Marketing klubu

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Re: Marketing klubu

Postprzez Lars 2018-02-15, 5:21 pm

biletów przez platforme internetową też juz nie można kupic.

http://bilety.zaglebie.eu/

coraz gorzej to wygląda ze strony organizacji i marketingu.

Ten rok zaczął się fatalnie: Memoriał Mazura dla Akademii, zero informacji, że są jakieś opóźnienia ze sprawami stadionu, nawet już biletu nie można kupić z domu, a pewnie 26 lutego pojawi się info o biletowanej prezentacji.
:zolta:
MOJE SERCE JEST CZERWONO ZIELONO BIAŁE
Lars
 
Posty: 2249
Dołączył(a): 2003-01-15, 9:34 am


Re: Marketing klubu

Postprzez django 2018-02-15, 5:58 pm

xenon napisał(a):ciekawe który z naszych sponsorów współpracuje z miastem i otrzymuje zlecenia lub wygrywa przetargi?


Na szybko z pamięci: P.A. Nova, Banimex, Eurovia
django
 
Posty: 4014
Dołączył(a): 2007-01-09, 12:27 am
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Marketing klubu

Postprzez Adam1906 2018-02-15, 6:44 pm

Lars napisał(a):biletów przez platforme internetową też juz nie można kupic.

http://bilety.zaglebie.eu/

coraz gorzej to wygląda ze strony organizacji i marketingu.

Ten rok zaczął się fatalnie: Memoriał Mazura dla Akademii, zero informacji, że są jakieś opóźnienia ze sprawami stadionu, nawet już biletu nie można kupić z domu, a pewnie 26 lutego pojawi się info o biletowanej prezentacji.
:zolta:

Nawet z domu? Przez Internet? No przestań ;-) Gorzej, że nie można kupić nawet... osobiście. I to nie biletu ale karnetu VIP :) Wróbelki dzisiaj zaćwierkały, że znajomy znajomego mojego szwagra był w klubie aby kupić karnet VIP-owski. Problem polegał na tym, ze znajomy znajomego mojego szwagra chciał posiedzieć sobie w loży VIP na karnet wzięty na swoją firmę, za który chciał uprzejmie wyrzygać swoich 800 zeta, otrzymując stosowną fakturę. Firma znajomego znajomego mojego szwagra nie jest jednak na liście sponsorów Zagłębia, więc Pani sekretarka miała mu odpowiedzieć jak z filmu Barei "Nie da się".

Pewnie spytacie: "Dlaczego?" Cóż. Za chvja nie wiem. Pani sekretarce podpowiem jednak, żeby na przyszłość odpowiadała takim znajomym znajomego mojego szwagra właśnie językiem Barei:

Obrazek

A jak znowu znajomy znajomego mojego szwagra będzie taki upierdliwy jak dzisiaj to:

Obrazek

Podsumowując: bez komentarza... :redface:
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6778
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: Marketing klubu

Postprzez django 2018-02-15, 8:01 pm

Adam1906 napisał(a): Problem polegał na tym, ze znajomy znajomego mojego szwagra chciał posiedzieć sobie w loży VIP na karnet wzięty na swoją firmę, za który chciał uprzejmie wyrzygać swoich 800 zeta, otrzymując stosowną fakturę. Firma znajomego znajomego mojego szwagra nie jest jednak na liście sponsorów Zagłębia, więc Pani sekretarka miała mu odpowiedzieć jak z filmu Barei "Nie da się".


Faktur się burżujowi zachciało. Może jeszcze oczekiwał, że szatniarz będzie odpowiadał a pozostawione w szatni okrycie wierzchnie? Cateringowym skrytożercom mówimy nie!
django
 
Posty: 4014
Dołączył(a): 2007-01-09, 12:27 am
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Marketing klubu

Postprzez Adam1906 2018-02-15, 9:04 pm

django napisał(a):Może jeszcze oczekiwał, że szatniarz będzie odpowiadał a pozostawione w szatni okrycie wierzchnie?

No cóż. Święta prawda... :)

Obrazek
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6778
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: Marketing klubu

Postprzez jls 2018-02-16, 7:58 am

Pozwoliłem sobie napisać w grzecznym tonie, aby nikogo nie obrazić zapytanie do sekretariatu klubu w sprawie nabywania karnetów na mecze Zagłębia.
Oto to pisemko, odzewu zero :
Witam.
Dlaczego wprowadzacie kibiców w błąd podając informację o możliwości nabycia karnetów na rundę wiosenną sezonu 2017-2018.
Nie każdy może osobiście pofatygować się do podanych punktów sprzedaży osobiście.
Wszystkie kluby sprzedają karnety przez internet, tylko w Zagłębiu jest to niemożliwe, bo zatrudniono jakiegoś fachowca od siedmiu boleści do prowadzenia strony klubowej.
Sytuacja powtarza się co rok od kilku lat.
Prezesie obudż się i zacznij robić to co do ciebie należy i wymagaj aby podwładni wykonywali pracę jak należy.
SKANDAL.
JAKI ZARZĄD TAKI KLUB.
Proszę o informację kiedy to będzie działać tak jak powinno.
jls
 
Posty: 509
Dołączył(a): 2006-06-07, 12:29 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Marketing klubu

Postprzez Adam1906 2018-02-16, 8:52 am

W razie czego zapraszam do kontaktu z odpowiedzialnym za to bordello :)

Bilety i karnety:
Tomasz Majewski
tel. 733 800 090
mail: bilety@zaglebie.eu
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6778
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: Marketing klubu

Postprzez August 2018-02-16, 9:18 am

Adam1906 napisał(a):odpowiedzialnym za to bordello

Odpowiedzialny za burdel jest przede wszystkim Prezes. To on formalnie odpowiada za to kto i jak pracuje. Nawet jeśli są to osoby zatrudniane niekoniecznie z ulicy.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Marketing klubu

Postprzez Lars 2018-02-20, 8:34 pm

kupiłem przez nową platformę :brawo:
dajemy rade :niezle:
ciekawe co sie stało, bo początkowo przecież wogole nikt nikogo nie informował, że będziemy móc :)
MOJE SERCE JEST CZERWONO ZIELONO BIAŁE
Lars
 
Posty: 2249
Dołączył(a): 2003-01-15, 9:34 am

Re: Marketing klubu

Postprzez August 2018-02-21, 10:12 pm

25 lutego (niedziela) odbędzie się prezentacja dwóch zespołów, które reprezentują Zagłębie Dąbrowskie. Uroczyste otwarcie imprezy od 17:00 na hali "DorJan" w Sosnowcu.

Każdy z kibiców Zagłębia może zaopatrzyć się w zaproszenia i przyjść z całą swoją rodziną, bądź znajomymi. Każdy chętny musi zgłosić się do sklepu kibica "Zagłębiak", który mieści się przy ulicy 3 maja.

Na scenie pojawi się drugi zespół prowadzony przez Łukasza Nadolnego, a także pierwsza drużyna z Dariuszem Dudkiem na czele. Nie zabraknie również ekipy Sportowego Zagłębia, która w międzyczasie przedstawi kilka technik bokserskich. Przerywnikiem pomiędzy występami naszych głównych bohaterów będzie nasza grupa taneczna Pro Dancers Zagłębie.

Podczas całego wydarzenia nie zabraknie atrakcji dla najmłodszych, którzy marzą o zdjęciach, autografach czy wymiany kilku zdań z zawodnikami Zagłębia. Będzie możliwość pomalowania twarzy czy zabawy z klubową maskotką.
http://zaglebie.eu/aktualnosci/4356-ofi ... a-zaglebia

Może ktoś mi wyjaśni bo nie rozumiem;
Po pierwsze - czy te "zaproszenia" w kontekście wcześniejszej informacji - mają być płatne czy nie. Bo jeżeli liczyć 6 zł od osoby to przy kilku osobach płacić kilkadziesiąt zł - jakoś mi się wydaje nierealne,
po drugie - po jaką w ogóle cholerę chcąc jechać w niedzielę muszę wcześniej jechać do centrum po jakieś "zaproszenia"? W dodatku nie do oficjalnego sklepu prowadzonego przez klub a przez kogoś innego.
Reasumując. Wcześniejsza informacja o płatnym wejściu, wydawanie jakiś "zaproszeń" w dodatku nie przez klub, brak informacji o odpłatności lub jej braku. Może się mylę ale śmierdzi jak przy oczyszczalni na Radosze.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Marketing klubu

Postprzez RUDI 2018-02-22, 8:11 am

August napisał(a):Może się mylę ale śmierdzi jak przy oczyszczalni na Radosze.

Chyba się nie mylisz ,wygląda na to że ktoś\komuś daje zarobić ,a co poniektórym marzyły się jakieś ,,transy,, ze słowami krytyki na pierwszym meczu, nierealne .
> O KIBICOWANIU WIEM NIEWIELE <
Avatar użytkownika
RUDI
 
Posty: 1881
Dołączył(a): 2009-03-16, 9:23 am

Re: Marketing klubu

Postprzez novack 2018-02-22, 8:25 am

Eee ostatnio na Radosze już tak nie cuchnie :)
Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack
 
Posty: 5685
Dołączył(a): 2006-08-06, 6:55 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Re: Marketing klubu

Postprzez django 2018-02-22, 8:41 am

RUDI napisał(a): Chyba się nie mylisz ,wygląda na to że ktoś\komuś daje zarobić ,a co poniektórym marzyły się jakieś ,,transy,, ze słowami krytyki na pierwszym meczu, nierealne .


Dokładnie. Niestety problemem Zagłębia nie są tylko klubowi decydenci.
django
 
Posty: 4014
Dołączył(a): 2007-01-09, 12:27 am
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Marketing klubu

Postprzez novack 2018-02-22, 9:59 am

Jutro o 11 na bieżni przy Ludowym gratka dla wielbicieli talentow wszelakich Pana Prezesa, pojedynek biegowy Pana Prezesa z Dawidem Kudłą. Cen biletów nie podano. Zapraszamy :lol:
Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack
 
Posty: 5685
Dołączył(a): 2006-08-06, 6:55 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Re: Marketing klubu

Postprzez August 2018-02-22, 10:07 am

Niezależnie od wszystkiego, jeśli informacja o płatnym wejściu jest prawdziwa, hipokryzja jest brak informacji o tym w tekście o prezentacji. Tym bardziej, że nie wiadomo czy owe 6 zł dotyczy jednego „zaproszenia” czy jednej osoby i czy w ogóle owo „zaproszenie” może dotyczyć kilku osób czy jednej. Kogoś kto nie ma informacji o płatnym wejściu (a wjazd dot. jednej osoby), a zakładając hipotetycznie chciałby iść z większą grupą, primo, spotka przykra niespodzianka o tym, że za darmo-umarło, a w przypadku chęci zakupu dla dajmy na to 4 osób, kosztowałoby to 24 zł. Za obejrzenie połysku na włosach Dudinio czy pogłaskania klubowej maskotki.
Ostatnio miałem (darmową) przyjemność popatrzeć jak Sanogo z Cristovao robią zakupy w Kauflandzie. Chyba mi musi przed rozpoczęciem rundy styknąć.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników