Trener MK o sprzedawczykach

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Trener MK o sprzedawczykach

Postprzez Gość 2003-04-13, 8:45 pm

- Nie poznawałem dzisiaj tego zespołu, mimo że prowadzę go od 2,5 roku. Oprócz Sławika, Dziółki i jeszcze dwóch chłopaków, reszta zagrała dziwny mecz. Zawodnicy MK unikali dzisiaj piłki, żeby w końcu ktoś strzelił tego gola. Nie chcę firmować tej lipy, więc podałem się do dymisji. "Wybijankę" to można grać w klasie C
Gość
 


Postprzez Soyer 2003-04-13, 10:37 pm

Daje to do myślenia skoro mowi to trener dobrze znajacy swoich pilkarzy.......
Soyer
Moderator
 
Posty: 684
Dołączył(a): 2002-12-30, 10:46 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez Gość 2003-04-14, 7:17 am

Zero kartek to też ciekawy przypadek !
MK zawsze grało twardo, a tu .....gentelmani w każdym calu.
Są pewne rzeczy na które nie mamy wpływu ( kasa od Piasta) , ale sprawą sędziowania ( w naszym meczy 9 kartek a w Gliwicach 0 ) powinien zająć się WR i Okręg.
Gość
 

Postprzez ja 2003-04-14, 10:38 am

Jejku co wy lubicie sobie doprawiac jakies bzdurne teorie. Wy chyba macie jakies kompleksy??? No coz ale jak to mowia "złej baletnicy......"
ja
 

Kazdy broni swego ale .......

Postprzez bidzej 2003-04-14, 3:12 pm

ja napisał(a):Jejku co wy lubicie sobie doprawiac jakies bzdurne teorie. Wy chyba macie jakies kompleksy??? No coz ale jak to mowia "złej baletnicy......"


CZŁOWIEKU CO TO WYGADUJESZ?
DOSKONALE WIADOMO ZE JAK TY BRONISZ SWOJEGO PIASTA MY BRONIMY SWOJE ZAGŁEBIE ALE POPATRZ OBIEKTYWNIE CHOC PRZEZ CHWILĘ!!!!
PRZECIEŻ TO JUZ KOLEJNY MECZ W KTÓRYM O DZIWNEJ GRZE DRUŻYNY (PRZECIWNEJ WAM) CZY DZIWNYM SĘDZIOWANIU ( W WASZYCH MECZACH LUB NASZYCH- CZYT. PRZECIWKO NAM) WYPOWIADAJĄ SIE TRENERZY DRUŻYN PRZECIWNYCH. TAK BYŁO W MECZU PIASTA Z MK, W MECZU ZAGŁEBIA Z POGONIĄ CZY WŁÓKNIARZEM. JESTEŚCIE ZŁODZIEJAMI I KORUMPUJECIE NASZĄ POLSKĄ PIŁKĘ. TO NIE OZPN (KÓRY TEZ MACIE PEWNIE W KIESZENI) CZY PZPN POWINIEN SIĘ TYM ZAJĄC ALE PROKUARTURA :!: :!: :!:
bidzej
 
Posty: 162
Dołączył(a): 2003-01-02, 2:04 pm
Lokalizacja: SOSNOWIEC - POGOŃ

Postprzez koles Sipy 2003-04-14, 3:31 pm

Panowie,wszyscy wiedza ze piast kupuje mecze,wiec moze powinnismy naglosnic ta sprawe.Zasypac pzpn e-mailami,pisac do koszernej(wyborczej)i gdzie tylko sie da(tvn jest dobry w wykrywaniu afer:)))
Moze to i glupi pomysl ale wydaje mi sie ze trzeba cos robic
koles Sipy
 

Dobry pomysł

Postprzez bidzej 2003-04-14, 3:56 pm

koles Sipy napisał(a):Panowie,wszyscy wiedza ze piast kupuje mecze,wiec moze powinnismy naglosnic ta sprawe.Zasypac pzpn e-mailami,pisac do koszernej(wyborczej)i gdzie tylko sie da(tvn jest dobry w wykrywaniu afer:)))
Moze to i glupi pomysl ale wydaje mi sie ze trzeba cos robic


Wiesz moze to i dobry pomysł. Musimy sie zebrac i zaczac wysyłac maila gdzie sie da czy wpisywac na najczesciej uczeszczane forum sportowe. Tylko czy jest takie???
Moze ktos przyjedzie na obserwacje meczu z Piastem ( moze z innego zwiazku OZPN bo śląski to na bank jest w kieszeni pIasta)!!!
bidzej
 
Posty: 162
Dołączył(a): 2003-01-02, 2:04 pm
Lokalizacja: SOSNOWIEC - POGOŃ

Postprzez WOJTEK 2003-04-14, 4:57 pm

koles Sipy napisał(a):Panowie,wszyscy wiedza ze piast kupuje mecze,wiec moze powinnismy naglosnic ta sprawe.Zasypac pzpn e-mailami,pisac do koszernej(wyborczej)i gdzie tylko sie da(tvn jest dobry w wykrywaniu afer:)))
Moze to i glupi pomysl ale wydaje mi sie ze trzeba cos robic
BARDZO GŁUPI POMYSŁ.MAM ZNAJOMEGO WYSOKO POSTAWIONEGO W PZPN (SĘDZIA) I WIEDZIAŁEM JUŻ NA JESIEŃ OD NIEGO,ŻE PIAST MA SPOKO U TYCH SKURWYSYNÓW.WIĘC MY TU SOBIE MOŻEMY PIERDOLIĆ I SŁAĆ MAILE NAWET DO PAPIEŻA (BLEEE).TYLKO CO TO k***a ZMIENI???
WOJTEK
Adventure Group
 
Posty: 4837
Dołączył(a): 2003-01-02, 8:30 am

Postprzez bankier 2003-04-14, 5:02 pm

racja wojtek to nic nie zmieni! czy ktoś wie kto bedzie gwizdał w środę na ludowym? (ps. i kto bedzie śmigał z chorągiewkami?)
bankier
 
Posty: 2519
Dołączył(a): 2003-01-01, 1:26 pm
Lokalizacja: Z LEWICY!!!

Postprzez Piast Gliwice 2003-04-14, 5:32 pm

Mam tylko jedne nurtujuące pytanie, dlaczego fani Zagłębia za wszystkie niepowodzenia oskarżają piłkarzy, zarząd i kibiców Piasta. Ciekawe czy może Piast jest też winien temu że zasłurzone Polskiej piłce -Zagłębie występuje na arenach trzecioligowych? Jestem przekonany że murawa ludowego pokarze w środe której drużynie należy się awans, i fani Zagłębia sami ocenią grę Piasta, sędziowanie tego spotkania i wszelkie aspekty poza sportowe.
Pozdrowienia dla wszystkich normalnych kibiców!
Piast Gliwice
 

Postprzez Gość 2003-04-14, 5:36 pm

Wielkie gowno tak tylko to mozna nazwac.Jestem Odry Opole jak wiecie mamy zgode z Piastem ale to co dzieje sie na boisku to kpina z nas wszystkich.Odra grala z niedorozwojem katowice.Sedzia uznal im bramke po faulu na naszym bramkarzu a minute po tym nie uznal bramki dla Odry dopatrujac sie oparcia naszego napastnika na obroncy z katowic podczas wyskoku do glowki.paranoja wszyscy robia nas w kuku.Niech wygra Odra,Zaglebie,Zryw czy Piast wyscig do drugiej ligi ale niech to sie odbedzie na boisku.
Wszystko w waszych rekach.Zaglebie wygra z Piastem nastepnie KICZ z Kietrza i walka zacznie sie od poczatku ale czy mozemy wygrac z tymi czarnymi zlodziejami z pazerstwem,przekupstwem szulerstwem.
Nigdy nie bedziemy mieli zapelnionych stadionow.Ile lat trzeba jeszcze ogladac ta smierdzaca przegnila skorumpowana mafie czarnych zwierzat HIENY
Snajper Odra
Gość
 

Do Gościa

Postprzez bidzej 2003-04-14, 5:53 pm

Anonymous napisał(a):Wielkie gowno tak tylko to mozna nazwac.Jestem Odry Opole jak wiecie mamy zgode z Piastem ale to co dzieje sie na boisku to kpina z nas wszystkich.Odra grala z niedorozwojem katowice.Sedzia uznal im bramke po faulu na naszym bramkarzu a minute po tym nie uznal bramki dla Odry dopatrujac sie oparcia naszego napastnika na obroncy z katowic podczas wyskoku do glowki.paranoja wszyscy robia nas w kuku.Niech wygra Odra,Zaglebie,Zryw czy Piast wyscig do drugiej ligi ale niech to sie odbedzie na boisku.
Wszystko w waszych rekach.Zaglebie wygra z Piastem nastepnie KICZ z Kietrza i walka zacznie sie od poczatku ale czy mozemy wygrac z tymi czarnymi zlodziejami z pazerstwem,przekupstwem szulerstwem.
Nigdy nie bedziemy mieli zapelnionych stadionow.Ile lat trzeba jeszcze ogladac ta smierdzaca przegnila skorumpowana mafie czarnych zwierzat HIENY
Snajper Odra


Widzisz Snajper czyli rozumiesz o co nam chodzi!!!
O korupcje która sie odbywa na naszych oczach!!!
Nie po to idziemy na mecz, dopingijemy swoja druzyne, ona zostawia pół zdrowia na murawie a jeden przekupiony skurwysyn wydrukuje Ci wynik.
Krew człowieka zalewa !!!!
A gosciu z Gliwic pisze jakies bzdury ze obwiniamy ich o to ze Zagłebie gra w 3 lidze!!!
Czemu gra w 3 lidze, kazdy kto sie w Sosnowcu interesuje piłką wie ale to dłuzsza opowiesc....
Pozdrawiam
bidzej
 
Posty: 162
Dołączył(a): 2003-01-02, 2:04 pm
Lokalizacja: SOSNOWIEC - POGOŃ

Postprzez Soyer 2003-04-14, 8:48 pm

Soyer
Moderator
 
Posty: 684
Dołączył(a): 2002-12-30, 10:46 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez Monti 2003-04-14, 9:49 pm

A bo wszyscy trzepiają sie Piasta. To tylko trzeci trener w lidze mówi że Piast kręci . To pewnie z zazdrości . A Piast jest taki biedny i niwinny. Tak jest bo Piast ma lidera i inni pewnie tłumaczą sobie tak swoje niepowodzenia . Jeszcze zostało przecierz 12 trenerów którzy nic nie zarzucaja wiec wiecj i przegłosowane . Piast jest niwinny. :oops: :x

A teraz juz bez żartów , ciekawy jestem co sie musi stać żeby niektórzy przejrzeli na oczy .
Monti
Moderator
 
Posty: 451
Dołączył(a): 2002-12-30, 10:11 pm
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

bramka

Postprzez Soyer 2003-04-14, 10:57 pm

Bramkę Bodziocha w spotakniu MKi z Piastem mozna zobaczyc na stronie www.piast.gliwice.pl w dziale video
Soyer
Moderator
 
Posty: 684
Dołączył(a): 2002-12-30, 10:46 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

Następna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników