Przegląd prasy

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Re: Przegląd prasy

Postprzez Kamilosx 2024-04-03, 10:46 am

Jesteśmy nabardziej patologicznym klubem w Polsce, nikt tu nie będzie chciał grać :-(

A doprowadziły do tego rządy Arkadiusza Chęcińskiego
Kamilosx
 
Posty: 230
Dołączył(a): 2004-09-06, 5:44 pm
Lokalizacja: Ooo Sosnowieec!


Re: Przegląd prasy

Postprzez zaglebie32 2024-04-03, 10:50 am

No cóż.Kibice są sami sobie winni,trzeba było się nie dogadywać z prezydentem Januszem to nie byłoby żadnych rozmów wychowawczych. Jestem ciekawy czy do niektórych w końcu dotarło czyja jest to wina i kto doprowadził Zagłebie do stanu popychadła sportowego .Nastepnym krokiem kibicowskim powinno być usunięcie Arkadiusza z tronu w najbliższych wyborach.Zostanie Arkadiusz ,nic dobrego dla naszego klubu nie bedzie.
zaglebie32
 
Posty: 134
Dołączył(a): 2008-11-01, 9:53 am

Re: Przegląd prasy

Postprzez Tomcjo 2024-04-03, 12:36 pm

Według meczyki.pl zaklepany w Zagłębiu Saganowski miał w klubach Motor , Siedlce i Płock przyzwoite wyniki ale to człowiek z wielkim ego i nie wspominają go najlepiej . Tymczasem Chackiewicz wg pilkarzyków traktował ich jak śmieci . Przypuszczam ze próbował leniwe towarzystwo wziąć za mordę i piłkarzyki stanęli okoniem .
Zaorać i zacząć od zera
Tomcjo
 
Posty: 7049
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: Przegląd prasy

Postprzez Adamek182 2024-04-03, 1:00 pm

Dokładnie. Trener jest od ustalania skladu, taktyki itd. Piłkarzom coś nie pasowało, nie chciało się grać. Trzeba nimi potrząsnąć. Nie. Potrzasnął. Dalej nic. Zrobił kolejny krok. Jesteście mądrzejsi, ustalcie sklad, ustalcie taktykę która umiecie grać i udowodnijcie ze się mylę. Ups. Nie poszło gwiazdom. Sory Panowie, ale zrobił się mega cyrk w zaglebiu, a w cyrku występują klauni i inne twory. Czemu się dziwicie że musiał uciekać się do cyrkowych sztuczek żeby klaunów namowic do grania?
Teraz druga rzecz. Dzisiejsza akcja z treningiem? Brawo k***a idioci.
Zastanówmy się co mamy teraz? Jeszcze wyjebać grabarza. Zmiana prezydenta = brak, albo minimalne finansowanie klubu. Ma to znaczenie po następnej linijce.
Przetarg za chwilę. Obstawiam że tłumy będą chciały wejść do tego gnoju. Czyli zostajemy klubem miejskim. Sorki. Klubikiem.
Pilkarze? Nie pasował Derbin. Dudek. Chackiewicz. Spasuje Sagan? Na trzy miesiące?
Bo potem pilkarzy już nie będzie. Przyjdzie nowe. Tylko co? Reklama jest super. Właśnie poszła w świat. Nie w Polskę. W świat.
Ponaprawiane. Panowie. Gasmy światła. Właśnie zostaliśmy z tym gównem na kolejne lata.
Komu to na rękę?
Adamek182
 
Posty: 750
Dołączył(a): 2007-11-11, 12:11 am

Re: Przegląd prasy

Postprzez novack 2024-04-03, 1:11 pm

Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack
 
Posty: 5710
Dołączył(a): 2006-08-06, 6:55 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Re: Przegląd prasy

Postprzez aro10 2024-04-03, 1:39 pm

Adamek182 napisał(a):Dokładnie. Trener jest od ustalania skladu, taktyki itd. Piłkarzom coś nie pasowało, nie chciało się grać. Trzeba nimi potrząsnąć. Nie. Potrzasnął. Dalej nic. Zrobił kolejny krok. Jesteście mądrzejsi, ustalcie sklad, ustalcie taktykę która umiecie grać i udowodnijcie ze się mylę. Ups. Nie poszło gwiazdom. Sory Panowie, ale zrobił się mega cyrk w zaglebiu, a w cyrku występują klauni i inne twory. Czemu się dziwicie że musiał uciekać się do cyrkowych sztuczek żeby klaunów namowic do grania?
Teraz druga rzecz. Dzisiejsza akcja z treningiem? Brawo k***a idioci.
Zastanówmy się co mamy teraz? Jeszcze wyjebać grabarza. Zmiana prezydenta = brak, albo minimalne finansowanie klubu. Ma to znaczenie po następnej linijce.
Przetarg za chwilę. Obstawiam że tłumy będą chciały wejść do tego gnoju. Czyli zostajemy klubem miejskim. Sorki. Klubikiem.
Pilkarze? Nie pasował Derbin. Dudek. Chackiewicz. Spasuje Sagan? Na trzy miesiące?
Bo potem pilkarzy już nie będzie. Przyjdzie nowe. Tylko co? Reklama jest super. Właśnie poszła w świat. Nie w Polskę. W świat.
Ponaprawiane. Panowie. Gasmy światła. Właśnie zostaliśmy z tym gównem na kolejne lata.
Komu to na rękę?



Ale przecież warsztat trenerski został idealnie podsumowany we wczorajszej audycji Moc Futbolu w Kanale Sportowym na Youtube przez Mateusza Borka, żaden normalny trener nie oddałby ustalania czegokolwiek piłkarzom, skompromitował się na konferencji prasowej białorusin bo mógł mieć chociaż odrobinę godności i zachować ten temat dla siebie, po meczu wyszły jakieś wysrywy graczy typu Biliński, że do niczego takiego nie doszło co mówił trener Chackiewicz, to teraz kto tutaj jest winny tej chorej sytuacji do której doszło na boisku ? Odpowiedz brzmi... TRENER !
Niech odchodzi i zabiera te swoje wynalazki, nie chcemy ich tutaj
aro10
 
Posty: 191
Dołączył(a): 2014-08-23, 12:03 am

Re: Przegląd prasy

Postprzez GrubyPerez 2024-04-03, 2:13 pm

https://twitter.com/i/spaces/1kvKpvjlNrbJE?s=20
1liga room na żywo od 19:30.
około 20:30 na żywo ma dołączyć Kamil Biliński.

to podsumowanie całej kolejki, ale sądzę że sporo czasu będzie poświęcone właśnie nam.
***[czy jesteś wrogiem czy przyjacielem - zawsze możesz na mnie liczyć. Nigdy o Tobie nie zapomnę***
Avatar użytkownika
GrubyPerez
 
Posty: 1382
Dołączył(a): 2007-06-13, 9:54 pm
Lokalizacja: Sielec

Re: Przegląd prasy

Postprzez xenon 2024-04-03, 2:50 pm

Trener Białorusin, a w szatni kilku Ukraińców i wystraszone polaki, będą wszystkimi trzęsli
xenon
 
Posty: 1073
Dołączył(a): 2010-04-27, 1:11 pm

Re: Przegląd prasy

Postprzez Adamek182 2024-04-03, 3:29 pm

Bozyszcze Borek się wypowiedział. Ciekawe jaki warsztat z tymi ludźmi miał by Feio? Pewnie też tragiczny, bo piłkarzyki musieliby biegac? Moze on by czymś w nich rzucił. To dopiero parodysta. Myślę że wybuchły po dwóch tygodniach. I do zwolnienia, winny trener. Kolejny. Ale spróbuj zerknac mądry przyjacielu odrobinke dalej. Przełomowy moment dla klubu nadciąga wielkimi krokami. I co? Wszystko idzie w pizdu. Tak jak rządzący zaprzepascili frekwencję na nowym stadionie, tak reszta zaprzepascila szanse na normalnie funkcjonujacy klub. To co miało być naprawione, zostało spierdolone do potęgi. Proszę, przeczytaj teraz ten tytuł z gazety " tak się konczy przekazanie władzy Collinsowi". Kolejna bzdura, która będzie powielana przez polglowkow. Do żadnego przekazania władzy nie doszło. Nowy właściciel, zaorany, zanim został właścicielem. To jest fakt. I wiesz kto otwiera teraz szampana? Ci goście od układów, układzikow. Od wyprowadzania kasy z miasta. I nawet proponuję odjebać się od Checinskiego bo chciał ostatecznie pozbyć się klubu co było by plusem dla miasta, i dla Zaglebia. Teraz nie mamy niczego. Sagan? Naprawdę się mu dziwię. Chyba serio krucho z kasą. Na moje oko z ofiar zrobiono winowajcow. Pajace się cieszą. Głowni winowajcą otwierają szampany. Kasa ustawiona na kolejne lata. Koniec.
Adamek182
 
Posty: 750
Dołączył(a): 2007-11-11, 12:11 am

Re: Przegląd prasy

Postprzez Adamek182 2024-04-03, 3:33 pm

https://przegladsportowy.onet.pl/pilka- ... cu/11d4vt7

Zaczynamy. Nie Borki i rozmowy wychowawcze, a patologia w Sosnowcu. Brawo.
Adamek182
 
Posty: 750
Dołączył(a): 2007-11-11, 12:11 am

Re: Przegląd prasy

Postprzez GrubyPerez 2024-04-03, 3:40 pm

jednak Kamil Biliński nie weźmie udziału w łączeniu na żywo jutro w 1 liga room

https://twitter.com/1Liga_Room/status/1 ... 4115236265
***[czy jesteś wrogiem czy przyjacielem - zawsze możesz na mnie liczyć. Nigdy o Tobie nie zapomnę***
Avatar użytkownika
GrubyPerez
 
Posty: 1382
Dołączył(a): 2007-06-13, 9:54 pm
Lokalizacja: Sielec

Re: Przegląd prasy

Postprzez novack 2024-04-04, 6:37 am

https://sport.radiozet.pl/pilka-nozna/o ... o-o-zdrade

Teraz to już tylko dobrze pisze się o pracownikach Zagłębia 8)
Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack
 
Posty: 5710
Dołączył(a): 2006-08-06, 6:55 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Re: Przegląd prasy

Postprzez Tomcjo 2024-04-04, 10:44 am

Jak komuś mało o naszym najwspanialszym i chce dobić
https://www.youtube.com/live/IPxOSXxOVZ ... DFFc37CKxt
Zaorać i zacząć od zera
Tomcjo
 
Posty: 7049
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: Przegląd prasy

Postprzez Adam1906 2024-04-05, 8:13 am

Rafał Musioł: Komedia roku jest już znana! To sosnowiecki "Efekt Collinsa"
Rafał Musioł 5 kwietnia 2024, 8:19

Obrazek
Rafał Collins i prezes Zagłębia Arkadiusz Aleksander.

- Metoda Rafała Collinsa składa się z kilku elementów i pozwala już usiąść przed telewizorem i do znudzenia oglądać finałową scenę z „Piłkarskiego pokera”. Tę, w której Bolo mówi do Laguny „Teraz to my możemy wszystko. Największe numery świata!” - pisze Rafał Musioł, redaktor działu sportowego Dziennika Zachodniego.

Jednym z elementów finansowych raportów jest tak zwany ekwiwalent reklamowy. Mniej więcej chodzi o to, ile trzeba byłoby zapłacić za wzmianki o klubie, sponsorze czy mieście, gdyby były to publikacje, filmy lub audycje komercyjne. Generalnie wszyscy lubią się tym chwalić i uzasadniać tymi liczbami sens wydawania pieniędzy, zwłaszcza tych publicznych.

W takiej właśnie kategorii bank rozbiło Zagłębie Sosnowiec. Pierwszoligowy outsaider, odliczający czas do spadku, błysnął niczym supernowa i przebił się do wszystkich medialnych nośników w tym kraju. Cała operacja została przeprowadzona kompleksowo: najpierw sportowa klęska na boisku, potem kabaretowy występ trenera Aleksandara Chackiewicza, a na koniec bandycki popis kiboli na treningu zespołu, przyjazd policji i komunikat klubu zapowiadający zmiany personalne. Przy takiej skali jaką zrealizowano w Sosnowcu wartość ekwiwalentu z pewnością pobiła wszystkie rekordy, w perfekcyjny sposób ilustrując zasadę, że nieważne co się o nas mówi, byle mówiono w ogóle.

Tej starej maksymie z założenia hołdują wszyscy tak zwani influencerzy i różnej maści celebryci. I tu właśnie można znaleźć źródłowy kod sosnowieckiego planu. Główny rozgrywający to wszak Rafał Collins, znany z tego, że jest (w niektórych kręgach) znany. Lekcja, jakiej ten działaczowsko-futbolowy debiutant udziela starym branżowym wyjadaczom, musi budzić szacunek. Przede wszystkim udowodnił, że aby stać się najważniejszą postacią w poważnym kiedyś klubie nie trzeba mieć milionów. Wystarczą popularność, kilka niekonkretnych obietnic oraz 5.000 zł na 0,74 procenta akcji z gratisową deklaracją o chęci przejęcia pakietu większościowego. No, może jeszcze dobrze posiadać pewne niejasne powiązania z agencją menedżerską. Wtedy można już usiąść przed telewizorem i do znudzenia oglądać finałową scenę z „Piłkarskiego pokera”. Tę, w której Bolo mówi do Laguny „Teraz to my możemy wszystko. Największe numery świata!”.

Sam Collins w Sosnowcu kilka niezłych tricków już zresztą pokazał. I to nie tylko sprowadzając kuriozalnego trenera i pasujących do niego piłkarzy. Także na przykład wtedy, gdy zapowiedział pełną gwiazd galę na rzecz klubowej Akademii, po czym odwołał ją na dzień przed terminem. Powodem było znalezienie sponsora, który wyłoży pieniądze, ale pod warunkiem, że impreza odbędzie się w czerwcu. Najweselszy był jednak (mailowy) wywiad dla 100%ZagłębieSosnowiec, który przebił nawet kuriozalną przecież prasową konferencję powitalną. Kto nie czytał, niech żałuje i nadrabia.

Podsumowując: sitcom „Efekt Collinsa” nokautuje światową konkurencję do tego stopnia, że wręczenie nagród Emmy 2024 powinno się odbyć od razu w ArcelorMittalParku.

https://gol24.pl/rafal-musiol-komedia-r ... 2-18435755
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6809
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: Przegląd prasy

Postprzez STACH PL 2024-04-05, 8:44 am

Prezydent Sosnowica Arkadiusz Chęciński: To był totalny blamaż. W Zagłębiu muszą zajść zmiany ROZMOWA
Jacek Sroka
Jacek Sroka5 kwietnia 2024, 8:45
Prezydent Arkadiusz Chęciński jest kibicem piłkarskim i często bywa na meczach sosnowieckich drużyn
Prezydent Arkadiusz Chęciński jest kibicem piłkarskim i często bywa na meczach sosnowieckich drużyn fot. Karina Trojok
Zobacz galerię
(2 zdjęcia)

Prezydent Sosnowca Arkadiusz Chęciński zabrał głos w sprawie wydarzeń na ostatnim meczu Zagłębia Sosnowiec. Miasto jest większościowym udziałowcem ostatniego klubu Fortuna 1. Ligi, ale w piątek nastąpi otwarcie ofert na zakup akcji Zagłębia. Przeczytajcie rozmowę z prezydentem Chęcińskim.
REKLAMA

Prezydent Sosnowica Arkadiusz Chęciński: To był totalny blamaż
Jak pan odbiera to co wydarzyło się na meczu z GKS Katowice i zaraz po nim?
Trudno jest komentować cokolwiek co się wydarzyło na murawie. Po prostu to był totalny blamaż, tragedia dla kibiców Zagłębia i nie mówię tego jako prezydent Sosnowca, ale właśnie jako kibic tego klubu. Zostaliśmy dosłownie zgnieceni przez to co działo się na boisku, przez brak ambicji i tego wszystkiego co powinno być w takich meczach. Sam bardzo mocno to prywatnie przeżywam.

Powiedział pan o samym meczu, a co pan sądzi o tym co działo się na konferencji prasowej? Jako właściciel ma pan prawo zabrać głos, a nawet chyba powinien pan to zrobić.
To co tworzy właściciel dla tego klubu to możliwość walki o najwyższe cele co najmniej w I lidze, bo nie chcę już mówić o ekstraklasie. Takie warunki stworzyliśmy jeśli chodzi o stadion i zaplecze treningowe, a przed nami jeszcze kolejne inwestycje. To wszystko powoduje, że powinniśmy być w zupełnie innym miejscu i dlatego zaczęliśmy szukać współwłaściciela dla klubu i innych rozwiązań. Dziś to co robimy jako współwłaściciel klubu nie współgra z tym co dzieje się na boisku.

A jak pan skomentuje wypowiedź trenera Aleksandra Chackiewicza?
Trudno jest komentować wypowiedzi jeśli się ich nie słyszało bezpośrednio, a ja nawet chyba nie chcę ich przesłuchiwać. Tam są jakieś tłumaczenia, że tłumacz się pomylił, ale takie wytłumaczenie mogłoby być gdybyśmy widzieli efekty na boisku. Gdyby były inne wyniki to trener mógłby mówić i robić co chce, bo nikt by na to nie zwracał uwagi. Trudno mi jest komentować to co jest w szatni za zamkniętymi drzwiami. Ja mogę tylko skomentować to co widzę, a to jest blamaż i tragedia.

Prezydent Sosnowica Arkadiusz Chęciński: W Zagłębiu muszą zajść zmiany
Chyba trudno będzie sprzedać tę spółkę skoro zarówno atmosfera wokół niej jak i wyniki sportowe są fatalne...
Wynik sportowy na pewno nie utrudnia tego tak jak to co się dzieje wokół klubu. Ja już o tym mówiłem i moje słowa zostały przekręcone, że mówię o jakichś trollach, a ja nigdy czegoś takiego nie powiedziałem i nie użyłem tego słowa w stosunku do kibiców Zagłębia Sosnowiec. Można jednak zwrócić uwagę na to, że pojawiają się komentarze, których celem jest to, żeby coś utrudnić. Nie wiem czy jest to konkurencja czy przemawia za tym niechęć do Zagłębia, ale w pewnych najważniejszych momentach pojawiają się rzeczy, które utrudniają funkcjonowanie tego klubu. W hokeju sobie z tym poradziliśmy, bo w pewnym momencie tam też taka sytuacja była. Teraz musimy sobie z tym poradzić w piłce. Po to się jest prezydentem, żeby brać "na klatę" to co się wydarzyło, a dzisiaj dzieje się źle. To miasto zasługuje na klub, który powinien być mocnym zespołem w I lidze. Do tego musimy jak najszybciej dążyć. Nie chcę mówić dziś o ekstraklasie, bo tylko bym się ośmieszał.

REKLAMA

Czy w najbliższym czasie należy spodziewać się zmian kadrowych w Zagłębiu?
Nie ma możliwości, żeby tak się nie stało. Jakieś działania muszą być, ale dajcie nam chwilę, bo za dużo chyba rzeczy robiliśmy na gorąco. Trzeba na spokojnie podjąć kroki, które nie spowodują jeszcze gorszej sytuacji.

A jak wygląda dalej sprawa z przetargiem na sprzedaż akcji Zagłębia?
W piątek ma być otwarcie ofert. Zobaczymy czy jakieś będą, bo całe to zamieszanie wokół klubu na pewno mu nie służy. Jeszcze raz powiem, że nie mówię tu o wynikach sportowych, bo często dla inwestora są one drugorzędne, gdyż bardziej liczą się stabilność i wsparcie wokół klubu. Nie mówię też o komentarzach mówiących o kiepskiej grze zawodników, bo to jest normalne. Sam jestem kibicem i moja frustracja jest taka sama tylko nie używałbym takich słów jak niektórzy. Mówię o komentarzach utrudniających naszą działalność i my jako właściciel musimy sobie z nimi poradzić.
https://gol24.pl/prezydent-sosnowica-ar ... 2-18431413
STACH PL
 
Posty: 728
Dołączył(a): 2004-03-04, 5:47 pm
Lokalizacja: OSTROWY GÓRNICZE /ŚRÓDMIEŚCIE

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników