Przegląd prasy

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Re: Przegląd prasy

Postprzez hanson 2024-04-24, 9:31 am

W sieci krążą plotki, że temat Jaroszewskiego już nie jest aktualny. Adam1906, czy masz jakieś informacje na ten temat?
hanson
 
Posty: 150
Dołączył(a): 2009-04-12, 10:29 pm


Re: Przegląd prasy

Postprzez novack 2024-04-24, 9:45 am

To mecenasa trzeba pytać ;-) Przypomibam, że wg Prezesa Tysiąclecia, który miał wrócić, najgorszy jest pierwszy sezon po spadku.
Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack
 
Posty: 5711
Dołączył(a): 2006-08-06, 6:55 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Re: Przegląd prasy

Postprzez wojtaszko 2024-04-24, 9:58 am

hanson napisał(a):W sieci krążą plotki, że temat Jaroszewskiego już nie jest aktualny. Adam1906, czy masz jakieś informacje na ten temat?

Podobno prezesem ma zostać Kobieta
wojtaszko
 
Posty: 1281
Dołączył(a): 2009-07-11, 11:26 am
Lokalizacja: Zagórze

Re: Przegląd prasy

Postprzez RUDI 2024-04-24, 11:29 am

wojtaszko napisał(a):Podobno prezesem ma zostać Kobieta

Pani Sabina ;-)
> O KIBICOWANIU WIEM NIEWIELE <
Avatar użytkownika
RUDI
 
Posty: 1883
Dołączył(a): 2009-03-16, 9:23 am

Re: Przegląd prasy

Postprzez wojtaszko 2024-04-24, 12:27 pm

RUDI napisał(a):
wojtaszko napisał(a):Podobno prezesem ma zostać Kobieta

Pani Sabina ;-)

Mam nadzieję że nie ta co mysle
wojtaszko
 
Posty: 1281
Dołączył(a): 2009-07-11, 11:26 am
Lokalizacja: Zagórze

Re: Przegląd prasy

Postprzez Lars 2024-04-24, 3:02 pm

Tak sobie myślę, że pod koniec zeszłego roku był temat powrotu Stanka do Zagłębia ale wobec oporu opinii publicznej temat został szybko wyciszony. Później Pan Prezydent wpadł na pomysł by Marcin Jaroszewski wrócił na stołek, Marcin zdołał nawet przekonać osoby decyzyjne w ruchu kibicowskim czego następstwem był transparent o jego koniecznym powrocie. Jednak część opinii publicznej znowu mocno podważała taki ruch. Dlatego wycofano się z tego pomysłu i w głowie Pana Prezydenta jako wytrawnego polityka i gracza przez duże G zrodził się pomysł by funkcję prezesa piłkarskiego Zagłębia powierzyć Pani Sabinie Stanek.
MOJE SERCE JEST CZERWONO ZIELONO BIAŁE
Lars
 
Posty: 2254
Dołączył(a): 2003-01-15, 9:34 am

Re: Przegląd prasy

Postprzez novack 2024-04-24, 3:13 pm

Lars napisał(a):Tak sobie myślę, że pod koniec zeszłego roku był temat powrotu Stanka do Zagłębia ale wobec oporu opinii publicznej temat został szybko wyciszony. Później Pan Prezydent wpadł na pomysł by Marcin Jaroszewski wrócił na stołek, Marcin zdołał nawet przekonać osoby decyzyjne w ruchu kibicowskim czego następstwem był transparent o jego koniecznym powrocie. Jednak część opinii publicznej znowu mocno podważała taki ruch. Dlatego wycofano się z tego pomysłu i w głowie Pana Prezydenta jako wytrawnego polityka i gracza przez duże G zrodził się pomysł by funkcję prezesa piłkarskiego Zagłębia powierzyć Pani Sabinie Stanek.

To jest twórczość przez duże "TWU"!!!
Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack
 
Posty: 5711
Dołączył(a): 2006-08-06, 6:55 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Re: Przegląd prasy

Postprzez hanson 2024-04-24, 3:38 pm

Miałem dzisiaj pisać, że gorzej niż Jaroszewski być nie może, chyba że miałby to być Stanek. Ale żona Stanka rozjebała system xd
hanson
 
Posty: 150
Dołączył(a): 2009-04-12, 10:29 pm

Re: Przegląd prasy

Postprzez petromar 2024-04-24, 3:43 pm

Ja słyszałem ,że prezesem ma zostać Pani Katarzyna B.a.y
zobaczymy czy tak będzie .....
dobra znajoma dzieninkarza i pożyczkodawcy podobno........
petromar
 
Posty: 838
Dołączył(a): 2007-06-13, 7:13 pm

Re: Przegląd prasy

Postprzez novack 2024-04-24, 4:10 pm

To jeszcze udajemy, że chodzi o kompetencje, czy już tylko parytety i jakieś LGBTQ1/2 i trzy czwarte lub znajomiszcze???
Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack
 
Posty: 5711
Dołączył(a): 2006-08-06, 6:55 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Re: Przegląd prasy

Postprzez wojtaszko 2024-04-24, 4:27 pm

petromar napisał(a):Ja słyszałem ,że prezesem ma zostać Pani Katarzyna B.a.y
zobaczymy czy tak będzie .....
dobra znajoma dzieninkarza i pożyczkodawcy podobno........

Czyli ta babka co jest niby dyrektorem finansowym. Czyli zna wszystkie trupy i kolejny człowiek z grona znajomych
wojtaszko
 
Posty: 1281
Dołączył(a): 2009-07-11, 11:26 am
Lokalizacja: Zagórze

Re: Przegląd prasy

Postprzez petromar 2024-04-24, 4:33 pm

wojtaszko napisał(a):
petromar napisał(a):Ja słyszałem ,że prezesem ma zostać Pani Katarzyna B.a.y
zobaczymy czy tak będzie .....
dobra znajoma dzieninkarza i pożyczkodawcy podobno........

Czyli ta babka co jest niby dyrektorem finansowym. Czyli zna wszystkie trupy i kolejny człowiek z grona znajomych


:brawo: :brawo: :brawo:
nie poddajemy się i nikogo nie dopuszczamy :))) bo Zagłębie to jedna wielka rodzina tu dbamy o swoich :lol: :)
petromar
 
Posty: 838
Dołączył(a): 2007-06-13, 7:13 pm

Re: Przegląd prasy

Postprzez novack 2024-04-24, 4:49 pm

Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack
 
Posty: 5711
Dołączył(a): 2006-08-06, 6:55 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Re: Przegląd prasy

Postprzez petromar 2024-04-24, 5:16 pm

novack napisał(a):https://youtu.be/P1bJpQW4kEI?si=-FGOscIyVc_WUKko


ależ to trafione :brawo: :brawo: :brawo:
petromar
 
Posty: 838
Dołączył(a): 2007-06-13, 7:13 pm

Re: Przegląd prasy

Postprzez wojtaszko 2024-04-24, 5:20 pm

petromar napisał(a):
novack napisał(a):https://youtu.be/P1bJpQW4kEI?si=-FGOscIyVc_WUKko


ależ to trafione :brawo: :brawo: :brawo:

Najgorsze jest to że ten rudy dyktator myśli że ludzi są naprawdę debilami. Wrzutka z kolejna osoba ze srodka tego syfu to smiech na sali. Co do niejakiej pani stanek to gdyby tak się stało to byśmy upadli w pierwszych moesiacach działalności pani nic nie wiem ale jak widać wystarczy być z buspasito na ty i odrazu fuchy wpadają jak nie dyrektor mopsu to prezes klubu oczywiścieam nadzieję że to totalna brednia ale gdyby to uważajcie wszyscy dziennikarze bo to nie koniec kabaretu a słynny piłkarski poker może doczekać się drugiej części w kinach. Jeśli tak mają wyglądać zmiany to naprawdę trzeba to zaorać i zacząć od nowa bez imperatora. Jako kibicowi jest mi cholernie przykro ale mówiłem już kilka lat temu że po ekstraklasie walniemy ostro udawało się kilka razy aż w końcu spadek stał się faktem. Gdyby Arkadiusz chciał zmian to odrazu byłby komunikat o wyrzuceniu Girka ogłoszeniu konkursu na nowego prezesa zatrudnienie np Jóźwiaka Marka na Dyrektora sportowego itd odsunięcie Książka Jaroszewskiego i jego świty a także Stanka i wszystkich zakorzenionych . Mam jednak dalej głupia nadzieję że mimo wszystko zaczną układać klocki i po spokojnej pracy Saganowskiego nie będziemy się wstydzić drużyny ale potrzeba wiele cierpliwości a przede wszystkim czasu. Ja od siebie będę zawsze bo od małego zostało mi to wpojone i ta miłość nie zgaśnie nigdy nawet w najgorszej chwili. A szkodnikom tego klubu mówię gromkie WYPIERDALA....
wojtaszko
 
Posty: 1281
Dołączył(a): 2009-07-11, 11:26 am
Lokalizacja: Zagórze

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników