz tej dziewczynki. Najlepiej niech zbiorą między sobą + trener od tych skradzionych 75 tys. zł i niech wyślą rodzicom dziewczynki. Może tak choć po części uratują i tak nadszarpnięty wizerunek Miasta. Ja się już od dawna nie dzieię jak mówią o nas „stan umysłu”. A twórcy tej hipotezy właśnie dostali kolejny dowód...
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Przegląd prasy

Postprzez Tomcjo 2020-01-19, 10:23 am

Mam nadzieje ze miasto lub klub zorganizuje zbiórkę na rzecz tej dziewczynki i w ten sposób zmyjemy ta hańbę . Jest mi wstyd
Tomcjo
 
Posty: 6989
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: Przegląd prasy

Postprzez novack 2020-01-19, 11:05 am

Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack
 
Posty: 5685
Dołączył(a): 2006-08-06, 6:55 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Re: Przegląd prasy

Postprzez Tomcjo 2020-01-19, 11:22 am

https://sportdziennik.com/jak-youtuber-klub-zalozyl/

Mam w sobie wariata i kocham takich szaleńców . Marze ze i u nas tacy będą . Jak najwiecej takich . A może już są . Przecież reaktywowano RKS Zagłębie DG , Czarnych Sosnowiec , Mydlice DG zawiesiły grę ale może wrócą . Wciąż liczę na powrót legend : Płomienia Sc , Budowlanych Ogrodzieniec , Polonii Sc i innych . Duża ilość małych klubów może nie wpływa znacząco na grę Zagłębia ale moim zdaniem wpływa znacząco na frekwencję na Ludowym . Mieszkając w Leeds obserwowałem mnóstwo rozgrywek amatorskich dzieci i dorosłych . Ci ludzie później chodzą na mecze .
Tomcjo
 
Posty: 6989
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: Przegląd prasy

Postprzez django 2020-01-19, 11:28 am

Tomcjo napisał(a):https://sportdziennik.com/jak-youtuber-klub-zalozyl/

Mam w sobie wariata i kocham takich szaleńców . Marze ze i u nas tacy będą .


Znaczy chciałbyś żeby Stanek klub założył?
django
 
Posty: 4014
Dołączył(a): 2007-01-09, 12:27 am
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Przegląd prasy

Postprzez Blajpios 2020-01-19, 12:25 pm

Jeszcze wracając do sprawy - rzeczywiście skandalicznej w ogólnym rozrachunku, choć nie znamy jeszcze szczegółów, jednak samo pojawienie się w tym kontekście Zagłębia jest porażające, nawet jeżeli okazałoby się, że rola Zagłębiaków była mniejsza, niż akurat się ją aktualnie przypisuje... W każdym razie, choć chyba wiadomo, że "fanem Wyborczej", to nie jestem - pochwalę sport.pl i to za dwie rzeczy. Może nawet za "dwie i pół", bo dodatkowo trzeba zauważyć, że przecież zazwyczaj oni namiętnie mieszają i wrzucają do jednego worka chuligaństwo, półświatek przestępczy i zagorzałe kibicowanie (czego skutki poniekąd widać w komentarzach). Jednak tym razem w notatce http://www.sport.pl/pilka/7,64946,25612 ... MT_Link_11 po pierwsze, używają konsekwentnie, począwszy od tytułu, prawidłowego określenia tych rozbójników: chuligani; chuligani - nie kibole.
Druga rzecz - podają, że to nie tylko z Zagłębia byli, że również z Legii Warszawy (albo nawet bardziej z Legii), podają jako wiadomość nie do końca sprawdzoną. Czyli trochę akurat tym razem rzetelnej informacji - abstrahując od tego, że rzecz sama w sobie paskudna i jest przykre, iż w tym kontekście pokazuje się Zagłębie; tak, jest przy tym okazja, by Zagłębie pokazało odpowiedni dystans do takich wydarzeń, gdy miesza się w nie nazwę Klubu.
Blajpios
 
Posty: 3073
Dołączył(a): 2004-07-08, 9:54 pm

Re: Przegląd prasy

Postprzez RUDI 2020-01-19, 12:44 pm

Adam1906 napisał(a):No bez urazy, ....


Dlaczego "bez urazy" ? a pies ich jeb..ł z ich "racjami" ,co robią dobrze to za to im chwała i :brawo: ,za "butowanie " człowieka na trybunach (za robienie zdjęć z oprawy) i olewanie obecności na meczach z powodu "zagrożenia wjazdu na bramki sosnowieckich klubów przez hanysów " wespół z innymi hanysami(ale tymi "naszymi") ,żenuła i niech się walą .Młodzi dają się się wkręcać w akcje które ....? .Tacy "kibice"(oddani) za parę lat będą "kibicami z dala" których nawet na trybunach nie zobaczysz (chyba że sporadycznie w razie spotkań z jakąś "topową:) drużyną)
> O KIBICOWANIU WIEM NIEWIELE <
Avatar użytkownika
RUDI
 
Posty: 1881
Dołączył(a): 2009-03-16, 9:23 am

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: kanciak, pyla