Zaglępie na WAP'ie

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Zaglępie na WAP'ie

Postprzez Oin 2003-04-14, 9:37 pm

Do Kshaqa: Mam pytanie. Czy nie daloby sie na przyklad zrobic jakies malej stronki o zaglebiu na wapie. Prawie kazdy z kibicow ma juz telefon z wapem i nie kazdemu zawsze udaje sie przyjsc na mecz. Kazdy natomiast chce znac wynik swojej ukochanej druzyny zaraz po meczu........nawet bedac daleko od sosnowca i nie majac dostepu do komputera, telegazety czy radia.
Do kibiców: Wypowiedzcie sie cos na ten temat :) Poprzyjcie pomysl to moze Kshaq przemysli i sie zgodzi :)
Narazie i niech w Zaglebie rozjedzie pojutrze piasta!!! Pozdrawiam :)
Oin
 


sorry za ten blad, maly chochlik wdarl sie w temat postu....

Postprzez Oin 2003-04-14, 9:40 pm

Ma byc oczywiscie Zagłębie, a nie Zagłępie :)
Oin
 

Postprzez voytech 2003-04-15, 10:06 am

Pomysl jest swietny i popieram go z calego serca.
Oby tylko autorzy strony sie przychylili.
voytech
 
Posty: 130
Dołączył(a): 2003-01-06, 12:19 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez krzysiu 2003-04-16, 11:39 pm

kiedys robilismy taka strone, ale umarla smiercia naturalna, nie mial kto tego aktualizowac. jezeli ktos by to poprowadzil to mozemy sprobowac wznowic dzialanie
wtedy wygladalo to tak ze logowalo sie na strone (nie pamietam juz adresu) i wszystko przez formualrze aktualizowalo, nie wiem czy jeszcze jakies strony oferuja cos takiego.

osoby chetnie do poprowadzenia takiej strony prosze o kontakt na e-mail:
redakcja@zaglebie.sosnowiec.pl
oczywiscie zakladam ze beda tam wrzucane rozne inne informacje oprocz wyniku. dla samego wyniku to nie ma sensu tego robic. przynajmniej takie jest moje zdanie na ten temat.

mowiac inne rzeczy mam na mysli miedzy innymi terminarz z godzinami spotkan oraz newsy
krzysiu
HONOROWY CZŁONEK FORUM
 
Posty: 638
Dołączył(a): 2002-12-30, 8:36 pm
Lokalizacja: Sosnowiec


Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

cron