PrzeglÄ…d prasy

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Re: PrzeglÄ…d prasy

Postprzez Tomcjo 2019-05-19, 8:46 am

Takich akcentów politycznych powinno być najwyżej kilka reszta nazw powinna być przyjemna dla mieszkających tam ludzi . W Warszawie kiedyś nadano nazwy Złota , Miedziana czy Krucza i nikomu nie przyszło do głowy zmieniać je .
Tomcjo
 
Posty: 6989
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland


Re: PrzeglÄ…d prasy

Postprzez motovideo 2019-05-19, 9:18 am

Ciekawa lektura po s(u)padku cyganów z ich nieoficjalnej strony. Miałem wrażenie, że piszą o naszym Zagłębiu, ale jednak nie bo pojawiło się tam zdanie, że Prezes zanim złożył dymisję zdążył wyrzucić Dyrektora sportowego i trenera. A u nas towarzystwo wzajemnej adoracji ma się dobrze i mało tego przedstawiciel właściciela (Jose) wszem i wobec oznajmia, że nic nie będzie zmieniał bo jest super.

http://gieksainfo.pl/frajerzy-pilkarze- ... w-otchlan/
motovideo
 
Posty: 183
Dołączył(a): 2006-05-07, 8:25 pm

Re: PrzeglÄ…d prasy

Postprzez michaelus 2019-05-19, 9:35 am

Tak tu tylko wrzucę budżet naszego miasta Sosnowca (wersja z 28 marca br.):
http://www.bip.um.sosnowiec.pl/a,536114,uchwala-nr-125vi2019-rady-miejskiej-w-sosnowcu-z-dnia-28-marca-2019-r-w-sprawie-zmian-uchwaly-nr-38i.html

- przed zmianami:
Objęcie akcji Spółki "Zagłębie S.A." 2 600 000,00 PLN

- po zmianach:
Objęcie akcji Spółki "Zagłębie S.A." 3 950 000,00 PLN

Za rok 2018 w budżecie widziałem
http://www.bip.um.sosnowiec.pl/a,534915,uchwala-nr-19ii2018-rady-miejskiej-w-sosnowcu-z-dnia-30-listopada-2018-r-w-sprawie-zmian-uchwaly-nr-.html
Objęcie akcji Klubu "Zagłębie" S.A. 5 150 000 PLN

I jak rozumiem to wszystko są akcje z bieżących emisji, robionych tylko na zasypywanie dziury budżetowej. Zresztą kapitał zakładowy spółki jest już oderwany od jakiejkolwiek rzeczywistości wg KRS ponad 36 mln PLN), a kwotę "zainwestowaną" przez miasto można śmiało traktować jako nie do odzyskania.
Avatar użytkownika
michaelus
 
Posty: 297
Dołączył(a): 2004-05-13, 12:13 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: PrzeglÄ…d prasy

Postprzez August 2019-05-19, 10:03 am

novack napisał(a):
michaelus napisał(a):
Tomcjo napisał(a):Śmiejemy się z Katowic a tam po spadku trener , dyrektor sportowy i prezes do dymisji . I co wy na to ?


Tak się powinno stać po kompromitacji. U nas kompromitacją nie jest sam spadek, ale jego styl. Aż 11 punktów straty do przedostatniego zespołu, spadek na cztery kolejki przed końcem sezonu, rekordowe 80 straconych bramek i przedostatnie miejsce w tabeli wiosny pomimo wielkiego zaciągu zbawców, którzy mieli być ekipą na top 8.

Panie Prezydencie Chęciński jakich argumentów jeszcze Pan potrzebuje?

Czy to jest ta promocja Sosnowca za którą z miasta do klubu trafiają miliony złotych?

Sosnowiec jest bogaty, stać nas nie tylko na olanie ministerialnych pieniędzy na dofinansowanie budowy stadionu, ale też i na to

http://twojezaglebie.pl/rondo-gdansk-mi ... ment-11751

Chęciński już od jakiegoś czasu wchodzi w dupę trójmiejskim peowskim prezydentom i niech sobie robi co chce ale niech to robi za swoje. Dawanie kasy na tego rodzaju obchody to skandal zważywszy że równie niedawno Chęciński nie zgodził się ba obniżenie cen wstępu na basen w Klimontowie dla sosnowieckich rodzin
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: PrzeglÄ…d prasy

Postprzez novack 2019-05-19, 10:14 am

50 tysięcy to kupa grosza! Pan prezes za tę kwotę mógłby np. zapłacić Legii za kilkanaście minut gry Sanogo.
Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack
 
Posty: 5685
Dołączył(a): 2006-08-06, 6:55 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Re: PrzeglÄ…d prasy

Postprzez RUDI 2019-05-19, 10:40 am

August napisał(a):Chęciński już od jakiegoś czasu wchodzi w dupę trójmiejskim peowskim prezydentom i niech sobie robi co chce ale niech to robi za swoje.

I tu się "przewiozłem" na tym panu ,myślałem że dobro rodzinnego miasta będzie stawiane ponad partyjne"dyrektywy" a słuchając jego wystąpienia (parę dni temu) na jakimś zlocie PO facet stracił moje poparcie całkowicie (a co ,niech go boli ,ma boleć ;-) )
Ostatnio edytowano 2019-05-19, 10:49 am przez RUDI, Å‚Ä…cznie edytowano 1 raz
> O KIBICOWANIU WIEM NIEWIELE <
Avatar użytkownika
RUDI
 
Posty: 1881
Dołączył(a): 2009-03-16, 9:23 am

Re: PrzeglÄ…d prasy

Postprzez Adamek182 2019-05-19, 10:47 am

Pomimo zaniedban odnosnie kontraktu Zarka stane troszke w obronie naszego zarzadu. Kandydatem do spadku bylismy od samego poczatku. Za to na bank zmiany na stanowisku trenera, dyrektorów i jednego i drugiego powinny byc. Tomczyk jest mlody, mogłby uczyc sie fachu u boku jakigos dyrektora pełną gębą. Stanek, budzi zbyt wiele emocji. Pomimo tego ze schował sie w cień.
Jest jeszcze jeden punkt za ktory pewni ludzie powinni sie wstydzic. I to naprawde bardzo. Tez powinni isc do zwolnienia.
To frekwencja.
Panowie. Ciagle w kolko powtarzane bylo: po co w sosnowcu ekstraklasa? Nie ma stadionu. Nie ma kibicow. Slabi pilkarze.
Ciagle wierze ze frekwencja zwiekszy sie wraz z nowym stadionem, na ktorym moze nawet troche kultury zagosci.
Adamek182
 
Posty: 728
Dołączył(a): 2007-11-11, 12:11 am

Re: PrzeglÄ…d prasy

Postprzez August 2019-05-19, 11:20 am

RUDI napisał(a):myślałem że dobro rodzinnego miasta będzie stawiane ponad partyjne"dyrektywy"

Patrzeć jak jakieś pieniądze od Checinskiego dostanie Adamowiczowa
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: PrzeglÄ…d prasy

Postprzez novack 2019-05-19, 11:36 am

August napisał(a):
RUDI napisał(a):myślałem że dobro rodzinnego miasta będzie stawiane ponad partyjne"dyrektywy"

Patrzeć jak jakieś pieniądze od Checinskiego dostanie Adamowiczowa

Ja wiedziałem już wszystko, gdy zobaczyłem Chęcińskiego już jako prezydenta Sosnowca
z rączkami na jajach w kolejce do cmoknięcia Komorowskiego w mankiet w trakcie kampanii prezydenckiej.
Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack
 
Posty: 5685
Dołączył(a): 2006-08-06, 6:55 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Re: PrzeglÄ…d prasy

Postprzez RUDI 2019-05-19, 12:20 pm

August napisał(a):Patrzeć jak jakieś pieniądze od Checinskiego dostanie Adamowiczowa

Miasto (Gyddanyzc) w postaci Europejskie Centrum Solidarności już dostało (50 tyś) od Sosnowca (A.Ch się chwalił że wyśle) .Adamiczowej na pewno będą potrzebne pieniądze na adwokata znającego się na podatkach i dobrze obczajonego w "skarbówce" i w "niezawisłych " sądach,może Koń ze stajni na - Nowy Świat 35- się podejmie obrony i udowodni że cały majątek pochodzi z wynagrodzenia które wypłacał bauer w czasie wojny rodzicom /teściom ?
> O KIBICOWANIU WIEM NIEWIELE <
Avatar użytkownika
RUDI
 
Posty: 1881
Dołączył(a): 2009-03-16, 9:23 am

Re: PrzeglÄ…d prasy

Postprzez August 2019-05-19, 12:31 pm

To chyba tylko w przypadku Sosnowca możliwe aby biedniejszy wspierał bogatszego. Potem się dziwimy oraz urytujemy gdy mówi się o Sosnowcu, że to stan umysłu.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: PrzeglÄ…d prasy

Postprzez novack 2019-05-19, 12:59 pm

August napisał(a):To chyba tylko w przypadku Sosnowca możliwe aby biedniejszy wspierał bogatszego. Potem się dziwimy oraz urytujemy gdy mówi się o Sosnowcu, że to stan umysłu.

Przypominam, że Chęciński wyczerpał wszystkie instancje (zapewne nie za darmo) żeby tylko w stolicy Zagłębie Dąbrowskiego nie było ronda im. Zagłębia Dąbrowskiego i przegrał! Sąd w śląskich Gliwicach utrzymał w Sosnowcu nazwę ronda im. Zagłębia Dąbrowskiego. Kim ten gostek jest zapytowywuje?
Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack
 
Posty: 5685
Dołączył(a): 2006-08-06, 6:55 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Re: PrzeglÄ…d prasy

Postprzez August 2019-05-19, 1:17 pm

novack napisał(a):Sąd w śląskich Gliwicach utrzymał w Sosnowcu nazwę ronda im. Zagłębia Dąbrowskiego.

A którą to nazwę nadal wojewoda śląski rodem z Gliwic. Zapewne gdyby zdecydował o nazwie rzekomo prozagłębiowski Prezydent to patronem byłby kolejny propeowski edek z fabryki kredek, który z Sosnowcem i zagłębiem miał tyle wspólnego co Bartoszewski czy Gdańsk Miasto Wolności
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: PrzeglÄ…d prasy

Postprzez novack 2019-05-19, 1:26 pm

August napisał(a):
novack napisał(a):Sąd w śląskich Gliwicach utrzymał w Sosnowcu nazwę ronda im. Zagłębia Dąbrowskiego.

A którą to nazwę nadal wojewoda śląski rodem z Gliwic. Zapewne gdyby zdecydował o nazwie rzekomo prozagłębiowski Prezydent to patronem byłby kolejny propeowski edek z fabryki kredek, który z Sosnowcem i zagłębiem miał tyle wspólnego co Bartoszewski czy Gdańsk Miasto Wolności

Właśnie tę, właśnie tę, Rondo Zagłębia Dąbrowskiego i krew go zalała (Chęcińskiego)! Pewnie chodził mu po głowie Kaziu Kutz, Zagłębiak z krwi, kości, wyboru i umiłowania!
Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack
 
Posty: 5685
Dołączył(a): 2006-08-06, 6:55 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Re: PrzeglÄ…d prasy

Postprzez August 2019-05-19, 1:42 pm

novack napisał(a):Pewnie chodził mu po głowie Kaziu Kutz, Zagłębiak z krwi, kości, wyboru i umiłowania!


Albo jaki Płażyński. Aż się dziwię że dotąd nie jest patronem jakiej ulicy, szkoły czy nowego ronda. W koncesjach Checinskiego idealny kandydat. Peowiec, z Gdańska i od kilku lat nie żyje. No ale będzie nowy stadion...
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników