ZAGŁĘBIE vs piast

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Postprzez voytech 2003-04-16, 3:49 pm

Prowadzimy 2:0! :-DDDDDDDDDDDDDDDD
Szkoda, ze nie moge byc dzis w Sosnowcu :-(
voytech
 
Posty: 130
Dołączył(a): 2003-01-06, 12:19 pm
Lokalizacja: Sosnowiec


Postprzez bankier 2003-04-16, 5:50 pm

teraz polonia - nie ma się co "podniecać" - piastunki mierne, Zagłębie ogólnie piłkarsko słabo (za walkę i ambicję należą się jednak wielkie brawa!!!). Liczą się trzy punkty i jedziemy dalej! zielona góra - kietrz 1:1, odra - bytom 2:1!!!

ps. w sobotę mała wycieczka do bytomia (wyjazdem tego nazwać nie można)!

pozdro!
bankier
 
Posty: 2519
Dołączył(a): 2003-01-01, 1:26 pm
Lokalizacja: Z LEWICY!!!

Postprzez Lars 2003-04-16, 6:05 pm

Bójcie sie chamy do II ligi wracamy :!: :D Brawo ZAGŁĘBIE i szczegolnie wielkie brawa dla ADAMA WURZELA
Lars
 
Posty: 2253
Dołączył(a): 2003-01-15, 9:34 am

Mecz

Postprzez Kibic Piasta 2003-04-16, 8:16 pm

Tak szczerze mówiąc to mam wrażenie że sędzia wam mimo wszystko trochę pomógł bo tak w pierwszej połowie zagranie ręką w polu karnym co zauważyli równiez wasi kibice, końcówka drugiej połowy popchnięty Uss upadek dostał jeszcze kartkę zamiast wasz zawodnik o słupku nie wspomnę sędzia dawał kartki tylko zawodnikom Piasta bo mecz w Kietrzu.
Poziom meczu odpowiedni do 3 ligi ani jedna ani druga drużyna z taką grą nie ma co tam szukać. I w jednym za co można coś miłego powiedzieć to oprawa meczu ze strony kibiców naprawdę było ładnie i kolorowo i głośno .
Wiem że zaraz ukażą się wpisy które będą mnie wyzywać od nie będę pisał bo wy to zrobicie.Na koniec mimo wszystko mam nadzieję że to PIAST awansuje a jeżeli by miało być inaczej lepiej by było żeby to była ODRA-OPOLE
Kibic Piasta
 

Mecz

Postprzez Kibic Piasta 2003-04-16, 8:16 pm

Tak szczerze mówiąc to mam wrażenie że sędzia wam mimo wszystko trochę pomógł bo tak w pierwszej połowie zagranie ręką w polu karnym co zauważyli równiez wasi kibice, końcówka drugiej połowy popchnięty Uss upadek dostał jeszcze kartkę zamiast wasz zawodnik o słupku nie wspomnę sędzia dawał kartki tylko zawodnikom Piasta bo mecz w Kietrzu.
Poziom meczu odpowiedni do 3 ligi ani jedna ani druga drużyna z taką grą nie ma co tam szukać. I w jednym za co można coś miłego powiedzieć to oprawa meczu ze strony kibiców naprawdę było ładnie i kolorowo i głośno .
Wiem że zaraz ukażą się wpisy które będą mnie wyzywać od nie będę pisał bo wy to zrobicie.Na koniec mimo wszystko mam nadzieję że to PIAST awansuje a jeżeli by miało być inaczej lepiej by było żeby to była ODRA-OPOLE
Kibic Piasta
 

Re: Mecz

Postprzez WOJTEK 2003-04-16, 8:23 pm

Kibic Piasta napisał(a):Tak szczerze mówiąc to mam wrażenie że sędzia wam mimo wszystko trochę pomógł bo tak w pierwszej połowie zagranie ręką w polu karnym co zauważyli równiez wasi kibice, końcówka drugiej połowy popchnięty Uss upadek dostał jeszcze kartkę zamiast wasz zawodnik o słupku nie wspomnę sędzia dawał kartki tylko zawodnikom Piasta bo mecz w Kietrzu.
Poziom meczu odpowiedni do 3 ligi ani jedna ani druga drużyna z taką grą nie ma co tam szukać. I w jednym za co można coś miłego powiedzieć to oprawa meczu ze strony kibiców naprawdę było ładnie i kolorowo i głośno .
Wiem że zaraz ukażą się wpisy które będą mnie wyzywać od nie będę pisał bo wy to zrobicie.Na koniec mimo wszystko mam nadzieję że to PIAST awansuje a jeżeli by miało być inaczej lepiej by było żeby to była ODRA-OPOLE
JASNE.SĘDZIA STRZELIŁ W SŁUPEK.A CO DO ODRY.FANTASTA!!!!
WOJTEK
Adventure Group
 
Posty: 4837
Dołączył(a): 2003-01-02, 8:30 am

Postprzez mjedrek 2003-04-16, 8:25 pm

Nie zgodze sie z Toba (kibic Piasta) ja mialem wrazenie ze sedzie sedziowal pod Piasta no chocby faule na graczach piasta odgwizdywane co chwile natomiast na Zagłębia sporadycznie. Co do sytuacji w polu karnym w drugiej polowie chodzi o zekomy faul na zawodniku Piasta, siedzialem po stronie wlasnie tej bramki pod ktora byla ta sytuacja i zadnego faulu nie bylo wasz gracz sie podlozyl liczac na karny i bardzo slusznie zostal ukarany zolta kartka!!!
Co do meczu to nie bylo to piekne widowisko ale licza sie trzy punkty, naleza sie tez podziekowania dla graczy za ambicje i walke do konca, oby tak dalej.
2 LIGA 2 LIGA ZAGŁĘBIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
mjedrek
 
Posty: 186
Dołączył(a): 2003-01-01, 3:01 pm
Lokalizacja: Sosnowiec - Pogoń

Postprzez Leyton 2003-04-16, 9:03 pm

Obiektywnie rzecz biorąc niewiele jest zespołów, które będą w stanie pokonać piasta. Zagłębie nie może sobie w tej sytuacji pozwolić nawet jeden czy dwa remisy. Musimy wygrać wszystko i liczyć na ich potknięcia teraz w Kietrzu czy potem w meczach z Lechem, Odrą i może Grunwaldem. No chyba, że po odejściu ich trenera wszystko się tam posypie (razem z tym ich matołem tara... tara... tara... a zresztą ch... z nim)
Leyton
 

Postprzez krzywy 2003-04-16, 10:13 pm

na meczu z piastem do puszki zebrano :
209,94 !!!!
wszystkim wielki dzieki !!
do zobaczenia w bytomiu :lol:
krzywy
 
Posty: 110
Dołączył(a): 2003-01-05, 9:23 am
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez amstat 2003-04-16, 10:33 pm

200 zl paranoja, co za ludzie na tym stadionie
amstat
Fanatyk
 
Posty: 409
Dołączył(a): 2003-01-01, 3:02 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez Kawa 2003-04-16, 10:47 pm

Gratulacje za zwyciestwo. teraz bedzie wam juz tylko łatwiej. Za dwa lata gramy w 1 lidze.
Z tego co czytałem to oprawa wyszła wam zajebiście.
Legia&Zagłębie
Kawa
 
Posty: 34
Dołączył(a): 2003-01-17, 9:38 pm
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez krzysiu 2003-04-16, 11:45 pm

mały napisał(a):ciach
Nie bylem teraz na meczu z MK ale to ze Piast strzelil bramke w 93 minucie to akurat nie wydaje mi sie ze cos bylo ukartowane !!!
ciach


jak nie byles to sie lepiej nie odzywaj

a oto zapis tejze bramki:
http://www.piast.gliwice.pl/video1/mkkat03.mpg
krzysiu
HONOROWY CZŁONEK FORUM
 
Posty: 638
Dołączył(a): 2002-12-30, 8:36 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez mały 2003-04-17, 10:36 am

widzialem ta bramke i dalej nie widze nic dziwnego !!! a Ty sobie dalej twierdz co chcesz ... jebie mnie to !!! chcialbem byc obiektywny ... ale z wami nie idzie tu normalnie pisac ... nawet Monti pokazal na forum 3 ligii co chcial napisac. nara ( 2 liga i tak bedzie w Gliwicach )
mały
 

Postprzez Hooligans Zagłębie 2003-04-17, 10:49 am

mały napisał(a):widzialem ta bramke i dalej nie widze nic dziwnego !!! a Ty sobie dalej twierdz co chcesz ... jebie mnie to !!! chcialbem byc obiektywny ... ale z wami nie idzie tu normalnie pisac ... nawet Monti pokazal na forum 3 ligii co chcial napisac. nara ( 2 liga i tak bedzie w Gliwicach )


Nie widzisz nic dziwnego w tym, że bramkarz MK podaje piłkę na 30 metr, a potem gdy piłka była już w polu karnym w ogóle nie interweniuje tylko zostawia miejsce zawodnikom Piasta?

Nie widzisz nic dziwnego w tym, że obrońcy MK odsuwają się od piłki i nie przeszkadzają w wejściu w pole karne?

Nie widzisz nic dziwnego w tym, że w polu bramkowym jeden zawodnik MK podaje piłkę do Bodziocha, a drugi zawodnik odpuszcza krycie i zostawia Bodziocha samego w polu bramkowym?
Hooligans Zagłębie
 

Postprzez mały 2003-04-17, 1:09 pm

hmmm ... jakie masz problemy do bramkarza ?? to ze wyrzucil pilke na 30 metr ? buahaah ... o ile mi wiadomo to w tym meczu bronil jak w transie , wiec mogl wczesniej puscic jakas bramke ... a pozatym znam tego kolesia ( Sławik ) chodzi na AWF w Katowicach i napewno go nie kupili !!! inna sprawa ... obronca co mial z pilka zrobic w takiej sytuacji ??? ja wiem hooligans i inne zaglebiaki ze byscie to jakos wybili - przeciez na bosiku graja amatorzy , za to u was na trybunach i na necie to zawodowi pilkarze - buahaah dobra koczce pisac juz na ten temat bo i tak nigdy nie dojdziemy do porozumienia ! cieszcie sie z wygranej , bo i tak do 2 ligii wejdzie PIAST !!!
mały
 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników