Wpisy Piasta

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Postprzez bankier 2003-04-14, 4:53 pm

ja mam cichą nadzieję (buhaha), że ozpn na ten mecz wyśle jakiego sędziego z pierwszej ligi (buhaha) - ponieważ I liga nie gra - a nie jakiegoś ustawionego wcześniej kreta!

ps. a co rzuciło mi się w oczy! bardzo intensywny terning psów na trasie przemarszu kibiców z gliwic pomiędzy mostem przy granicy z katowicami a bramami Ludowego. teraz już wiem na co idą pieniądze z moich podatków!

pozdro!

ps. wojtek życzenia oby się spełniły twoje życzenia dla typka z gliwic ;)))
bankier
 
Posty: 2519
Dołączył(a): 2003-01-01, 1:26 pm
Lokalizacja: Z LEWICY!!!


Postprzez bankier 2003-04-14, 4:57 pm

ps. a czy na mecz wybiera sie tak lubiany w sosnowcu prezesik piasta z gliwic niejaki pan tarachujski? mam nadziję, ze spiker na Ludowym przywita go bardzo serdecznie! no chyba, że prezes nie lubi rozgłosu?
bankier
 
Posty: 2519
Dołączył(a): 2003-01-01, 1:26 pm
Lokalizacja: Z LEWICY!!!

Postprzez WOJTEK 2003-04-14, 5:01 pm

Wysłany: Pon Kwi 14, 2003 4:57 pm Temat postu:

--------------------------------------------------------------------------------

koles Sipy napisał:
Panowie,wszyscy wiedza ze piast kupuje mecze,wiec moze powinnismy naglosnic ta sprawe.Zasypac pzpn e-mailami,pisac do koszernej(wyborczej)i gdzie tylko sie da(tvn jest dobry w wykrywaniu afer:)))
Moze to i glupi pomysl ale wydaje mi sie ze trzeba cos robic
BARDZO GŁUPI POMYSŁ.MAM ZNAJOMEGO WYSOKO POSTAWIONEGO W PZPN (SĘDZIA) I WIEDZIAŁEM JUŻ NA JESIEŃ OD NIEGO,ŻE PIAST MA SPOKO U TYCH SKURWYSYNÓW.WIĘC MY TU SOBIE MOŻEMY PIERDOLIĆ I SŁAĆ MAILE NAWET DO PAPIEŻA (BLEEE).TYLKO CO TO k***a ZMIENI??
NIE CHCIAŁO MI SIĘ PISAĆ DRUGI RAZ
WOJTEK
Adventure Group
 
Posty: 4837
Dołączył(a): 2003-01-02, 8:30 am

Postprzez Gość 2003-04-14, 6:07 pm

Jestem kibicem Odry Opole.Czesto odwiedzam strone Piasta i zycze im awansu choc na pierwszym miejscu modle sie o awans Odry.Kibicow Piasta szanuje ale nie moge powiedziec nic dobrego o AKCJI zakrojonej przez ich prezesa.Sedziowanie czarnych porownal bym tylko do Hien cmentarnych ktore sprzedadza wlasne matki.
Mecz Odry w niedorozwoju z Katowic .koncowka meczu napastnik z katowic kopie naszego bramkarza po rekach ten wypuszcza pilke i gol dla Katowic.Kolejna minuta i napastnik Odry w wspanialym wyskoku zdobywa bramke na 2-1 biegnie na srodek a czarny sprzedawczyk odgwizduje przewinienie...zawodnik Odry opieral sie o glowe obroncy niedorozwoju z katowic i GOLA nie uznaje.Panowie to koszmar.Dodam do tego ze druzyna z katowic grala jak o wejscie do drugiej ligi i sedzia dowalil naszym cztery zolte kartki.Druzyna z opola jak do tej pory byla najbardziej grajaca fer i powiedzial bym elegancko.Paranoja.
Nie dziwi mnie ze nasze stadiony swieca pustkami kto chce ogladac taki skorumpowany syf.

Jest jeszcze nadzieja na walke do ostatniej kolejki.
Zaglebie wygrywa dwa kolejne mecze 43 pkt
Piast przegrywa z wami i Kieczem 45 pkt
Kicz kietrz wygrywa z piastem i zrywem 42 pkt
Zryw przegrywa z Odra i Kiczem 42 pkt
Odra wygrywa z polonia i zrywem 43 pkt
wiec wszystko mozliwe niech wygraja pilkarze a nie je.......na mafia czarnych bo to nie jest sredniowiecze panowie to sport i piekna pilka nozna,a kto tego nie rozumie to c...j mu w cztery litery
Snajper Odra Opole
Gość
 

Postprzez Monti 2003-04-14, 6:49 pm

I za to szanje Odre Opole . Maja kibiców, i na dodatek takich którzy wiedza na czym polega ta liga. Jeśli nie awansuje Zagłębie to życzę tego właśnie Odrze . Dzięki za ten wpis bo juz zaczynałem sie zastanawiać czy to my kibice Zagłębia mamy psychoze na punkcie tych "czarnych" kreatur. Tylo wówczas gdy my kibice nie bedziemy tolerować przekrętów jest szansa na zmiany .
Monti
Moderator
 
Posty: 451
Dołączył(a): 2002-12-30, 10:11 pm
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Postprzez bankier 2003-04-14, 7:20 pm

ps. kolega z opola chyba zapomniał, że jest jeszcze jeden kandydat do awansu z zielonej góry! nie prezentuje on ostatnio wysokiej formy - jednak runda jesienna pokazała, ze może on być groźny!

i dlatego to właśnie im (tylko!!! w przypadku niepowodzenia zagłębia - abym się mylił - wypluję to słowo: ) - życzę awansu! gliwice nie zasługują na II ligę - a odry nie lubię : ) (przynajmniej w trzeciej lidze mielibyśmy ciekawych przeciwników w przyszłym sezonie!)

co ja pisze? :))) w jakiej trzeciej lidze?
bankier
 
Posty: 2519
Dołączył(a): 2003-01-01, 1:26 pm
Lokalizacja: Z LEWICY!!!

Re-Monti

Postprzez Bodzio 2003-04-14, 8:21 pm

Monti na forum 3liga sam napisałem że było mi wstyd że takie
rzeczy robił sędzia na meczu Odra-Piast w Opolu jesienią i czy chcesz wierzyć czy nie wjęcej takich przekrętów nie widziałem na meczu Piasta
I co my możemy na to poradzić z tego co widzę nic bo i tak włodarze klubów mają gdzieś nasze wpisy a sami jak się spotkają to wypiją wódeczkę i się pośmieją a całe nieporozumienia padają na nas czego dowodem są niejednokrotnie obrazliwe wpisy .Pozdrawiam i oby w środę nie było nic co by było przyczyną waśni między kibicami naszych drużyn .
Bodzio
 

Postprzez bbartek 2003-04-15, 7:37 am

Ogladałem wczoraj w Studio GOL, fragmenty meczu z Emka.
Piast miał mnóstwo sytuacji na strzelenie bramki ale stworzonych przez obronców Emki.
Sama bramka to podanie obroncy ( gdyby przepuścił piłkę to by bramki nie było ) do Badziocha, który po meczu tłumaczył obroncę, że ..boisko jest nierówne! KABARET !!!

Nie mam pretensji do kibiców Piasta o to ,że działacze ( zawodnicy ) kupuja mecze, ale trzeba miec trochę odwagi aby potwierdzić fakty.
W pierwszym meczu z Emką w Ktowicach, dwie bramki wrzucił sobie bramkarz. Przypadek ?
bbartek
 

Poprzednia strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Tomcjo