Kietrz - Piast

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Postprzez Gość 2003-04-22, 3:44 pm

Miło mi że się przedstawiłeś jednak brak kultury u ciebie jest aż naddto widoczny bękartem lub bękartami możesz nazywać kogoś kogo znasz lub sam siebie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Natomiast co do waszego Zagłębia to chciałbym żeby w którymś z najbliższych meczy doznali porażki to się uspokoicje a to wtedy znowu będą głosy że PIAST załatwił wam przegraną a okazja jest bo MIEDZ ma kasę i nie trzeba tego robić i oby było że 3:o dla MIedzi a wy wrócicie potulnie do szeregu i podkulicje swój biedny ogonek .
Gość
 


Postprzez mjedrek 2003-04-22, 3:48 pm

Gość napisał(a):Miło mi że się przedstawiłeś jednak brak kultury u ciebie jest aż naddto widoczny bękartem lub bękartami możesz nazywać kogoś kogo znasz lub sam siebie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Natomiast co do waszego Zagłębia to chciałbym żeby w którymś z najbliższych meczy doznali porażki to się uspokoicje a to wtedy znowu będą głosy że PIAST załatwił wam przegraną a okazja jest bo MIEDZ ma kasę i nie trzeba tego robić i oby było że 3:o dla MIedzi a wy wrócicie potulnie do szeregu i podkulicje swój biedny ogonek .


Wex facet nie pieprz takich glupot bo nasze miejsce wszeregu to druga liga a wasze to 3 co widac po ostatnich wynikach 0:2 z nami i 0:6 z Kietrzem to wlasnie pokazalo wasze miejsce w szeregu. A o nas sie nie mart Miedz tez przejdziemy.
mjedrek
 
Posty: 186
Dołączył(a): 2003-01-01, 3:01 pm
Lokalizacja: Sosnowiec - Pogoń

Postprzez mjedrek 2003-04-22, 3:49 pm

Sorki ze dwa razy umiescilem ten sam tekst prosze admina o jego usuniecie. Dzieki i jeszcze raz przepraszam :)
mjedrek
 
Posty: 186
Dołączył(a): 2003-01-01, 3:01 pm
Lokalizacja: Sosnowiec - Pogoń

Postprzez Gośc 2003-04-22, 4:05 pm

Pewnie że przejedziećie Miedz ale jako kibice którzy zostawią po sobie ślad kibicowania natomiast wasi piłkarzyki dostaną w dupę bo są po prostu słabi może nie tak jak ostatnio Piast ale wiele im nie brakuje!!!!!!!!!!!!
Gośc
 

Postprzez mjedrek 2003-04-22, 4:09 pm

No jakos widac ze jednak sa lepsi od Twojego kochanego Piasta bo my wygralismy wazne dla nas mecze a Wy dwa w dupe a bilans tych meczow to 8 bramek straconych i zadnej strzelonej, wiec wez mi tu koles nie mow kto jest lepszy, a co do kibicow to nawet na stronce Piasta napisali zebyscie brali z nas przyklad i wspierali swoich pilkarzy, nawet gosciu ktory byl u nas od was na meczu napisal ze jestemy lepszymi od was kibicami.
A pozatym wiesniaku nie masz swojej stronki gdzie mozesz pisac takie wypociny?!?!?!?! Tylko musisz swoje "madrosci" wypisywac u nas.
mjedrek
 
Posty: 186
Dołączył(a): 2003-01-01, 3:01 pm
Lokalizacja: Sosnowiec - Pogoń

Postprzez Monti 2003-04-22, 4:42 pm

Nie podzielam tego super optymizmu jaki panuje w Sosnowcu. Fakt wyniki są zajebiste ale cały czas mamy dwa punkty straty i cały czas liderem jest Piast. Jest ogromna szansa na awans ale trzeba go wywalczyć na murawie . Irytuje mnie za to coraz bardziej postawa kibiców Piasta. Jak mieliśmy 8 punktów straty to wszędzie było słychac Piast to Piast tamto Zagłębie TAAKAAA strata nie odrobicie , pokazywali nam że nasze miejsce w III lidze. Piast bardzo zadzierał nosa widząc tylko swój klub w II lidze. Dostali lekcje pokory dwa przegrane z rzedu mecze w tym jeden 6-0 (upokorzenie). A teraz nas chcą tejj pokory uczyć ? Fakt troche pokory kibicom Zagłenbia by nie zaszkodziło ale na pewno nie powinni nas tego uczyć kibice Piasta. Co do awansu to mam dość kontrowersyjne przemyślenia dla kibiców obu klubów . Dla mnie cały czas Piast jest kandydatem numer jeden do drugiej ligi (teraz dostane bluzgi od naszych kibiców) , a dlatego tak sądzę żę Piast zbyt wiele kasy już zainwestował w przekrety by teraz po prostu odpuścić . (teraz dostane bluzgi od kibiców Piasta). Ja jednak wierze że mimo wszystko nasi na boisku wbrew układom i przekrentom ten awans wywalczą choć w moim rozumieniu nie są faworytem .
Monti
Moderator
 
Posty: 451
Dołączył(a): 2002-12-30, 10:11 pm
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Postprzez rados 2003-04-22, 6:26 pm

Wyniki są spoko i gra naszych piłkarzy również(może nie prezentujemy widowiskowej gry ale za to skuteczną).
A co do Piasta to moim zdaniem to po takiej klęsce jakiej doznali w Kietrzu to długo się nie podniosą(oczywiście mogą wygrywać kolejne mecze ale zobaczymy ile są warci jak przyjdzie im grać z Odrą i Lechem)
My też gramy z tymi zespołami ale sądząc po tym co pokazaliśmy w meczu z Piastem to moim zdaniem tym dwóm drużynom damy radę i II liga będzie w przyszłym sezonie w Sosnowcu.(o ile nie potracimy "głupich punktów")
rados
Zagłębiak
 
Posty: 285
Dołączył(a): 2003-04-17, 11:08 am

Postprzez Leyton 2003-04-22, 6:47 pm

Zgadzam się w całości. Groźniejszy od Piasta może się jednak okazać Kietrz. Mają sporą stratę, ale bardzo korzystny "rozkład jazdy". Poza tym trudno powiedzieć o co walczą i na co tak naprawdę ich stać (z Piastem 6:0, a wcześniej 0:2 ze Skalnikiem :?: ). Myślę, że już w sobotę wrócimy na należne nam miejsce w tabeli. :lol: A piastolom już chyba całkiem odbiło skoro straszą nas Miedźką. Fakt, Piastem to już chyba tylko Carbo mogą postraszyć. :wink:
Leyton
 

Postprzez mjedrek 2003-04-22, 7:47 pm

Ja nie wypisuje że mamy już awans, bardzo bym tego chciał i Zagłębie stoi przed wielką szansą aby awansować. Ale denerwują mmnie takie wpisy kiboli z Gliwic. Przegrali dwa ważne mecze i teraz żeby sobie to powetować przynajmniej na forum chcą nam udowodnić że Piast jest lepszy od Zagłębia, ale kto był lepszy tro każdy widział w zeszłą środę.
Monti ja nie zamierzam Ciebie besztać bo ja myśle trzeźwo i masz racje w tym co piszesz, nadal Piast jest liderem, ale nie sądze żeby podnieśli się po takich przegranych, no chyba że zadziała kasa ale Odra i Lech im meczu nie sprzedadzą więc w tych meczach będzie widać ich prawdziwą wartość.
mjedrek
 
Posty: 186
Dołączył(a): 2003-01-01, 3:01 pm
Lokalizacja: Sosnowiec - Pogoń

Postprzez Fan 2003-04-22, 10:39 pm

Monti ma racje jak na razie nie ma co popadac w wielkie zachwyty. Fakt faktem ze to my mamy jak na razie przewge psychiczna oraz gra naszych pilkarzy moze napawac optymizmem, ale przed nami do konca jeszcze 9 ciezkich meczow. Cala piatka liczy sie w walce o awans i wydaje mi sie ze kazdy z nich bedzie tym z gatunku byc albo nie byc w 2 lidze. I najwazniejsze to to zebysmy nie potracili glupich punktow (Rozwoj, czy Ruda Slaska).
Fan
Working Class
 
Posty: 509
Dołączył(a): 2003-01-02, 3:49 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

Poprzednia strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników