Przegląd prasy

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Re: Przegląd prasy

Postprzez bolo73 2017-08-24, 9:33 am

gregor :brawo: dokładnie! Oczywiście nie można wszystkich traktować jednakowo bo przecież byli i uczciwi i dobrzy Niemcy. Ale jeśli chodzi o Żydów to oczywiście mają tą swoją fundację i nagrody Sprawiedliwy wśród narodów świata czy jakoś tak i w związku z tym wiedzą doskonale, że to Polacy uratowali najwięcej Żydów ryzykując własnym życiem i życiem najbliższych. Dlaczego więc nie protestują i nie sprostowują kłamstw notorycznie wysyłanych w eter przez różnych oszołomów o polskich obozach śmierci? Dlaczego młodzi Żydzi jadąc do Auschwitz są przekonani, że jadą do wrogiego kraju, którym to wg nich jest Polska, która zgotowała im to piekło na ziemi? Dodatkowo z innej beczki, wiadomo, że finansjera i banksterzy typu Rothschildów i Rockefellerów i jeszcze innych familii żydowskich pociągają za sznurki i żądzą tym światem a czynią to tak aby doprowadzić do całkowitego zniewolenia i poddania sobie ogółu społeczeństwa. Wiadomo, że mam na myśli New World Order. Zresztą to nie czas i miejsce aby o tym się rozpisywać. Druga sprawa to zarobki o jakich wspomina Kubica. Ja rozumiem, że 5-6k. to może nie jest ogrom kasy, ale Panie Kubica do Pana wiadomości bo chyba jest Pan z innej bajki, w Polsce przeciętny zarobek wynosi ok. 2k i takie są fakty. 5-6k netto nie zarabiają nawet w Jastrzębskiej Spółce Węglowej uchodzącej za jedną z najlepiej płacącą firmę w naszym regionie. A sok w Japonii za 20$ w centrum miasta? Hmm podejrzewam, że jakby się dobrze rozejrzeć to można by kupić go dużo taniej w innym miejscu. W Polsce też zapłacimy za browarka dużo więcej na starówce w Warszawie czy Krakowie. Ba! U mnie w Dąbrowie w centrum koło PKZ koło fontanny z bobrem jest browar z Zawiercia czy tam okolicy, za który trzeba zapłacić 12 zł! Miejscówka nijaka, widoków zero, hałas i spaliny a piwo 12 zeta. Ok. bo rozmyłem troszkę.
bolo73
 
Posty: 979
Dołączył(a): 2006-10-17, 7:28 am


Re: Przegląd prasy

Postprzez motovideo 2017-08-25, 5:30 pm

Legia Warszawa - wielki powrót Bogusława Leśniodorskiego

a w artykule jest też o naszym Zagłębiu i jego niedoszłych właścicielach

"Nie jest tajemnicą, że Leśnodorski z Wandzelem tak naprawdę nigdy nie pogodzili się z utratą wpływów w klubie i okres rządów Mioduskiego traktują jako przejściowy. To z tego powodu nie zdecydowali się zainwestować w Zagłębie Sosnowiec, choć rozmowy w sprawie przejęcia kluby były bardzo zaawansowane. Do tego mogli liczyć na sporą pomoc miasta, które chciało mocno zaangażować się w budowę silnej piłkarskiej drużyny w Sosnowcu. Nic z tego nie wyszło, bo obaj stracili dość niespodziewanie stracili zapał do przejęcia Zagłębia. Według plotek, chcieli przeczekać pierwszą fazę rządów Mioduskiego i w odpowiednim momencie wrócić do gry."

http://sport.interia.pl/klub-legia-wars ... Id,2433014
motovideo
 
Posty: 183
Dołączył(a): 2006-05-07, 8:25 pm

Re: Przegląd prasy

Postprzez Tomcjo 2017-08-26, 3:48 pm

http://www.sport.pl/pilka/7,65039,22280 ... oznej.html

Artykuł cieżko sie czyta ale daje sporo informacji skąd sie bierze słabość polskiej piłki ligowej . Gdyby w Zaglebiu pracowali zawodowcy to polecałbym go ich analizie .
Tomcjo
 
Posty: 7035
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: Przegląd prasy

Postprzez Adam1906 2017-08-29, 8:01 pm

Co prawda to nie przegląd prasy lecz właściwie internetu, ale warto zobaczyć Artura Boruca w akcji ;-)
https://m.facebook.com/story.php?story_ ... __tn__=C-R
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6804
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: Przegląd prasy

Postprzez robercik 2017-08-29, 9:19 pm

Noo, bajerek :-)
NIE dla bylejakości w zarządzaniu Zagłębiem
robercik
 
Posty: 520
Dołączył(a): 2004-05-17, 2:12 pm
Lokalizacja: Katowice

Re: Przegląd prasy

Postprzez slawekchicago 2017-08-29, 9:54 pm

ARTUR !!!!!! SZACUN!!!!!!!!!!
CZY WROCA JESZCZE DOBRE CZASY
slawekchicago
 
Posty: 3984
Dołączył(a): 2004-05-10, 4:54 am
Lokalizacja: Newcastle

Re: Przegląd prasy

Postprzez patrios91 2017-09-07, 12:20 pm

Makengo is back. Trenuje w rezerwach. Może za pół roku dojdzie do formy :)
JAROSZEWSKI I CHĘCIŃSKI MUSZĄ ODEJŚĆ
patrios91
 
Posty: 2920
Dołączył(a): 2009-11-06, 1:07 pm
Lokalizacja: Sosnowiec/Warszawa

Re: Przegląd prasy

Postprzez Tadeusz Wisniewski 2017-09-07, 12:30 pm

Szanowny Patrios 91 - jaka prasa podała że Mackengo is back ?
Dziękuję - Pozdrawiam
Tadeusz
Przepraszam za pytanie - przed chwilą otrzymałem potwierdzenie
z najbardziej wiarygodnego żródła - tak jest w Sosnowcu.
Tadeusz Wisniewski
 
Posty: 3202
Dołączył(a): 2004-08-31, 2:59 pm
Lokalizacja: Zalesie Dolne k/Warszawy

Re: Przegląd prasy

Postprzez robercik 2017-09-07, 3:35 pm

NIE dla bylejakości w zarządzaniu Zagłębiem
robercik
 
Posty: 520
Dołączył(a): 2004-05-17, 2:12 pm
Lokalizacja: Katowice

Re: Przegląd prasy

Postprzez Tadeusz Wisniewski 2017-09-07, 7:36 pm

Katowicki Sport:
/katowickisport.pl/pilka-nozna/katowickisport-pl-pilka-nozna-nice-i-liga,i-liga-zaglebie-sosnowiec-chritstovao-jedzie-do-holandii,
Pozdrawiam
Tadeusz
Tadeusz Wisniewski
 
Posty: 3202
Dołączył(a): 2004-08-31, 2:59 pm
Lokalizacja: Zalesie Dolne k/Warszawy

Re: Przegląd prasy

Postprzez August 2017-09-07, 8:29 pm

Tadeusz Wisniewski napisał(a):Katowicki Sport:
/katowickisport.pl/pilka-nozna/katowickisport-pl-pilka-nozna-nice-i-liga,i-liga-zaglebie-sosnowiec-chritstovao-jedzie-do-holandii,
Pozdrawiam
Tadeusz

Raczej nie należy się spodziewać, że w poniedziałek wróci z holenderskim paszportem/
Mnie raczej zaciekawiła tak kwestia:

Szkoleniowiec wprowadza twarde zasady. Liczy się nie tylko to, co dzieje się na boisku, ale także w szatni i poza nią. Zwraca uwagę na punktualność, profesjonalne przygotowanie do zajęć, maksymalne zaangażowanie, nawet w grach treningowych. Te kwestie nie zawsze były rygorystycznie przestrzegane przez poprzednika. Piłkarze zaakceptowali kult pracy propagowany przez Dariusza Dudka i poprzez treningową harówkę zamierzają piąć się tabeli. Trener bardzo liczy na pomoc starszych zawodników, takich jak Wojciech Łuczak czy Tomasz Nowak, którzy mają dawać przykład młodszym kolegom i na nich będzie opierał drużynę. Kapitańską opaskę zostawił na ramieniu Nowaka. - Byłbym bardzo zadowolony, gdyby nasza młodzież do meczów i treningów podchodziła z takim zaangażowaniem jak Tomek. Ma on moje pełne zaufanie i stanowi przedłużenie mojej prawej ręki - zaznacza Dudek


Ciekaw jestem od kogo wyszła ta opinia o Banasiku. Jeśli byłoby w tym cokolwiek prawdy to tym bardziej świadczyłoby że chłop nie tylko do tego poziomu rozgrywek się nie nadaje. No i nie dziwią balangi przed ważnymi meczami. .
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Przegląd prasy

Postprzez Tadeusz Wisniewski 2017-09-08, 8:38 am

Sprawa paszportu Alexa - w mediach pojawiła się info że Alex dostanie paszport
holenderski - dopiero w 2019 roku - czyli mowa jest o fazie początkowej w tej
sprawie. Nie wiem na ile pomocny może być wyjazd do Holandii i na ile przyspieszy
otrzymanie paszportu. Ale nadzieja umiera ostatnia.
Z tego by można wysnuć wniosek że ówczesna drużyna popełniła największą
GŁUPOTĘ balangując przed końcem rozgrywek dających AWANS do Extra.
Trudno zrozumieć takie postępowanie zawodników - ale stało się.
Pozdrawiam
Tadeusz
Tadeusz Wisniewski
 
Posty: 3202
Dołączył(a): 2004-08-31, 2:59 pm
Lokalizacja: Zalesie Dolne k/Warszawy

Re: Przegląd prasy

Postprzez novack 2017-09-08, 8:50 am

Pan Prezes w jednym z wywiadów wyraźnie potwierdził, że w pełni świadomie WYKUPILI i zakontraktowali drugiego zawodnika bez paszportu UE. Na ławce cena tego zawodnika na pewno nie wzrośnie, a dla dobra drużyny więcej daje Żarko, więc Angol siedzi i siedział będzie, a my będziemy płacić jemu, Panu Prezesowi i Dyrektorowi w trójcy jedynemu!
Głęboko wierzę w to, że Darek Dudek to konkretny facet z jajami i grać u niego będą wyłącznie najlepsi i w najlepszej formie, a nie ci na zasadzie "wicie rozumiecie" ten lub tamten musi grać, bo z ławki się go nie sprzeda. Dudek musi sobie zapracować na nazwisko, bo poprzedni Dudek mocno je zszargał i mam nadzieję, że i tym razem potwierdzi się tak jak z Magierą powiedzenie, źe: "pierwsze wrażenie zrobić można tylko raz",więc zrób je Pan Panie Darku!
Ostatnio edytowano 2017-09-08, 2:38 pm przez novack, łącznie edytowano 2 razy
Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack
 
Posty: 5701
Dołączył(a): 2006-08-06, 6:55 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Re: Przegląd prasy

Postprzez patrios91 2017-09-08, 11:49 am

novack napisał(a): Dudek musi sobie zapracować na nazwisko, bo poprzedni Dudek mocno je zszargał i mam nadzieję, że i tym razem potwierdzi się tak jak z Magierą powiedzenie, źe: pierwsze wrażenie zrobić można tylko raz, więc zrób je Panie Darku!

Ja tam dobrze wspominam Jerzego :) ;-)
JAROSZEWSKI I CHĘCIŃSKI MUSZĄ ODEJŚĆ
patrios91
 
Posty: 2920
Dołączył(a): 2009-11-06, 1:07 pm
Lokalizacja: Sosnowiec/Warszawa

Re: Przegląd prasy

Postprzez jls 2017-09-08, 11:52 am

Nie wiem kto podał informację o wyjeżdzie Aleksa do Holandii.
Dzisiaj ćwiczył na treningu strzały na bramkę.
Muszę przyznać, że jestem pod wrażeniem strzałów w jego wykonaniu, a rodzynkiem był strzał z piruetu.
Czemu nie strzela tak w meczu ?
jls
 
Posty: 509
Dołączył(a): 2006-06-07, 12:29 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników