Przegląd prasy

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Re: Przegląd prasy

Postprzez RUDI 2019-03-04, 7:32 pm

novack napisał(a):To tylko walkower!

O kuźwa o tym nie pomyślałem ,ale pewnie będą brali to pod uwagę .
> O KIBICOWANIU WIEM NIEWIELE <
Avatar użytkownika
RUDI
 
Posty: 1883
Dołączył(a): 2009-03-16, 9:23 am


Re: Przegląd prasy

Postprzez slawekchicago 2019-03-04, 7:45 pm

To byłby pierwszy taki przypadek ukarania , bo każdy trener się porozumiewa i nigdy kary nie było. Teraz to już jest

Z A Ł O S N E
CZY WROCA JESZCZE DOBRE CZASY
slawekchicago
 
Posty: 3984
Dołączył(a): 2004-05-10, 4:54 am
Lokalizacja: Newcastle

Re: Przegląd prasy

Postprzez Tadeusz Wisniewski 2019-03-04, 7:53 pm

Holenderski trener Zaglebia Lubin w trakcie dzisiejszego meczu z Lechial
korzystał z łacznosci telefonicznej - widać na wizji
Pozdrawiam
Tadeusz
Tadeusz Wisniewski
 
Posty: 3202
Dołączył(a): 2004-08-31, 2:59 pm
Lokalizacja: Zalesie Dolne k/Warszawy

Re: Przegląd prasy

Postprzez August 2019-03-04, 7:57 pm

RUDI napisał(a):
novack napisał(a):To tylko walkower!

O kuźwa o tym nie pomyślałem ,ale pewnie będą brali to pod uwagę .

Oświadczam wszem i wobec że Waldi podczas meczu rozmawiał wyłącznie ze mną. Opowiadał mi najlepsze litewskie dowcipy. To już zaczyna być psychopatologiczne. Pamietam jak Probierz będąc zdyskwalifikowany bodajże w zeszłym roku gadał jak najęty do komóry czy czegoś tam i nikt afery nie robił.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Przegląd prasy

Postprzez Tomcjo 2019-03-04, 8:10 pm

August napisał(a):
RUDI napisał(a):
novack napisał(a):To tylko walkower!

O kuźwa o tym nie pomyślałem ,ale pewnie będą brali to pod uwagę .

Oświadczam wszem i wobec że Waldi podczas meczu rozmawiał wyłącznie ze mną. Opowiadał mi najlepsze litewskie dowcipy. To już zaczyna być psychopatologiczne. Pamietam jak Probierz będąc zdyskwalifikowany bodajże w zeszłym roku gadał jak najęty do komóry czy czegoś tam i nikt afery nie robił.
Najwyraźniej kibice musza się wybrać razem z Waldkiem na komisje do PZPN żeby się dowiedzieć komu tak bardzo Zagłębie stoi kością w gardle i pomoc biedakowi wyciągnąć ja .
Tomcjo
 
Posty: 7048
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: Przegląd prasy

Postprzez SCORPARO 2019-03-04, 8:15 pm

Uświadomcie mnie - bo chyba jestem niedoinformowany ...
Czy istnieje zapis w regulaminie "extraklasy", mówiący o tym, że zawieszony trener nie może używać: Telefonu komórkowego, krótkofalówki, radia, lasera, skanera, wibratora ect... podczas meczu - DO CELÓW PRYWATNYCH ??? (chyba że mają zapis rozmów - co modne teraz - z tych zabawkowych krótkofalówek - a to już nie było by nawet żałosne...).

WSZYSTKO robią aby pozbyć się Zagłębia z ligi...

...można mnożyć przykłady podobnych zachowań w innych drużynach , za które Zagłębie dostało "w potylicę"... ale jak to mówią : k***a k***ie łba nie urwie !!!.

Średnio rozgarnięty uczestnik pierwszej klasy szkoły podstawowej juz skumał co jest grane - a te szmaty dalej swoje.
SCORPARO
 
Posty: 759
Dołączył(a): 2005-05-08, 9:48 pm

Re: Przegląd prasy

Postprzez bazant 2019-03-04, 8:24 pm

SCORPARO napisał(a):Uświadomcie mnie - bo chyba jestem niedoinformowany ...
Czy istnieje zapis w regulaminie "extraklasy", mówiący o tym, że zawieszony trener nie może używać: Telefonu komórkowego, krótkofalówki, radia, lasera, skanera, wibratora ect... podczas meczu - DO CELÓW PRYWATNYCH ??? (chyba że mają zapis rozmów - co modne teraz - z tych zabawkowych krótkofalówek - a to już nie było by nawet żałosne...).

WSZYSTKO robią aby pozbyć się Zagłębia z ligi...

...można mnożyć przykłady podobnych zachowań w innych drużynach , za które Zagłębie dostało "w potylicę"... ale jak to mówią : k***a k***ie łba nie urwie !!!.

Średnio rozgarnięty uczestnik pierwszej klasy szkoły podstawowej juz skumał co jest grane - a te szmaty dalej swoje.


W dzisiejszym meczu Z. Lubin - Lechia trener gospodarzy też był chyba zawieszony to sterował z trybun za pomocą właśnie telefonu, więc chyba nie ma takiego zapisu.
bazant
 
Posty: 251
Dołączył(a): 2007-02-22, 7:46 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Przegląd prasy

Postprzez August 2019-03-04, 8:25 pm

SCORPARO napisał(a):wibratora

Dobre. Chyba na miejscu Waldka tak bym twierdził. Przepi masz w artykule.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Przegląd prasy

Postprzez RUDI 2019-03-04, 8:39 pm

Pewnie się okaże(po wnikliwej analizie) że Ivanauskas używał jakiegoś "zagłuszacza" łączności połączeń radiowych pomiędzy sędzią głównym a sędziami obsługującymi VAR , dlatego wynik meczu został "wypaczony" i zostanie zweryfikowany .
> O KIBICOWANIU WIEM NIEWIELE <
Avatar użytkownika
RUDI
 
Posty: 1883
Dołączył(a): 2009-03-16, 9:23 am

Re: Przegląd prasy

Postprzez August 2019-03-04, 8:51 pm

W walkower nie wierzę co najwyżej w jakąś karę dla Waldiego typu jeszcze jeden mecz na trybunach, co- biorąc pod uwagę wynik z Koroną- wcale może wyjść nam na dobre. Ale to już są opary absurdu.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Przegląd prasy

Postprzez RUDI 2019-03-04, 8:55 pm

August napisał(a):W walkower nie wierzę co najwyżej w jakąś karę dla Waldiego typu jeszcze jeden mecz na trybunach,

Ja też ,to tylko (z mojej strony) takie "szyderowanie" . ;-)

Bo my kibice z tego forum już tak mamy (przynajmniej ja ,tu z kolegą ) ;-)
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
> O KIBICOWANIU WIEM NIEWIELE <
Avatar użytkownika
RUDI
 
Posty: 1883
Dołączył(a): 2009-03-16, 9:23 am

Re: Przegląd prasy

Postprzez Adam1906 2019-03-04, 9:04 pm

RUDI napisał(a):Pewnie się okaże(po wnikliwej analizie) że Ivanauskas używał jakiegoś "zagłuszacza" łączności połączeń radiowych pomiędzy sędzią głównym a sędziami obsługującymi VAR , dlatego wynik meczu został "wypaczony" i zostanie zweryfikowany .

Obrazek

My się z tego śmiejemy, ale znając nasze "szczęście" to wcale nie jest niemożliwe zdyskwalifikowanie Waldka np. do końca sezonu :redface: :twisted:
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6809
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: Przegląd prasy

Postprzez August 2019-03-04, 9:06 pm

Wiedziałem żejesteś przystojny. :lol: Swoją droga trzeba przyznać że w odróżnieniu od poprzednich ekip klub ma świetnych prawników. Co prawda z układu Prezes - Leśny ale mecenasów Wojciecha & Grzegorza miżna ze spokojnym sumieniem polecić. Zreszta wygrali bądź załatwili korzystnie Zagłębiu parę spraw. Je wątpię że wybroniliśmy w razie czego Waldiego przed Komisją Ligi.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Przegląd prasy

Postprzez Blajpios 2019-03-04, 9:11 pm

Spokojnie Koledzy, bo to może być też prowokacja, by znów Kibice Zagłębia podnieśli raban - a potem Pan Prezes będzie mógł zapytać: "ale o kogo konkretnie wam chodzi" ? ? ? Tak więc jako grupa wsparcia ewentualnie będzie można się wybierać na obrady dopiero wtedy, gdy rzeczywiście będzie wiadomo, że jest zagrożenie. Na razie jest możliwe, że jest to przejaw akcji sił chcących wyrzucenia Zagłębia - ale jest możliwe, że to jakaś prowokacja chcących się pośmiać z Zagłębia - i może być przejaw zwykłych działań administracyjnych zmierzających do sprawdzenia sytuacji - i może być po złożeniu donosu przez wroga Zagłębia, jakaś akcja wyjaśniająca, którą zobowiązani są przeprowadzić - i jeszcze z 10 możliwych innych wytłumaczeń jest. Właśnie dlatego pisałem, że nawet jeżeli podstawa do podejrzenia, że jest jakiś spisek wrogi, to należy ostrożnie podchodzić do budowania teorii spiskowych, bo mogą się "nakręcać" jedne domysły innymi domysłami.
Jeżeli chodzi o tę sytuację, to podejrzewam, że rzecz jest po wprowadzeniu zmian przed tym sezonem do regulaminu, o ile mnie nie myli pamięć, jeżeli chodzi właśnie ogólnie o sprawę używania takich środków (jak np. też i drony by w grę tu wchodziły). Jeżeli chodziłoby o ten punkt w tych zastrzeżeniach - bo nie wiem ani jaki zarzut i czy już ktoś formułował, czy to tylko dziennikarskie informacje - to wtedy sposób, w jaki to funkcjonowało w zeszłym roku (wspomniany M. Probierz) - jest tylko kontekstem, nie stricte precedensem. Niemniej, ten punkt, o ile dobrze pamiętam - odnosił się chyba ogólnie do możliwości używania podczas meczów przez pracowników klubów takiego sprzętu ogólnie a nie co do sytuacji zawieszenia. Ponadto, chyba - znów o ile pamiętam - dopuszcza ten przepis ogólnie używanie środków komunikacji, jeżeli służą celom sportowym, taktycznym, czy coś takiego. W takim razie, nie byłoby podstaw do zastosowania. Niemniej, jak napisałem, nie pamiętam dokładnie tego dodatku w tym roku - jak również nie do końca jest chyba wiadomo, czy i jaki zarzut jest stawiany (czy to niedokładność informacji dziennikarskiej albo w ogóle "kaczka" dziennikarska).
Blajpios
 
Posty: 3073
Dołączył(a): 2004-07-08, 9:54 pm

Re: Przegląd prasy

Postprzez August 2019-03-04, 9:29 pm

Z innej beczki. OK. 3:25 Leśny znowu o programie pomocowym w Zagłębiu: https://youtu.be/JYVHs2PuiAU
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników