Zagłębie - Pogoń

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Zagłębie - Pogoń

Postprzez Bajtel 2003-04-12, 5:45 pm

Po obejrzeniu dzisiejszego meczu nasunął mi się pomysł, może by tak oprócz oceniania zawodników naszej drużyny oceniać również postępowanie sędziów?? Bo to co dzisiaj wyprawiał sędzia wołało o pomste do nieba
Bajtel
 


Postprzez dziubek71 2003-04-12, 6:00 pm

:shock: Co takiego sie działo?
dziubek71
 

Postprzez Soyer 2003-04-12, 6:06 pm

Od najbliższego poniedziałku przeprowadzam rekrutację na sędziego! Będę analizował wiedzę w porównaniu z panem w czarnym mundurku dzisiejszego spotkania! 99 % kandydatów pewnie spełni kryteria. Zgłoszenia na maila!
Soyer
Moderator
 
Posty: 684
Dołączył(a): 2002-12-30, 10:46 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

Totalne dno sędziowania

Postprzez bidzej 2003-04-13, 2:50 pm

Wiecie co to juz sie staje tradycją ze natrafiamy na słabych sędziów ale co mecz? To jest normalnie chore. Przeciez wychodzi na to ze albo wszyscy sędziowie(prawie) w 3 lidze są tragiczni albo naprawde jest to potwierdzenie głosów z naszego forum, że jednak ktos kogos faworyzuje ( kto kogo kazdy wie). Najlepsze w tym wszystkim jest jednak to ze na sedziów nie narzekamy tylko my - kibice ale trenerzy i kerownictwo klubu i to nie tylko naszego ale nawet naszych cokolejkowych przeciwników. CO ROBI OZPN?
OCZYWIÅšCIE NIC!!!!
A teraz dopiero ciekawi mnie jaki poziom pokaze sedzia w meczu z Piastem?
Oby dla nas zawodnikow i nawet Piasta przyzwoity......
bidzej
 
Posty: 162
Dołączył(a): 2003-01-02, 2:04 pm
Lokalizacja: SOSNOWIEC - POGOŃ

Postprzez Leyton 2003-04-14, 3:25 pm

Spoko. Jak zobaczą kilka tysięcy ludzi na trybunach to się nie odważą wycinać numerów. Ale może ich "zjeść trema" :lol: . Jak coś nie pójdzie to tak się będą tłumaczyć. Wygramy gładko. Jestem tego pewien.
Leyton
 

Do Laytona

Postprzez bidzej 2003-04-14, 3:37 pm

Nic sie nie martw Leyton, juz nie takie numery sędziowie odwalali w naszej lidze... Mam nadzieje, ze pamietaja ze u nas gdy się drukuje to sedziowie po meczu nie schodza ale uciekaja do szatni!!!
bidzej
 
Posty: 162
Dołączył(a): 2003-01-02, 2:04 pm
Lokalizacja: SOSNOWIEC - POGOŃ


Powrót do Piłka nożna

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników