Przegląd prasy

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Re: Przegląd prasy

Postprzez Adam1906 2021-03-15, 4:59 pm

Tom napisał(a):Žarko Udovičić w ostatnich dniach udzielił obszernego wywiadu dla Interia
. Oczywiście nie mogło zabraknąć wątku Zagłębia Sosnowiec. Oto, co odpowiedział zapytany o obecną sytuację naszego klubu i widmo spadku:
"Poznałem kibiców, wiem że kochają ten klub i im na nim zależy. Z drugiej strony wiem, kto tym klubem zarządza, dlatego ostatnia pozycja Zagłębia w ogóle mnie nie dziwi."

zaglebie.sosnowiec.pl

Uwielbiam wrzucanie tekstów bez linków do artykułów.
Możesz z łaski swojej wrzucić ten wywiad, bo nie chce mi się szukać internetowych artykułów "z ostatnich dni"?
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6809
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra


Re: Przegląd prasy

Postprzez Adam1906 2021-03-15, 5:54 pm

Już znalazłem ;-) Link do artykułu jest -> TUTAJ

Jako że wbrew usilnym zaprzeczeniom prezesa wszyscy w klubie (włącznie z nim samym) czytają nasze forum z wypiekami na twarzach (i nie tylko na nich :) ) przytoczę jeszcze raz słowa jednego z naszych najbardziej ulubionych piłkarzy ostatnich lat:

Dziś Zagłębie Sosnowiec jest na ostatnim miejscu w I lidze. Rusza to pana?

- Tak, bo poznałem kibiców, wiem że kochają ten klub i im na nim zależy. Z drugiej strony wiem, kto tym klubem zarządza, dlatego ostatnia pozycja Zagłębia w ogóle mnie nie dziwi.


Na koniec polecam przypomnieć sobie artykuł zamieszczony na łamach 100%ZS o naszym ulubieńcu:
http://zaglebie.sosnowiec.pl/2,10455,ni ... owany.html

Obrazek
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6809
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: Przegląd prasy

Postprzez GrubyPerez 2021-03-15, 6:03 pm

Adam1906 napisał(a):Już znalazłem ;-) Link do artykułu jest -> TUTAJ

Jako że wbrew usilnym zaprzeczeniom prezesa wszyscy w klubie (włącznie z nim samym) czytają nasze forum z wypiekami na twarzach (i nie tylko na nich :) ) przytoczę jeszcze raz słowa jednego z naszych najbardziej ulubionych piłkarzy ostatnich lat:

Dziś Zagłębie Sosnowiec jest na ostatnim miejscu w I lidze. Rusza to pana?

- Tak, bo poznałem kibiców, wiem że kochają ten klub i im na nim zależy. Z drugiej strony wiem, kto tym klubem zarządza, dlatego ostatnia pozycja Zagłębia w ogóle mnie nie dziwi.


Na koniec polecam przypomnieć sobie artykuł zamieszczony na łamach 100%ZS o naszym ulubieńcu:
http://zaglebie.sosnowiec.pl/2,10455,ni ... owany.html

Obrazek

poprosiłem Żarko w prywatnej wiadomości by się odniósł do tego szerzej. Pozdrowienia przekazałem od nas wszystkich jak prosiłeś ;)
***[czy jesteś wrogiem czy przyjacielem - zawsze możesz na mnie liczyć. Nigdy o Tobie nie zapomnę***
Avatar użytkownika
GrubyPerez
 
Posty: 1382
Dołączył(a): 2007-06-13, 9:54 pm
Lokalizacja: Sielec

Re: Przegląd prasy

Postprzez August 2021-03-15, 9:13 pm

Zgodnie z zapowiedziami Prezesa. w związku z powyższą wypowiedzią Udo, już wkrótce powinniśmy go ujrzeć w kajdankach
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Przegląd prasy

Postprzez Tomcjo 2021-03-15, 11:08 pm

https://youtu.be/ZZDgl0nnKKo

02.09.30 o Zagłębiu i Żarko
Zaorać i zacząć od zera
Tomcjo
 
Posty: 7048
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: Przegląd prasy

Postprzez August 2021-03-15, 11:13 pm

Tomcjo napisał(a):https://youtu.be/ZZDgl0nnKKo

02.09.30 o Zagłębiu i Żarko


Sporo, mocno i grubo. Krytyka pracy Moskala czy nawet wątek wypowiedzi Żarko. I coraz mniejsza pewność, że to nie Zagłębie będzie tym spadkowiczem. Warto posłuchać.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Przegląd prasy

Postprzez Tom 2021-03-16, 7:52 am

Dziennikarze Weszło dobrze mówią. Wszyscy wiedzą , że od 3 lat nie mamy obrony a od sierpnia też ataku. Przepraszam nie wszyscy "zarząd" nie widzi problemu. Żarko odpalił petardę ale jak to w mediach news żyje ok 24 godziny chyba że my go pociądniemy dalej. Prowokujmy Arkadiusza do wypowiedzi na FB w tym temacie może w końcu odważy się wypowiedzieć.
Tom
 
Posty: 211
Dołączył(a): 2003-01-02, 11:42 am

Re: Przegląd prasy

Postprzez wojtaszko 2021-03-16, 10:00 am

Tom napisał(a):Dziennikarze Weszło dobrze mówią. Wszyscy wiedzą , że od 3 lat nie mamy obrony a od sierpnia też ataku. Przepraszam nie wszyscy "zarząd" nie widzi problemu. Żarko odpalił petardę ale jak to w mediach news żyje ok 24 godziny chyba że my go pociądniemy dalej. Prowokujmy Arkadiusza do wypowiedzi na FB w tym temacie może w końcu odważy się wypowiedzieć.

Ten człowiek nie wypowiada się na tematy niewygodne mimo wielu wiadomości. Jedyna opcja na reakcje jest zbiórka na Zwycięstwa badz Kresowej inja jestem gotowy w każdej chwili
wojtaszko
 
Posty: 1280
Dołączył(a): 2009-07-11, 11:26 am
Lokalizacja: Zagórze

Re: Przegląd prasy

Postprzez Adam1906 2021-03-16, 10:37 am

Tom napisał(a):Dziennikarze Weszło dobrze mówią. Wszyscy wiedzą , że od 3 lat nie mamy obrony a od sierpnia też ataku. Przepraszam nie wszyscy "zarząd" nie widzi problemu. Żarko odpalił petardę ale jak to w mediach news żyje ok 24 godziny chyba że my go pociądniemy dalej.

To już śmiga po necie :)

Obrazek

Tom napisał(a):Prowokujmy Arkadiusza do wypowiedzi na FB w tym temacie może w końcu odważy się wypowiedzieć.

Obiło mi się o uszy, że Jose Arkadio w ostatni weekend na Stawikach już raczył się wypowiedzieć do kibiców na temat zarządzających klubem... :redface:
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6809
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: Przegląd prasy

Postprzez novack 2021-03-16, 10:47 am

Ego pobierającego pensję prezesa jest tak wysokie, że gdyby z niego skoczył, to by się zabił. Jest skonfliktowany z piłkarzami, z trenerami, z kibicami, z Bońkiem, teraz zapewne z dziennikarzami i ciągle sądzi, że to cały świat się myli, a nie on. Umacnia go w tym przekonaniu Arkadiusz Janusz który ubłagał go żeby dalej pobierał pensję za przebywanie w Zagłębiu z ogromną szkodą dla Zagłębia, co widzą wszyscy. Najsmutniejsze jest to, że wszyscy to widzimy, wszyscy za to płacimy i musimy patrzeć na upadek Zagłębia we wszystkich możliwych aspektach, sportowym, finansowym, wizerunkowym itd.
Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack
 
Posty: 5710
Dołączył(a): 2006-08-06, 6:55 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Re: Przegląd prasy

Postprzez novack 2021-03-16, 10:54 am

Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack
 
Posty: 5710
Dołączył(a): 2006-08-06, 6:55 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Re: Przegląd prasy

Postprzez novack 2021-03-16, 11:17 am

Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack
 
Posty: 5710
Dołączył(a): 2006-08-06, 6:55 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Re: Przegląd prasy

Postprzez Tom 2021-03-16, 12:26 pm

Adam a co powiedział do kibiców odnośnie zarządzających?
Tom
 
Posty: 211
Dołączył(a): 2003-01-02, 11:42 am

Re: Przegląd prasy

Postprzez wojtaszko 2021-03-16, 12:35 pm

novack napisał(a):https://www.sport.pl/pilka/7,65039,26885426,jagiellonia-bialystok-zmieni-trenera-kibice-przyszli-na-trening.html#s=BoxSportMT
Tam działają

Ja mogę działać w każdej chwili taczke zabiorę
wojtaszko
 
Posty: 1280
Dołączył(a): 2009-07-11, 11:26 am
Lokalizacja: Zagórze

Re: Przegląd prasy

Postprzez August 2021-03-16, 12:36 pm

Tom napisał(a):Adam a co powiedział do kibiców odnośnie zarządzających?

Pan Prezydent podczas spacerów na Stawikach mówił kibicom pytającym o klub, że: mamy Najlepszego w Polsce Dyrektora Sportowego Podolinskiego, bardzo dobrego trenera oraz drużynę. No i zajebistego Prezesa, którego nie jest winą to że jest jak jest bo to nie on gra. I ogólnie będzie dobrze. :)
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników