HOP-BĘC

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

HOP-BĘC

Postprzez PIOTREQ 2003-01-08, 4:07 pm

Bardzo dobry pomysł, na takie ocenianie piłkarzy w czasie przerwy, chociaż brakuje trzeciej opcji(chociażby dla zawodników którzy nie grają,albo rzadko i w niesposób ich ocenić);
Ponadto mam taką małą uwagę do wyniku Marka Adamczyka. Wiem że Marek był przez wielu z Was nie za bardzo lubiany (powiązania rodzinne, sposób zachowania sie na boisku), ale jego wynik zupełnie odbiega od tego co Marek zaprezentował w tym sezonie. Co by nie mówic, to był na wielu meczach wyróżniającym zawodnikiem. Grał ambitnie, nie bał sie pojść na pojedynek sam na sam, także wynik jest raczej wyrazem antypati, niż rzeczywista oceną gry Marka. Zwlaszcza że, we wstępie do głosowania, jest sentencja "(...) kto obniżył loty i zawiódł pokładane w nim nadzieje(...)", jak Marek miał kogoś zawieść, jeżeli mało kto w Niego wierzył. Grał lepiej, niż wielu piłkarzy notowanych wyżej.
Jeszcze nad kilkoma wynikami możnaby podyskutować, do czego zapraszam .
PIOTREQ
 
Posty: 8
Dołączył(a): 2003-01-01, 11:24 pm


re

Postprzez Soyer 2003-01-09, 12:07 am

Zgadzam się z Tobą. Mimo, że Marek opuscił już Zagłębie. Pewnie nie spełnił lub nie pasuje do koncepcji gry trenera, to nnoty są za bardzo krytykujące. Według mnie nie grał wybitnie (został by w składzie) ale nie grał równierz źle. Noty są za niskie. Co do prowadzącej trójki to zgadzam się w 100%.Dla mnie zawodnikami sezonu był Tomek Ł i Bartek B. Acha - jeszcze jedno - Teresa - także trochę jego niskie noty , mimo że na hop - są dal mnie zdziwieniem. Nie było widać jego gry ale swoje zadania spełniał. Duzych błędów raczej nie robił. Za co go szanuje? - za jego waleczność - za kolegę z drużyny zaryzykował by kary absencji kilku meczy - może to złe - bo osłabia drużynę - ale ja akurat to doceniam. Pamiętam na Myszkowie, gdy Marcinowi Rosołowi złamali nogę, Teresa akurat był na ławce, gdy obok niego przechodziłem to się gotował. Powiedziałem mu - dobrze że Cie nie ma na boisku - odpowiedział - długo bym też nie pograł:)
Soyer
Moderator
 
Posty: 684
Dołączył(a): 2002-12-30, 10:46 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

Re:

Postprzez krzysiu 2003-01-09, 6:36 am

Soyer napisał(a): .... Dla mnie zawodnikami sezonu był Tomek Ł i Bartek B. ....


A dla mnie Adam Wurzel.
krzysiu
HONOROWY CZŁONEK FORUM
 
Posty: 638
Dołączył(a): 2002-12-30, 8:36 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez kondi 2003-01-09, 12:11 pm

dla mnie to przede wszystkim Arek Koster i Bartek Bogacz :D
kondi
 
Posty: 151
Dołączył(a): 2003-01-02, 11:50 am
Lokalizacja: sercem w Sosnowcu

Re: HOP-BĘC

Postprzez Monti 2003-01-09, 1:31 pm

PIOTREQ napisał(a):Bardzo dobry pomysł, na takie ocenianie piłkarzy w czasie przerwy, chociaż brakuje trzeciej opcji(chociażby dla zawodników którzy nie grają,albo rzadko i w niesposób ich ocenić);


Jest trzecia opcja - nie zaznaczaj nic .
Monti
Moderator
 
Posty: 451
Dołączył(a): 2002-12-30, 10:11 pm
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza


Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników