Przegląd prasy

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Re: Przegląd prasy

Postprzez Tomcjo 2017-12-16, 11:32 am

Wkurw kibica to wkurw kibica . Zawsze jest nieracjonalny bo powodowany miłością do klubu . Tu temat uważam za zamknięty bo wszystko jest jasne . Właściwie działanie klubu tez powinno byc oczywiste no ale to władze naszego klubu nie sa normalne tylko normalnie popier do lone . Jesli mamy w klubie drewno a płacimy jak za zborze to każdy pretekst jest dobry zeby rozwiązać kontrakt . Jesli władze klubu mimo opini kibiców widza w nim zbawiciela to puszcza wszystko mimo uszu lub dadza symboliczna karę . A tak powaznie to tylko przez sezon ogórkowy ta sprawa jest rozpatrywana . Problem to słaba gra zawodnika a występ z szalikiem pokazał ze inteligencja tez jest na słabym poziomie . Moze moja wyrozumiałość wynika ze w młodości byłem mistrzem wpadek i zawsze cos palnąłem . Rozumiem kolegę Augusta ze sie chce go pozbyć bo to drewniak ale to gra jest powodem a szalik to tylko pretekst . No ogół tez bym wywalał dziadów . Tylko ze jesteśmy swierzo po wymianie całej drużyny dlatego w tej przerwie nie powinien nikt odchodzić z podstawowej jedenastki . Nie znaczy to ze nie powinnismy sprowadzić dwuch środkowych obrońców i niech przez pół roku walczą . Znając Stanka to nie ściągnie asów tylko jeden bedzie wystrugany z brzozy a drugi z lipy .
Tomcjo
 
Posty: 7035
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland


Re: Przegląd prasy

Postprzez Tadeusz Wisniewski 2017-12-16, 2:10 pm

To co Kibice Zagłębia postulują - to jest śmieszna sprawa - ludzie ogarnijcie się.
Młody człowiek wychowany i mieszkający w Gdyni nie może sympatyzować z
drużyną z miasta Gdynia i jeszcze pisać listy do Klubu aby zawodnika zwolnic
pytam za co ? To właśnie tacy Kibice powinni mieć zakaz wstępu na Ludowy.
Po prostu Wiocha, wstyd jak od Sosnowca do Gdyni - cała Polska.
Łuczak poleciał do Barcelony będzie oglądał mecz a może i reklama - wywalić .

Pozdrawiam Normalnych Kibiców.
Tadeusz
Tadeusz Wisniewski
 
Posty: 3202
Dołączył(a): 2004-08-31, 2:59 pm
Lokalizacja: Zalesie Dolne k/Warszawy

Re: Przegląd prasy

Postprzez novack 2017-12-16, 2:26 pm

Sprawa nie jest biało-czarna, ale zrobił wielką głupotę, którą można porównać np. do hipotetycznej sytuacji, gdyby Arak grając w Ruchu robił sobie focie pokazując na palcach eLkę, też raczej miałby ciepło w Chorzowie. Ładnie potrafił zachować się Kuba Wilk, który przychodząc do Zagłębia powiedział, źe jest wychowankiem Lecha i nie będzie udawał całowania herbu Zagłębia, ale skupi się na grze. Ja też nie ufałbym za bardzo takim "swojakom" którzy co sezon całują herb innego klubu.
Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack
 
Posty: 5701
Dołączył(a): 2006-08-06, 6:55 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Re: Przegląd prasy

Postprzez August 2017-12-16, 4:28 pm

Dajcie Sulewskiemu jeszcze kwiatki w barwach żółto-niebieskiech. Prywatnie może kibicować komu chce, to rzecz jasna. Natomiast jako zawodnik de facto konkurencyjnej spółki ma określone ograniczenia, który przekraczać mu nie wolno.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Przegląd prasy

Postprzez novack 2017-12-16, 4:34 pm

Czyli np.bukiet z bławatków i kaczeńców, pomysł nie jest zły :lol:
Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack
 
Posty: 5701
Dołączył(a): 2006-08-06, 6:55 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Re: Przegląd prasy

Postprzez Tadeusz Wisniewski 2017-12-16, 6:00 pm

Piłkarz przebywał w Hiszpanii PRYWATNIE - spędzał urlop wypoczynkowy w
Hiszpanskim słoncu - uważam że może wykazać swoją sympatie do Klubu
w którym zaczynał przygodę z footbalem. Po prostu Arka nie gra w I lidze
i nie jest to czyn który powoduje aby człowieka wyrzucać z Zagłebia.
Miasto Gdynia jest miejscem zamieszkania piłkarza.
Pozdrawiam
Tadeusz
Tadeusz Wisniewski
 
Posty: 3202
Dołączył(a): 2004-08-31, 2:59 pm
Lokalizacja: Zalesie Dolne k/Warszawy

Re: Przegląd prasy

Postprzez August 2017-12-16, 7:04 pm

Tadeusz Wisniewski napisał(a):Piłkarz przebywał w Hiszpanii PRYWATNIE - spędzał urlop wypoczynkowy w
Hiszpanskim słoncu

Rzym leży we Włoszech. Do Hiszpanii poleci służbowo. Na zgrupowanie. Na szczęście klub zachował się profesjonalnie i opłacił mu oodróż służbową.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Przegląd prasy

Postprzez Tadeusz Wisniewski 2017-12-16, 8:04 pm

Przepraszam - to moja pomylka wynikajaca z faktu iż nie godze się
z takim traktowaniem piłkarza. Przepraszam jeszcze raz zamieniam
słońce Hiszpanskie na słonce Włoskie. Dziekuje za wykazanie błędu.
Pozdrawiam
Tadeusz
Tadeusz Wisniewski
 
Posty: 3202
Dołączył(a): 2004-08-31, 2:59 pm
Lokalizacja: Zalesie Dolne k/Warszawy

Re: Przegląd prasy

Postprzez Adamek182 2017-12-17, 12:29 pm

Hiszpani czy Włochy, piłkarz - to przede wszystkim czlowiek. Ma swoje sympatie, jak i pewnie kluby znienawidzone.
I....ma prawo.
Życzę mu żeby kiedy spotkamy się z jego ukochanym klubem strzelił bramke i mógł...nie okazywać radości.
Pozdrawiam.
Adamek182
 
Posty: 748
Dołączył(a): 2007-11-11, 12:11 am

Re: Przegląd prasy

Postprzez August 2017-12-17, 4:32 pm

https://twitter.com/hashtag/ArkaJestWsz ... e?src=hash
Jak ktoś ma ochotę to może sie pobawić e odnalezienie zdjęcia piłkarza Zagłębia z szalikiem "Kłajpedy".
Chyba nie ma wątpliwości, co i w jaki sposób "zapromował" grajek, który pojechał do Rzymu za pieniądze zarobione w Sosnowcu.Prywatnie może być kibicem czego chce, wyznawać co chce itd. Natomiast "promowanie" w ten sposób innego klubu należącego do tej samej federacji jest absolutnym przegięciem i aż się nie mogę nadziwić "łobrońcom" Sulewskiego, że tego nie dostrzegają. Innymi słowy, dla faceta zatrudnionego w Zagłębiu priorytetem powinien być udział w akcji typu "zagłębie jest wszędzie". I to niezależnie od tego skąd pochodzi.Kropka. Można co najwyżej dyskutować jaką karę powinien za to otrzymać. Choć i to dyskusja czysto akademicka bo to decyzja należąca do Prezesa i Dajrektora
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Przegląd prasy

Postprzez Blajpios 2017-12-17, 5:00 pm

A już tak dobrze żarło... Nie mam czasu na odnajdywanie zdjęcia wśród fanów Arki. Jeżeli Kol. August jednak uważa, że warto na to czas poświęcić i to po to, by nakręcać przeciw temu młodziakowi, co głupotę zrobił - to odpowiem tak: zastanowię się nad argumentami Kolegi, jakie konsekwencje warto zastosować wobec R. Sulewskiego inne niż zaproponowane przez Kol. Tomcjo dopiero wtedy, gdy Kol. August co najmniej tyle samo energii włoży w przekonanie Pana Prezesa, by zrezygnował z bycia najemnym pracownikiem Legii, nadto by nie tylko przeprosił, ale też zadośćuczynił i to z procentami za tyle miesięcy zwłoki ten ktoś spośród działaczy, znacznie wyżej stojący w hierarchii od piłkarza, który to działacz deklarował się, że wystąpi w barwach innego klubu grając, czyli promując inny klub bodaj aż na szczytach A-klasy! Do tego przydałby się jakiś ruch i ze strony Współwłaściela promującego Bełchatów na obozie Zagłębia osiągnąć. Jeżeli jednak tylko, mamy tu widzieć pokazywanie "kto jest mocny że hoho" jedynie młodziakowi: to "pozwolę sobie się nie wzruszyć", bawcie się dobrze. Przełykając wielbłąda, jakim jest postawa dygnitarzy, może lepiej przynajmniej nie robić halo wokół komara. Ale rzecz gustu.
Blajpios
 
Posty: 3073
Dołączył(a): 2004-07-08, 9:54 pm

Re: Przegląd prasy

Postprzez Tadeusz Wisniewski 2017-12-17, 5:53 pm

Dla tych co to nie sa "Łobroncami" - stwierdzam iż piłkarz trzyma w rękach
szalik o kolorach żółty i niebieski - logo klubu Arka Gdynia brak/ nie widac
A teraz będę złośliwy - barwy żółto-niebieskie posiadają takie Kluby jak
KS Elbasani - Albania, Boca Juniors - Argentyna, Sint Truidense - Belgia
Bata Borysow - Białoruś, FK Teplice - Czechy. Koniec
Szanowny Blajpiosie - serdeczne dzięki za wpis - korzystając z Okazji
Pozdrawiam.
Tadeusz
Tadeusz Wisniewski
 
Posty: 3202
Dołączył(a): 2004-08-31, 2:59 pm
Lokalizacja: Zalesie Dolne k/Warszawy

Re: Przegląd prasy

Postprzez August 2017-12-17, 6:13 pm

Blajpios napisał(a):eżeli Kol. August jednak uważa, że warto na to czas poświęcić i to po to, by nakręcać przeciw temu młodziakowi, co głupotę zrobił - to odpowiem tak: zastanowię się nad argumentami Kolegi, jakie konsekwencje warto zastosować wobec R. Sulewskiego inne niż zaproponowane przez Kol. Tomcjo dopiero wtedy, gdy Kol. August co najmniej tyle samo energii włoży w przekonanie Pana Prezesa, by zrezygnował z bycia najemnym pracownikiem Legii, nadto by nie tylko przeprosił, ale też zadośćuczynił i to z procentami za tyle miesięcy zwłoki ten ktoś spośród działaczy, znacznie wyżej stojący w hierarchii od piłkarza, który to działacz deklarował się, że wystąpi w barwach innego klubu grając, czyli promując inny klub bodaj aż na szczytach A-klasy

Kol. Blajpios doskonale wie jakie mam zdanie na temat tego co mają na sumieniu Prezes z Dajrektorem i równie dobrze jest świadom, że nie jestem osobą mającą jakikolwiek instrument aby swoje przekonania wyegzekwować. Natomiast to, że urzędujący działacze mają swoje za uszami, nie oznacza, że nie mogą i nie powinni zareagować na takie a nie inne zachowanie rzekomego "młodziaka", który za niespełna 2 miesiące skończy 24 lata. A z innej strony chodzi mi po głowie całkiem hipotetyczna sytuacja, a mianowicie czy i jak zareagowaliby przełożeni kol. Blajpiosa gdyby jesdem z klientów "korporacji", w której zatrudniony jest kol. Blajpios, dostarczył im zdjęcie z jakiegoś portalu społecznościowego, w którym, kol. Blajpios w prywatnie spędzanym czasie znajduje się na koncercie ucharakteryzowany na frontmana kapeli Sigue Sigue Sputnik z z zawieszonym na łańcuchu półksiężycem na klacie. Hę ?
Tadeusz Wisniewski napisał(a):twierdzam iż piłkarz trzyma w rękach
szalik o kolorach żółty i niebieski - logo klubu Arka Gdynia brak/ nie widac
A teraz będę złośliwy - barwy żółto-niebieskie posiadają takie Kluby jak
KS Elbasani - Albania, Boca Juniors - Argentyna, Sint Truidense - Belgia
Bata Borysow - Białoruś, FK Teplice - Czechy. Koniec

Przecież kol. Blajpios napisał, że pochodzący z Gdyni piłkarz Sulewski może mieć zrobione zdjęcie całkiem przypadkowo w szaliku w barwach miejscowej Arki Gdynia i umieszczone na koncie społecznościowym oficjalnej akcji klubu o nazwie "Arka jest wszędzie". A faktycznie to jest szalik miasta "Kłajpeda" zabrany ze sobą na mecz AS Roma w Rzymie. Logiczne, nie ?
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Przegląd prasy

Postprzez slawekchicago 2017-12-17, 8:31 pm

Mnie bardziej interesuje czy pseudo dyrektor odejdzie sam czy .... niz kto w jakim szaliku chodzi . Ja latam czasami w bialo- czarnych barwach i kazdy ma mnie za fana Newcastle a tak naprawdę to ich nie lubię :lol:
CZY WROCA JESZCZE DOBRE CZASY
slawekchicago
 
Posty: 3984
Dołączył(a): 2004-05-10, 4:54 am
Lokalizacja: Newcastle

Re: Przegląd prasy

Postprzez bbartek 2017-12-17, 8:38 pm

Jestem zaskoczony z temperaturą dyskusji tak jakby RS był ikoną Zagłebia który poświecił kilka lat na grę, z powodzeniem, w naszym Klubie.
Niestety to nie ten przypadek i dlatego ze spokojem pożegnam RS.
Nie mam wątpliwości, ze dwudziestokilkuletni zawodnik zdaje sobie sprawe ze swojego zachowania na boisku i poza nim i powinień ponieść konsekwencje dyscyplinarne.
bbartek
 
Posty: 797
Dołączył(a): 2003-09-01, 11:27 am

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników