Marketing klubu

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Re: Marketing klubu

Postprzez August 2018-07-26, 8:44 am

Tu nie ma co filozofować. Za sam obiekt odpowiada MOSiR, za organizację meczu - klub. Już nie wspomnę o profesjonalizmie jako takim ale przy minimum dobrych chęci jednych i drugich takie rzeczy, o których wspominaliśmy wszyscy, nie miały prawa się zdarzyć.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm


Re: Marketing klubu

Postprzez xenon 2018-07-26, 10:21 am

Dla mnie za brak wody i stoisk odpowiedzialny jest ten kto jest właścicielem tych straganów i ma pozwolenie od klubu na handel podczas imprez sportowych i tym podobnych.Pewnie nikt mu nie zabronił kupić Stara pełnego wody i mieć je w zapasie, a o stoiskach nie wypowiadam się bo nie wiem na ile ma pozwolenie.Pewnie ktoś to ma co jest na dorobku i brakło kasy na towar.
xenon
 
Posty: 1058
Dołączył(a): 2010-04-27, 1:11 pm

Re: Marketing klubu

Postprzez RUDI 2018-07-26, 10:47 am

August napisał(a):Za sam obiekt odpowiada MOSiR, za organizację meczu - klub

I pewnie dlatego klub dostał karę za niekompletne oświetlenie na obiekcie MOSiR-u ;-) u nas zawsze inaczej bo przecież nie zjeb..ą kolegi/kolegów ,tyle zaniedbań i ze strony Klubu i ze strony zarządcy stadionu ale przecież "nic się nie stało ,cieszcie że gramy w ekstraklasie ,a że was oglądających mecze będzie coraz mniej? nam to nie przeszkadza straty pokryje główny sponsor "-podpisano klub :twisted:
> O KIBICOWANIU WIEM NIEWIELE <
Avatar użytkownika
RUDI
 
Posty: 1881
Dołączył(a): 2009-03-16, 9:23 am

Re: Marketing klubu

Postprzez August 2018-07-26, 11:12 am

xenon napisał(a):Dla mnie za brak wody i stoisk odpowiedzialny jest ten kto jest właścicielem tych straganów i ma pozwolenie od klubu na handel podczas imprez sportowych i tym podobnych

Ciekawe czy to jest zewnętrzny dzierżawca czy za te stoiska odpowiadają 3kolory.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Marketing klubu

Postprzez pete_zs 2018-07-26, 11:31 am

Na plus meczu z Piastem - mimo wszystko frekwencja, bo był praktycznie komplet, program meczowy, walka zawodników, w pewnym momencie wyszło większe doświadczenie Piasta, , no i jesteśmy wreszcie na swoim miejscu, czyli w Ex. Doping - na plus, bo mimo wszystko był w tym upale do końca meczu.

Na minus - braki w zaopatrzeniu kateringu, dokładnie na forum omówione. Czystość - chyba się krzesełka trochę poprawiły, ale następnym razem ma być błysk ! Wchodzenie na mecz - byłem w ok. 15-20 min. meczu z biletem na odkrytą i wszedłem bez problemu. Co nie znaczy, że następnym razem powinny wszystkie bramki bez wyjątku być otwarte, wtedy gadania nie będzie.

Reasumując - zebrać uwagi z forum, MOSIR na dywanik, oraz spotkanie z kibicami przed następnym meczem, co będzie zrobione w kwestii kateringu, czystości, itp.
LEPSZY SEZON W EKSTRAKLASIE NIŻ SIEDEM w 2 LIDZE.
pete_zs
 
Posty: 360
Dołączył(a): 2014-08-17, 11:14 am

Re: Marketing klubu

Postprzez RUDI 2018-07-26, 12:01 pm

August napisał(a):Ciekawe czy to jest zewnętrzny dzierżawca czy za te stoiska odpowiadają 3kolory.

Kiedyś sprzedawali tam gadżety klubowe, napoje a obok było osobne stoisko z piwem i kiełbaskami i jeżeli się nie mylę jest to połączone (3Kolory +dystrybucja oficjalnych gadżetów klubowych) nawet chyba osoby pracujące w sklepie pracują też w 3 Kolorach .

pete_zs napisał(a): Wchodzenie na mecz - byłem w ok. 15-20 min. meczu z biletem na odkrytą i wszedłem bez problemu.

Byłeś przed meczem ok 15-20 min.? czy w 15-20 minucie meczu ? tak pytam z ciekawości ;-) bo ja byłem 30/40 minut przed meczem i wszedłem już podczas meczu i tylko dlatego że jak się okazało kibice "odblokowali" kołowrotek ,więc nie chwal za bardzo "płynnego" wejścia ;-)
Ps Jeżeli czystość krzesełek się poprawiła (według Ciebie) to ciekawe jakich środków używali do czyszczenia ? chusteczek nawilżających ? bo myjka ciśnieniowa spłukałaby śmieci z poprzednich sezonów .
> O KIBICOWANIU WIEM NIEWIELE <
Avatar użytkownika
RUDI
 
Posty: 1881
Dołączył(a): 2009-03-16, 9:23 am

Re: Marketing klubu

Postprzez pete_zs 2018-07-26, 12:22 pm

Byłem w 15-20 min. meczu, jeśli było jak piszesz przed meczem, to znaczy, że organizacja wejścia była równie słaba jak na Tychach, czy Bytowie. Czystość krzesełek - doprecyzuje, były nadal brudne, ale mniej, niż jak byłem zeszłym razem na otwartej, czyli mecz z Podbeskidziem. Nie wiem, czy je czyścili, czy nie, dlatego napisałem chyba. Te i inne wątpliwości - czystość, katering, wejścia, rozjaśniłoby spotkanie z kibicami i wyjaśnienie, czemu praktycznie nic się nie wydarzyło od meczu z Bytowem. Kibice mają prawo czuć się zlekceważeni i z tego powinien się wytłumaczyć kierownik obiektu przed Prezydentem, a następnie Prezydent/Prezes przed kibicami. Bez tego z frekwencją do przodu nie pójdziemy.
LEPSZY SEZON W EKSTRAKLASIE NIŻ SIEDEM w 2 LIDZE.
pete_zs
 
Posty: 360
Dołączył(a): 2014-08-17, 11:14 am

Re: Marketing klubu

Postprzez August 2018-07-26, 12:51 pm

Panowie. Wierzycie że obecnie nam panujący Prezydent z Prezesem kiedykolwiek z czegoś takiego się wytłumaczą, nie mówiąc już o jakimkolwiek najprostszym oświadczeniu, że przepraszają ? To jak wiara w garbate aniołki.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Marketing klubu

Postprzez novack 2018-07-26, 1:11 pm

A może każda kolejna niedogodność na starym Ludowym, to gra przedwyborcza, żeby z utęsknieniem czekać na nowy stadion i w nadchodzących wyborach wybrać tego, który obieca jego budowę...
W skrzynce pocztowej znalazłem ulotkę z programem wyborczym Winiarskiego i pierwszy punkt programu brzmi "Miliony nie na stadiony".
Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack
 
Posty: 5685
Dołączył(a): 2006-08-06, 6:55 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Re: Marketing klubu

Postprzez Adam1906 2018-07-26, 3:26 pm

novack napisał(a):A może każda kolejna niedogodność na starym Ludowym, to gra przedwyborcza, żeby z utęsknieniem czekać na nowy stadion i w nadchodzących wyborach wybrać tego, który obieca jego budowę...

Gra przedwyborcza? To ja już oczami wyobraźni widzę te 12.000 ludzi stojących przed 20 bramkami nowiutkiego estadio, z których otwarte jest 6. A po wejściu na Stadion nie są w stanie kupić zwykłego kubka z mineralną, bo kupione wcześniej 6 zgrzewek z Biedronki już "wyszło" :lol: Na szczęście nie jestem sobie w stanie wyobrazić zjebanego nowego zegara, choć... kto wie? ;-)

novack napisał(a):W skrzynce pocztowej znalazłem ulotkę z programem wyborczym Winiarskiego i pierwszy punkt programu brzmi "Miliony nie na stadiony".

Niech ten zjeb przestanie truć. Jego jedyny program wyborczy to straszenie nowym stadionem Zagłębia Sosnowiec :twisted:
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6778
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: Marketing klubu

Postprzez RUDI 2018-07-26, 4:03 pm

novack napisał(a):W skrzynce pocztowej znalazłem ulotkę z programem wyborczym Winiarskiego i pierwszy punkt programu brzmi "Miliony nie na stadiony".

A to już można według prawa zaczynać kampanie wyborcza ?
> O KIBICOWANIU WIEM NIEWIELE <
Avatar użytkownika
RUDI
 
Posty: 1881
Dołączył(a): 2009-03-16, 9:23 am

Re: Marketing klubu

Postprzez novack 2018-07-26, 4:09 pm

RUDI napisał(a):
novack napisał(a):W skrzynce pocztowej znalazłem ulotkę z programem wyborczym Winiarskiego i pierwszy punkt programu brzmi "Miliony nie na stadiony".

A to już można według prawa zaczynać kampanie wyborcza ?

Dobre pytanie.
Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack
 
Posty: 5685
Dołączył(a): 2006-08-06, 6:55 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Re: Marketing klubu

Postprzez August 2018-07-26, 4:12 pm

Ulotka jest formalnie od karolowego stowarzyszenia.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Marketing klubu

Postprzez RUDI 2018-07-26, 4:34 pm

August napisał(a):Ulotka jest formalnie od karolowego stowarzyszenia.

No ale z tego co pisze kolega novack to jest tam program wyborczy a nie np. statut lub opis działalności stowarzyszenia ,żeby Karolek się czasami nie ,,przewiózł,,a w trybie wyborczym sądy działają chyba szybciej .
> O KIBICOWANIU WIEM NIEWIELE <
Avatar użytkownika
RUDI
 
Posty: 1881
Dołączył(a): 2009-03-16, 9:23 am

Re: Marketing klubu

Postprzez werty2 2018-07-26, 6:19 pm

Straszenie nowym stadionem jest w pełni uzasadnione. Winiarski to populista ale w tym przypadku ma rację. Biorąc pod uwagę inne zobowiązania miasta (Szpital Miejski np.) zdolności inwestycyjne Sosnowca będą żadne. Trzeba zauważyć, że oprócz rat kredytu, dojdą koszty utrzymania nowych obiektów, zostanie utrzymanie obecnych i finansowanie wielosekcyjnego Zagłębia. Łącznie kilkadziesiąt baniek rocznie.
werty2
 
Posty: 241
Dołączył(a): 2008-08-17, 10:28 am
Lokalizacja: Będzin

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników