Marketing klubu

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Re: Marketing klubu

Postprzez RUDI 2020-07-21, 9:01 pm

August napisał(a):Meczowa 148 zł

Pewnie jedno kolorowa(biała) nie farbowana ,dlatego tak tania ;-) .Mnie odpowiedziano w klubie (po kupieniu podobno koszulki "meczowej" w której Zagłębie zagrało w sumie tylko chyba raz,białej )że była dlatego tańsza od innej bo w tej droższej użyto barwnika ,co podwyższa koszty ,nikt do ku....y nędzy nie przeprosił za to że wciśnięto mi replikę(made in Pakistan) za taką kasę ,koszulkę w której Zagłębia na boisku nie widziałem a "wystąpili" w niej podczas prezentacji drużyny .
> O KIBICOWANIU WIEM NIEWIELE <
Avatar użytkownika
RUDI
 
Posty: 1881
Dołączył(a): 2009-03-16, 9:23 am


Re: Marketing klubu

Postprzez August 2020-07-21, 9:54 pm

RUDI napisał(a):Pewnie jedno kolorowa(biała) nie farbowana ,dlatego tak tania

Produkcja „Macrona”...
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Marketing klubu

Postprzez RUDI 2020-07-21, 10:35 pm

August napisał(a):Produkcja „Macrona”...

A jak tej firmy to wiem dlaczego taka taniocha ;-) ,co innego ta którą mnie wciśnięto ,ja zapłaciłem coś koło tej ceny którą Ty podałeś za Patricka ,a to jest jednak dużo bardziej renomowana firma ;-) a że koszulka nie była"meczowa" ?pal sześć ,jak widać "dobra" firma się ceni ,bo przecież nie ma tu żadnej winy naszych "menagerów" od marketingu ;-)
> O KIBICOWANIU WIEM NIEWIELE <
Avatar użytkownika
RUDI
 
Posty: 1881
Dołączył(a): 2009-03-16, 9:23 am

Re: Marketing klubu

Postprzez August 2020-07-22, 6:13 am

Tu nie tylko chodzi o cenę ale również o asortyment. Można wyekwipować dziecko do szkoły, kupić rower w barwach klubowych czy nawet zasłony do pokoju. I w sklepie cały czas ruch. Poza tym byłem ze swoimi następcami tronu na zwiedzaniu stadionu z przewodnikiem. Oczywiście, u nas można chodzić co najwyżej szlakiem im. randek młodego Pereza ale nie w tym rzecz. Zwiedzałem w towarzystwie całych rodzin z dziećmi jak również dwóch babć, które przyszły ze swoimi kilkuletnimi wnuczkami.Najpierw dziewczynki zostały wyekwipowanie w różne rzeczy w sklepie w tym w szaliki a potem wio na stadion. Zreszta wszystkie dzieci przed zwiedzaniem otrzymały od przewodnika jakieś pierdółki. U nas taki obrazek-cos niemożliwego.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Marketing klubu

Postprzez GrubyPerez 2020-07-22, 5:09 pm

August napisał(a):szlakiem im. randek młodego Pereza


myślisz, że istnieje taki szlak? :lol: :lol:
August napisał(a):U nas taki obrazek-cos niemożliwego


...wszystko jest możliwe, wszystko może zdarzyć się.... jak śpiewał Jary z OZ.

Tylko kiedy?

odbyłem takie wycieczki na Narodowym, na Śląskim i na Ł3

wszędzie pod wrażeniem

Twoją wycieczką na Lecha- zachęciłeś całkiem mocno ;)
***[czy jesteś wrogiem czy przyjacielem - zawsze możesz na mnie liczyć. Nigdy o Tobie nie zapomnę***
Avatar użytkownika
GrubyPerez
 
Posty: 1369
Dołączył(a): 2007-06-13, 9:54 pm
Lokalizacja: Sielec

Re: Marketing klubu

Postprzez August 2020-07-22, 5:52 pm

GrubyPerez napisał(a):August napisał(a):
szlakiem im. randek młodego Pereza


myślisz, że istnieje taki szlak?

Chodzą słuchy, że byłoby to długie oprowadzanie :) Śląski i Narodowy to trochę inna bajka bo to nie klubowe stadiony. Na Ł3 wycieczki jeszcze nie odbyłem ale słyszałem całkiem niezłe oceny natomiast generalnie warto zobaczyć takie rzeczy aby po prostu widzieć jakim sportowym zadvpiem jest Sosnowiec. Żadne top20 jak twierdził Jose Arkadio.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Marketing klubu

Postprzez novack 2020-08-05, 10:02 am

Kolejny w pelni profesjonalny komunikat na oficjalnej stronie klubu ze 114 letnią historią.
http://zaglebie.eu/aktualnosci/6749-for ... wy-grudnia
I pomogło, błędy skorygowane 15 minut po moim wpisie, zbieg okoliczności taki.
Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack
 
Posty: 5685
Dołączył(a): 2006-08-06, 6:55 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Re: Marketing klubu

Postprzez wojtaszko 2020-08-18, 10:42 am

A kiedy nowe koszulki gdzie ich promocja Górnik gra w hummellu koszulki juz po prezentacji w Tychach to samo ale oczywiście w Sosnowcu wszystko na ostatnią chwile 2 dni przed liga albo tydzien pozniej
wojtaszko
 
Posty: 1260
Dołączył(a): 2009-07-11, 11:26 am
Lokalizacja: Zagórze

Re: Marketing klubu

Postprzez RUDI 2020-08-20, 10:06 am

Startujemy ze sprzedażą biletów na nowy sezon
Zarząd Zagłębie SA informuje, że ze względu na niepewną sytuację epidemiologiczną w rundzie jesiennej sezonu 2020/21 nie będzie prowadzona sprzedaż karnetów. Dystrybucja biletów, która ruszyła dzisiaj odbywać się będzie tylko i wyłącznie za pośrednictwem platform internetowych.

Pierwsze trzy mecze rundy jesiennej sezonu 2020/21 rozgrywane na Stadionie Ludowym w Sosnowcu będę objęte promocją 1,2,3. Na pierwsze spotkanie z GKS-em Tychy wszyscy kibice będą mogli wejść za symboliczną złotówkę, na kolejny mecz z ŁKS-em Łódź za 2 złote, natomiast na mecz z Sandecją Nowy Sącz za 3 złote.

Po zakończeniu promocji ceny biletów na mecze Zagłębia Sosnowiec kształtować się będą następująco:

35 PLN - trybuna kryta (bilet normalny)
20 PLN - trybuna kryta (bilet ulgowy*)
20 PLN - trybuna odkryta (bilet normalny)
10 PLN - trybuna odkryta (bilet ulgowy*)
150 PLN - trybuna kryta (bilet VIP Gold)
60 PLN - trybuna kryta (bilet VIP Red)

* Bilet ulgowy obejmuje kobiety, dzieci i młodzież do 19 lat włącznie oraz seniorów, którzy ukończyli 65 rok życia. Dzieci do lat 6: wstęp bezpłatny.

Ważne informacje:

* Bilety w formie elektronicznej kupujemy TUTAJ

* Kibice będą wpuszczani na Stadion Ludowy z uwzględnieniem podziału na strefy izolacji przy zachowaniu szczególnego reżimu sanitarnego. Dopuszczalna liczba widzów: 50 procent dostępnej pojemności stadionu.

* Wspomniana liczba 50 procent dostępnych miejsc na stadionie oraz dystrybucja biletów tylko i wyłącznie za pośrednictwem platformy internetowej jest podyktowana wyłącznie przepisami wprowadzonymi przez PZPN w związku z sytuacją zagrożenia epidemiologicznego w naszym kraju.
-> http://zaglebie.eu/aktualnosci/6776-sta ... nowy-sezon
> O KIBICOWANIU WIEM NIEWIELE <
Avatar użytkownika
RUDI
 
Posty: 1881
Dołączył(a): 2009-03-16, 9:23 am

Re: Marketing klubu

Postprzez novack 2020-08-20, 12:00 pm

https://mobile.twitter.com/ODRAOPOLEpl/ ... ja-live%2F
W Opolu na naprawdę krytą trybunę bilety prawie o połowę tańsze.
https://bilety.arenazabrze.pl/cennik,11/cennik,31.html
Czyli na dziurawą i obsraną "krytą" mamy bilety w tej samej cenie co na wypasiony stadion w Zabrzu i na dodatek mecze w ekstraklasie. Brawo!
Ostatnio edytowano 2020-08-20, 12:14 pm przez novack, łącznie edytowano 4 razy
Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack
 
Posty: 5685
Dołączył(a): 2006-08-06, 6:55 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Re: Marketing klubu

Postprzez picku 2020-08-20, 12:01 pm

Ciekawe czy pamiętają o karnetowcach z rundy wiosennej i w przyszłości faktycznie coś wymyślą jak obiecywali.
picku
 
Posty: 180
Dołączył(a): 2008-11-08, 8:52 pm
Lokalizacja: Sosnowiec/Sielec

Re: Marketing klubu

Postprzez RUDI 2020-08-20, 12:17 pm

picku napisał(a):Ciekawe czy pamiętają o karnetowcach z rundy wiosennej i w przyszłości faktycznie coś wymyślą jak obiecywali.

Może na maila dostaniesz jakieś podziękowanie(systemem "wyślij do wszystkich odbiorców") ?
> O KIBICOWANIU WIEM NIEWIELE <
Avatar użytkownika
RUDI
 
Posty: 1881
Dołączył(a): 2009-03-16, 9:23 am

Re: Marketing klubu

Postprzez NHK12 2020-08-20, 12:47 pm

A gdzie ceny na odkryta VIP GOLD i VIP RED :lol: :lol: :lol: :czerwona: :czerwona: :czerwona:
NHK12
 
Posty: 976
Dołączył(a): 2003-09-29, 1:30 pm

Re: Marketing klubu

Postprzez August 2020-08-20, 12:56 pm

novack napisał(a):W Opolu na naprawdę krytą trybunę bilety prawie o połowę tańsze

Ale za to pierwsze trzy mecze masz niemal darmo. A jak Dębek i nowe FC Hollywood odpalą to będziemy latać z pocałowaniem ręki i za 35 zł. :)
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Marketing klubu

Postprzez novack 2020-08-20, 1:06 pm

Te pierwsze tanie trzy mecze, to też nie do końca dobry pomysł, bo jeśli są prawie za darmo to każdy na wszelki wypadek kupi bilet, przypominam, że z bardzo ograniczonej puli, a czy w dniu meczu zdecyduje się przyjść na stadion, to nie wiadomo i w ten sposób może się zdarzyć, że wszystkie bilety zostaną sprzedane, trybuny pozostaną puste, klub nie zarobi, a chętni którzy za późno zdecydowali się na zakup biletu zostaną na lodzie i meczu nie zobaczą.
Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack
 
Posty: 5685
Dołączył(a): 2006-08-06, 6:55 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników