Kietrz - Piast

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Postprzez Soyer 2003-04-19, 5:14 pm

Z wrazenia nie zalogowalem sie :oops:
Soyer
Moderator
 
Posty: 684
Dołączył(a): 2002-12-30, 10:46 pm
Lokalizacja: Sosnowiec


Postprzez mjedrek 2003-04-19, 5:15 pm

Zagłębie dzisiaj dostało najwspanialszy prezent na święta jaki mogło sobie wymarzyć.
Odra - Lech 0:0
Kietrz - Piast 6:0
Najwiękrze podziękowania dla Kietrza piękny wynik.
Miejmy nadzieję że Zagłębie wykorzysta ten prezent i już po zakończeniu tego sezonu będziemy się cieszyć z awansu !!!
2 liga 2 liga ZAGŁĘBIE ! ! !
mjedrek
 
Posty: 186
Dołączył(a): 2003-01-01, 3:01 pm
Lokalizacja: Sosnowiec - Pogoń

Postprzez WOJTEK 2003-04-19, 5:47 pm

CIEKAWE GDZIE JEST TEN PALANT CO MÓWIŁ:TABELA I BOISKO ZWERYFIKUJE.HMMM...



2 LIGA,2 LIGA ZAGŁĘBIE!!!!
WOJTEK
Adventure Group
 
Posty: 4837
Dołączył(a): 2003-01-02, 8:30 am

Postprzez WOJTEK 2003-04-19, 6:36 pm

NO k***a.TERAZ TO JUŻ NIE MOŻEMY WYPUŚCIC TAKIEJ OKAZJI.OKAZAŁO SIĘ ILE ZNACZY POTĘGA PIASTA.KUPOWANIE MECZÓW OD CIENIARZY.A JAK ZAGRALI Z NAMI I KIETRZEM TO POKAZALI :lol: :lol: MAM NADZIEJE,ŻE TO NIE KONIEC POKAZU,SKURWYSYNY Z GLIWIC.
WOJTEK
Adventure Group
 
Posty: 4837
Dołączył(a): 2003-01-02, 8:30 am

kietrz - piast

Postprzez gość gliwice 2003-04-19, 6:46 pm

właśnie wróciłem z kietrza piast dziś chuja grał część kibiców opuściła stadion w drugiej połowie z taką grą (kopaniną ) nie mamy czego szukać w drugiej lidze. Ale mimo wszystko MAMY LIDERA W GLIWICACH MAMY LIDERA !!!!!!!!!!!!!
gość gliwice
 

Postprzez mjedrek 2003-04-19, 6:56 pm

no i nareszcie jakis normalny kibic Piasta.
Wszyscy wyzywaja na nas a Ty jeden przyznales ze grali do dypu i z taka gra nie ma co Piast szukac w 2 lidze.
mjedrek
 
Posty: 186
Dołączył(a): 2003-01-01, 3:01 pm
Lokalizacja: Sosnowiec - Pogoń

Re: kietrz - piast

Postprzez WOJTEK 2003-04-19, 7:03 pm

gość gliwice napisał(a):właśnie wróciłem z kietrza piast dziś chuja grał część kibiców opuściła stadion w drugiej połowie z taką grą (kopaniną ) nie mamy czego szukać w drugiej lidze. Ale mimo wszystko MAMY LIDERA W GLIWICACH MAMY LIDERA !!!!!!!!!!!!!
DODAM TYLKO TYLE: JUŻ NIEDŁUGO MACIE LIDERA!!!!
WOJTEK
Adventure Group
 
Posty: 4837
Dołączył(a): 2003-01-02, 8:30 am

Re: kietrz - piast

Postprzez rados 2003-04-19, 7:14 pm

gość gliwice napisał(a):właśnie wróciłem z kietrza piast dziś chuja grał część kibiców opuściła stadion w drugiej połowie z taką grą (kopaniną ) nie mamy czego szukać w drugiej lidze. Ale mimo wszystko MAMY LIDERA W GLIWICACH MAMY LIDERA !!!!!!!!!!!!!

Zapomniałeś napisać ,że póki co macie lidera.Cieszczie się tym bo już niedługo nastąpi zmiana na miejscu premiowanym awansem do II ligi.(oczywiście nikt chyba nie ma wątpliwości że liderem już wkrótce zostanie Zagłębie).
Piast gra coraz słabiej(co mnie specjalnie nie martwi),gubi punkty Lech i Odra,my gramy coraz lepiej a więc zanosi się na to że już w przyszłym sezonie będzie II liga w Sosnowcu.Czego życzę wszystkim kibicom Zagłebia.
P.S.Jedno jest pewne.Mamy udane Święta.
rados
Zagłębiak
 
Posty: 285
Dołączył(a): 2003-04-17, 11:08 am

Postprzez Gość 2003-04-19, 10:46 pm

Spoko. pisalem juz w watku "zaglebie vs Piast" odnosnie mojego zdania na temat calej sytuacji w 3 lidze... pisalem ze Piast sie posypie i najgrozniejszym rywalem bedzie Odra.. spodziewalem sie ze Piast zstraci punkty w Kietrzu ale gdy koles mi pwoiedzial ze tam padlo 6:0 to nie wierzylem wlasnemu szczesciu - po prostu myslalem ze robi sobie jaja albo pomylil wynik w druga strone. ale to prawda... Piast przegral 0:6 a juz 0:2 w Sosnowcu bylo bolesne (z nie najlepiej tego dnia usposobionym Zagłębiem) ale 0:6.... to juz jest kleska... nie wchodzi sie do 2 ligi z takim wynikiem w aktach... z drugiej strony zal mi troche Piastoli.... kibicow... ktorzy wierzyli... ze maja druzyne ktora moze awansowac.. tmczasem okazalo sie ze gdy przyszlo rywalizowac z druzynami ktore maja jakies ambicje (Zagłębie, Kietrz) to zostala obnazona slabosc gliwiczan (0:2,0:6) - PIENIADZE TO NIE WSZYSTKO - proste. Jednoczesnie chcialbym podziekowac z tego miejsca zawodnikom Kietrza za ambitna postawe. ja wam tego nigdy nie zapomne tak jak nigdy nie zapomne Pasjonatowi Dankowice i Góralowi Żywiec tamtych remisów 1:1. Pamietacie o co chodzi... Na zawsez zapamietam ze tam graja chlopaki z jajami a nie dziwki jak w tej eMCe zakichanej....
wlasciwie to wszystko... jedyne co mi sie cisnie na usta to:
COSCIE TAK CICHO.... KORMELE COSCIE TAK CICHO!!!!!!!!!!!!!!!!
:-)
Gość
 

Co będzie dalej?

Postprzez bidzej 2003-04-20, 2:00 pm

Wszystko co piszecie moi drodzy to szczera prawda, jednak przeglądając terninarz do końca (wiosna 2003 - Monti Soyer przydałoby sie wpisać wyniki) przypatruje sie przeciwnikom naszym i naszym rywali i wydaje mi sie że jednak Włókniarz ma od nas łatwiejszy rozkład jazdy ( u siebie Miedz i wyjazd do Opola), sama Odra troszke ciezsze(wyjazd do Piasta-boje sie ze Piast jak tak dalej pojdzie moze im odpuscic, u siebie włokniarz wyjazd do MKi i meczu nas -MUSIMY WYGRAC!!!) Podobnmie jak z Lechem - MUSIMY WYGRAC, lech ma jescze wyjazd do Piasta (yu moze byc podobnie jak z Włókniarzem odpuszczenie i dopiero w ostatniej kolejce wyjazd od Mki. Ale wtedy moze byc juz wszystko rozstrzygnięte - oby na naszą korzyść. 2 LIGA 2 LIGA ZAGŁEBIE!!!!!!

WESOŁYCH ŚWIĄT!!! :lol:
bidzej
 
Posty: 162
Dołączył(a): 2003-01-02, 2:04 pm
Lokalizacja: SOSNOWIEC - POGOŃ

Re: Co będzie dalej?

Postprzez krzysiu 2003-04-20, 8:26 pm

bidzej napisał(a):Wszystko co piszecie moi drodzy to szczera prawda, jednak przeglądając terninarz do końca (wiosna 2003 - Monti Soyer przydałoby sie wpisać wyniki)

uzupelnione
krzysiu
HONOROWY CZŁONEK FORUM
 
Posty: 638
Dołączył(a): 2002-12-30, 8:36 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez Leyton 2003-04-20, 11:51 pm

Jeśli chodzi o mnie, to przypominam sobie teraz róznice punktowe jakie kiedyś mieliśmy do W.Zawiercie, a szczególnie do J.Libiąż. I jestem PEWIEN, że jeśli nasi we FRAJERSKI sposób nie potracą teraz punktów, to NIKT powtarzam NIKT, nie będzie w stanie odebrać nam awansu do II ligi. Piasta już nie ma. A resztę mamy u siebie. Jeśli nie awansujemy teraz, to już na zawsze zgnijemy na peryferiach polskiego futbolu. DRUGA LIGA QRVA MAĆ !!! TERAZ ALBO NIGDY !!!!!!!!!!!!!
Leyton
 

Re: Co będzie dalej?

Postprzez bidzej 2003-04-21, 12:57 am

krzysiu napisał(a):
bidzej napisał(a):Wszystko co piszecie moi drodzy to szczera prawda, jednak przeglądając terninarz do końca (wiosna 2003 - Monti Soyer przydałoby sie wpisać wyniki)

uzupelnione


Dzięki!
bidzej
 
Posty: 162
Dołączył(a): 2003-01-02, 2:04 pm
Lokalizacja: SOSNOWIEC - POGOŃ

Teraz albo nigdy

Postprzez bidzej 2003-04-21, 1:02 am

Leyton napisał(a):Jeśli chodzi o mnie, to przypominam sobie teraz róznice punktowe jakie kiedyś mieliśmy do W.Zawiercie, a szczególnie do J.Libiąż. I jestem PEWIEN, że jeśli nasi we FRAJERSKI sposób nie potracą teraz punktów, to NIKT powtarzam NIKT, nie będzie w stanie odebrać nam awansu do II ligi. Piasta już nie ma. A resztę mamy u siebie. Jeśli nie awansujemy teraz, to już na zawsze zgnijemy na peryferiach polskiego futbolu. DRUGA LIGA QRVA MAĆ !!! TERAZ ALBO NIGDY !!!!!!!!!!!!!


Dokładnie!
Jeśli jest szansa na awans (a teraz ją mamy) nie można jej z rąk wypuścić i nie może być tłumaczenia ze w planach było awans w ciągu 2 lat. Realia się zmieniają i nie wiadomo co PZPN wymyśli tym bardziej, ze Boniek już planuje ( kto wie czy nie za rok) w 1 lidze 8 druzyn i w 2 lidze tez 8. Ale to 1 z wariantów. My musimy grać swoje i na razie zajebiście to robimy!!!
bidzej
 
Posty: 162
Dołączył(a): 2003-01-02, 2:04 pm
Lokalizacja: SOSNOWIEC - POGOŃ

Postprzez Leyton 2003-04-21, 1:31 am

W obecnej sytuacji nie wyobrażam sobie, że nie awansujemy. Jedyny poważny przeciwnik (piast) już się nie podniesie - tego jestem pewien. Już w sobotę straci kolejne punkty z walczącą o utrzymanie Pogonią Świebodzin. Kietrz ma zbyt duże straty. A Odra i Lech-Sulma? Bądźmy poważni, po wizytach w Sosnowcu odechce się im II ligi. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Jestem tego pewny. Nieustannie i konsekwetnie uważam, że KT jest OK !!!
Leyton
 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników