PrzeglÄ…d prasy

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Re: PrzeglÄ…d prasy

Postprzez slawekchicago 2018-10-19, 12:38 pm

Hmmm , przecieki . Edward Snowden mu w klubie pracuje :lol: Gdyby m.in. na forum nie poruszona by byla kwestia Gdanska to nikt by sie nie dowiedzial ze po 1:4 klub robi nagrode dla pilkarzy . Tu jest problem a nie czy pili czy nie . I ani slowa o tym ze EX przerosla Ryszarda :lol:
CZY WROCA JESZCZE DOBRE CZASY
slawekchicago
 
Posty: 3984
Dołączył(a): 2004-05-10, 4:54 am
Lokalizacja: Newcastle


Re: PrzeglÄ…d prasy

Postprzez pete_zs 2018-10-19, 1:29 pm

Miał komandos Dudek nachlać się i prać wszystkich po mordzie. Okazało się, że jest abstynentem, a tylko spali w Gdańsku po meczu, dla mnie to żadna afera, lepiej jak zespół spędza ze sobą czas, niż 2-3 godziny na trening i do widzenia.
LEPSZY SEZON W EKSTRAKLASIE NIÅ» SIEDEM w 2 LIDZE.
pete_zs
 
Posty: 360
Dołączył(a): 2014-08-17, 11:14 am

Re: PrzeglÄ…d prasy

Postprzez novack 2018-10-19, 1:38 pm

pete_zs napisał(a):Miał komandos Dudek nachlać się i prać wszystkich po mordzie. Okazało się, że jest abstynentem, a tylko spali w Gdańsku po meczu, dla mnie to żadna afera, lepiej jak zespół spędza ze sobą czas, niż 2-3 godziny na trening i do widzenia.

Całą noc mieli ze sobą spędzić, ale w autokarze, a nie w pięciogwiazdkowym hotelu.
Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack
 
Posty: 5685
Dołączył(a): 2006-08-06, 6:55 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Re: PrzeglÄ…d prasy

Postprzez August 2018-10-19, 1:46 pm

novack napisał(a):Całą noc mieli ze sobą spędzić, ale w autokarze, a nie w pięciogwiazdkowym hotelu.

Może chcieli się poczuć jak Barca bo nocowali w tym samym, w którym zatrzymali się Katalończycy przy okazji meczu z Lechią.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: PrzeglÄ…d prasy

Postprzez django 2018-10-19, 1:49 pm

pete_zs napisał(a):Miał komandos Dudek nachlać się i prać wszystkich po mordzie. Okazało się, że jest abstynentem, a tylko spali w Gdańsku po meczu, dla mnie to żadna afera, lepiej jak zespół spędza ze sobą czas, niż 2-3 godziny na trening i do widzenia.


Skoro taka wersję przedstawił powszechnie znany ze swojej prawdomówności prezes, to nawet nie ma się nad czym zastanawiać. Jest tak jak piszesz :)

Poza tym czytam, że ci co mają czelność powątpiewać w jedynie słuszną wersję są nie tylko kundlami, ale też... puchaczami. Ma jebany fantazję do tych epitetów :)
Ostatnio edytowano 2018-10-19, 1:52 pm przez django, Å‚Ä…cznie edytowano 1 raz
django
 
Posty: 4014
Dołączył(a): 2007-01-09, 12:27 am
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: PrzeglÄ…d prasy

Postprzez slawekchicago 2018-10-19, 1:51 pm

django, :brawo: :brawo: :brawo:
CZY WROCA JESZCZE DOBRE CZASY
slawekchicago
 
Posty: 3984
Dołączył(a): 2004-05-10, 4:54 am
Lokalizacja: Newcastle

Re: PrzeglÄ…d prasy

Postprzez August 2018-10-19, 1:59 pm

Poniekąd ja się Prezesowi nie dziwię. Mając przed sobą takich a nie innych Wyznawców to bym jeszcze wmawiał, że te 4 konkretne wzmocnienia zimą to będą Valverde, Marcelo, Griezman I Dybala, sponsorami zostaną Bank of America wespół z PetroChina a Jose Arkadio na wiosnę wybuduje ZPS za pięć dych.
Ostatnio edytowano 2018-10-19, 7:28 pm przez August, Å‚Ä…cznie edytowano 1 raz
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: PrzeglÄ…d prasy

Postprzez django 2018-10-19, 2:00 pm

Poza tym sam mówi, że poszedł spać o 23:00, więc skąd ta pewność? Może coś się wydarzyło o 23:05, kiedy pan prezes śnił już o pachnących słońcem kochankach?

W każdym razie jeżeli Dudek kiedyś puści farbę, to masz już Marcin gotową podkładkę.
django
 
Posty: 4014
Dołączył(a): 2007-01-09, 12:27 am
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: PrzeglÄ…d prasy

Postprzez slawekchicago 2018-10-19, 2:11 pm

ZAMIAST W GDANSKU NOCOWAC PORA MOCNIEJ TRENOWAC
CZY WROCA JESZCZE DOBRE CZASY
slawekchicago
 
Posty: 3984
Dołączył(a): 2004-05-10, 4:54 am
Lokalizacja: Newcastle

Re: PrzeglÄ…d prasy

Postprzez pete_zs 2018-10-19, 2:12 pm

Nie jestem Wyznawcą Prezesa i nie musisz August z każdego, kto ma inne zdanie na siłę robić idioty. Napisałem tylko, że dla mnie akurat Gdańsk nie jest jakąś wielką aferą, niezależnie od tego co powiedział Prezio w wywiadzie. Ktoś ma inne zdanie, OK, szanuję. A swoją drogą, wygodniej jest siedzieć cicho, więc wolę już jak się tłumaczy, niż pozostawiać wszystko w sferze niedomówień i pogłosek.
Jak w rodzinie, lepiej momentalnie "dać sobie po razie", niż miesiącami "kisić" żale.
LEPSZY SEZON W EKSTRAKLASIE NIÅ» SIEDEM w 2 LIDZE.
pete_zs
 
Posty: 360
Dołączył(a): 2014-08-17, 11:14 am

Re: PrzeglÄ…d prasy

Postprzez Adam1906 2018-10-19, 3:20 pm

pete_zs napisał(a):Miał komandos Dudek nachlać się i prać wszystkich po mordzie. Okazało się, że jest abstynentem, a tylko spali w Gdańsku po meczu, dla mnie to żadna afera, lepiej jak zespół spędza ze sobą czas, niż 2-3 godziny na trening i do widzenia.

Acha. Okazało się, że to żadna afera, bo tak powiedział Prezes. Stary, przestań łykać jak pelikan wszystko co mówi prezes. Jeżeli dobrze pamiętasz, to jego wypowiedź po wypłynięciu sprawy imprezy w Gdańsku brzmiała tak:

piłkarze jeszcze przed meczem poprosili mnie, czy mogą po spotkaniu z Lechią przenocować w Gdańsku, bo chcą przedyskutować przyczyny swojej słabej gry

Czyli prezes myśli, że ma przed sobą idiotów "którzy nie znają się na kibicowaniu" więc łykną wszystko, co on powie. Bo ja rozumiem, że byli pewni iż znowu przegrają w kompromitującym stylu mecz, więc "chcieli o tym podyskutować". A co gdyby wygrali? Też by nocowali? Swoją drogą plus minus 30 osób w hotelu, gdzie najtańszy pokój to kwota 350 zeta od osoby, a przecież trzeba coś zjeść i wypić. Aaaaa, zapomniałem, oni nie piją. Ps. W tym czasie, kiedy nasi piłkarze zechcieli tam dyskutować, w hotelu odbywał się Octoberfest. Ale przecież oni tylko spali po wpierdolu z Lechią za łączną kwotę 10.500 zł. i nic nie pili, bo to sportowcy... :)

django napisał(a):Poza tym czytam, że ci co mają czelność powątpiewać w jedynie słuszną wersję są nie tylko kundlami, ale też... puchaczami. Ma jebany fantazję do tych epitetów :)

Nie wiedziałem, że jako "nieznający się na kibicowaniu" człowiek ze stażem 40 lat kibicowania Zagłębiu Sosnowiec jestem dla prezesa kundlem...

Brawo Ty.... chamie pierdolony.
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6778
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: PrzeglÄ…d prasy

Postprzez slawekchicago 2018-10-19, 4:05 pm

Obraza Nas bo My sie nie znamy .
jAROSZEWSKI !
CO???
HUUUHUUU :lol: :lol: :lol:
CZY WROCA JESZCZE DOBRE CZASY
slawekchicago
 
Posty: 3984
Dołączył(a): 2004-05-10, 4:54 am
Lokalizacja: Newcastle

Re: PrzeglÄ…d prasy

Postprzez August 2018-10-19, 4:58 pm

August napisał(a):Nie możemy zrzucać winy na to, że nie mamy szczęścia. Tak naprawdę wszystkie bramki z VAR-u były słuszne. Ten system jest sprawiedliwy do bólu. Może jedyny raz, gdy VAR nas pokarał, to chyba było w Zabrzu, gdy był karny na Sanogo.

Zapamiętajcie sobie raz na zawsze, Prezes ma zawsze rację i nigdy się nie myli. Skoro VAR pokarał nas w Zabrzu to znaczy że rak było :lol:
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: PrzeglÄ…d prasy

Postprzez pete_zs 2018-10-19, 5:11 pm

Powiem tak, co miałem napisać, napisałem, Adam-wiadomo, szacunek, a teraz, jak to napisał Sławek, megaważny mecz przed nami. Nie wiem jak to zrobią, ale k..wa niech w końcu wygrają.
LEPSZY SEZON W EKSTRAKLASIE NIÅ» SIEDEM w 2 LIDZE.
pete_zs
 
Posty: 360
Dołączył(a): 2014-08-17, 11:14 am

Re: PrzeglÄ…d prasy

Postprzez novack 2018-10-20, 8:10 am

http://sportdziennik.pl/vuko-sekretny-wariant-a/
A Pan Prezes mówił coś innego żeby "kundle" nie szczekały :lol:
Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack
 
Posty: 5685
Dołączył(a): 2006-08-06, 6:55 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników