Najlepszy napastnik ostatnich 10 lat

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Najlepszy napastnik ostatnich 10 lat

Postprzez Fan 2003-01-06, 7:36 am

Wedlug mnie to Andrzej Kubica. Gosc potrafil strzelac bramki i praktycznie jako jedyny zrobil jakas kariere. Wroc Andrzej do Zaglebia i pokaz jak sie strzela bramki. A wedlug Was ???
Fan
Working Class
 
Posty: 509
Dołączył(a): 2003-01-02, 3:49 pm
Lokalizacja: Sosnowiec


No nie wiem.

Postprzez krzysiu 2003-01-06, 9:26 am

Pamiętam jak w meczu z Legią Warszawa minął bramkarza i nie trafił do pustej bramki.
krzysiu
HONOROWY CZŁONEK FORUM
 
Posty: 638
Dołączył(a): 2002-12-30, 8:36 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez Fan 2003-01-06, 10:15 am

A dzisiejsi nieudacznicy nie potrafia nawet porzadnie wejsc w pole karne. Dla porownania co zrobil Carew w ostatnim bodajze meczu LM ??? Z 2 do pustej bramy nie trafil.
Fan
Working Class
 
Posty: 509
Dołączył(a): 2003-01-02, 3:49 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez dFF 2003-01-06, 5:13 pm

Sączek

Koniarek (pamietam ze gdy doszedl to walil brame za brama i Zagłębie zaczelo sie piac w tabeli)

Kubica
dFF
 
Posty: 8
Dołączył(a): 2003-01-01, 10:05 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

A dla mnie gwiazda byl ...

Postprzez Gość 2003-01-07, 11:20 am

Adamczyk i Baczynski :DDDDDDDDDD
Gość
 

najlepszy zawodnik 10 lecia

Postprzez Michał 2003-01-26, 1:15 pm

Jak dla mnie Dawid Skrzypek - ma olbrzymi talent i mam nadzieje wszystko przed nim. Całe szczęscie że te głupie hanysy z Wodzisławia nie poznały się na jego talencie bo jeśli już powinien odejśc to do znacznie lepszego klubu. A tak przynajmniej znów będziemy oglądac jego rajdy prawą stroną na Ludowym. Życze mu żeby zrobił większą karierę niż Czerwiec i Kulawik (nie pamiętam czy łapia się do ostatniego dziesięciolecia ale skoro Kubica i się łapie to oni pewnie tez)
Michał
 

Re: najlepszy zawodnik 10 lecia

Postprzez krzysiu 2003-01-26, 5:05 pm

Michał napisał(a):Jak dla mnie Dawid Skrzypek - ma olbrzymi talent i mam nadzieje wszystko przed nim. Całe szczęscie że te głupie hanysy z Wodzisławia nie poznały się na jego talencie bo jeśli już powinien odejśc to do znacznie lepszego klubu. A tak przynajmniej znów będziemy oglądac jego rajdy prawą stroną na Ludowym. Życze mu żeby zrobił większą karierę niż Czerwiec i Kulawik (nie pamiętam czy łapia się do ostatniego dziesięciolecia ale skoro Kubica i się łapie to oni pewnie tez)


co do jego rajdow to jesli chodzi o szybkosc rywale umieli go zatrzymac tylko faulem, lecz celnosc dosrodkowan pozostawiala wiele do zyczenia. jego wrzutki polegaly zwykle na wkopaniu pilki gdzies w pole karne niezaleznie od tego czy jest tam ktokolwiek z partnerow z druzyny czy tez nie.
krzysiu
HONOROWY CZŁONEK FORUM
 
Posty: 638
Dołączył(a): 2002-12-30, 8:36 pm
Lokalizacja: Sosnowiec


Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: novack