Marketing klubu

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Re: Marketing klubu

Postprzez August 2021-07-31, 12:11 pm

Lars napisał(a):od pewnego czasu jakiś cymbał uparł się na czerń, jakbyśmy stawali się polonią warszawa

Z tego co słyszałem to pomysł Prezesa z nawiązaniem do czasów gdy nosiliśmy biało-czarne barwy aby odróżnić się od kibiców innych klubów. Ale to były nasze barwy kibicowskie a nie klubu. Nasi piłkarze do 2018 r. nigdy nie grali w takich barwach
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm


Re: Marketing klubu

Postprzez Adam1906 2021-08-05, 7:23 pm

Od dawna klub powinien starać się dotrzeć do kibiców w każdy możliwy sposób, między innymi również w taki. Wreszcie ode mnie brawa dla osoby z ul. Kresowej "odpowiedzialnej" za poniższe :brawo:

Obrazek
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6778
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: Marketing klubu

Postprzez August 2021-08-06, 8:00 am

Kulisy meczu w Gdyni też dużo lepiej: https://youtu.be/uk4p9odOA9I
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Marketing klubu

Postprzez slawekchicago 2021-08-06, 8:54 am

"Zespół to jest siła, tylko razem możemy coś osiągnąć!"

czy trzeba jeszcze cos dodawac ?
:brawo: :brawo: :brawo:
CZY WROCA JESZCZE DOBRE CZASY
slawekchicago
 
Posty: 3984
Dołączył(a): 2004-05-10, 4:54 am
Lokalizacja: Newcastle

Re: Marketing klubu

Postprzez August 2021-08-07, 7:59 am

Adam1906 napisał(a):Od dawna klub powinien starać się dotrzeć do kibiców w każdy możliwy sposób, między innymi również w taki. Wreszcie ode mnie brawa dla osoby z ul. Kresowej "odpowiedzialnej" za poniższe :brawo:

Obrazek

Też otrzymałem i przyznam że samo w sobie jest to miłe natomiast cały czas zastanawiam się coś takiego może ewentualnie wpłynąć na frekwencję jeśli klub nie wprowadzi jakichś dodatkowych bonusów No i oczywiście drużyna będzie grała co najwyżej przeciętnie. A jeśli Polsat - poza transmisją w tv jak z Widzewem - będzie oferował transmisję z komentarzem z kilku kamer za dychę to z pewnością wielu to sobie przekalkuluje
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Marketing klubu

Postprzez pyla 2021-08-07, 9:58 pm

A gdzie karnety ?
pyla
 
Posty: 829
Dołączył(a): 2009-10-18, 4:10 pm

Re: Marketing klubu

Postprzez xenon 2021-08-08, 9:12 am

po co karnet jak u bram Polski jest wiruss kappa i pozamykają stadiony
xenon
 
Posty: 1058
Dołączył(a): 2010-04-27, 1:11 pm

Re: Marketing klubu

Postprzez motovideo 2021-09-01, 7:38 pm

Bardzo ciekawy pomysł, na plus, czy ktoś może podać jakie są ceny tych trunków
https://zaglebie.eu/wpisy/wodka-z-herbe ... a-kibicow/

Wódka z herbem Zagłębia w ofercie dla kibiców!
31 sierpnia 2021
Każdy kibic Zagłębia może zaopatrzyć się w niepowtarzalny i jedyny w swoim rodzaju alkohol opieczętowany herbem swojego ukochanego klubu. Zapraszamy do punktów sprzedaży, które możecie znaleźć na plakatach reklamujących mocne trunki.

Wódka „Klubowa” wyprodukowana na 115-lecie Zagłębia, to specjalny upominek dla naszych sympatyków. Trunek z pewnością rozbudzi prawdziwe piłkarskie emocje i zaspokoi Wasze pragnienia…

Wódka z herbem i kolorami Zagłębia to produkt, którego jeszcze nie było na krajowym rynku.

Dodajmy, że w projekt pod hasłem „Wódka Klubowa” zaangażowały się zarówno kluby rodzimej ekstraklasy, jak i Fortuna I Ligi.

Zapraszamy do punktów sprzedaży!
motovideo
 
Posty: 183
Dołączył(a): 2006-05-07, 8:25 pm

Re: Marketing klubu

Postprzez damsza_CZB 2021-09-01, 7:43 pm

Cena 89,99zl (każdy rodzaj). Ja dziś rana byłem na Jagiellońskiej 14 to Pani na monopolowym nie wiedziała o czym ja mówię.
Nie było w sprzedaży. Ale dziś w Klubie udało się zakupić prosto z lodówki
damsza_CZB
 
Posty: 38
Dołączył(a): 2009-07-20, 6:54 am

Re: Marketing klubu

Postprzez August 2021-09-13, 4:02 pm

Michał Grzyb nowym rzecznikiem prasowym Zagłębia
13 września 2021

Nowym rzecznikiem prasowym Zagłębia Sosnowiec został Michał Grzyb.

Michałowi życzymy powodzenia w nowej roli!

Urodzony w Sosnowcu Michał Grzyb z wykształcenia jest dziennikarzem. Absolwent Wyższej Szkoły Humanitas. Specjalizacja: dziennikarstwo radiowo-telewizyjne oraz zarządzanie mediami.

Swoje pierwsze kroki stawiał w siatkarskim Płomieniu Sosnowiec, tygodniku Wiadomości Zagłębia oraz portalu esosnowiec.pl

W 2008 roku przeniósł się do Warszawy. W redakcji TVP Sport pracował podczas Igrzysk Olimpijskich w Pekinie. Zebrane doświadczenie zaowocowało realizacją projektu „Radio Polska Siatkówka”, gdzie relacjonował spotkania ligowe (Plusliga, Młoda Liga) i reprezentacyjne (Liga Światowa) na terenie całego kraju.

W swoim CV ma także pracę jako spiker zawodów sportowych w klubach siatkarskich: Płomień Sosnowiec, MKS Dąbrowa Górnicza, Norwid Częstochowa oraz Futurnet Imperium Katowice (piłka ręczna).

Michał prowadził również strefy kibica podczas piłkarskiego Euro 2012 w Sosnowcu oraz Mistrzostw Świata 2018 w Dąbrowie Górniczej. Był szefem biura prasowego kilku edycji siatkarskiego Memoriału im. Agaty Mróz-Olszewskiej.

W swojej przeszłości współpracował z zagłębiowską sekcją hokeja na lodzie, Polskim Związkiem Szermierczym, sosnowieckim klubem Karate Kyokushinkai, Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Sosnowcu.

W Zagłębiu Sosnowiec był dotychczas współpracownikiem, który odpowiadał za relacje meczowe „Gada Buda”, materiały wideo, a także prowadził klubowe prezentacje.

Obecnie komentator meczów piłkarskich w firmie GBV Vision, która świadczy usługi dla popularnej aplikacji z wynikami na żywo Flashscore.
https://zaglebie.eu/wpisy/michal-grzyb- ... -zaglebia/

Moje szczere gratulacje
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Marketing klubu

Postprzez August 2021-09-20, 12:07 pm

Ktoś na szczęście poszedł znowu po rozum do głowy. Za oficjalną: Bilety na Koronę w promocji. Weź połówkę za złotówkę!
20 września 2021
Trwa sprzedaż biletów na mecz z Koroną Kielce. To spotkanie odbędzie się w poniedziałek 27 września o godz. 18:00.

Na spotkanie z Koroną przygotowaliśmy nową akcję biletową pod hasłem: – Weź połówkę za złotówkę! Ta akcja potrwa do końca roku. Natomiast nowe ceny biletów przygotowaliśmy na spotkanie z kielczanami.

Drogi kibicu – zabierz swoją partnerkę, żonę, mamę lub koleżankę i przyjdź na Stadion Ludowy!
Wejściówka dla Twojej „drugiej połówki” w cenie 1 złotego.

Promocja obowiązuje tylko przy zakupie biletu normalnego na trybunę krytą lub odkrytą. Przypominamy – akcja potrwa do końca roku.

Przypominamy, że dystrybucja biletów na mecz z Koroną Kielce prowadzona jest w formie elektronicznej za pośrednictwem platformy internetowej na stronie https://bilety.zaglebie.eu/

Bilety można również kupować stacjonarnie w Fanstorze Zagłębia Sosnowiec (ulica 3 Maja 11), ale wspomniana sprzedaż stacjonarna nie będzie prowadzona w dniu meczu. Kolejny punkt sprzedaży biletów mieści się w Zagłębie Caffe, który to punkt usytuowany jest obok boiska ze sztuczną nawierzchnią na Kresowej.

Aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom kibiców zagłębiowskich, w dniu meczu uruchomione zostaną punkty konsultacyjne, w których pracownicy Klubu pomogą nabyć bilet poprzez aplikację internetową. Punkty konsultacyjne zlokalizowane zostaną w Zagłębie Caffe i w kasach stadionowych.

Zapraszamy serdecznie!

Ceny biletów na mecz z Koroną:

Trybuna kryta
Normalny: 25 PLN
Ulgowy: 15 PLN

Trybuna odkryta
Normalny: 10 PLN
Ulgowy: 5 PLN

Bilety rodzinne
Osoba dorosła normalna cena, pierwsze dziecko cena ulgowa, każde kolejne 1 PLN. Maksymalnie może wejść 9 dzieci z jedną osobą dorosłą. Przy bilecie rodzinnym dziecko liczone jest do lat 16.

Uwaga: bilet ulgowy obejmuje kobiety, dzieci i młodzież do 19 lat włącznie i seniorów, którzy ukończyli 65 rok życia. Dzieci do lat 6 – wejście bezpłatne z opiekunem
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Marketing klubu

Postprzez novack 2021-09-20, 12:15 pm

Zaraz będzie afera, bo gej partnerowi biletu za złotówkę nie kupi?
Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack
 
Posty: 5685
Dołączył(a): 2006-08-06, 6:55 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Re: Marketing klubu

Postprzez Raul75 2021-09-29, 6:12 pm

obrazem stanu tego kolesiostwa w klubie jest post na oficjalnym profilu klubu na facebooku, gdzie nowy RZECZNIK reklamuje kotlety i ziemniaki. Jak na standardy I-ligowego klubu trochę słabo
Raul75
 
Posty: 262
Dołączył(a): 2007-05-04, 8:01 pm

Re: Marketing klubu

Postprzez August 2021-09-29, 7:09 pm

Dla mnie z kolei to jest "intrygujący partner" klubu. Ten "partner" wisi od dłuższego czasu na klubowej stronie. Link do strony "partnera" nieaktywny. Już bardzo dawno temu próbowałem wyguglować jakąś stronę "partnera" ale jakoś mi się nie udało. Z drugiej strony słyszałem, że osoba o takim imieniu i nazwisku była zatrudniona w klubie. Ale to być może zbieżność nazwisk:
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Marketing klubu

Postprzez Adam1906 2021-10-05, 5:07 pm

Świetny pomysł! :niezle: Oby więcej takich inicjatyw! :brawo:

Kup bilet od Artura Skowronka!

Obrazek

Artur Skowronek na 2 godziny zamieni się rolami z osobami sprzedającymi bilety na mecz z Apklan Resovią Rzeszów. W środę w Fanstorze Zagłębia szkoleniowiec naszej drużyny będzie sprzedawał wejściówki na niedzielne spotkanie na Stadionie Ludowym (początek – godz. 12:40).

Artura Skowronka będzie można spotkać w Fanstorze w Sosnowcu (ul. 3 Maja 11) od godz. 15 do 17. Kibice, którzy pojawią się w tym czasie w naszym sklepie kibica będą mogli nie tylko zakupić bilet, ale także porozmawiać ze szkoleniowcem, zrobić sobie wspólną fotkę czy dostać autograf.

Tematy piłkarskie z pewnością będą dominować w ewentualnych dyskusjach z trenerem Zagłębia, który żadnej pracy się nie boi. Także tej w Fanstorze przy sprzedaży biletów…

Ceny biletów na mecz z Apklan Resovią:

Trybuna kryta
Normalny: 25 PLN
Ulgowy: 15 PLN

Trybuna odkryta
Normalny: 10 PLN
Ulgowy: 5 PLN

Bilety rodzinne:

Osoba dorosła normalna cena, pierwsze dziecko cena ulgowa, każde kolejne 1 PLN. Maksymalnie może wejść 9 dzieci z jedną osobą dorosłą. Przy bilecie rodzinnym dziecko liczone jest do lat 16.

Uwaga: bilet ulgowy obejmuje kobiety, dzieci i młodzież do 19 lat włącznie i seniorów, którzy ukończyli 65 rok życia. Dzieci do lat 6 – wejście bezpłatne z opiekunem.

https://zaglebie.eu/wpisy/kup-bilet-od- ... skowronka/
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6778
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników