Wpisy Piasta

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Postprzez ^m@rcin^ 2003-04-13, 5:35 pm

maly napisał(a):Monti ... wypowiedzi obu trenerow ...no spox ... i jus zaczyna mnie to smieszyc ! m.in tak powiedzial Tochel , tak ? ! ? ! bo mnie sie wydaje ze Zaglebie moze miec pretensje same do siebie , gdyz gralo wiekszosc meczu z przewaga jednego zawodnika ... a jesli tego sie nie wykorzystuje to jus wasz problem ... wtedy zaczynaja sie pomowienia itd ... teraz w tej kolejce tez mnie rozsmieszyliscie !!! Sedzia przedluzyl mecz o 3 minuty i juz wielce podejrzenia ... haha smieszni jestescie ... mam nadzieje ze w srode wygramy z wami i juz nie bedzie zadnych zludzen ! TYLTKO PIAST !!! a w przyszlym sezonie zycze awansu wszystkim oprocz wam !!! bo jestescie smieszna druzyna ... taka jest moja opinia


Jak o 3 minuty ?? chyba ci zegarek zwalnia 95 minucie bramke strzeliliscie !!
Mecz byl sprzedany i tyle !!!
^m@rcin^
ULTRAS ZAGŁĘBIE
 
Posty: 4439
Dołączył(a): 2002-12-31, 2:53 pm
Lokalizacja: Sosnowiec-Pogoń


Postprzez zbynio 2003-04-13, 6:23 pm

m@rcin napisał :

"Jak o 3 minuty ?? chyba ci zegarek zwalnia 95 minucie bramke strzeliliscie !!
Mecz byl sprzedany i tyle !!!"

Byłeś na tym meczu? Bo ja tak, bramka została zdobyta w 2 min doliczonego czasu, po mojemu 90 + 2 = 92, zresztą jakie to ma znaczenie, dla Was każde nasze zwycięstwo lub Wasza porażka to podejżana sprawa - prawda? Przecież Piast to takie patałachy że jak se nie kupią - to jest niemożliwe żeby same wygrały - prawda?
Pozdrawiam i mam nadzieję że 16-go "patałachy" udowodnia ze nimi nie są i że ktoś kiedyś zwróci im honor.
zbynio
 

Postprzez Hooligans Zagłębie 2003-04-13, 6:25 pm

maly napisał(a):Monti ... wypowiedzi obu trenerow ...no spox ... i jus zaczyna mnie to smieszyc ! m.in tak powiedzial Tochel , tak ? ! ? ! bo mnie sie wydaje ze Zaglebie moze miec pretensje same do siebie , gdyz gralo wiekszosc meczu z przewaga jednego zawodnika ... a jesli tego sie nie wykorzystuje to jus wasz problem ... wtedy zaczynaja sie pomowienia itd ... teraz w tej kolejce tez mnie rozsmieszyliscie !!! Sedzia przedluzyl mecz o 3 minuty i juz wielce podejrzenia ... haha smieszni jestescie ... mam nadzieje ze w srode wygramy z wami i juz nie bedzie zadnych zludzen ! TYLTKO PIAST !!! a w przyszlym sezonie zycze awansu wszystkim oprocz wam !!! bo jestescie smieszna druzyna ... taka jest moja opinia


Posłuchaj frajerze z Gliwic!

Jakbyś umiał czytać ze zrozumieniem (myślałem, że tego uczą w gliwickich podstawówkach) to byś zrozumiał, że Tochel nie miał pretensji do sędziego o to, że nie wygraliśmy w Kietrzu tylko o to, że sędzia był chujem i pokazał pełno niepotrzebnych kartek. Tochel nazwał Zagłębie FC FRAJERZY i to pokazuje że miał pretensje do zawodników.

Mecz Piasta z MK był na 100 % kupiony. Piast nie chciał kupować i myślał, że wygra bez problemu ale jak w końcówce nie mogli strzelić gola to się dogadali z kilkoma zawodnikami MK. Jakbyś hbył na tym meczu to widziałbyś jak zareagował trener MK na skurwienie się swoich piłkarzyków-sprzedawczyków.

ZAWSZE ZAGŁĘBIE!

W środę pokażemy kmiotom z Gliwic kto ma najlepszy zespół i najlepszych kibiców!
Hooligans Zagłębie
 

Postprzez WOJTEK 2003-04-13, 6:26 pm

zbynio napisał(a):m@rcin napisał :

"Jak o 3 minuty ?? chyba ci zegarek zwalnia 95 minucie bramke strzeliliscie !!
Mecz byl sprzedany i tyle !!!"

Byłeś na tym meczu? Bo ja tak, bramka została zdobyta w 2 min doliczonego czasu, po mojemu 90 + 2 = 92, zresztą jakie to ma znaczenie, dla Was każde nasze zwycięstwo lub Wasza porażka to podejżana sprawa - prawda? Przecież Piast to takie patałachy że jak se nie kupią - to jest niemożliwe żeby same wygrały - prawda?
Pozdrawiam i mam nadzieję że 16-go "patałachy" udowodnia ze nimi nie są i że ktoś kiedyś zwróci im honor.
MACIE KOMPLEKSY??SKAMLECIE JAK PSY.O CO WAM CHODZI???
WOJTEK
Adventure Group
 
Posty: 4837
Dołączył(a): 2003-01-02, 8:30 am

piast

Postprzez ^m@rcin^ 2003-04-13, 6:50 pm

zbynio napisał(a): Przecież Piast to takie patałachy że jak se nie kupią - to jest niemożliwe żeby same wygrały - prawda?


Dokladnie tak jest !!!

Jak byles na meczu to powiec co zrobile trener MK po straconej bramce ??
Ostatnio edytowano 2003-04-13, 7:48 pm przez ^m@rcin^, łącznie edytowano 1 raz
^m@rcin^
ULTRAS ZAGŁĘBIE
 
Posty: 4439
Dołączył(a): 2002-12-31, 2:53 pm
Lokalizacja: Sosnowiec-Pogoń

Postprzez Soyer 2003-04-13, 7:39 pm

Zobaczymy w środę o godzinie 16 jacy jesteście mocni ! TYLKO ZAGŁĘBIE !!!
Soyer
Moderator
 
Posty: 684
Dołączył(a): 2002-12-30, 10:46 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez maly 2003-04-13, 10:07 pm

hmmm ciekawe wypowiedzi ... no mnie sie tez wydaje ze byla to 92 minuta ! no ale jesli kibice Zaglebia mysla ze byla to 95 czy tez inna to juz jest wasza sprawa ... porusze inny watek - wyzywam was tutaj ??? bo mnie sie wydaje ze nie ! poprostu wyrazam swoja opinie , wiec uwazam ze jesli jestescie "normalnymi kibicami" to powinniscie postepowac tak samo ! ale tak prawde piszac to mam to w dupie czy jeden zaglebiak mnie wyzwie czy drugi !!! buahahaah ... mecz z MK - kupiony , mecz Wlokniarz - Zaglebie - kupiony , mecz Carbo - Piast - odpuszczony przez Carbo , hmm ciekawa sprawa ... a jak myslicie moze kupilismy tez mecz Skalnik - Wlokniarz ??? taka niespodzianka , wiec moze jednak cos w tym Piast maczal palce ??? buahaahaa ... zycze powodzenia w srode ! niech wygra lepsza druzyna ... a do 2 ligii w tym sezonie i tak wejdzie Piast !!! W przyszlym sezonie zycze awansu Odrze Opole ! wasze Zaglebie bedzie sie kisic w 3 lidze pare sezonow - zycze wam tego bardzo !!!!!!!!!!
maly
 

Postprzez WOJTEK 2003-04-13, 10:12 pm

maly napisał(a):hmmm ciekawe wypowiedzi ... no mnie sie tez wydaje ze byla to 92 minuta ! no ale jesli kibice Zaglebia mysla ze byla to 95 czy tez inna to juz jest wasza sprawa ... porusze inny watek - wyzywam was tutaj ??? bo mnie sie wydaje ze nie ! poprostu wyrazam swoja opinie , wiec uwazam ze jesli jestescie "normalnymi kibicami" to powinniscie postepowac tak samo ! ale tak prawde piszac to mam to w dupie czy jeden zaglebiak mnie wyzwie czy drugi !!! buahahaah ... mecz z MK - kupiony , mecz Wlokniarz - Zaglebie - kupiony , mecz Carbo - Piast - odpuszczony przez Carbo , hmm ciekawa sprawa ... a jak myslicie moze kupilismy tez mecz Skalnik - Wlokniarz ??? taka niespodzianka , wiec moze jednak cos w tym Piast maczal palce ??? buahaahaa ... zycze powodzenia w srode ! niech wygra lepsza druzyna ... a do 2 ligii w tym sezonie i tak wejdzie Piast !!! W przyszlym sezonie zycze awansu Odrze Opole ! wasze Zaglebie bedzie sie kisic w 3 lidze pare sezonow - zycze wam tego bardzo !!!!!!!!!!
A JA ŻYCZE CI MIESZKANIA POD MOSTEM,POŁAMANIA NÓG I CHOROBY WENERYCZNEJ. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
WOJTEK
Adventure Group
 
Posty: 4837
Dołączył(a): 2003-01-02, 8:30 am

Postprzez Kamilsts 2003-04-13, 10:26 pm

No pewnie nie chcesz żeby twój wiejski klub grał z Zagłębiem bo się zwyczajnie boisz !!! Lepiej przecież pograć na wioskach :-) Gorzyce itp.
Kamilsts
 

Postprzez Soyer 2003-04-13, 10:45 pm

mały napisał:
niech wygra lepsza druzyna ... a do 2 ligii w tym sezonie i tak wejdzie Piast !!!


no właśnie tym się martwię............ :)
Soyer
Moderator
 
Posty: 684
Dołączył(a): 2002-12-30, 10:46 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez maly 2003-04-13, 10:49 pm

no coments zaglebiaki !!! a co do wypowiedzi kamilsts to stwierdzam jednynie fakt : widocznie taka wioska jak Gorzyce ma wiecej kasy i lepszych zawodnikow od was i gra o klase wyzej !!!
maly
 

piast

Postprzez ^m@rcin^ 2003-04-14, 7:52 am

maly napisał(a):hmmm ciekawe wypowiedzi ... no mnie sie tez wydaje ze byla to 92 minuta ! no ale jesli kibice Zaglebia mysla ze byla to 95 czy tez inna to juz jest wasza sprawa


Kolega z pista powiedzial mi ze byla to 94 minuta w gazecie pisze ze 93 (trybuna) ale teraz to i tak nic nie zmieni !

Zobaczymy ilu was pojawi sie w Sosnowcu !! I nie tlumaczcie sie ze to środa !!! ZAPRASZAMY !!!!
^m@rcin^
ULTRAS ZAGŁĘBIE
 
Posty: 4439
Dołączył(a): 2002-12-31, 2:53 pm
Lokalizacja: Sosnowiec-Pogoń

kasa

Postprzez ^m@rcin^ 2003-04-14, 7:55 am

maly napisał(a): no coments zaglebiaki !!! a co do wypowiedzi kamilsts to stwierdzam jednynie fakt : widocznie taka wioska jak Gorzyce ma wiecej kasy i lepszych zawodnikow od was i gra o klase wyzej !!!


Kasy to napewno nie ma wiecej ale niestety sama kas nic nie daje :(
^m@rcin^
ULTRAS ZAGŁĘBIE
 
Posty: 4439
Dołączył(a): 2002-12-31, 2:53 pm
Lokalizacja: Sosnowiec-Pogoń

Pierdol, pierdol, przyjedz bedzie wpierdol.

Postprzez Zagłębiak 2003-04-14, 12:50 pm

GOŚĆ napisał(a):PANOWIE CHCIŁEM PRZEPROŚIĆ ZA MOJE WCZEŚNIJSZE WPISY ALE POWODEM ICH BYŁO SPRAWDZENIE JAK SIĘ ZACHOWACIE W STOSUNKU DO TAKIEGO CO PISZE W TEN SPOSÓB.JEST KIBICEM PIASTA I NIE POSZEDŁEM NA MECZ Z ZAGŁĘBIEM W GLIWICACH PONIEWAŻ OBAWIAŁEM SIĘ O SWOJE ZDROWIE I MOJEGO SYNA Z TEGO CO CZYTAM TO JEDNAK PRZYJAZD NA MECZ W ŚRODĘ RÓWNIEŻ JEST NIEBEZPIECZNY PONIEWAŻ Z TEGO CO PISZECIE MOŻNA WYSUNĄĆ TAKIE WNIOSKI ŻE MOŻE BYĆ NIEZBYT CIEKAWIE DLA KAŻDEGO KTO BĘDZIE Z GLIWIC.PRZYKRE TO JEST I SMUTNE ŻE TAK JEST I PÓKI CO NADAL TAK BĘDZIE.JESZCZE RAZ PRZEPRASZAM ZA SWOJE WPISY I ŻYCZYŁBYM SOBIE ŻEBY W ŚRODĘ WYGRAŁA DRUŻYNA LEPSZA I KIBICE POKAZALI ŻE MOŻNA KIBICOWAĆ W SPOSÓB KULTURALNY.
POZDRAWIAM GOŚĆ
Zagłębiak
 

Postprzez bbartek 2003-04-14, 1:02 pm

Proponuje ograniczyć wzajemne obrażanie się bo..działacze Piasta i tak robią swoje.
Ja ich tak bardzo nie winie bo jeżeli Piast nie wejdzie w tym roku to w przyszłym może zapomnieć.
Za dużo jest dziwnych przypadków ( opinia trenera emki, kartkowanie Zagłebia i Kietrza ) aby nie twierdzić, że gra toczy się tylko na boisku, ale to nic nowego.
Mocno wierzę , że w środę wygramy a co bedzie dalej ..to zobaczymy.
Bardziej się martwię czy wygramy z Polonią niż czy Kietrz wygra z Piastem.
Jest takie przysłowie: gdzie dwóch sie bije to.......
A moze o awansie bedzie decydowała ostatnia kolejka ?
bbartek
 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: achter, Adam1906

cron