PrzeglÄ…d prasy

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Re: PrzeglÄ…d prasy

Postprzez August 2018-02-05, 12:13 pm

django napisał(a):przy tym jest wdzięczny za to, że dostał taką robotę, więc raczej nie będzie podskakiwał

Ciekawe czy sympatyczny Dariusz jest świadom, że w sytuacji gdy coś nazbyt będzie szło nie tak i zrobi się gęsta i niezdrowa atmosfera to kumple nie będą mieli skrupułów aby go poświęcić
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm


Re: PrzeglÄ…d prasy

Postprzez django 2018-02-05, 12:34 pm

Wydaje się osobą inteligentną, więc pewnie ma świadomość. Widocznie mu to nie przeszkadza.
django
 
Posty: 4014
Dołączył(a): 2007-01-09, 12:27 am
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: PrzeglÄ…d prasy

Postprzez August 2018-02-05, 12:44 pm

Fakt, ile będzie miał blisko do domu to jego. Patrząc na to wszystko jeszcze z innej strony to należałoby sie cieszyć, że wyjadą do Hiszpanii. Wszak mogłoby być w ostatniej chwili polecenie służbowe z Warszawy, że do Hiszpanii poleci któraś z legijnych drużyn a nasi kopacze to mogą sobie pojechać na obóz do podwarszawskiego Węgrowa. No i jestem trochę zdziwiony, że tym razem centrala nie podrzuci nam znaczy nie wypożycza nam żadnego ze swoich odrzutów.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: PrzeglÄ…d prasy

Postprzez django 2018-02-05, 12:47 pm

August napisał(a): No i jestem trochę zdziwiony, że tym razem centrala nie podrzuci nam znaczy nie wypożycza nam żadnego ze swoich odrzutów.


Ja nie tracę nadziei. Jeszcze coś nam może skapnąć jak ich rezerwy wrócą z Włoch.
django
 
Posty: 4014
Dołączył(a): 2007-01-09, 12:27 am
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: PrzeglÄ…d prasy

Postprzez Adam1906 2018-02-05, 12:52 pm

django napisał(a):Jeszcze coś nam może skapnąć jak ich rezerwy wrócą z Włoch.

Cienko u nas z obroną więc zawsze mogą nam wypożyczyć Najemskiego. W zamian będziemy mu tylko płacić pensję i czynsz za mieszkanie :lol:
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6778
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: PrzeglÄ…d prasy

Postprzez August 2018-02-05, 12:54 pm

Adam1906 napisał(a):zawsze mogą nam wypożyczyć Najemskiego

Dobre. A że u nas lubią mieć dużo pomocników to może będzie i Bartczak come back.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: PrzeglÄ…d prasy

Postprzez django 2018-02-05, 12:54 pm

Adam1906 napisał(a):
django napisał(a):Jeszcze coś nam może skapnąć jak ich rezerwy wrócą z Włoch.

Cienko u nas z obroną więc zawsze mogą nam wypożyczyć Najemskiego. W zamian będziemy mu tylko płacić pensję i czynsz za mieszkanie :lol:


O, i to by był genialny ruch! O skali absurdu tego co się dzieje niech świadczy to, że... wcale bym się nie zdziwił.
django
 
Posty: 4014
Dołączył(a): 2007-01-09, 12:27 am
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: PrzeglÄ…d prasy

Postprzez novack 2018-02-05, 12:59 pm

Cieszmy się, że dobra gra Lewickiego nie "zaowocowała" wypożyczeniem do rezerw Legii.
Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack
 
Posty: 5685
Dołączył(a): 2006-08-06, 6:55 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Re: PrzeglÄ…d prasy

Postprzez August 2018-02-05, 1:06 pm

django napisał(a):to by był genialny ruch! O skali absurdu tego

Jeszcze z koniecznością zapłaty kwoty odstępnego
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: PrzeglÄ…d prasy

Postprzez RUDI 2018-02-05, 1:06 pm

Adam1906 napisał(a):
Cienko u nas z obroną więc zawsze mogą nam wypożyczyć Najemskiego


Cholera Adam ,dzięki Tobie schabowy na podłodze :lol:/ :twisted:
> O KIBICOWANIU WIEM NIEWIELE <
Avatar użytkownika
RUDI
 
Posty: 1881
Dołączył(a): 2009-03-16, 9:23 am

Re: PrzeglÄ…d prasy

Postprzez slawekchicago 2018-02-05, 3:42 pm

RUDI napisał(a):
Adam1906 napisał(a):
Cienko u nas z obroną więc zawsze mogą nam wypożyczyć Najemskiego


Cholera Adam ,dzięki Tobie schabowy na podłodze :lol:/ :twisted:


W ramach owocnej wspolpracy , wypozycza z opcja pierwokupu
CZY WROCA JESZCZE DOBRE CZASY
slawekchicago
 
Posty: 3984
Dołączył(a): 2004-05-10, 4:54 am
Lokalizacja: Newcastle

Re: PrzeglÄ…d prasy

Postprzez August 2018-02-06, 10:51 am

- Podpisuję się pod wszystkimi transferami. Mamy dobry zespół. Trochę rutyny, trochę młodości. Cieszy też dobra współpraca z naszą akademią. Teraz trzeba tylko to wszystko dobrze poukładać i wiosną powalczyć na miarę naszych ambicji i marzeń - mówi trener Dariusz Dudek.

Zagłębie Sosnowiec rozpoczęło we wtorek zgrupowanie w hiszpańskim Alicante. Obóz potrwa do 14 lutego. Zespół ma rozegrać na miejscu trzy mecze sparingowe, w których przeciwnikami Zagłębia będą rezerwy niemieckiego TSV 1860 Monachium (6 lutego) oraz chińskie Changchung Yata (10 lutego) i Beijing Renhe (12 lutego).

Wojciech Todur: Dlaczego Hiszpania?

Dariusz Dudek: Przede wszystkim wartościowi sparingpartnerzy, ale też doskonałe warunki do pracy. Poznałem ten ośrodek już wcześniej, więc wiedziałem, co nas czeka. Dobry hotel. Dwa dobrze przygotowane boiska. Siłownia, dobrze wyposażone zaplecze do odnowy biologicznej. Ważna była również cena. Utarło się, że Hiszpania jest droga. To jednak nie jest prawda. Porównywaliśmy ceny z innymi krajami. Cypr jest na przykład droższy.

Cieszę się razem z piłkarzami na pracę na zielonych boiskach. Za nami trudny i monotonny czas. Zawodnicy, mając w nogach wiele jednostek treningowych na sztucznej trawie, mają prawo narzekać na obolałe stawy, lędźwie. Teraz przyjdzie czas wytchnienia.

Czy w czasie zgrupowania hotelowa kuchnia będzie przygotowywała posiłki specjalnie dla piłkarzy?

– Wierzę, że skończyły się już czasy, gdy piłkarze chowali kotleta w panierce pod liściem sałaty... Mieliśmy wiele wykładów na temat diety, zdrowego odżywiania. Piłkarze nieraz słyszeli, jak ważne jest to, żeby odpowiednio się regenerować, spokojnie spać, a w konsekwencji być lepszym na boisku. Na czas pobytu w Alicante mamy specjalnie ustalone menu. Nie pozostawiamy takich rzeczy przypadkowi.

Zima to dla pana czas spokojnej pracy. Zespół przejmował pan jednak z marszu, po fatalnym starcie rozgrywek...

– Cenię sobie ten czas. Widzę, jak bardzo zmienił się ten zespół. Gdy obejmowałem Zagłębie, drużyna zmagała się z kryzysem. Nie można powiedzieć, że graliśmy najsłabszą piłkę w I lidze, ale w pewnym momencie byliśmy najsłabszą drużyną w lidze. Za nami był co prawda Ruch Chorzów, ale tylko dlatego, że już na starcie rozgrywek stracił pięć punktów. Dlatego tak cieszy, że w trakcie rundy uporządkowaliśmy naszą grę, staliśmy się zespołem. Seria dziewięciu meczów bez porażki na koniec roku napawa optymizmem.


Wiem, że będziemy się dalej rozwijać. Tak indywidualnie, jak również jako grupa. Ten zespół jeszcze nie powiedział ostatniego słowa.

Do startu ligi pozostały jeszcze trzy tygodnie, ale z klubu już słychać, że wielkim wygranym okresu przygotowawczego jest Angolczyk Alexander Christovao...

– Chciałem, żeby z nami został. Chociaż zawirowania z brakiem jego europejskiego paszportu mogły nas skłonić do tego, żeby się z nim rozstać. Trochę mu pomogliśmy, kontraktując na lewą obronę młodego Tymoteusza Puchacza. Zyskaliśmy dzięki temu pole manewru. Tymek to młodzieżowiec, a przy tym może zastąpić na boisku Serba Żarko Udovicicia, kolejnego zawodnika spoza Unii Europejskiej, a tym samym dać możliwość gry Aleksowi.

Aleks to silny zawodnik. Dynamiczny. Na boisku jest go wszędzie dużo. W sparingach prezentuje się dobrze, ale warto pamiętać o tym, że wciąż nie strzelił bramki, a to za to powinien być przede wszystkim rozliczany. To przecież napastnik. Cieszy mnie, że jest duża rywalizacja w linii ataku. Vamara Sanogo, Szymon Lewicki... a nie możemy przecież zapominać o młodym Patryku Mularczyku. To fajna grupa ofensywnych piłkarzy.

Może jest jeszcze szansa, że Christovao otrzyma europejski paszport?

– Raczej bym na to nie liczył
. A szkoda, bo wtedy możliwości byłoby jeszcze więcej...

Czy kadra jest już zamknięta?

– Tak. Na każdej pozycji mam dwóch wartościowych graczy. Teraz trzeba tylko wykorzystać ich potencjał.

Zagłębie jest znane z tego, że lubi zakontraktować zawodnika tuż przed zamknięciem okna transferowego.

– Nie tym razem. To ja podpisuję się pod wszystkimi transferami. Mamy dobry zespół. Trochę rutyny, trochę młodości. Cieszy też dobra współpraca z naszą akademią. Teraz trzeba tylko to wszystko dobrze poukładać i wiosną powalczyć na miarę naszych ambicji i marzeń.
http://sosnowiec.wyborcza.pl/sosnowiec/ ... =183&c=110
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: PrzeglÄ…d prasy

Postprzez novack 2018-02-06, 11:07 am

Czyli podpisał się SAM pod "wypożyczeniem" Kumora.
Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack
 
Posty: 5685
Dołączył(a): 2006-08-06, 6:55 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Re: PrzeglÄ…d prasy

Postprzez August 2018-02-06, 11:18 am

Dudkowi raczej chodziło o pozyskanych piłkarzy.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: PrzeglÄ…d prasy

Postprzez xenon 2018-02-06, 1:33 pm

No to panie Dudek, miałeś pan 4 miesiące na stworzenie drużyny, w czerwcu zobaczymy ile jest pan wart. Jeśli marzeniem jest utrzymanie to chyba zostanie spełnione, co do ambicji to tylko walka o ekstraklasę wchodzi w grę.
xenon
 
Posty: 1058
Dołączył(a): 2010-04-27, 1:11 pm

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników