ZAGŁĘBIE vs piast

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Postprzez Hooligans Zagłębie 2003-04-17, 1:34 pm

mały napisał(a):hmmm ... jakie masz problemy do bramkarza ?? to ze wyrzucil pilke na 30 metr ? buahaah ... o ile mi wiadomo to w tym meczu bronil jak w transie , wiec mogl wczesniej puscic jakas bramke


To znaczy że Piast chciał wygrać bez układów a że się nie udało to kupił mecz w końcówce. Tak też się robi jak już inaczej się nie da.

W doliczonym czasie gry, przy korzystnym wyniku ŻADEN uczciwy bramkarz nie poda piłki na 30 metr do swojego zawodnika przy którym już stoją gracze rywali, tylko potrzyma trochę piłkę, krzyknie do obrońców "wyjazd!" żeby odeszli na 30-40 metr (chyba rozumiesz co to jest spalony więc nie będę tłumaczył) a potem wypierdoli piłkę z całej siły jak najdalej się da. Po co? Ano po to, żeby zaoszczędzić na czasie

a pozatym znam tego kolesia ( Sławik ) chodzi na AWF w Katowicach i napewno go nie kupili !!!


A skąd ta pewność? Pytałeś się go? Przysięgał ci że nie sprzedał?

inna sprawa ... obronca co mial z pilka zrobic w takiej sytuacji ??? ja wiem hooligans i inne zaglebiaki ze byscie to jakos wybili - przeciez na bosiku graja amatorzy , za to u was na trybunach i na necie to zawodowi pilkarze - buahaah dobra koczce pisac juz na ten temat bo i tak nigdy nie dojdziemy do porozumienia ! cieszcie sie z wygranej , bo i tak do 2 ligii wejdzie PIAST !!!


Uczciwi obrońcy mają za zadanie nie dopuścić do straty bramki, a sprzedawczyki z MK w ostatniej akcji robili wszystko, żeby pomóc Piastowi strzelić.
Hooligans Zagłębie
 


Postprzez rados 2003-04-17, 2:56 pm

Przecież wiadomo że mecz z MK Piast kupił
(i pewnie kupi jeszcze niejeden mecz byle tylko awansować).Ale i tak w tym sezonie do drugiej ligi awansuje Zagłębie gdyż po prostu jesteśmi lepsi piłkarsko,organizacyjnie,a także mamy lepszych kibiców od Piasta.
rados
Zagłębiak
 
Posty: 285
Dołączył(a): 2003-04-17, 11:08 am

Postprzez mały 2003-04-17, 3:10 pm

pilkarsko jestescie lepsi od nas ??? a to ciekawe ... o kibicach sie nie wypowiadam - poniewaz macie racje ! a z tym awansem to mozecie sie napinac ... a na koncowce sezonu zobaczymy kto bedzie lepszy !
mały
 

Postprzez bankier 2003-04-17, 3:18 pm

jednego możesz byc pewien - na 100% tym zespołem nie będzie piast!

ps. a kto się napina?
bankier
 
Posty: 2519
Dołączył(a): 2003-01-01, 1:26 pm
Lokalizacja: Z LEWICY!!!

Postprzez Hooligans Zagłębie 2003-04-17, 3:25 pm

mały napisał(a):pilkarsko jestescie lepsi od nas ??? a to ciekawe


Czemu uważasz rzeczy oczywiste za "ciekawe"?

Popatrz sobie na wyniki meczów Zagłębia z Piastem. W Gliwicach było 0:0, a w Sosnowcu 2:0 dla Zagłębia. Gwiazdy z Gliwic nie strzeliły Zagłębiu ani jednej bramki. A w Sosnowcu Zagłębiu wystarczyły 2 celne strzały żeby strzelić 2 bramki.
Hooligans Zagłębie
 

Postprzez rados 2003-04-17, 4:27 pm

Jak już wcześniej napisałem do II ligi awansuję Zagłębie.A jeżęli watpisz w to,że piłkarsko jesteśmi lepsi to "kolego" z Gliwic porównaj sobie wyniki bezpośrednich konfrontacji.I kto jest lepszy :?: :?: :!: :!:
rados
Zagłębiak
 
Posty: 285
Dołączył(a): 2003-04-17, 11:08 am

Postprzez Gość 2003-04-17, 5:38 pm

Kto jest lepszy piłkarsko zweryfikuje końcowa tabela...
Gość
 

Re: Mecz

Postprzez Bongo(zz) 2003-04-17, 5:47 pm

Kibic Piasta napisał(a): końcówka drugiej połowy popchnięty Uss upadek dostał jeszcze kartkę zamiast wasz zawodnik o słupku nie wspomnę sędzia dawał kartki tylko zawodnikom Piasta bo mecz w Kietrzu.


Najlepiej milcz człowieku jak masz takie głupoty wygadywać. Faul w końcówce 2 połowy? Hehe, tak fajnie wystruganej próby wymuszenia karnego to już dawno nie widziałem.
Bongo(zz)
 
Posty: 74
Dołączył(a): 2003-01-12, 1:02 pm
Lokalizacja: Sosnowiec - Środula/ Londyn

Postprzez Monti 2003-04-17, 6:06 pm

Anonymous napisał(a):Kto jest lepszy piłkarsko zweryfikuje końcowa tabela...


Kto jest lepszy piłkarsko zweryfikował sobotni mecz , końcowa tabela powie kto awansuje a to nie to samo .
Monti
Moderator
 
Posty: 451
Dołączył(a): 2002-12-30, 10:11 pm
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Postprzez rados 2003-04-17, 6:23 pm

Anonymous napisał(a):Kto jest lepszy piłkarsko zweryfikuje końcowa tabela...

Weryfikacja to już była wczoraj.Pamiętasz wynik :?: 2-0 dla ZAGŁĘBIA, a jaki padł w Gliwicach :?: 0-0.Gdyby to był puchary to kto by awansował :?: Odpowiedż jest oczywista.
I jeszcze jedno.Jeżeli dalej będziecie kupować mecze to awnsujecie,choć ja osobiście wierzę ,że jest jeszcze kilka porządnych drużyn które się wam nie "podłożą" (jak to ostatnio zrobiła MK) .A jeżeli nie kupicie odpowiedniej ilośći meczów to w przyszłym sezonie II liga będzie w Sosnowcu,ponieważ po prostu jesteśmy od was lepsi pod każdym względem.
rados
Zagłębiak
 
Posty: 285
Dołączył(a): 2003-04-17, 11:08 am

Postprzez WOJTEK 2003-04-17, 6:31 pm

ALE WSZYSCY IM NIE PCHNĄ MECZYKÓW.KTOŚ MUSI SPAŚĆ.WIĘC RACZEJ ZRÓWNAMY SIĘ PUNKTAMI.AWEDY MY BĘDZIEMY WYŻEJ W TABELI.BO TAK STANOWIĄ PRZEPISY !!! I CO,BURKU Z GLIWIC??POZA TYM TAKIE PALANTY JAK WY NIE ZASŁUGUJĄ NA 2 LIGĘ Z INNYCH POWODÓW.KTO DO WAS PRZYJEDZIE??A GDZIE WY POJEDZIECIE?JEDNAK CHYBA DO OPOLA I BYTOMIA.
WOJTEK
Adventure Group
 
Posty: 4837
Dołączył(a): 2003-01-02, 8:30 am

Postprzez Gość 2003-04-17, 10:30 pm

jakies 2-3 lata temu jeszcze w 2-giej lidze strasznie sie na naszym forum napinali kibice Odry Opole - jaka ta oni maja swietna druzyne, ze za pol roku maja 1-sza lige, ze Zagłębie to leszcze ze do 3 poleca.... fakt Odra pake miala wtedy niezla - miala lidera 2 lidze... tylko ze tak kibice sie jarali strasznie (rozumiem w Opolu byla posucha na pilke na wysokim poziomie) a tymczasem to slabiutkie Zagłebie pojechalo do Opola i wygralo tam 2:1 a mecz ten byl jednoczesnie poczatkiem konca opolskiej Odry - nie dosc ze nie awansowali do 1 do jeszcze spadli do 3. Tak wiec zalecalbym Piastolom jakis zimny prysznic albo chociaz dlugi spacer - ochlonijcie troche - macie ledwie 5pkt przewagi (jesli myslicie ze to duza przewaga nad Zagłębiem to zapytajcie sie Warty Zawiercie albo Janiny Libiąż) To jest liga polska tu wszystko sie moze zmienic z dnia na dzien - jeszcze nie jestescie w tej 2-giej lidze - zobaczymy kto w niej bedzie na koniec sezonu. ja osobiscie jestem przekonany ze Piast do niej nie awansuje - jesli juz nie Zagłębie to bedzie to opolska Odra. A tak nawiasem mowiac to rozumiem ze tak sie jaracie bo jesli wejdziecie to bedzie to dla Piasta ogromny sukces natomiast nawet jesli My nie wjedziemy w tym roku to zrobimy to w nastepnym sezonie a i tak bedzie to tylko etap w drodze do celu czyli powrotu do ekstraklasy gdzie jest miejsce klubu takiego jak ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC (piastolom zalecam lekture tabeli wszechczasow 1-szej ligi i zycze powodzenia w poszukiwaniu Piasta tamże) No to nara
Gość
 

Postprzez WOJTEK 2003-04-18, 5:16 am

Anonymous napisał(a):jakies 2-3 lata temu jeszcze w 2-giej lidze strasznie sie na naszym forum napinali kibice Odry Opole - jaka ta oni maja swietna druzyne, ze za pol roku maja 1-sza lige, ze Zagłębie to leszcze ze do 3 poleca.... fakt Odra pake miala wtedy niezla - miala lidera 2 lidze... tylko ze tak kibice sie jarali strasznie (rozumiem w Opolu byla posucha na pilke na wysokim poziomie) a tymczasem to slabiutkie Zagłebie pojechalo do Opola i wygralo tam 2:1 a mecz ten byl jednoczesnie poczatkiem konca opolskiej Odry - nie dosc ze nie awansowali do 1 do jeszcze spadli do 3. Tak wiec zalecalbym Piastolom jakis zimny prysznic albo chociaz dlugi spacer - ochlonijcie troche - macie ledwie 5pkt przewagi (jesli myslicie ze to duza przewaga nad Zagłębiem to zapytajcie sie Warty Zawiercie albo Janiny Libiąż) To jest liga polska tu wszystko sie moze zmienic z dnia na dzien - jeszcze nie jestescie w tej 2-giej lidze - zobaczymy kto w niej bedzie na koniec sezonu. ja osobiscie jestem przekonany ze Piast do niej nie awansuje - jesli juz nie Zagłębie to bedzie to opolska Odra. A tak nawiasem mowiac to rozumiem ze tak sie jaracie bo jesli wejdziecie to bedzie to dla Piasta ogromny sukces natomiast nawet jesli My nie wjedziemy w tym roku to zrobimy to w nastepnym sezonie a i tak bedzie to tylko etap w drodze do celu czyli powrotu do ekstraklasy gdzie jest miejsce klubu takiego jak ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC (piastolom zalecam lekture tabeli wszechczasow 1-szej ligi i zycze powodzenia w poszukiwaniu Piasta tamże) No to nara
I CO TU JESZCZE DODAĆ.TO WYSTARCZY ZA CAŁY KOMENTARZ.
PIAST CHWAST !!!
WOJTEK
Adventure Group
 
Posty: 4837
Dołączył(a): 2003-01-02, 8:30 am

super, ale....

Postprzez bbartek 2003-04-18, 12:50 pm

Było rewalacyjnie szczególnie jeżeli chodzi o doping + oprawę.
Byłem po drugiej stronie skad widok był niesamowity.
Nie był to najlepszy mecz Zagłebia, ale najbardziej skuteczny.
Piast ma lepszy środek ( po raz kolejny rozczarował Pikuta a i Tomek był niedokładny ), ale nasza obrona była zdecydowanie lepsza.
Pozostałe formacje na remis, zadecydowała skuteczność i determinacja + doping.
Pretensje działaczy Piasta do sedziego są śmieszne i świadcza o braku obiektywizmu.
Podobały mi sie wypowiedzi zawodników Piasta i Zagórskiego, gdyz potwierdzały to co wszyscy widzieliśmy.
Kilka ciekawosteK : P.Werner siedział z WR a Robert ( Stanek ) z Koniarkiem i Mizia.
Szkoda, że spiker nie powitał Marcina i Artura którzy wracaja do zdrowia.
Mecz z Polonia bedzie tak samo trudny,a może jeszcze trudniejszy, ale WIARA .......
bbartek
 

Postprzez mjedrek 2003-04-18, 1:11 pm

maly moze i Piast awansuje w tym sezonie bo juz na poczatku sezonu mowilo sie ze Piast ma pewny awans bo beda sypac kasa, ale ten awans nie bedzie dla was zasluzony, nie jestescie lepszi pilkarsko od wielu druzyn naszej grupy a do Zagłębia to wam duzo brakuje.
Co tacy mocji jestescie to czemu nie wygraliscie u nas ?!??! Ja wam powiem dlaczego bo Zagłębie nie sprzedało meczu!!!!!! Taka prawda!!!!!
co do sytuacji karnego to niech mi tu nikt nie pierdoli ze powinien byc karny siedzialem po tej stronie gdzie ta sytuacja miala miejsce i nasz zawodnik nawet nie dotchnal waszego a wasz sie przewrocil i liczyl na karnego no ale sedzia nie dal sie nabrac.
Takze na koniec sezonu sie okarze kto awansuje ale jesli to bedzie Piast to bedzie to nieczysty awans.
mjedrek
 
Posty: 186
Dołączył(a): 2003-01-01, 3:01 pm
Lokalizacja: Sosnowiec - Pogoń

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

cron