Przegląd prasy

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Re: Przegląd prasy

Postprzez novack 2018-03-06, 7:42 pm

Dzięki Adaś, na to czekałem. Ten rodzaj transportu, w przeciwieństwie do samochodu, pozwala mi znacznie intensywniej przeżyć dzień meczowy i zaktywizować się kibicowsko ;-)
Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack
 
Posty: 5701
Dołączył(a): 2006-08-06, 6:55 pm
Lokalizacja: Śródmieście


Re: Przegląd prasy

Postprzez django 2018-03-06, 8:37 pm

Adam1906 napisał(a):
django napisał(a):Tym bardziej, że po jego stronie mogą grać Bartczak, Łobodziński i Deleu

Mam rozumieć, że wyżej wymienieni będą Waszym zdaniem ogrywać Puchacza, ale jak będzie grał Żarko to jego ogrywać już NA PEWNO nie będą? Noż qrwa, kotlet wyplułem na podłogę :lol:


Wyżej wymienieni mogą ogrywać Udovicicia tak samo jak Puchacza. Różnica jest taka, że jak będą grali przeciwko gościowi, którego każda ofensywna akcja będzie im groziła stratą bramki, to będą rzadziej próbowali go ogrywać. Najprościej rzecz ujmując jak mamy zawodnika słabego i w obronie i ataku oraz zawodnika słabego w obronie i dobrego w ataku, to logika nakazuje stawiać na tego drugiego.

Adam1906 napisał(a):Natomiast dziwi mnie, że nikt z Was podczas dyskusji Puchacz v. Udoviczić nie pomyślał o Christovao, który w chwili obecnej jest w stanie dać nam więcej niż Udoviczić.


Skąd takie przekonanie?
django
 
Posty: 4015
Dołączył(a): 2007-01-09, 12:27 am
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Przegląd prasy

Postprzez robercik 2018-03-10, 10:46 am

NIE dla bylejakości w zarządzaniu Zagłębiem
robercik
 
Posty: 520
Dołączył(a): 2004-05-17, 2:12 pm
Lokalizacja: Katowice

Re: Przegląd prasy

Postprzez slawekchicago 2018-03-10, 10:55 am

robercik napisał(a):Juz sie z nas smieja
https://m.sportowefakty.wp.pl/pilka-noz ... ia-legnica


i slusznie . bo to wstyd . Co gorsze prezes na to pozwolil
CZY WROCA JESZCZE DOBRE CZASY
slawekchicago
 
Posty: 3984
Dołączył(a): 2004-05-10, 4:54 am
Lokalizacja: Newcastle

Re: Przegląd prasy

Postprzez August 2018-03-10, 11:35 am

slawekchicago napisał(a):Co gorsze prezes na to pozwolil

Tak. A pismo faktycznie napisał Gracjan i zaczął tak; "Upżejmie informóję..."
Tak jak za to co się dzieje w klubie odpowiada tak i klub reprezentuje Prezes. Chyba, że w zakresie reprezentacji przed PZPN ustanowił prokurenta. Ale zdaje się nie w tym przypadku. Zatem niemal na pewno pismo podpisał Jaroszewski. Cóż,jedna kompromitacja więcej, przecież kilka wcześniej już było.
Fragment artykułu z "judenzeitung":
(...)
Przepisy są po stronie Miedzi Legnica. Młodzieżowiec musi mieć polskie obywatelstwo, a także urodzić się w roku 1997 lub później. Purzycki te wymogi spełnia.
(...)
http://www.sport.pl/pilka/7,65044,23124 ... oxSportImg

Jak widać w takiej sprawie koledzy po fachu Jaroszewskiego jak red. tow. Zurek czy Todur już medialnie nie zamiotą sprawy pod dywan milczeniem czy przeinaczaniem faktów.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Przegląd prasy

Postprzez Tomcjo 2018-03-10, 7:35 pm

Nieh caua ta trujka żondzonca Zagłębiem fypierdala !
Tomcjo
 
Posty: 7035
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: Przegląd prasy

Postprzez django 2018-03-10, 7:52 pm

Nawet jeżeli ktoś to Jaroszewskiemu podpowiedział to i tak on jest za to odpowiedzialny, bo powinien sprawdzić. Tu naprawdę nie trzeba konsultacji z nie wiadomo jakimi prawnikami. Znajomość zasad logiki to wiedza przyswajana ( w moich czasach) na poziomie Liceum Ogólnokształcącego. Ale ten przepis jest sformułowany tak jasno, że wystarcza zwykła umiejętność czytania tekstu ze zrozumieniem, której mój syn uczy się właśnie w II klasie podstawówki.Tylko i wyłącznie zwolnienie dyletanta, który po raz kolejny ośmieszył klub byłoby jasnym sygnałem dla reszty dyletantów, że zabawa się skończyła. Ale za chwilę Jaroszewski udzieli Todurowi lub Żurkowi rzewnego wywiadu, w którym będzie opowiadał, że on jest chłopak z Pogoni, robi to wszystko dla Manola i reszty starej gwardii, a krytykanci nie mają firm i kochanek. Prezydent poklepie go po plecach i napisze jakiś pochwalny post na swoim FB i zabawa będzie się dalej kręciła. Tak na marginesie to chyba jednak wolę Górskiego, którego stosunek do Zagłębia był oczywisty, niż hipokrytę Chęcińskiego, który robi to samo co jego poprzednik, tyle że z gębą pełną frazesów.
django
 
Posty: 4015
Dołączył(a): 2007-01-09, 12:27 am
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Przegląd prasy

Postprzez August 2018-03-10, 9:48 pm

django napisał(a):Tak na marginesie to chyba jednak wolę Górskiego, którego stosunek do Zagłębia był oczywisty, niż hipokrytę Chęcińskiego, który robi to samo co jego poprzednik, tyle że z gębą pełną frazesów.


Jestem mimo wszystko w szoku. Dla mnie obaj po jednych pieniądzach. Sprawdzony też był hipokrytą. Zamawiał co wybory wizualizację, bratał się z kibicami z okazji zakazów wojewodów, załatwił kasę od krakusów a z drugiej negocjował likwidację klubu na rzecz 1906. Natomiast Arkadio robi permanentną krzywdę klubowi co wcześniej czy później mocno się odbije na klubie łącznie z możliwą upadłością z czego zapewne bardzo niewielu zdaje sobie sprawę.
Tak, że nie miałbym nic przeciwko aby spuścić obydwu na Kamczatkę.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Przegląd prasy

Postprzez RUDI 2018-03-12, 12:47 pm

Trener reprezentacji Polski do lat 19 jednak dostrzegł potencjał w Puchaczu i powołał go kadry na turniej II rundy eliminacji do mistrzostw Europy.Albo Zagłębie poprosi o jakieś przełożenie któregoś meczu ;-) albo Udo wreszcie sobie pogra :-)
-> http://www.90minut.pl/news/285/news2850 ... rundy.html
> O KIBICOWANIU WIEM NIEWIELE <
Avatar użytkownika
RUDI
 
Posty: 1882
Dołączył(a): 2009-03-16, 9:23 am

Re: Przegląd prasy

Postprzez August 2018-03-12, 10:07 pm

Bardzo fajny wywiad z Borucem. Naprawdę warto przeczytać w całości. ja tylko wrzucę fragment:
Kiedyś kupił pan "niby pantofle", a teraz chce pan kupić klub piłkarski. Wraz z pana kolegą pięściarzem Andrzejem Fonfarą złożył pan ofertę pierwszoligowemu Zagłębiu Sosnowiec.

- Nie mogę o tym mówić.

Kiedyś powiedziałby pan "pomidor".

Fakt! To pomidor, ha, ha.
http://www.logo24.pl/Logo24/7,125389,23 ... dbija.html

Naprawdę zastanawiające.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Przegląd prasy

Postprzez novack 2018-03-13, 10:41 am

Funfel Pana Prezesa w Sporcie rzuca mu koło ratunkowe twierdząc w kontekście idiotycznego i kompromitującego istotę myślącą protestu, że "warto było spróbować". Myśle, że to Chęciński powinien mu rzucić ale... ręcznik!
Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack
 
Posty: 5701
Dołączył(a): 2006-08-06, 6:55 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Re: Przegląd prasy

Postprzez Tomcjo 2018-03-13, 11:07 am

Prawdopodobnie było tak ze Checinskiemu wydawało sie ze moze stawiać warunki co juz zniechęciło inwestorów a jak zawodowcy zaczęli sprawdzać finanse to z każdej szafy wypadł jakiś trup . Na dodatek brak profesjonalnych pracownikow w klubie . Czyli pracowników trzeba wszystkich nowych , długi trzeba spłacić , Stadion nie wiadomo kiedy i czy powstanie . Know how trzeba przynieść do klubu i jeszcze prezydent któremu sie wydaje wiele rzeczy i trzeba go sprowadzać na ziemie . Nie bez powodu powstały takie kluby jak Groclin , Termalica , Sokół Pniewy . Ludzie wydając kase na klub wydają swoje prywatne pieniądze a tu ktoś chce sie do nich dobrać i mówi im co moga a co nie . To łatwiej założyć klub czy kupić w A klasie i od zera zrobic ekstraklasę niż dogadać sie z miastem i miejscowymi układami . Na ogół miasta dogadują sie w sytuacji podbramkowej . Wtedy dopiero mięknie im rura bo nie maja wyjścia . Zaglebie i Sosnowiec wkrótce staną przed taka sytuacja ale wtedy to nie oni beda dyktować warunki . Gdyby Checinski był mądry to zrobiłby to teraz gdy sytuacja jest jeszcze dobra ale ograniczyłby żądania do minimum . Wtedy zachowałby kontrole . Za kilka lat bedzie miał zero wpływu bo źródełko w kasie miasta wyschnie . Mam nadzieje ze w wyborach samorządowych pojawi sie ktoś rozsądny i inteligentny bo moje nadzieje związane z Checinskim wygasły .
Tomcjo
 
Posty: 7035
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: Przegląd prasy

Postprzez August 2018-03-13, 12:01 pm

Tomcjo napisał(a):Stadion nie wiadomo kiedy i czy powstanie

Stadion to może powstanie. Pytanie czy Jose Arkadio nie zrezygnuje z budowania naraz hali i lodowiska. Na razie ponoć kazał wyciszyć sprawę przed wyborami. Żeby wziąć się za robotę po spodziewanej "victorii".
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Przegląd prasy

Postprzez novack 2018-03-13, 1:38 pm

Judezeitung podała, że rozpoczęcie budowy stadionu w 2018 r. jest mało realne.
Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack
 
Posty: 5701
Dołączył(a): 2006-08-06, 6:55 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Re: Przegląd prasy

Postprzez August 2018-03-13, 1:51 pm

Czyli cokolwiek ruszy po wyborach
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników