Marketing klubu

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Re: Marketing klubu

Postprzez novack 2021-02-05, 3:02 pm

Adamek182 napisał(a):Wiesz, czytalem co pisaliscie o tym filmiku, i sory, ale filmik promocyjny ma promowac, nie zniechecac. A nasza milosc bezgraniczna do prezesa, zarządu itd nie ma tu nic do gadania. Filmik nie jest dla nas. Filmik jest dla innych. Nowych.
Za to popieram wprowadzanie nowych, mlodych ambitnych ludzi do Zaglebia. Takich jak Pietrzyk. Choc tu tez przyznam ze nie znam. Ale wystarczy mi rekomendacja Adama1906 zeby zaufac i.... Popierac.

Dzięki temu jak to nazwałeś naszemu "ujadaniu" (jakie to grzeczne napisać o kimś że ujada, widzę, że jesteś wiernym naśladowcą pobierającego pensję prezesa) ktoś w klubie jednak natychmiast usunął to dzieło i na szczęście mogło je zobaczyć bardzo niewielu widzów, a ośmieszanie klubu Zagłębie i miasta Sosnowiec zostało przerwane.
Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack
 
Posty: 5685
Dołączył(a): 2006-08-06, 6:55 pm
Lokalizacja: Śródmieście


Re: Marketing klubu

Postprzez Adam1906 2021-02-05, 3:27 pm

Adamek182 napisał(a):Czyli to ten filmik ktory pojawil sie i znikal z yt. Ten ktory tyle "ujadania" spowodowal!! Ten ktory jest czescia tego projektu.
Popieram-choc ciagle nie widzialem.

Wykonałem parę telefonów i wszyscy moi rozmówcy zaprzeczyli, jakoby Pietrzyk miał cokolwiek wspólnego z tym filmikiem. Kto jednak przy nim maczał paluchy tego nie wiem.
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6778
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: Marketing klubu

Postprzez August 2021-02-05, 4:18 pm

Adamek182 napisał(a):Za to popieram wprowadzanie nowych, mlodych ambitnych ludzi do Zaglebia. Takich jak Pietrzyk. Choc tu tez przyznam ze nie znam. Ale wystarczy mi rekomendacja Adama1906 zeby zaufac i.... Popierac.

Mnie również kilka osób, niezależnie od siebie, bardzo chwaliło chłopaka. I jak dobrze zrozumiałem prawdopodobnie na zbyt wiele mu się nie pozwala i ponoć wielka szkoda bo to ponoć człowiek bardzo merytoryczny, pracowity i z pomysłami. Dawno tyle dobrego o kimś z klubu nie słyszałem.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Marketing klubu

Postprzez GrubyPerez 2021-02-05, 4:34 pm

novack napisał(a):Ciekawe czy na nowej stronie będzie można dodawać komentarze, i dlaczego nie?


:lol: :lol: :lol: :lol:
***[czy jesteś wrogiem czy przyjacielem - zawsze możesz na mnie liczyć. Nigdy o Tobie nie zapomnę***
Avatar użytkownika
GrubyPerez
 
Posty: 1369
Dołączył(a): 2007-06-13, 9:54 pm
Lokalizacja: Sielec

Re: Marketing klubu

Postprzez Adam1906 2021-02-05, 4:45 pm

Cóż, jest i nowy filmik ;-)

https://youtu.be/EvesaS61NlQ
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6778
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: Marketing klubu

Postprzez werty2 2021-02-05, 5:47 pm

Jeśli ten chłopak rzeczywiście jest ogarnięty to długo w klubie nie popracuje. Wpisze sobie staż, projekty do CV i bez problemu znajdzie pracę w normalnej firmie. On może sobie zaplanować strategię komunikacyjną a i tak na końcu wchodzi prezes z kolejnymi metaforami i ora wszystko.

Migracja strony to kolejny dowód na amatorkę. W weekend nie działała, teraz nie działa. W normalnych warunkach taka zmiana to maksymalnie kilkanaście godzin wyłączenia. Aplikacja mobilna też padła. Słabo to wygląda.
werty2
 
Posty: 241
Dołączył(a): 2008-08-17, 10:28 am
Lokalizacja: Będzin

Re: Marketing klubu

Postprzez jls 2021-02-06, 11:50 am

Panowie nie wiem jak u Was, u mnie już jest nowa strona.
jls
 
Posty: 509
Dołączył(a): 2006-06-07, 12:29 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Marketing klubu

Postprzez Tomcjo 2021-02-07, 12:46 pm

https://uk.foco.com/products/west-ham-u ... quEALw_wcB

Stadion z klocków lego West Ham United kosztuje 60£ chętnie kupiłbym nowy stadion Zagłębia . Choć przyznaje ze w sytuacji wojny prezesa z kibicami potencjalna sprzedaż nie rokuje na dobicie do 1000 sztuk co pewnie dałoby zysk około zera a i połowa z tysiąca wydaje się kosmosem .
NIE DLA COLLINSA , CHĘCIŃSKIEGO , KSIĄŻKA , JAROSZEWSKIEGO , STANKA , GIRKA W ZAGŁĘBIU !!!
Tomcjo
 
Posty: 6989
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: Marketing klubu

Postprzez novack 2021-02-07, 1:14 pm

To może chociaż buda dla kundla w barwach za 5 Funtów?
Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack
 
Posty: 5685
Dołączył(a): 2006-08-06, 6:55 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Re: Marketing klubu

Postprzez August 2021-02-07, 1:44 pm

W polskim sklepie lego można kupić kod traffird za jedyne 1 200 zł. https://www.lego.com/pl-pl/product/old- ... ited-10272 Nawet zakładając że podobny produkt ze stadionem Zagłębia kosztowałby 1/4 tej kwoty to znając finansową zagłębiowską siłę nabywczą to taki produkt kupiłoby może kilkanaście osób. Dlatego tego rodzaju pomysły są z kosmosu i nijak nie można się porównywać z klientem/kibicem angielskim
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Marketing klubu

Postprzez August 2021-02-23, 8:43 am

Widzieliście ofertę biznesową klubu?: https://zaglebie.eu/wp-content/uploads/ ... ferta-.pdf
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Marketing klubu

Postprzez Adam1906 2021-02-25, 7:06 pm

Ożesz qrwa, nareszcie naprawdę świetny pomysł! Czyżby wreszcie w klubie ktoś zaczął myśleć i działać w pełni profesjonalnie?!? :niezle: Z mojej strony wielkie brawa i szacun!!! :brawo: :)

Obrazek
Obrazek
https://m.facebook.com/ZaglebieSA/photo ... _tn__=EH-R
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6778
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: Marketing klubu

Postprzez Tom 2021-02-25, 10:01 pm

[quote="August"]Widzieliście ofertę biznesową klubu?: https://zaglebie.eu/wp-content/uploads/ ... ferta-.pdf[/quote]

A co oznacza "3 x miejsce"? :)
Daty sugerują zdobycie 3 razy 3 miejsca w 1 lidze a nie widzę wzmianki o wicemistrzostwach
Tom
 
Posty: 210
Dołączył(a): 2003-01-02, 11:42 am

Re: Marketing klubu

Postprzez August 2021-02-25, 10:09 pm

Adam1906 napisał(a):Ożesz qrwa, nareszcie naprawdę świetny pomysł! Czyżby wreszcie w klubie ktoś zaczął myśleć i działać w pełni profesjonalnie?!? :niezle: Z mojej strony wielkie brawa i szacun!!! :brawo: :)

Obrazek
Obrazek
https://m.facebook.com/ZaglebieSA/photo ... _tn__=EH-R

Bardzo fajna sprawa. Mam nadzieję, że nie będzie tak, że z tych 5 tys. sztuk tylko niewielka część trafi do ogólnej sprzedaży.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Marketing klubu

Postprzez Adam1906 2021-02-26, 11:20 am

Zagłębie Sosnowiec z kolekcjonerskim banknotem 0 euro. Do kogo trafi?

Obrazek

Obchody 115-lecia istnienia Zagłębia Sosnowiec trwają w najlepsze. Jest już nowa strona internetowa klubu, o której można przeczytać więcej tutaj

Teraz przyszedł czas na… międzynarodowy banknot kolekcjonerski o nominale 0 euro, który zostanie wydrukowany w holenderskiej mennicy. Znajdzie się na nim Józef Gałeczka, legenda klubu.

Ten niezwykły przedmiot kolekcjonerski do sprzedaży trafi w najbliższym czasie. Wiemy natomiast, że będzie dostępnych tylko 5 tysięcy sztuk, a zarazem wszystkie numery będą dostępne w sprzedaży.

Tu nasuwa się pytanie, czy banknoty trafią do fanów sosnowiczan? Wyjaśnia to Adrian Pietrzyk, koordynator projektu, a zarazem specjalista ds. marketingu i PR Zagłębia Sosnowiec: – Oczywiście chcemy, aby nabywcami byli głównie kibice, jednak jest to banknot skierowany do kolekcjonerów, którzy zbierają banknoty MEMO EURO 0. To pierwszy taki banknot w Polsce tej serii, stąd też duże zainteresowanie kolekcjonerów.

15 minut po opublikowaniu posta na Facebooku otrzymałem wiadomość od Słowaka, czy jest możliwość zakupu 1000 sztuk – dodaje Pietrzyk. – To generalnie nie jest dziwne. Głównymi nabywcami są osoby, które mieszkają we Francji, Belgii, Izraelu, USA oraz Niemczech.

Banknoty są wykonane w 100 procentach z papieru bawełnianego, czyli materiału stosowanego przy produkcji prawdziwej gotówki. Nie zabraknie też elementów ochronnych jak włókna UV i aktywny atrament oraz mikrotekst negatywowy i pozytywowy.

Zagłębie Sosnowiec rozpocznie tym samym serię „Polskie klub piłkarskie”, a warto wiedzieć, że takie banknoty mają na swoim koncie między innym AFC Ajax oraz PSV Eindhoven.

- Mennica ma umowę z innymi klubami na zachodzie oraz m.in. z Netflix czy Formułą 1 – kończy Pietrzyk.

https://pilkarski.biz/polska/zaglebie-s ... kogo-trafi

Od siebie dodam, że jesteśmy PIERWSZYM klubem w Polsce, który wydaje taki międzynarodowy banknot kolekcjonerski. Hipotetycznie, gdyby teraz chciała i zrobiła to Legia Warszawa, Lech Poznań, Wisła Kraków czy jakikolwiek inny polski klub, dla kolekcjonerów z całego świata banknot z Gałeczką będzie ZAWSZE tym pierwszym i najważniejszym z polskiej kolekcji!

Uważam, że nareszcie jest to świetny pomysł pozwalający na rozpowszechnienie wśród kibiców-kolekcjonerów z całego świata klubu Zagłębie Sosnowiec :niezle: Moim zdaniem PR na najwyższym poziomie :brawo:
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6778
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników