Marketing klubu

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Re: Marketing klubu

Postprzez August 2017-07-18, 5:02 am

django napisał(a):
xenon napisał(a):przy takiej ilości sprzedanych karnetów mogą sobie pozwolić na festyny przed meczem, u nas organizacja festynu przerosła by zysk z biletów.


Naprawdę? Dmuchaniec (za darmo z MOSiR-u), malowanie twarzy i piłkarzyki przerosłyby zyski z biletu? czy po prostu przerastają decydentów?

No przecież wiadomo że u nas to się nie da
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm


Re: Marketing klubu

Postprzez Anakin 2017-07-18, 6:59 am

August napisał(a):Bilet dla każdej Twojej pociechy do 18. roku życia kosztuje symboliczną złotówkę

Mnie się podoba dbanie o przyszłe pokolenia. U nas pewnie znowu ktoś powie że mamy stary stadion itd. tyle że notorycznie frekwencja i tak nie powala. Można by właśnie w ten sposób zapełnić trybuny.
Anakin
 
Posty: 1773
Dołączył(a): 2011-06-06, 10:00 am

Re: Marketing klubu

Postprzez xenon 2017-07-18, 8:46 am

Takie imprezy powinny się odbywać na osiedlach, centrach handlowych i wszędzie tam gdzie są dzieci i młodzież. Nagrodami powinny być vouchery na darmowe wejście na mecz dla dziecka i znizka dla rodziny im większa rodzina tym większa znizka. Zaprosić za darmo raz na jakiś czas nic nie da bo to musi być systematyczne przez jakiś czas żeby zaszczepić u rodziców chodzenie na stadion.
xenon
 
Posty: 1058
Dołączył(a): 2010-04-27, 1:11 pm

Re: Marketing klubu

Postprzez August 2017-07-18, 8:50 am

xenon napisał(a):bo to musi być systematyczne przez jakiś czas żeby zaszczepić u rodziców chodzenie na stadion.

:lol: zajadów ze śmiechu zaraz dostanę. Zaszczepiać i owszem. Ale żyjemy w czasach totalnej globalizacji. Jeśli klub nic nie oferuje to samo zaszczepianie niewiele da. Względnie u niewielu.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Marketing klubu

Postprzez Anakin 2017-07-18, 9:10 am

Tu nie tylko ręce opadają jak się czyta ludzi albo mnożących problemy:
xenon napisał(a):przy takiej ilości sprzedanych karnetów mogą sobie pozwolić na festyny przed meczem, u nas organizacja festynu przerosła by zysk z biletów.

I zaprzeczających przy okazji samemu sobie bo te mityczne koszty takich organizacji byłyby chyba mniejsze przy stadionie i przy okazji łączące obejrzenie meczu aniżeli:
xenon napisał(a):Takie imprezy powinny się odbywać na osiedlach, centrach handlowych i wszędzie tam gdzie są dzieci i młodzież.

A przy okazji zrzucanie przede wszystkim na rodziców:
xenon napisał(a):Zaprosić za darmo raz na jakiś czas nic nie da bo to musi być systematyczne przez jakiś czas żeby zaszczepić u rodziców chodzenie na stadion

A przecież jak słusznie wskazał August. mamy czas globalizacji świata. Dzisiaj jest dostęp do meczów, niusów, gadżetów Reali, Barcelon itd. Inna sprawa to jakaś ekonomika dot. przyjaznych cenników dla tatusiów z dziećmi. Ktoś mi wiosna mówił wyliczając koszt meczu z Gieksą przy dwojgu dzieciach z których jedno miało powyżej 12 lat i był na tyle spory że dana osoba po prostu zrezygnowała z pójścia na rzecz obejrzenia w tv.
W każdym razie przypomina mi się jeden z postów kolegi Blajpiosa w którym jak widać słusznie zauważył że mentalności zagłębiowskiego społeczeństwa jest sto lat za murzynami. Gdzies pomiędzy późnym Gomułka a wczesnym Gierkiem
Anakin
 
Posty: 1773
Dołączył(a): 2011-06-06, 10:00 am

Re: Marketing klubu

Postprzez slawekchicago 2017-07-20, 5:26 am

Czy planowane sa jakies nowe komplety meczowe na ten sezon ???
CZY WROCA JESZCZE DOBRE CZASY
slawekchicago
 
Posty: 3984
Dołączył(a): 2004-05-10, 4:54 am
Lokalizacja: Newcastle

Re: Marketing klubu

Postprzez Anakin 2017-07-20, 6:39 am

slawekchicago napisał(a):Czy planowane sa jakies nowe komplety meczowe na ten sezon ???

I z jakąś zorganizowaną prezentacją, konferencją na której Prezes coś by bąknął o planach na nadchodzący sezon.
Anakin
 
Posty: 1773
Dołączył(a): 2011-06-06, 10:00 am

Re: Marketing klubu

Postprzez bazant 2017-07-20, 10:07 am

Może się mylę lub przeoczyłem ale czy wiemy chociaż w jakich strojach będziemy grać ?
W sobotę gramy w PP więc wypadało by coś pokazać
bazant
 
Posty: 251
Dołączył(a): 2007-02-22, 7:46 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Marketing klubu

Postprzez slawekchicago 2017-07-20, 11:25 am

Szymon po podpisaniu kontraktu otrzymal czarna koszulke , czyzby to jeden z kompletow meczowych ???? 8)
CZY WROCA JESZCZE DOBRE CZASY
slawekchicago
 
Posty: 3984
Dołączył(a): 2004-05-10, 4:54 am
Lokalizacja: Newcastle

Re: Marketing klubu

Postprzez bazant 2017-07-20, 1:06 pm

slawekchicago napisał(a):Szymon po podpisaniu kontraktu otrzymal czarna koszulke , czyzby to jeden z kompletow meczowych ???? 8)


On ma być czarnym koniem :twisted:
A tak poważnie to mam nadzieję, że to przypadek z tą czarną koszulką i nie bedzie to jeden z kompletów meczowych :-(
bazant
 
Posty: 251
Dołączył(a): 2007-02-22, 7:46 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Marketing klubu

Postprzez Anakin 2017-07-20, 1:56 pm

bazant napisał(a):mam nadzieję, że to przypadek z tą czarną koszulką

Może na pogrzeb mieli jechać
Anakin
 
Posty: 1773
Dołączył(a): 2011-06-06, 10:00 am

Re: Marketing klubu

Postprzez Tomcjo 2017-07-20, 5:14 pm

Ja tam lubiÄ™ czarne . Jako trzeci zestaw OK . Po za tym czarne wyszczupla :lol:
Tomcjo
 
Posty: 6982
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: Marketing klubu

Postprzez RUDI 2017-07-20, 5:16 pm

bazant napisał(a):że to przypadek z tą czarną koszulką i nie bedzie to jeden z kompletów meczowych

Może nie przypadek? Zobacz jak wyraźnie ,,wybijają ,, się na nich sponsorzy ,kiedyś podobno kibice(?) zdecydowali o wycofaniu ,,dżokejek,, to może teraz sponsor zadecydował o takich strojach?
> O KIBICOWANIU WIEM NIEWIELE <
Avatar użytkownika
RUDI
 
Posty: 1879
Dołączył(a): 2009-03-16, 9:23 am

Re: Marketing klubu

Postprzez novack 2017-07-20, 5:24 pm

RUDI napisał(a):
bazant napisał(a):że to przypadek z tą czarną koszulką i nie bedzie to jeden z kompletów meczowych

Może nie przypadek? Zobacz jak wyraźnie ,,wybijają ,, się na nich sponsorzy ,kiedyś podobno kibice(?) zdecydowali o wycofaniu ,,dżokejek,, to może teraz sponsor zadecydował o takich strojach?

Osobiście słyszałem z ust Prezesa, że "dżokejki" konsultował z kibicami :)
Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack
 
Posty: 5683
Dołączył(a): 2006-08-06, 6:55 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Re: Marketing klubu

Postprzez RUDI 2017-07-20, 5:29 pm

novack napisał(a):że "dżokejki" konsultował z kibicami

Wycofanie ich? Uważałem ten wzór za jeden z lepszych ,wyróżniał się i mógł się stać rozpoznawalny .Do dziś nie wiem jak przebiegały te konsultacje.
Ostatnio edytowano 2017-07-20, 5:38 pm przez RUDI, Å‚Ä…cznie edytowano 1 raz
> O KIBICOWANIU WIEM NIEWIELE <
Avatar użytkownika
RUDI
 
Posty: 1879
Dołączył(a): 2009-03-16, 9:23 am

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników