Strona 1 z 9
Radomiak Radom-Zaglebie Sosnowiec

Napisane:
2006-04-23, 5:46 pm
przez 1906Luk
Ciezki mecz sie nam szykuje w Radomiu,poniewaz Radomiak prawdopodobnie sie przebudzil.
Czy wiadomo cos odnosnie wyjazdu na ten mecz?

Napisane:
2006-04-23, 6:08 pm
przez 1906Luk
Jaki wynik tego meczu typujecie?

Napisane:
2006-04-23, 6:13 pm
przez Kamilsts
:lol: :lol: :lol: :lol:
Myślę że wygramy ! ewentualnie może być remis ! ale mogą też przegrać :cry:
A co do wyjazdu to nimam pojęcia ! Ja nie jeżdżę i mnie to nieobchdzi !
Re: Radomiak Radom-Zaglebie Sosnowiec

Napisane:
2006-04-23, 6:50 pm
przez Asja
1906Luk napisał(a):Ciezki mecz sie nam szykuje w Radomiu,poniewaz Radomiak prawdopodobnie sie przebudzil.
Czy wiadomo cos odnosnie wyjazdu na ten mecz?
:arrow:
http://zaglebie.sosnowiec.pl/forum/viewtopic.php?t=5241

Napisane:
2006-04-23, 8:54 pm
przez YOOSHKY
1906Luk napisał(a):Jaki wynik tego meczu typujecie?
obejzyj sobie lige typerow bo mysle ze w tym temacie o cos innego chodzi....
re

Napisane:
2006-04-23, 9:24 pm
przez Qba
a ja mysle, ze wcale sie Radomiak nie przebudzil, bo jak Widzew prezentowal taki sam poziom jak u nas, to nie dziwie sie, ze padl remis.
Obysmy my sie w koncu przebudzili,bo jak 3 pkty beda, to zrobi sie ciekawie i emocjonujaco.
pzdr

Napisane:
2006-04-24, 7:57 am
przez Martin1906
Myśle ze damy rade i 2:0 będzie;)

Napisane:
2006-04-24, 8:59 am
przez gruby
Jest jeszce mała szansa na awans więc jeśli piłkarzą na nim zależy to tzreba ten mecz poprostu wygrać 8)

Napisane:
2006-04-24, 9:24 am
przez YOOSHKY
gruby napisał(a):Jest jeszce mała szansa na awans ....
Mala ?????? 10 kolejek i 4pkt, tylko trzeba zaczac grac, bo szansa jest identyczna jak po zakonczeniu rundy jesiennej gdy brakowalo nam 5pkt do pierwszego i 4pkt do drugiego.
Zaczynamy runde od nowa.....

Napisane:
2006-04-24, 9:26 am
przez MrCricket
Tu trzeba wyjść na prawdziwą wojnę i walczyć do upadłego przez ponad 90 minut. Radomiak potrzebuje punktów jak ryba wody i my musimy im w tym przeszkodzić. Mimo, że sytuacja kadrowa nie jest u nas rewelacyjna, to uważam, że grajków mamy lepszych niż Radomiak. Trzeba to udowodnić na boisku, tym bardziej, że to chyba mecz ostatniej szansy(który już z kolei :lol: ) Najlepiej z Tycem w 1 składzie i Zubanovicem wchodzącym z ławki.

Napisane:
2006-04-24, 9:47 am
przez MarcelZS
Składu gorszego nie mam, ale ze skutecznością fatalnie u nas, pozatym poza Tycem nie mamy napstników (Zubanovic - nic nie gra), oby szczeście choć raz było po naszej stronie, a piłki wpadały do bramki Radomiaka.
Co do składu i gry to znacznej poprawy się niespodziewam, napewno zagrają ambitnie, ale czy starczy umiejętności i dokładności w grze.
Patrząc realnie to remis 0:0, ale może ...

Napisane:
2006-04-24, 9:48 am
przez WOJTEK
Normalnie to Zagłębie powinno rozjebać Radomiaka w drobny pył. Ale... Jest właśnie to ale : nie wszyscy nasi grajkowie chcą awansu i zrobią wszystko by tak własnie było.
Wg mnie prawdopodobny jest scenariusz, że Radomiak wygra. Dlaczego ?? Bo bardziej chce.

Napisane:
2006-04-24, 11:45 am
przez gruby
YOOSHKY napisał(a):gruby napisał(a):Jest jeszce mała szansa na awans ....
Mala ?????? 10 kolejek i 4pkt, tylko trzeba zaczac grac, bo szansa jest identyczna jak po zakonczeniu rundy jesiennej gdy brakowalo nam 5pkt do pierwszego i 4pkt do drugiego.
Zaczynamy runde od nowa.....
Patrząc jak gra nasze Zagłębie dla mnie to jest mała szansa na awans,ale wolałbym się mylić :wink:

Napisane:
2006-04-24, 1:41 pm
przez Socio
Nie wiem czy nie wszyscy grajkowie chca awansu. Wydaje mi sie ze czesto ci o ktorych mowimy, ze nie chca awansu sa po prostu slabymi graczami i jak amibitnie by nie grali to pewnego progu nie przeskocza. Poza tym czy my naprawde mamy taka silna kadre ? Jest 5-6 zawodnikow dobrych, kilku przecietnych i niestety tyle samo slabiutkich. Prawda jest taka, ze wyniki sa teraz wielka niewiadoma, kazdy moze wygrac z kazdym i tyle. Co nie zmienia faktu ze do Radomia trzeba jechac z nastawieniem na 3 punkty bo nie ma druzyny w II lidze, ktora jest poza zasiegiem.

Napisane:
2006-04-24, 1:49 pm
przez MarcelZS
Dajmy sobie spokój z tymi spekulacjami awansują lub nie awansują, niech grają mecz za meczem i zobaczymy.
Narazie nie widomo czy tylko 4 pkt, czy aż 4 pkt (Dla mnie pomimo optymizmu - to aż 4 pkt.)
Może wiecie, jak nasi kontuzjowani: Lacha (na co choruje), Bajera, Adżem.