Trener MK o sprzedawczykach

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Postprzez Wasyl 2003-04-14, 11:55 pm

Po obejrzeniu materiału filmowego smutne wnoiski nasuwają się same: Bodzioch był przekupiony przez Piasta! No bo jakże inaczej mógłby opuścić swoje miejsce w obronie i znaleźć się o metr od linii bramkowej przeciwnika? To jednak nie wszystko, niestety...Są rzeczy gorsze...
Otóż to, co zrobiła piłka, jednoznacznie świadczy, że została przekupiona przez działaczy Piasta...No to po prostu farsa! Bo dlaczego piłka wtedy nie pękła? Mogła też oddalić się w nieznanym kierunku i sędzia (zarówno ten z wąsami, jak i bez oraz techniczny byli przekupieni) musiałby gwizdnąć koniec! Nie zrobiła tego jedak, więc wnioski nasuwają się same (jak czapka uszanka na oczy)...
Wasyl
 


Postprzez koles Sipy 2003-04-15, 5:33 am

Ta bramka to jedna wielka farsa,MK prawie sama sobie strzelila
Wiesz Wojtek a co bedzie jak w przyszlym sezonie tez znajdzie sie jakas qrwa co bedzie mecze kupawala i co?
koles Sipy
 

Bramka Piasta

Postprzez Hooligans Zagłębie 2003-04-15, 10:39 am

k***a, ta bramka to jeden wielki skandal. Skurwysyny z Katowic sprzedały. Dobrze, że Piast wrzucił bramkę na stronę, bo można sobie popatrzyć jak MK się kurwi.

Bramkarz MK zamiast pograć trochę na czas a potem wypierdolić piłkę jak najdalej do przodu od razu rzuca piłkę i to do jakiegoś frajera ze swojej drużyny przy którym stało dwóch gości z Piasta, piłkę od razu przejmuje Piast, a zawodnicy MK wcale nie przeszkadzają w wejściu w pole karne i dośrodkowaniu, a potem jakiś inny frajer przed linią bramkową podaje piłkę do Bodziocha którego nikt nie obstawiał. Piłkarzyki z MK nawet się zbytnio nie przejęli stratą bramki, a co się mają przejmować, skoro jest za to kasa.

Szkoda, że nasz wychowanek Sebastian Stemplewski musi grać w tym, kurewskim klubie z różnymi hanyskimi sprzedawczykami. On na pewno by tego meczu nie odpuścił ale trener zdjął go w 84 minucie.

Stempel - rzuć w pizdu tych jebanych sprzedawczyków z Katowic. Zasługujesz na lepszy klub niż Murcki-Kurwisko.
Hooligans Zagłębie
 

Postprzez bankier 2003-04-15, 11:21 am

nic dodać nic ująć - poprzedni wpis obrazuje także moje odczucia! qrwa co ten bramkarzyk chciał pewnie urouchomić szybką kontrę - bo Mk pewnie chciała zdobyć w gliwicach 3 punkty! ha ha ha - paranoja - i niech żadem kibic piasta nie śmie twierdzić na tym forum, ze ten mecz nie był kupiony!!!
bankier
 
Posty: 2519
Dołączył(a): 2003-01-01, 1:26 pm
Lokalizacja: Z LEWICY!!!

rezygnacja trenera Emki

Postprzez bbartek 2003-04-15, 11:35 am

Jestem pełen podziwu dla konsekwencji Cz.Miki.
Zrobił tak jak zapowiedział i to świadczy o klasie jako sportowca i człowieka.
Jest to tez czytelny sygnał dla tego ci się dzieje w polskiej piłce nożnej ( na kazdym poziomie ), ale oczywiście karawana ( Piasta) jedzie dalej i kto ( PZPN , prasa) bedzie sobie zawracał głowe jedna rezygnacja trenera z powodu sprzedanego meczu!
Zawodnicy Emki którzy sprzedali ten mecz tylko sie dziwia co ten ich trener wyprawia ?
Został bez pracy bo jest uczciwy ? Chyba przesadził ! Fajny chłop był i taki nam numer wyciął.
Wierzę, że kibice Emki, pomijając animozje z nami, odpowiednio powitają " swoją" drużynę bo bohaterskim meczu z Piastem.
bbartek
 

Postprzez Monti 2003-04-15, 12:02 pm

bbartek ja troche sie spieram z kibicami Piasta na www.3linanet.z.pl . Wiesz co jest najbardziej przykre ? Kibice Piasta nie wierzą w to że mecz był kupiony. Obwiniają Mike że on był słabym trenerem i dlatego zrezygnował. Ja juz nie wiem jakie argumenty trzeba im pokazać żeby zrozunieli co jest grane . Czwarty trenet (Odra , Włókniarz , Zagłębie , MK Katowice) posądza Piasta o korupcje i nic . Zero reakcji z jajkiejkolwiek strony . A Piast konsekwentnie swoje , że tak Ci trenerzy tłumaczą swoje błeby. No może z wyjątkiem meczu z Odrą tu niektórzy przyznali że były przekręty. Na dodatek wszyscy gliwiczanie zgodnie posadzaja nas o urojenia i manie prześladowczą . To jest naprawde irytujące.
Monti
Moderator
 
Posty: 451
Dołączył(a): 2002-12-30, 10:11 pm
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Postprzez WOJTEK 2003-04-15, 12:55 pm

A JA ŻYCZE PIASTOWI POWODZENIA W LIDZE MISTRZÓW.MACIE NAJLEPSZĄ DRUŻYNĘ ,SKURWYSYNY...c*** WAM W RYJ!!!
WOJTEK
Adventure Group
 
Posty: 4837
Dołączył(a): 2003-01-02, 8:30 am

monti

Postprzez bbartek 2003-04-15, 1:09 pm

Też nie rozumiem, dlaczego na czarne mówią białe.
To nie kibice kupują mecze ( Tarachulski) i to nie kibice drukują mecze ( Dusza i Werner ) a ja nie moge podarować Baczynskiemu , że nie załatwił nam utrzymania w II lidze, zatrudniając Krótkiego i nie kupując paru meczy.
bbartek
 

Postprzez Łuk4sz 2003-04-15, 6:54 pm

Witam
Bylem na meczu z MK i gdyby zawodnicy Mk byli oplaceni to dlaczego bramka padla w 93`. Piast przez caly mecz siedzial na polowie Mk ostatnie 15min prawie ciagle na polu karnym, sedzia kilkakrotnie gwizdal na bramkarza zeby szybciej wybijal pilke. Odnosnie bramki, czy jesli pilkaze byli by oplaceni to nie latwiej bylo sfaulowac ktoregos z naszych napastnikow w polu karnym w 89 minucie albo w 90 ? bramka padla po zamieszaniu w polu karnym a strzelcem byl obronca ktory nagle pojawil sie w polu karnym. I wiem ze zaraz ktos powie ze ja patrze na to inaczej bo jestem z gliwic, mozliwe ale napewno nie odnioslem wrazenia ze mecz byl kupiony bo bramkarz Mk bronil wybitnie lapal wszystkie pilki a obrona tez byla dobra.
PIAST GLIWICE!!! 2 LIGA !!!
Łuk4sz
 

Postprzez bankier 2003-04-15, 8:01 pm

ta ta ta - a świstak siedzi i zawija.... który bramkarz (oprócz tego z mk) wyrzucałby piłkę natychmiast po jej przejęciu w:

1. meczu z liderem tabeli,
2. w 92 minucie meczu,
3. przy korzystnym wyniku dla jego drużyny,
4. w sytuacji w której mógłby dostać kartkę z celowe opóźnianie gry???

dlaczego jej nie wibijał nogą??? tylko rzucił na odległość 30 metrów gdzie odbiła się od zawodnika mk? nie pytam co zrobił obrońca drużyny katowic - bo gdyby nie to, że był na lini bramkowej bodzioch - to pewnie sam strzeliłby sobie gola!

qrwa - a że piast nie strzelił wczesniej gola oznacza tylko, że są nieudolni - bo nawet mając kupiony mecz męczą się niemiłosiernie!

dozoba! jutro na Ludowym!!!
bankier
 
Posty: 2519
Dołączył(a): 2003-01-01, 1:26 pm
Lokalizacja: Z LEWICY!!!

Postprzez WOJTEK 2003-04-15, 8:26 pm

bankier napisał(a):ta ta ta - a świstak siedzi i zawija.... który bramkarz (oprócz tego z mk) wyrzucałby piłkę natychmiast po jej przejęciu w:

1. meczu z liderem tabeli,
2. w 92 minucie meczu,
3. przy korzystnym wyniku dla jego drużyny,
4. w sytuacji w której mógłby dostać kartkę z celowe opóźnianie gry???

dlaczego jej nie wibijał nogą??? tylko rzucił na odległość 30 metrów gdzie odbiła się od zawodnika mk? nie pytam co zrobił obrońca drużyny katowic - bo gdyby nie to, że był na lini bramkowej bodzioch - to pewnie sam strzeliłby sobie gola!

qrwa - a że piast nie strzelił wczesniej gola oznacza tylko, że są nieudolni - bo nawet mając kupiony mecz męczą się niemiłosiernie!

dozoba! jutro na Ludowym!!!
JA CI ODPOWIEM.BO TO SĄ LESZCZE. I TYLE.SZKODA CZASU NA POLEMIKĘ Z NIMI.JUŻ WESELEJ BYŁO GDY MY SIĘ KŁÓCILIŚMY :lol:
WOJTEK
Adventure Group
 
Posty: 4837
Dołączył(a): 2003-01-02, 8:30 am

Postprzez bankier 2003-04-15, 8:30 pm

he he he - czy lepiej nie wiem - ale na pewno weselej :)))

pozdro!

pozostało odliczanie godzin do meczu....
bankier
 
Posty: 2519
Dołączył(a): 2003-01-01, 1:26 pm
Lokalizacja: Z LEWICY!!!

Postprzez Gość 2003-04-15, 8:45 pm

A Piastole co tak cichutko siedza nagle ??? cos im geby opadly chyba ... c*** wam w Ryj !
Gość
 

nastepna rezygnacja

Postprzez ebinek 2003-04-15, 9:26 pm

Panowie!!! Macie racje,zle sie dzieje... Właśnie sie dowiedziałem z pewnego zródła,ze trener Piasta p.Cholewa złozył lub złoży rezygnacje.Tez ma juz dość widocznie.Jestem z Gliwic,ale nie podoba mi sie ta cała sytuacja,kibicuje Piastowi i przyglądam sie z uwaga wszystkim wypowiedziom na waszym forum...I tez mnie krew zalewa... Sport juz nie jest sportem, stał sie polityka. k***a,czuje sie jakbym był w jakims Matrixie i ze wszystko jest inaczej niz na wyglada. Do dupy z takim piłkarstwem... nie wiem co o tym wszystkim myslec. Ciekawe co stanie sie jutro??? Pozdrawiam kibicow
ebinek
 

Postprzez Soyer 2003-04-15, 10:43 pm

Jutro będzie mecz z tych, które się NIE ZAPOMINA!! Chyba spać nie pójde dzisiaj:) - chwyciło na maksa ......
Soyer
Moderator
 
Posty: 684
Dołączył(a): 2002-12-30, 10:46 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: novack