Trener MK o sprzedawczykach

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

ja pierd...

Postprzez Pablo 2003-04-16, 12:46 am

Właśnie obejrzałem filmik. KPINA KPINA KPINA!!! Takie organizacje mafiopochodne jak piast zaśmiecają naszą LIGĘ. ale to codzienność w kraju złodziejstwa, więc czym sie podniecać. Na pocieszenie jest tylko fakt, że ze sportem to nie wiele ma wspólnego i przynajmniej mam radość grając w piłkę, że uprawiam inną dyscyplinę niż piast. :-)
Pablo
 


Postprzez bankier 2003-04-16, 7:05 am

nie zapominaj o sprzedawczykach z emki! do transakcji potrzebane sa dwie strony! ciekawe czy kaską dzielą się z pozostałymi "kolegami z drużyny"???
bankier
 
Posty: 2519
Dołączył(a): 2003-01-01, 1:26 pm
Lokalizacja: Z LEWICY!!!

Napisali w serwisie sportowym INTERII:

Postprzez CZaRnYY 2003-04-18, 1:47 pm

"Drużyny 2. ligi piłkarskiej walczą o awans do ekstraklasy. Jak donosi "Życie Warszawy" walka jest nie zawsze sportowa, a wiele zastrzeżeń jest pod adresem sędziów prowadzących spotkania GKS Bełchatów. " - to taki wstęp do tego co nas interesuje...

Dalszy ciÄ…g:

"Nie tylko w 2. lidzie, ale także o szczebel niżej na boiskach piłkarskich dochodzi do faktów, wobec których można mieć poważne podejrzenia o nieuczciwość. W grupie śląskiej najwięcej podejrzeń pada na Piasta Gliwice, który chce awansować do 2. ligi.
Po Internecie krążyła w tym tygodniu bramka, jaką strzelili gliwiczanie. Ewidentnie widać na filmie jak bramkarz MK Katowice nie chciał obronić wydawało się niegroźnej sytuacji. Rywale gliwiczan w ostatnich minutach podawali wręcz piłkę piłkarzom Piasta, ale zwycięstwo przyszło dopiero w 93. minucie.
(...)
Może to tylko zbieg okoliczności, a może jednak coś więcej. "Piłkarski Poker" to film już historyczny, ale jak widać historia przedstawiona w nim zatacza koło.
Może ktoś z PZPN powinien bliżej przyjrzeć się rozgrywkom 2. i 3. ligi, aby usunąć wszelkie podejrzenia o nieuczciwość."


Całość dostępna pod: http://sport.interia.pl/news?inf=377583[/i]
CZaRnYY
 
Posty: 840
Dołączył(a): 2003-01-01, 5:02 pm
Lokalizacja: Sosnowiec - Piastów

Poprzednia strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

cron