Marketing klubu

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Re: Marketing klubu

Postprzez slawekchicago 2018-05-21, 9:32 am

Nie zawodza Nas pilkarze

"NIE ZAWODZI NAS" tez Gracjan .Podsumowanie przez niego 32 kolejki to znow TRUSKAWSKA NA TORCIE :lol:
CZY WROCA JESZCZE DOBRE CZASY
slawekchicago
 
Posty: 3984
Dołączył(a): 2004-05-10, 4:54 am
Lokalizacja: Newcastle


Re: Marketing klubu

Postprzez turku 2018-05-21, 9:54 am

slawekchicago napisał(a):"NIE ZAWODZI NAS" tez Gracjan

Niektóre człowieki taki piszo, szczególnie gdy wybuchno w szał radości :lol:
turku
 
Posty: 1269
Dołączył(a): 2007-04-21, 6:38 pm
Lokalizacja: Pogoń

Re: Marketing klubu

Postprzez GrubyPerez 2018-05-21, 11:14 am

slawekchicago napisał(a):Nie zawodza Nas pilkarze

"NIE ZAWODZI NAS" tez Gracjan .Podsumowanie przez niego 32 kolejki to znow TRUSKAWSKA NA TORCIE :lol:



zajrzałem z ciekawości, chcąc sprawdzić jakie to tróskafki tym razem Gracjan popełnił był. Może jakoś cytacik, myślę sobie?
Ale nie... trzeba by całość wkleić, to jeden bełkot jest.
No chyba, że rzeczywiście coś łyknął ze szczęścia - ale jest taka mądra zasada- piłeś - nie pisz.

Doprawdy- żenujące.

Gracjan, chłopie- skoro już MUSISZ pracować w Zagłębiu, a decydenci dają Ci tą moc, że pierwszym piórem Zagłębia jesteś, to poczytaj co spłodziłeś zanim enter wciśniesz- albo jeszcze lepiej, daj to komuś do przeczyiętania.

Proszę Cię

:kiepsko:
***[czy jesteś wrogiem czy przyjacielem - zawsze możesz na mnie liczyć. Nigdy o Tobie nie zapomnę***
Avatar użytkownika
GrubyPerez
 
Posty: 1369
Dołączył(a): 2007-06-13, 9:54 pm
Lokalizacja: Sielec

Re: Marketing klubu

Postprzez tork 2018-05-28, 1:56 pm

Zastanawiam się, czy jest w klubie ktoś ogarnięty, kto chciałby (i powinien) zakręcić się koło tematu i zamówić okolicznościowe "awansowe" szaliki z odpowiednim nadrukiem. Mogłoby być ich 1906 sztuk w cenie 19,06 złotych sztuka. Limitowana i numerowana wersja kolekcjonerska. Numer 1 i 1906 można by zlicytować a dochód przeznaczyć na jakiś zbożny cel. Oczywiście do tego ozdobny paragon np. ze zdjęciem drużyny i odpowiednią grafiką. Do niedzieli zostało mało czasu i temat raczej nie do ogarnięcia ( a szkoda), ale na taką pamiątkę warto poczekać 14 dni.
tork
 
Posty: 191
Dołączył(a): 2008-09-04, 9:52 am
Lokalizacja: Zagórze

Re: Marketing klubu

Postprzez bbartek 2018-05-28, 6:26 pm

Świetny pomysł z szalikami/koszulkami. Chetnych byłoby sporo =dodatkowa kasa dla Klubu.
bbartek
 
Posty: 797
Dołączył(a): 2003-09-01, 11:27 am

Re: Marketing klubu

Postprzez Tomcjo 2018-05-28, 8:34 pm

Ciekawe czy na historyczny występ w ekstraklasie klub przygotuje odjazdowe koszulki
Tomcjo
 
Posty: 6989
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: Marketing klubu

Postprzez turku 2018-06-03, 10:08 pm

Super pomysłem był przejazd piłkarzy ulicami Sosnowca. Szkoda że ten pomysł nie został skonsumowany do końca.
Już na Sielcu, myślałem że piłkarze i sztab wejdą na scenę. Trochę opowiedzą o minionym sezonie, o planach na ekstraklasę i przede wszystkim podziękują kibicom za wsparcie i za pełne trybuny i świetną oprawę w ostatnim meczu.
A oni pojechali nie wiadomo gdzie. Ja rozumiem, Perfect nie mógł czekać. Ale w takim wypadku mogli przyjechać wcześniej, Wasiu mógł nie robić konkursu i można było skrócić występ poprzedniego zespołu.
Kolejna taka okazja będzie jak wygramy ligę lub puchar.
turku
 
Posty: 1269
Dołączył(a): 2007-04-21, 6:38 pm
Lokalizacja: Pogoń

Re: Marketing klubu

Postprzez Adam1906 2018-06-13, 5:32 pm

Już lada dzień (15 czerwca) rozpocznie się sprzedaż karnetów i wejściówek na nadchodzące spotkania w Lotto Ekstraklasie. My zachęcamy do zakupu karnetów, które wychodzą taniej niż jednorazowe bilety.

http://zaglebie.eu/aktualnosci/4748-zna ... -do-lubina

Z ortografią problemy, jak widać z matematyką też :twisted:

Karnet kryta: 400 zł.
Bilety jednorazowe: 350 zł.

Karnet odkryta: 150 zł.
Bilety jednorazowe: 150 zł.

Ps. Nie liczę meczów Pucharu Polski, bo nikt nie da nam gwarancji, że nie odpadniemy po pierwszym spotkaniu wyjazdowym.
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6778
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: Marketing klubu

Postprzez August 2018-06-13, 6:28 pm

Panowie. Przy takich cenach biletów jednorazowych trzeba będzie dać pod zastaw jakiś organ wewnętrzny
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Marketing klubu

Postprzez Adam1906 2018-06-13, 8:07 pm

August napisał(a):Panowie. Przy takich cenach biletów jednorazowych trzeba będzie dać pod zastaw jakiś organ wewnętrzny

August, parę dni temu napisałeś mi, że pierdzielę bzdury na temat cen biletów jednorazowych. Ja jednak zdania nie zmienię, bo uważam cenę 15 zł. za otwartą i 35 zł. za krytą za atrakcyjną. Problem nie jest w cenie biletu normalnego, ale w tym, że w klubie pracują geniusze, którzy nie biorą pod uwagę m.in.takich osób jak Ty - chodzących na Zagłębie z własnymi dziećmi! Bo skandalem nie jest kwota 35 zł. za mecz Zagłębia w Ekstraklasie, ale brak biletów ulgowych dla dzieci i młodzieży! A przecież wystarczyłoby choć trochę pokombinować. Na przykład tak:

Przedsprzedaż - Trybuna Kryta:

Bilet normalny - 35 zł.
Bilet ulgowy (dla uczniów i studentów od 16 do 26 roku życia) - 20 zł.
Bilet ulgowy (dla dzieci od 6 do 15 roku życia, kobiet i seniorów po 65 roku życia) - 10 zł.
Bilet rodzinny:
Osoba dorosła normalna cena, pierwsze dziecko cena ulgowa, każde kolejne złotówkę (maksymalnie 9 dzieci na jedną osobę dorosłą. Przy bilecie rodzinnym dziecko liczone do lat 15).

Karnet normalny - 300 zł.
Karnet ulgowy (dla uczniów i studentów od 16 do 26 roku życia) - 150 zł.
Karnet ulgowy (dla dzieci od 6 do 15 roku życia, kobiet i seniorów po 65 roku życia) - 75 zł.

Przedsprzedaż - Trybuna Odkryta:

Bilet normalny - 15 zł.
Bilet ulgowy (dla uczniów i studentów od 16 do 26 roku życia) - 10 zł.
Bilet ulgowy (dla dzieci od 6 do 15 roku życia, kobiet i seniorów po 65 roku życia) - 5 zł.
Bilet rodzinny:
Osoba dorosła normalna cena, pierwsze dziecko cena ulgowa, każde kolejne złotówkę (maksymalnie 9 dzieci na jedną osobę dorosłą. Przy bilecie rodzinnym dziecko liczone do lat 15).

Karnet normalny - 120 zł.
Karnet ulgowy (dla uczniów i studentów od 16 do 26 roku życia) - 80 zł.
Karnet ulgowy (dla dzieci od 6 do 15 roku życia, kobiet i seniorów po 65 roku życia) - 40 zł.



Oczywiście takich możliwości jest wiele. Można zrobić zniżki dla wieloletnich karnetowców, zniżki dla osób spoza Sosnowca, Dąbrowy Górniczej, Będzina i Czeladzi itp. itd.
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6778
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: Marketing klubu

Postprzez August 2018-06-13, 9:37 pm

Adam1906 napisał(a):August, parę dni temu napisałeś mi, że pierdzielę bzdury na temat cen biletów jednorazowych. Ja jednak zdania nie zmienię, bo uważam cenę 15 zł. za otwartą i 35 zł. za krytą za atrakcyjną. Problem nie jest w cenie biletu normalnego, ale w tym, że w klubie pracują geniusze, którzy nie biorą pod uwagę m.in.takich osób jak Ty - chodzących na Zagłębie z własnymi dziećmi! Bo skandalem nie jest kwota 35 zł. za mecz Zagłębia w Ekstraklasie, ale brak biletów ulgowych dla dzieci i młodzieży

Bo właśnie przedtem nie wziąłeś pod uwagę tych właśnie wariantów, które teraz dokładnie opisałeś. W pełni zgadzam się z cenami biletów normalnych. Co więcej , Twoja obecna symulacja jaką podałeś to jest to o co mi chodzi. Natomiast nie możesz patrzeć tylko jednostkowo bo kibice Zagłębia to nie tylko pojedynczy ludzie. Podkreślam raz jeszcze -nie chcę nic za darmo ale o racjonalność. Chcąc iść na krytą z dziećmi nie wydam jednostkowo 90 zł albo ponad tauzena za karnety na rundę. Jak się nie zmieni pozostanie mi odkryta albo c+. Tracę ja i klub. Gdzie tu sens? I żebyś nie miał urazy. Stawiam piwo w ramach programu resocjalizacyjnego „przebacz mi”. Ewentualna chęć udziału ze mną zależy od Ciebie
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Marketing klubu

Postprzez RUDI 2018-06-15, 9:02 am

Fajna bezpłatna reklama Zagłębia Sosnowiec w TV ,reklama jakiegoś playera gdzie jest Canal + a tam wielki rzucający się w oczy trans z meczu Legii- "Zagłębie Sosnowiec" - :)
> O KIBICOWANIU WIEM NIEWIELE <
Avatar użytkownika
RUDI
 
Posty: 1881
Dołączył(a): 2009-03-16, 9:23 am

Re: Marketing klubu

Postprzez motovideo 2018-06-15, 4:01 pm

Film promujący sprzedaż karnetów - MIAZGA
http://zaglebie.eu/wideo/4751-rusza-sprzedaz-karnetow

Sam nie wiem czy jeszcze się śmiać czy już zacząć płakać, myślę że długo w sprzedaży karnetów nie będzie :redface:
motovideo
 
Posty: 183
Dołączył(a): 2006-05-07, 8:25 pm

Re: Marketing klubu

Postprzez jondek 2018-06-20, 2:04 pm

Zarząd kontraktuje i wzmacnia drużynę a ja kupuję karnet czyli...zarząd udaje że pracuje a ja udaję że kupuję karnet :twisted: :redface:
jondek
 
Posty: 1248
Dołączył(a): 2010-10-14, 11:34 pm

Re: Marketing klubu

Postprzez August 2018-06-30, 7:08 am

Właśnie z zazdrością przeczytałem o dużym popycie na karnety Miedzi gdzie sprzedano ich ponad 2 tys. z ogólnej liczby 3 tys. No ale nic dziwnego skoro ceny mają zróżnicowane i bardziej przystępne. Np. Karnet rodzinny za niespełna 250 zł za rundę obejmuje 2 dorosłych i 3 dzieci. Megafajne. No a karnet w najwyższej cenie to dwie stówy. Czyli da się. A jeśli u nas dopuszczona będzie pojemność ponad 7 tys. to u nich mają niewiele ponad 6 tys.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników