Marketing klubu

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Re: Marketing klubu

Postprzez Adam1906 2018-02-22, 10:42 am

August napisał(a):Niezależnie od wszystkiego, jeśli informacja o płatnym wejściu jest prawdziwa, hipokryzja jest brak informacji o tym w tekście o prezentacji.

Cóż, wszystko się wyjaśniło. Marketing mamy na takim "poziomie", że w klubie nikt nie wpadł na pomysł czegoś tak skomplikowanego jak prezentacja drużyny. Organizują ją od początku do końca sami kibice. Owe zaproszenia to nic innego, jak pokrycie choć w części organizacji tego przedsięwzięcia. Hala DorJan jest administrowana przez MOSiR Sosnowiec, więc klub miałby wynajem i organizację imprezy za darmo. Kibice już nie, więc stąd mamy "Zaproszenia" w kwocie prawdopodobnie 5 lub 6 zł....

August napisał(a):Ostatnio miałem (darmową) przyjemność popatrzeć jak Sanogo z Cristovao robią zakupy w Kauflandzie. Chyba mi musi przed rozpoczęciem rundy styknąć.

Hehehe :) To robiliśmy zakupy w tym samym miejscu i czasie ;-)
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6778
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra


Re: Marketing klubu

Postprzez August 2018-02-22, 10:56 am

W takim razie zwracam honor. Takiej informacji niestety wcześniej brakło. Ale chyba warto było poruszyć aby sprawa się wyjaśniła bo dla osoby niewtajemniczonej takie info jak na oficjalnej przy wcześniejszym o płatnym wjeździe, wydaje się śmierdzące. Niemniej i tak sprawa jest skandaliczna bo po pierwsze takie rzeczy powinien ogarniać klub, po drugie skoro nie ogrania to Prezes powinien przynajmniej tę halę organizatorom załatwić bezkosztowo a po trzecie powinien zamieścić pełna rzetelną informację zarówno o opłacie jak i o tym , że prezentacja odbędzie się z inicjatywy kibiców.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Marketing klubu

Postprzez Adam1906 2018-02-22, 11:22 am

Nie czepiaj się August, bo Klub dokłada do organizacji. Z oficjalnej wynika wszakże, że możesz zrobić sobie zdjęcia (mam nadzieję, że za free), zakolekcjonować autografy (chyba też za free?) czy wymienic kilka zdań z zawodnikami Zagłębia (może też za free?). Będzie również możliwość pomalowania sobie twarzy (nie wiem czy też za free, bo nasi marketingowcy mogą przecież zapomnieć przynieść farbki), czy pobawić się z klubową maskotką (prawdopodobnie przebrany w nią będzie Dyrektor) :)
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6778
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: Marketing klubu

Postprzez August 2018-02-22, 11:30 am

Adam1906 napisał(a):Nie czepiaj się August, bo Klub dokłada do organizacji

Ok, ale sam napisałeś, że klub mógłby mieć wynajem i organizację hali za darmo a teraz z kolei piszesz, że dokłada do organizacji (w czym?). Ja absolutnie nie twierdzę, ze mam rację. Ba, jestem gotowy przyznać, ze robię się na stare lata bardziej upierdliwy aniżeli Monika Olejnik w "Kropce nad I". Ale po prostu wysnuwam wnioski na podstawie informacji takich jakie są.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Marketing klubu

Postprzez Adam1906 2018-02-22, 12:00 pm

Nie doczytałeś następnego zdania o zdjęciach, autografach i farbkach? :lol:
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6778
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: Marketing klubu

Postprzez August 2018-02-22, 12:16 pm

Nie no w ogóle super, hiper że w ogóle z klubu przyjadą. Żeby tylko Dudek nie zażądał jakiegoś utajnienia prezentacji albo żeby się nie okazało, że to będzie prezentacja przede wszystkim rezerw klubowych bo z pierwszego drim timu większość nie dojedzie. W każdym razie tu nie powinno być tematu kto i co powinien organizować. Natomiast - wierząc Twoim informacjom - szacunek dla właściwych organizatorów.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Marketing klubu

Postprzez slawekchicago 2018-02-22, 12:31 pm

August z tym bym sie wstrzymal bo moze sie okazac ze prezentacja bedzie audio-wizualna , bo w tym czasie moze odbywac sie nadprogramowy trening .
CZY WROCA JESZCZE DOBRE CZASY
slawekchicago
 
Posty: 3984
Dołączył(a): 2004-05-10, 4:54 am
Lokalizacja: Newcastle

Re: Marketing klubu

Postprzez Adam1906 2018-02-22, 12:53 pm

August napisał(a):Nie no w ogóle super, hiper że w ogóle z klubu przyjadą.

Nie wiem czy nadal się rozumiemy. To była drwina z mojej strony. Szacun dla kibiców, bo gdyby nie oni żadnej prezentacji ze strony "marketingowców" Zagłębia byśmy nie uświadczyli :redface:
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6778
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: Marketing klubu

Postprzez Tomcjo 2018-02-22, 1:17 pm

Wiadomość z ostatniej chwili !!! Zawodnicy pierwszej drużyny wystąpią w kominiarkach i bez numeru na koszulce a Pribula bedzie na szczudłach lub stanie na stołeczku zeby nikt go nie rozpoznał . :lol:
Tomcjo
 
Posty: 6989
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: Marketing klubu

Postprzez August 2018-02-22, 1:18 pm

Adam1906 napisał(a):Nie wiem czy nadal się rozumiemy. To była drwina z mojej strony. Szacun dla kibiców, bo gdyby nie oni żadnej prezentacji ze strony "marketingowców" Zagłębia byśmy nie uświadczyli

Za pierwszym razem rzeczywiście nie zakumałem. Jak to mówili w Vabanku - "pardonsik".
Ale indolencja wszystkiego co odpowiada w klubie ze sferę organizacji i marketingu przekracza granice Drogi Mlecznej. Żeby chociaż w trakcie i w relacji z prezentacji wspomniano cokolwiek o ludziach, którzy to zorganizowali. Bo z info na oficjalnej nawet się nie zająknięto na ten temat. No i żeby faktycznie nie wywinięto jakiegoś numeru.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Marketing klubu

Postprzez django 2018-02-22, 2:57 pm

Jakoś mi się to nie klei. Znając dotychczasowe działania "organizatorów" i widząc tajniackość tego wszystkiego trudno mi uwierzyć w pro publico bono. No ale ja się nie wybieram, więc jak to się mówi nie mój cyrk...

A tymczasem analfabeta z oficjalnej zaprasza do zapoznania siÄ™ z "wypowiedziom" Szymona Lewickiego
-> http://zaglebie.eu/wideo/4360-szymon-le ... m-treningu
django
 
Posty: 4014
Dołączył(a): 2007-01-09, 12:27 am
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Marketing klubu

Postprzez Adam1906 2018-02-22, 3:52 pm

django napisał(a):A tymczasem analfabeta z oficjalnej zaprasza do zapoznania się z "wypowiedziom" Szymona Lewickiego


Czy tego gościa nikt nie kontroluje??? Prezes jest byłym dziennikarzem i nie widzi, że mająca być wizytówką klubu oficjalna strona internetowa jest prowadzona przez jakiegoś qrwa analfabetę?!?!? :redface:

Obrazek
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6778
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: Marketing klubu

Postprzez August 2018-02-22, 3:57 pm

A Prezes - dziennikarz. Nic dodać nic ująć
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Marketing klubu

Postprzez xenon 2018-02-22, 5:14 pm

wystarczy zaminstalować korektoś pisowni i błędy nawet analfabeta znajdzie, a metodąs prób wprowadzi poprawnie wyraz :brawo:
xenon
 
Posty: 1058
Dołączył(a): 2010-04-27, 1:11 pm

Re: Marketing klubu

Postprzez Adam1906 2018-02-22, 5:37 pm

xenon napisał(a):wystarczy zaminstalować korektoś pisowni i błędy nawet analfabeta znajdzie, a metodąs prób wprowadzi poprawnie wyraz :brawo:

100/100 :)
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6778
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

cron