Przegląd prasy

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Re: Przegląd prasy

Postprzez August 2018-03-06, 11:56 am

novack napisał(a):Żeby to tylko nie była kolejna gwiazdka w kontrakcie Puchacz (czyt. MUSI grać) bo wyjdziemy na tym jak pewien pan na przemycie mydła, Puchacz za dwa miesiące odejdzie do Lecha, a Żarko poszuka sobie klubu i też nie zostanie.

Byłoby to klasyczne działanie na szkodę klubu. Nie tylko osłabiałoby drużynę sportową ale i zapewne obciąża przynajmniej w jakimś stopniu stronę finansową (o ile Lech nadal dorzuca się). A Udovicicia nawet z jego słabszą strona defensywną z pocałowaniem ręki weźmie niejeden klub z ekstraklasy, o I lidze nie wspominając.
django napisał(a):Chłopak był ogrywany na skrzydle przez Zjawinskiego i Płachete

To aż strach się bać co będzie jeśli wyjdzie w I składzie na taką Miedź. A jak sam pisałeś ich trener był w Siedlcach. To może oznaczać miazgę.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm


Re: Przegląd prasy

Postprzez novack 2018-03-06, 12:11 pm

Roszady muszą być nie tylko ze względu na zasłonę dymną, bo gdzieś czytałem, że Jędrych pauzuje za kartki, czyli jeśli wroci Żarko, to pół obrony zmienione. Nie wyobrażam Sobie też, że Martin nie zagra choćby połowy, że o Sanogo nie wspomnę.
Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack
 
Posty: 5709
Dołączył(a): 2006-08-06, 6:55 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Re: Przegląd prasy

Postprzez August 2018-03-06, 12:18 pm

No właśnie taka mam nadzieję, że Siedlce to była m.in. zasłona dymna przed Miedzią. Tym bardziej, ze jak już wspominałem, niezależnie jak można sportowo oceniać Pogoń, Banasik pokazał, że jest co najwyżej kiepskim taktykiem.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Przegląd prasy

Postprzez Tadeusz Wisniewski 2018-03-06, 1:04 pm

To co piszą w Sporcie - to jest zastanawiające no ale liczę że to jest
nie do końca prawdziwe info. Trener nie może strzelać sobie w stopę
przecież Udo, Martin i Sanogo to są kluczowi zawodnicy dla drużyny.
Mecz z Miedzią to jest jedno z kluczowych spotkań w tej rundzie.
Moje usposobienie mówi że będzie inaczej.
O Jedrychu podano wiadomość kartkową w relacji pisanej z meczu.
Wydaje mi się że w Piątek wieczorem na Ludowy zawita ten Pan w
"Gumo-filcach" aby podglądać nasza drużynę.
Pozdrawiam
Tadeusz
Tadeusz Wisniewski
 
Posty: 3202
Dołączył(a): 2004-08-31, 2:59 pm
Lokalizacja: Zalesie Dolne k/Warszawy

Re: Przegląd prasy

Postprzez novack 2018-03-06, 1:40 pm

My już 3 sezon na salonach pierwszej ligi, tylko patrzeć jak Nasz Pan Prezes przestanie wymawiać "r" jak na hłabiego przystoi ;-)
Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack
 
Posty: 5709
Dołączył(a): 2006-08-06, 6:55 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Re: Przegląd prasy

Postprzez django 2018-03-06, 4:05 pm

August napisał(a):To aż strach się bać co będzie jeśli wyjdzie w I składzie na taką Miedź. A jak sam pisałeś ich trener był w Siedlcach. To może oznaczać miazgę.


Tym bardziej, że po jego stronie mogą grać Bartczak, Łobodziński i Deleu
django
 
Posty: 4015
Dołączył(a): 2007-01-09, 12:27 am
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Przegląd prasy

Postprzez Adam1906 2018-03-06, 4:28 pm

django napisał(a):Tym bardziej, że po jego stronie mogą grać Bartczak, Łobodziński i Deleu

Mam rozumieć, że wyżej wymienieni będą Waszym zdaniem ogrywać Puchacza, ale jak będzie grał Żarko to jego ogrywać już NA PEWNO nie będą? Noż qrwa, kotlet wyplułem na podłogę :lol:

Mam gdzieś, czy będzie grał ten czy ten. Ważne, żeby ten ktoś był na lewej obronie skuteczny. Natomiast dziwi mnie, że nikt z Was podczas dyskusji Puchacz v. Udoviczić nie pomyślał o Christovao, który w chwili obecnej jest w stanie dać nam więcej niż Udoviczić. A obydwaj jednocześnie grać nie mogą...
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6808
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: Przegląd prasy

Postprzez Tadeusz Wisniewski 2018-03-06, 5:04 pm

Kol. Adamie - Czy wg Pana wiedzy Christovao jest w takim gazie że może
grać za Sanogo ?
Pozdrawiam i Dziękuję
Tadeusz
Tadeusz Wisniewski
 
Posty: 3202
Dołączył(a): 2004-08-31, 2:59 pm
Lokalizacja: Zalesie Dolne k/Warszawy

Re: Przegląd prasy

Postprzez novack 2018-03-06, 5:11 pm

Po przesunięciu Tomka Nowaka "na dziesiątkę" wstawienie jeszcze jednego napastnika będzie trudne, a jeśli tak się stanie, to moim zdaniem wyborem numer jeden po Lewickim jest Sanogo, więc Angol z paszportem, czy bez będzie miał ciężko, natomiast Żarko to już ikona nowożytnego Zagłębia, a do tego statystyki w ofensywie ma znakomite.
Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack
 
Posty: 5709
Dołączył(a): 2006-08-06, 6:55 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Re: Przegląd prasy

Postprzez August 2018-03-06, 5:13 pm

Adam1906 napisał(a):Natomiast dziwi mnie, że nikt z Was podczas dyskusji Puchacz v. Udoviczić nie pomyślał o Christovao, który w chwili obecnej jest w stanie dać nam więcej niż Udoviczić. A obydwaj jednocześnie grać nie mogą

Teraz to ja wyplułem kotleta razem z ziemniakami. ;-) Trudno mi porównywać Udo z młodym po jednym meczu natomiast wedle ocen tych, którzy go widzieli w Siedlcach prezentował się słabiej od Żarka. Natomiast wiem ile może dać Udo na lewym skrzydle i Sanogo jako cofniętym napastnikiem. Cristovao widziałem w rezerwach I dupy mi z wrażenia nie urwało. Na tę chwilę uważam że gość za Sanogo nawet w słabej dyspozycji może co bajwyżej siatki z zakupami z Kauflandu nosić.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Przegląd prasy

Postprzez Adam1906 2018-03-06, 6:07 pm

Tadeusz Wisniewski napisał(a):Kol. Adamie - Czy wg Pana wiedzy Christovao jest w takim gazie że może
grać za Sanogo ?

Tak.

novack napisał(a):Żarko to już ikona nowożytnego Zagłębia, a do tego statystyki w ofensywie ma znakomite.

Po pierwsze miał znakomite statystyki w ofensywie. W defensywie od początku był i jest beznadziejny. W zimowych sparingach niestety słaby zarówno z tyłu jak i z przodu. Niecelne dośrodkowania, niecelne podania, niecelne strzały, w obronie, jak to sami określacie, ogrywany co chwilę przez przeciwników. Nie chcę być źle zrozumiany - ja naprawdę BARDZO lubię Żarko i doceniam to, co zrobił dla Zagłębia, ale ma grać ten, który jest aktualnie w najlepszej formie a nie ten, którego lubimy...

August napisał(a):wedle ocen tych, którzy go widzieli w Siedlcach prezentował się słabiej od Żarka.

Słabiej od Żarka który... w Siedlcach nie grał. Czyli Żarka sprzed dwóch lat, sprzed roku czy z beznadziejnego w jego wykonaniu ostatniego meczu jesieni z Górnikiem Łęczna? Obecna forma Żarko jest właśnie taka jak z meczu z Łęczną, więc mam rozumieć iż ma grać za zasługi?

August napisał(a):Na tę chwilę uważam że gość za Sanogo nawet w słabej dyspozycji może co bajwyżej siatki z zakupami z Kauflandu nosić.

Uważam, że się mylisz. I z Sanogo i z Christovao będziemy mieli dużą pociechę a to akurat będzie pozytywne dla Zagłębia :)
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6808
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: Przegląd prasy

Postprzez robercik 2018-03-06, 6:15 pm

Nie wazne kto. Wazne by byl skuteczny i dawal z siebie wszystko co najlepsze.
NIE dla bylejakości w zarządzaniu Zagłębiem
robercik
 
Posty: 520
Dołączył(a): 2004-05-17, 2:12 pm
Lokalizacja: Katowice

Re: Przegląd prasy

Postprzez August 2018-03-06, 6:18 pm

Od Udo w defensywie w ogóle. Ogólnie uważam że nie ma co potównywać Puchacza, który zagrał raptem jeden mecz w rozgrywkach do gościa 2,5 letnim stażem w Sosnowcu. Natomiast co do Cristovao uważam że go zostawili bo odpalenie dwóch negro za jednym razem to za dużo dymu. Z kolei sparingi a mecze o stawkę to dwie różne bajki.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Przegląd prasy

Postprzez novack 2018-03-06, 6:29 pm

Bilet już kupiony, więc sam się przekonam o formie wybranych przez Dudka kopaczy i jednocześnie wszystkich do tego namawiam. Wie ktoś, czy Arkadius zorganizuje przejazd?
Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack
 
Posty: 5709
Dołączył(a): 2006-08-06, 6:55 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Re: Przegląd prasy

Postprzez Adam1906 2018-03-06, 7:15 pm

novack napisał(a):Bilet już kupiony, więc sam się przekonam o formie wybranych przez Dudka kopaczy i jednocześnie wszystkich do tego namawiam. Wie ktoś, czy Arkadius zorganizuje przejazd?

Chodzi Ci o to?

Obrazek

TUTAJ jest rozkład jazdy autobusów na Ludowy :)
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6808
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników