Przegląd prasy

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Re: Przegląd prasy

Postprzez slawekchicago 2019-05-18, 10:22 pm

Więc jeszcze raz . Wracając po pracy do domu z telefonem w ręku sledzilem wynik tak mniejj wiecej od 70 minuty . Przyznam bez bicia zobaczyłem doliczone 5 minut i bedac pod domem bylo 95:36 wylaczylem telefon i pierwsze slowa "sie francom upieklo" . Zniesmaczona zona źle to przyjęła :lol:. Następnie obiadek i z niechęcią odpaliłem 90minut. A tam ....spadek Katowic :lol: Cóż za RADOŚĆ a po ochlonieciu pomyślałem jak kolega Blajpios by teraz Nas to spotkało bo ja tym ludziom z Kresowej NIE WIERZĘ. I dlatego może łatwiej mi oceniać ?
CZY WROCA JESZCZE DOBRE CZASY
slawekchicago
 
Posty: 3984
Dołączył(a): 2004-05-10, 4:54 am
Lokalizacja: Newcastle


Re: Przegląd prasy

Postprzez August 2019-05-18, 10:27 pm

RUDI napisał(a):nie chodzi o nienawiść (bo takie wrażenie odniosłem ,że o to koledze chodziło ) tylko o sprawiedliwość DZIEJOWĄ

Oczywiście że nie chodzi o tego typu okazywanie empatii ale koleżanki i koledzy, którzy nie mieszkali i nie mieszjają ba stałe w Zagłębiu pewnych rzeczy nie zrozumieją
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Przegląd prasy

Postprzez Tomcjo 2019-05-18, 10:31 pm

Śmiejemy się z Katowic a tam po spadku trener , dyrektor sportowy i prezes do dymisji . I co wy na to ?
Tomcjo
 
Posty: 7035
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: Przegląd prasy

Postprzez August 2019-05-18, 10:32 pm

Niezłe podsumowanie red. Błażynskiego co powinno mieć odniesienie do Zagłębia: Pieniądze nie grają cz. 3,
@wigry_suwalki
budżet 3,5 mln zł - utrzymanie
@GKSKatowice_eu
budżet 5,5 mln zł - spadek. https://mobile.twitter.com/wigry_suwalki
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Przegląd prasy

Postprzez slawekchicago 2019-05-18, 10:32 pm

August napisał(a):
RUDI napisał(a):nie chodzi o nienawiść (bo takie wrażenie odniosłem ,że o to koledze chodziło ) tylko o sprawiedliwość DZIEJOWĄ

Oczywiście że nie chodzi o tego typu okazywanie empatii ale koleżanki i koledzy, którzy nie mieszkali i nie mieszjają ba stałe w Zagłębiu pewnych rzeczy nie zrozumieją


Bez obawy koledzy mimo że już tyle czasu poza Sosnowcem to SPRAWIEDLIWOŚĆ DZIEJOWA przekazuje z pokolenia na pokolenie
CZY WROCA JESZCZE DOBRE CZASY
slawekchicago
 
Posty: 3984
Dołączył(a): 2004-05-10, 4:54 am
Lokalizacja: Newcastle

Re: Przegląd prasy

Postprzez slawekchicago 2019-05-18, 10:37 pm

Tomcjo napisał(a):Śmiejemy się z Katowic a tam po spadku trener , dyrektor sportowy i prezes do dymisji . I co wy na to ?


Nie tylko tam , znalazłem filmiki z Chorzowa , Łodzi tam też kibice ostro domagają się głów a u Nas ? Poruszenie na forum a poza tym CISZA . Może trzeba poczekać jak oni i zakotwixzyc w 2 czy 3 lidze . Czego WAM I SOBIE w dniu tak UROCZYSTYM , NIE ŻYCZĘ!
CZY WROCA JESZCZE DOBRE CZASY
slawekchicago
 
Posty: 3984
Dołączył(a): 2004-05-10, 4:54 am
Lokalizacja: Newcastle

Re: Przegląd prasy

Postprzez August 2019-05-18, 10:50 pm

Powiedział Prezydent że mamy w klubie ludzi, którzy zostawiają serce za Zagłębie? Powiedział.Swoją drogą za 15 koła miesięcznie jak Stanek to nie tylko serce za Zagłębie zostawiłby niejeden synek se śląskiego Chropaczowa.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Przegląd prasy

Postprzez RUDI 2019-05-18, 10:50 pm

August napisał(a):Niezłe podsumowanie red. Błażynskiego co powinno mieć odniesienie do Zagłębia: Pieniądze nie grają cz. 3,
@wigry_suwalki
budżet 3,5 mln zł - utrzymanie
@GKSKatowice_eu
budżet 5,5 mln zł - spadek


Wiem że może to wydawać się śmieszne ,ale moja żona byłaby kapitalnym prezesem klubu Zagłębie Sosnowiec (może nie tylko tego ?) na piłce się nie zna ,ale budżet planuje DOSKONALE ,nigdy nie wydaje więcej niż posiada do dyspozycji ,nigdy nie przekracza założonych planów budżetowych (miesięcznych wydatków) ,nigdy nie kupuje rzeczy które nie są na dziś "nie zbędne",zawsze stara się myśleć o naszym budżecie rodzinnym (co by go nie przekroczyć) i tak "mojej księgowej domowej" udaje się ratować finanse mojego "domowego klubu" (a jeszcze coś zostaje z tego aby kogoś "wspomóż",dokarmiać zwierzaki ;-))
a przede wszystkim KOCHA !!! nie dla kasy i profitów (bo ich nie mam ,a i piękny nie jestem ;-) )
Ot taki żart po kilku piwach (ale pisany na poważnie :) )
Ostatnio edytowano 2019-05-18, 11:34 pm przez RUDI, łącznie edytowano 3 razy
> O KIBICOWANIU WIEM NIEWIELE <
Avatar użytkownika
RUDI
 
Posty: 1882
Dołączył(a): 2009-03-16, 9:23 am

Re: Przegląd prasy

Postprzez August 2019-05-18, 10:58 pm

RUDI napisał(a): moja żona byłaby kapitalnym prezesem klubu Zagłębie Sosnowiec (może nie tylko tego ) na piłce się nie zna ,ale budżet planuje DOSKONALE

Dodałbym do tego moją żonę i mamy perfekcyjny zarząd klubu
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Przegląd prasy

Postprzez slawekchicago 2019-05-18, 11:11 pm

August napisał(a):
RUDI napisał(a): moja żona byłaby kapitalnym prezesem klubu Zagłębie Sosnowiec (może nie tylko tego ) na piłce się nie zna ,ale budżet planuje DOSKONALE

Dodałbym do tego moją żonę i mamy perfekcyjny zarząd klubu

Dorzucę i moja bo biedactwo martwi się o mnie gdy się tak denerwuje na tych z Kresowej
A potem tylko słychać by było LIGA RZADZI LIGA RADZI LIGA NIKT CIĘ NIE ZDRADZI

Nie wiem jak Wy Panowie ale się zobowiązuje że jeśli dojdzie do takiej sytuacji ;-) to zakupy w sklepie kibica place z własnej kieszeni a nie na konto Akademii :lol:
CZY WROCA JESZCZE DOBRE CZASY
slawekchicago
 
Posty: 3984
Dołączył(a): 2004-05-10, 4:54 am
Lokalizacja: Newcastle

Re: Przegląd prasy

Postprzez August 2019-05-18, 11:14 pm

Sławek. Twoją żonę to już do rady nadzorczej bi w zarządzie miejsca brak :lol:
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Przegląd prasy

Postprzez Tomcjo 2019-05-19, 7:21 am

Bo to nie jest prawda ze prezes musi wiedzieć wszystko . Wystarczy ze nie jest bufonem , dobrze zarządza , ma dobra rękę do ludzi i wie ze nie jest alfą i omega dlatego musi zatrudnić specjalistów . Zwłaszcza to ostatnie u nas nie występuje . MJ myśli ze jest niezastąpiony i nawet jak się przyznaje do błędów to tylko kokietowanie bo gdy stoi przed lustrem mówi ach ty mój najpiękniejszy , najmądrzejszy .
Tomcjo
 
Posty: 7035
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: Przegląd prasy

Postprzez bazant 2019-05-19, 7:26 am

U cyganów działają szybko !
Prezes również podał się do dymisji.
Jaroszewski zobacz jak się to robi ! :czerwona:

http://www.90minut.pl/news/296/news2960 ... enera.html
bazant
 
Posty: 251
Dołączył(a): 2007-02-22, 7:46 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Przegląd prasy

Postprzez michaelus 2019-05-19, 8:35 am

Tomcjo napisał(a):Śmiejemy się z Katowic a tam po spadku trener , dyrektor sportowy i prezes do dymisji . I co wy na to ?


Tak się powinno stać po kompromitacji. U nas kompromitacją nie jest sam spadek, ale jego styl. Aż 11 punktów straty do przedostatniego zespołu, spadek na cztery kolejki przed końcem sezonu, rekordowe 80 straconych bramek i przedostatnie miejsce w tabeli wiosny pomimo wielkiego zaciągu zbawców, którzy mieli być ekipą na top 8.

Panie Prezydencie Chęciński jakich argumentów jeszcze Pan potrzebuje?

Czy to jest ta promocja Sosnowca za którą z miasta do klubu trafiają miliony złotych?
Avatar użytkownika
michaelus
 
Posty: 297
Dołączył(a): 2004-05-13, 12:13 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Przegląd prasy

Postprzez novack 2019-05-19, 8:41 am

michaelus napisał(a):
Tomcjo napisał(a):Śmiejemy się z Katowic a tam po spadku trener , dyrektor sportowy i prezes do dymisji . I co wy na to ?


Tak się powinno stać po kompromitacji. U nas kompromitacją nie jest sam spadek, ale jego styl. Aż 11 punktów straty do przedostatniego zespołu, spadek na cztery kolejki przed końcem sezonu, rekordowe 80 straconych bramek i przedostatnie miejsce w tabeli wiosny pomimo wielkiego zaciągu zbawców, którzy mieli być ekipą na top 8.

Panie Prezydencie Chęciński jakich argumentów jeszcze Pan potrzebuje?

Czy to jest ta promocja Sosnowca za którą z miasta do klubu trafiają miliony złotych?

Sosnowiec jest bogaty, stać nas nie tylko na olanie ministerialnych pieniędzy na dofinansowanie budowy stadionu, ale też i na to

http://twojezaglebie.pl/rondo-gdansk-mi ... ment-11751
Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack
 
Posty: 5701
Dołączył(a): 2006-08-06, 6:55 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników