Przegląd prasy

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Re: Przegląd prasy

Postprzez Adam1906 2024-04-05, 9:03 am

- A jak wygląda dalej sprawa z przetargiem na sprzedaż akcji Zagłębia?

- W piątek ma być otwarcie ofert. Zobaczymy czy jakieś będą, bo całe to zamieszanie wokół klubu na pewno mu nie służy. Jeszcze raz powiem, że nie mówię tu o wynikach sportowych, bo często dla inwestora są one drugorzędne, gdyż bardziej liczą się stabilność i wsparcie wokół klubu. Nie mówię też o komentarzach mówiących o kiepskiej grze zawodników, bo to jest normalne. Sam jestem kibicem i moja frustracja jest taka sama tylko nie używałbym takich słów jak niektórzy. Mówię o komentarzach utrudniających naszą działalność i my jako właściciel musimy sobie z nimi poradzić.

Przezabawne :lol: Prezydent 200-tysięcznego miasta sugeruje, że winnymi totalnego burdelu dotyczącego obsadzania stanowisk w Zagłębiu przez osoby niekompetentne, które przez ostatnie lata bawiły się w football managera, przepierdalajac co sezon grube miliony z naszych publicznych pieniędzy i doprowadzając w konsekwencji do spadku w żenującym stylu na 3 poziom rozgrywkowy (przy okazji robiąc z Zagłębia Sosnowiec klub-mem, z którego cała piłkarska Polska się śmieje) są... tylko i wyłącznie osoby krytykujące powyższy stan rzeczy!

Boże! Widzisz to i nie grzmisz... :redface:
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6809
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra


Re: Przegląd prasy

Postprzez Adamek182 2024-04-05, 3:29 pm

Nie Adamie. Czytaj ze zrozumieniem i skończmy już napędzać internetowa maszynkę, wystarczająco się już z nas śmieją. "Całe to zamieszanie wokół klubu na pewno mu nie służy " . Myślisz inaczej? Mam wrażenie że komuś służy. Komuś zadowolonemu z aktualnej sytuacji.
"Mówię o komentarzach utrudniajacych nasza działalność". I znowu myślisz że nie ma racji? Że łatwo znaleźć inwestora ktory nie sonduje tego co się dzieje w klubie i wokół niego? To co oni zrobili to jedno. To co robimy my, to drugie. I nie pieprz głupot że cały hejt od początku wokół nowego/niedoszłego właściciela ułatwiło zadanie. Obstawiam że jaki by nie był nowy właściciel, części nie będzie on pasował. I jak udowodnili, lepszy stary burdel i kontynuacja tego co trwa. Nawet jeżeli wiąże się z wieloletnim marazmem. Wiec skończcie z dodawaniem swoich historii do powycinanych kawałków wywiadów. Czuję się jak w PIS tv. Mozna by wyliczać historie wyssane z palca, opierając się na nieraz jednym wyrazie uzytym w zdaniu. Ożywiane i puszczane w eter, żyjące własnym życiem nawet jak już ktoś poświęcił trochę czasu żeby ten debilizm sprostować/wyjasnic/zdementowac.
Adamek182
 
Posty: 750
Dołączył(a): 2007-11-11, 12:11 am

Re: Przegląd prasy

Postprzez Anakin 2024-04-05, 3:42 pm

Adamek182 napisał(a):Nie Adamie. Czytaj ze zrozumieniem i skończmy już napędzać internetowa maszynkę, wystarczająco się już z nas śmieją. "Całe to zamieszanie wokół klubu na pewno mu nie służy " . Myślisz inaczej? Mam wrażenie że komuś służy. Komuś zadowolonemu z aktualnej sytuacji.
"Mówię o komentarzach utrudniajacych nasza działalność". I znowu myślisz że nie ma racji? Że łatwo znaleźć inwestora ktory nie sonduje tego co się dzieje w klubie i wokół niego? To co oni zrobili to jedno. To co robimy my, to drugie. I nie pieprz głupot że cały hejt od początku wokół nowego/niedoszłego właściciela ułatwiło zadanie. Obstawiam że jaki by nie był nowy właściciel, części nie będzie on pasował. I jak udowodnili, lepszy stary burdel i kontynuacja tego co trwa. Nawet jeżeli wiąże się z wieloletnim marazmem. Wiec skończcie z dodawaniem swoich historii do powycinanych kawałków wywiadów. Czuję się jak w PIS tv. Mozna by wyliczać historie wyssane z palca, opierając się na nieraz jednym wyrazie uzytym w zdaniu. Ożywiane i puszczane w eter, żyjące własnym życiem nawet jak już ktoś poświęcił trochę czasu żeby ten debilizm sprostować/wyjasnic/zdementowac.

Lepiej napisz że Chęciński to twój kumpel czy krewny. Łatwiej będzie zrozumieć łykanie bzdur wygadywanych przez Arkadiusza.A już o komentarzach utrudniających cokolwiek to już pełny odlot
Anakin
 
Posty: 1775
Dołączył(a): 2011-06-06, 10:00 am

Re: Przegląd prasy

Postprzez novack 2024-04-05, 3:54 pm

Gdyby posłuchano farmy trolli i hejterów z forum, zamiast wybitnych fachowców od piłki i biznesu, nazwisk których Chęciński nie może podać, to dzisiaj nie byłoby w Zagłębiu stada inwalidów z Ukrainy i Białorusi, którzy zrobili z klubu trzecioligowy mem i pośmiewisko.
Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack
 
Posty: 5710
Dołączył(a): 2006-08-06, 6:55 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Re: Przegląd prasy

Postprzez Adam1906 2024-04-05, 4:21 pm

Adamek, Ty naprawdę wierzysz w to co piszesz, czy jesteś na liście płac Urzędu Miasta Sosnowca? Może to Ty zacznij czytać ze zrozumieniem, bo rozpierdala mnie narracja, że sytuacji w klubie winni są mityczni hejterzy! Nie i jeszcze raz nie! Obecny syf w klubie jest zawiniony tylko i wyłącznie przez rządzących naszym klubem, a nie kibiców, którzy piętnują wszelkie patologiczne działania tychże osób! Odwracanie kota ogonem i zwalanie winy za upadek klubu na ludzi, którym zależy na dobru Zagłębia Sosnowiec jest najzwyczajniejszym zwykłym qrestwem! Dziwię się, że łykasz propagandę uprawianą przez prezydenta, który tak naprawdę sam powinien uderzyć się w piersi, bo to on przez te lata tolerował dziadostwo i amatorszczyznę w klubie, co w konsekwencji spowodowało obecna sytuację!

Obrazek

Co do powyższego wpisu chciałbym się spytać Pana prezydenta, czy owa "rewolucja" zakończy się pozbyciem z klubu jedynie trenera i prezesa, czy będą następne roszady w postaci wyczyszczenia Zagłębia z przynajmniej kilku następnych bezproduktywnych osób, które od lat pobierają pensje, w zamian nic klubowi nie dając? Tu mają pracować (choćby nawet za większą kasę!) fachowcy, a nie znajomi znajomych. I co oznacza zdanie o przedłużeniu przetargu na zakup akcji klubu z uwagi na "sygnały od zainteresowanych", bo ja słyszałem, że nie ma żadnych "innych" zainteresowanych, tylko Pan prezydent nadal liczy na udział w przetargu Pana Collinsa i po to został przedłużony ów termin składania ofert? To w tym miejscu moje ostatnie pytanie: czy prawdą jest, że pensję trenera Chackiewicza i jego sztabu (zgodnie z jego słowami) płacił Pan Collins, czy płacić ma klub? Bo jeżeli faktycznie Zagłębie, to po co nam taki nowy właściciel, który dysponowałby pieniędzmi z miasta, zamiast utrzymywać "swój klub" swoimi pieniędzmi? Przecież chyba o to chodzi w pozbyciu się przez miasto pakietu większościowego, żeby to nowy właściciel ponosił większość kosztów, a nie na odwrót?
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6809
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: Przegląd prasy

Postprzez grub78 2024-04-05, 4:49 pm

Jakie koszty ma ponosić , jedynie co chciał to pożyczyć do klubu trochę grosza na pewnie dobry procent -jak oni to nazywają krótkoterminowy i skasować odsetki , tak jak książki czy inne trzy kolory .o reszcie biznesach to nie chcę się nawet rozpisywać
A ty Chęciński przestań pierdolić kocopoły - bo doprowadziłeś do tego co teraz mamy , ty jako prezydent
powinieneś trzymać za ryj to towarzystwo które tobie podlegało i które zatrudniłeś prezesow od siedmiu boleści . Naprawdę nie zachowuj się jak pizda
grub78
 
Posty: 72
Dołączył(a): 2008-10-19, 9:25 pm

Re: Przegląd prasy

Postprzez Adamek182 2024-04-05, 5:38 pm

"całe to zamieszanie wokół klubu na pewno mu nie służy"-
Kłamstwo! W żywe oczy kłamie! Przecież to tylko pomaga.
"Mówię o komentarzach utrudniających naszą działalność"- tu też kłamstwa żadnego nie widzę. Tak jak tekstu że oni nie są winni niczemu, za to my/czy Wy Jesteśmy winni wszystkiemu. Bo tu też widzę wyraźny podział na ludzi chcących zmian, i na ludzi pieprzacych o zmianach ale mających wyobrażenie że pojawi się super wykwalifikowany szejk z kierownictwem z topowego europejskiego klubu. A to co pasuje poziomem do "renomy Zaglebia" to...przekręt. Szkoda jeszcze że nikt nie trąbił po meczu z Lechia co myślał chackiewicz wypowiadając się o nieudolnych naszych grajkach. Przygniecionych ogromem stadionu. Nikt nie fatygował się probujac zrozumieć co chciał w ten sposób przekazać. Za to checina tylko coś powie, każdy ma swoją wersję tego przekazu. I niech leci w świat. Mam już serdecznie dość.
Wygrałeś Adam! Nie mamy właściciela. Wszystko zostaje po staremu. Wy możecie dalej cisnąć po władzy ( i klubu, i miasta). Ja pewnie i tak pójdę patrzeć na tych patalachow. I czerwienić się na trybunie że wstydu. Nikt tu nie przyjdzie, bo cała Polska ( i nie tylko) widziala, i słyszała. O faktach. I o mitach. Niestety w sieci lepiej się sprzedają te bardziej wymowne mity. Oni zjebali 70% przez tyle lat. Moim zdaniem my spierdolili?my pozostałe 30% w dwa miesiące. Trupów z szafy nikt nie wyciągnie. Zrobi się nowa, żeby pomieścić kolejne.
Adamek182
 
Posty: 750
Dołączył(a): 2007-11-11, 12:11 am

Re: Przegląd prasy

Postprzez petromar 2024-04-05, 5:51 pm

Adamek182 napisał(a):"całe to zamieszanie wokół klubu na pewno mu nie służy"-
Kłamstwo! W żywe oczy kłamie! Przecież to tylko pomaga.
"Mówię o komentarzach utrudniających naszą działalność"- tu też kłamstwa żadnego nie widzę. Tak jak tekstu że oni nie są winni niczemu, za to my/czy Wy Jesteśmy winni wszystkiemu. Bo tu też widzę wyraźny podział na ludzi chcących zmian, i na ludzi pieprzacych o zmianach ale mających wyobrażenie że pojawi się super wykwalifikowany szejk z kierownictwem z topowego europejskiego klubu. A to co pasuje poziomem do "renomy Zaglebia" to...przekręt. Szkoda jeszcze że nikt nie trąbił po meczu z Lechia co myślał chackiewicz wypowiadając się o nieudolnych naszych grajkach. Przygniecionych ogromem stadionu. Nikt nie fatygował się probujac zrozumieć co chciał w ten sposób przekazać. Za to checina tylko coś powie, każdy ma swoją wersję tego przekazu. I niech leci w świat. Mam już serdecznie dość.
Wygrałeś Adam! Nie mamy właściciela. Wszystko zostaje po staremu. Wy możecie dalej cisnąć po władzy ( i klubu, i miasta). Ja pewnie i tak pójdę patrzeć na tych patalachow. I czerwienić się na trybunie że wstydu. Nikt tu nie przyjdzie, bo cała Polska ( i nie tylko) widziala, i słyszała. O faktach. I o mitach. Niestety w sieci lepiej się sprzedają te bardziej wymowne mity. Oni zjebali 70% przez tyle lat. Moim zdaniem my spierdolili?my pozostałe 30% w dwa miesiące. Trupów z szafy nikt nie wyciągnie. Zrobi się nowa, żeby pomieścić kolejne.




1906 % poparcia :brawo: :brawo:
petromar
 
Posty: 837
Dołączył(a): 2007-06-13, 7:13 pm

Re: Przegląd prasy

Postprzez Adam1906 2024-04-05, 8:23 pm

Adam1906 napisał(a):słyszałem, że nie ma żadnych "innych" zainteresowanych, tylko Pan prezydent nadal liczy na udział w przetargu Pana Collinsa i po to został przedłużony ów termin składania ofert

Szybko, choć całkowicie nieświadomie, na zadane pytanie odpowiedział mi nie prezydent, ale klub. Jak widać Pan celebryta co prawda nie wziął w pierwotnym terminie udziału w przetargu na zakup akcji Zagłębia Sosnowiec, ale Pan prezydent przedłużył mu termin składania ofert, więc będzie można dalej się bawić w football managera ;-)

Od dwóch dni rozmawialiśmy z Rafałem Collinsem na temat mojego przyjścia tutaj. Zdaje sobie sprawę z aktualnej sytuacji, ale mam swój plan i wiem, co będę chciał przekazać zawodnikom. Wierzę, że kibice będą zadowoleni z drużyny, którą będę budował – powiedział nam trener Marek Saganowski w pierwszym wywiadzie z naszą klubową telewizją.

https://zaglebie.eu/wpisy/wywiad-marek- ... dzo-wazna/
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6809
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: Przegląd prasy

Postprzez Tomcjo 2024-04-07, 11:53 pm

Według prognoz dziurawe portki zdobył ponad 60% głosów . Widocznie sosnowiczanie lubią być robieni w ch… a klub mają w d…
Zaorać i zacząć od zera
Tomcjo
 
Posty: 7049
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: Przegląd prasy

Postprzez Tomcjo 2024-04-08, 8:49 am

W Chorzowie wyborcy wywali dotychczasowego prezydenta który bruździł ruchowi
Zaorać i zacząć od zera
Tomcjo
 
Posty: 7049
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: Przegląd prasy

Postprzez kanciak 2024-04-08, 12:21 pm

Wywalili bo mieli na kogo zagłosować.
kanciak
 
Posty: 210
Dołączył(a): 2009-07-10, 9:05 am

Re: Przegląd prasy

Postprzez MirosławaSmyła 2024-04-09, 5:27 pm

Tomcjo napisał(a):Według prognoz dziurawe portki zdobył ponad 60% głosów . Widocznie sosnowiczanie lubią być robieni w ch… a klub mają w d…

Tomcjo napisał(a):W Chorzowie wyborcy wywali dotychczasowego prezydenta który bruździł ruchowi

Stan się zgadza.
Sosnowiec - jeden stadion zbudowany, jeden prezydent pozostał na stołku.
Chorzów - zero stadionów zbudowanych, zero prezydentów pozostało na stołku.
Czego nie rozumiesz?
MirosławaSmyła
 
Posty: 244
Dołączył(a): 2014-05-23, 10:58 am

Re: Przegląd prasy

Postprzez Tomcjo 2024-04-11, 12:19 am

Taka ciekawostka jak trenować młodych obrońców
https://www.facebook.com/share/r/346Y9a ... tid=UalRPS
Zaorać i zacząć od zera
Tomcjo
 
Posty: 7049
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: Przegląd prasy

Postprzez Adamek182 2024-04-11, 3:38 pm

https://przegladsportowy.onet.pl/pilka- ... il/3e9djhx

Ładny, szczery wywiad pokazujący ile głupiego pierdol&nia w necie było. Szkoda ze dlugoletni plan nie wypalił.Ciekawy też temat z hołotą która nawet pilkarzy nie zna. Ale smród.
Adamek182
 
Posty: 750
Dołączył(a): 2007-11-11, 12:11 am

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników