Piast twierdzi że sędzia w Kietrzu pomógł Zagłębiu

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Piast twierdzi że sędzia w Kietrzu pomógł Zagłębiu

Postprzez Gość 2003-04-09, 10:26 am

Patrzcie co te palanty z www.piast.gliwice.pl napisały

Pojawiły się głosy w prasie i na niektórych stronach internetowych, że nad Piastem czuwa „Anioł stróż” wpływając na wyniki spotkań innych drużyn z korzyścią dla gliwickiej jedenastki. W ostatniej kolejce Zagłębie gościło na stadionie Włókniarz. Piłkarze z Kietrza byli faworytami tego meczu, ale przez ponad 80 min grali w 10 i nie mogli przechylić szali zwycięstwa na swoja korzyść. Najbardziej na wygranej jednak w tym spotkaniu zależało sosnowiczanom. W przypadku porażki odpadli by z wyścigu o II ligę. Remis szans Zagłębiu jeszcze nie przekreśla, ale ogranicza je do minimum. Można by więc przypuszczać, ze arbiter starał się, by to Zagłębie wygrało. W drugiej połowie sosnowiczanie widząc, że tego spotkania mogą nie wygrać, postanowili dokonać fauli taktycznych, aby „wyczyścić” sobie kartki przed meczem z Piastem. Kilku z nich będzie pauzować w spotkaniu przeciwko niezbyt mocnej Pogoni, ale za to wystąpi przeciw gliwickiej jedenastce. Komu więc bardziej przysłużył się sędzia? Daleki jestem od osądzania pracy arbitra, bo tego spotkania nie widziałem, ale wnioski nasuwają same.

Jakiś pachołek od Tarachulskiego napewno nie widział meczu ale pierdoli kocopały że sędzia nam pomagał i że nasi piłkarze sami się prosili o kartki. Piast wszystkie awanse zawdzięcza sędziom, nawet w A-klasie i V lidze sędziowie im drukowali. Wtedy nie bylo takiego szumu bo nikogo nie obchodziło że Piast przekręcił Tęczę Wielowieś i Gwarka Ornontowice. Było trochę szumu jak drukarze im wydrukowali baraże o awans do III ligi z Victorią Jaworzno. W zeszłym sezonie mieli awansować do 2 ligi ale straszną kaszanę grali jesienią i Podbeskidzie za bardzo im odjechało w związku z czym nie było szans na ustawianie meczów wiosną ale za to wiosną odpuścili mecze Polonii i Grunwaldowi żeby ich utrzymać w III lidze a spuścić rózne Kędzierzyny, Inkopaksy i inne klubiki.
Gość
 


Postprzez WOJTEK 2003-04-09, 10:32 am

ZDZIWIONY?JA JUŻ DAWNO PISAŁEM O TYM.MAM PEWNEGO INFORMATORA NA SAMEJ GÓRZE.PIAST WCHODZI A SĘDZIOWIE MAJĄ SERCA CZERWONO-NIEBIESKIE.
WOJTEK
Adventure Group
 
Posty: 4837
Dołączył(a): 2003-01-02, 8:30 am

Postprzez Cygan 2003-04-09, 10:35 am

Ja też słyszałem o kupowaniu meczy przez Piasta, ale pisanie takich bzdur jak na ich stronie, to jeszcze nie widziałem?! Ale cóż, niech się pocieszają...
Cygan
 
Posty: 517
Dołączył(a): 2003-01-31, 11:53 am
Lokalizacja: Sosnowiec - Piastów

Postprzez Soyer 2003-04-09, 11:58 am

No bzdury piszą - wystarczy poczytać opinie trenerów po tym meczu
Soyer
Moderator
 
Posty: 684
Dołączył(a): 2002-12-30, 10:46 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez reasoN 2003-04-09, 12:19 pm

oto cytat ze strony piasta:
"Piast II Gliwice

06 kwiecień – godz. 12:00 – ul. Sowińskiego
Piast II Gl. – Legion Wilcze Gardło 4:1
Łupem bramkowym podzielili się Opeldus z Wysoglądem..."

no jak gra tam wysogląd to nie mam pytań:)
swoja drogą Legion wilcze gadło ...interesujące:) apropos jakiegos topiku co do dziwnych nazw klubów...chyba mają chłopaki sznanse na order usmiechu
reasoN
 
Posty: 18
Dołączył(a): 2003-03-12, 1:57 am

Postprzez Gość 2003-04-09, 7:49 pm

Panowie a jak by wyglądał was skład gdyby ci panowie złapali kartki w meczuz Pogonią nie grali by z Piastem i w wtedy byłby szum że załatwili biedne Zagłębie Sosnowiec największych GOROLI W POLSCE
Gość
 

Postprzez WOJTEK 2003-04-09, 8:09 pm

Gość napisał(a):Panowie a jak by wyglądał was skład gdyby ci panowie złapali kartki w meczuz Pogonią nie grali by z Piastem i w wtedy byłby szum że załatwili biedne Zagłębie Sosnowiec największych GOROLI W POLSCE
POWIEM TO TAK.
BUJAJ SIE CYMBALE.ANONIM SIĘ ZNALAZŁ.
WOJTEK
Adventure Group
 
Posty: 4837
Dołączył(a): 2003-01-02, 8:30 am

Postprzez Kamilsts 2003-04-09, 10:00 pm

No Piast coraz lepiej !!!! Ciekawe czego jeszcze się dowiemy ??
Złodzieje i tak nie będziecie mieli 2 ligi !!!
Kamilsts
 

Debile

Postprzez Władek 2003-04-10, 9:40 am

Z tych kretyńskich wypocin (na oficjalnej stronie Piasta!!!!!) wynika, że gdyby nie kartki to Drzymont, Pikuta i Antczak musieliby grać w sobotę z Pogonią!!?? Chyba wystarczyło by, gdyby Krzysiu Tochel nie wystawiał ich w podstawowym składzie (też by odpoczęli przed Piastem). Cóż za idiotyczny tok rozumowania. Wniosek taki: Nawet poziom OFICJALNEJ strony Piasta świadczy o tym że ten klub nie powinien grać wyżej niż w III lidze. Amatorszczyzna!!!
Władek
 
Posty: 93
Dołączył(a): 2003-01-03, 3:08 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez Gość 2003-04-10, 12:03 pm

Gdyby ich posadził na ławce to i tak by był płacz że przegraliście bo nie grali z Pogonią , a gdyby dostali kartki w tym meczu to też zle bo sędzia pomógł .Ludzie pomyślcie zanim coś napiszecie a strona taka ze nam wystarczy a wasza soawińistyczna i gorolowata
Gość
 

Do Hanysa

Postprzez bidzej 2003-04-10, 1:08 pm

Gość napisał(a):Gdyby ich posadził na ławce to i tak by był płacz że przegraliście bo nie grali z Pogonią , a gdyby dostali kartki w tym meczu to też zle bo sędzia pomógł .Ludzie pomyślcie zanim coś napiszecie a strona taka ze nam wystarczy a wasza soawińistyczna i gorolowata


Tylko tyle - bujaj sie hanysie i idź z powrotem do szkoły bo nawet nie potrafisz napisać "szowinistyczna" chociaz szczerze powiedziawszy nie mam pojecia co ma szowinizm do naszej strony- dla kobiet wstęp wolny.
bidzej
 
Posty: 162
Dołączył(a): 2003-01-02, 2:04 pm
Lokalizacja: SOSNOWIEC - POGOŃ

Postprzez Gość 2003-04-10, 5:17 pm

bidzej teraz pokazałeś twoją kulturę i wolę być Hanysem niż kimś takim jak ty !!!!!!!!!!!!!!!
Gość
 

Postprzez bankier 2003-04-10, 5:42 pm

do gościa: śmigaj na swoje forum ze swoimi durnymi wypocinami!
bankier
 
Posty: 2519
Dołączył(a): 2003-01-01, 1:26 pm
Lokalizacja: Z LEWICY!!!

Postprzez WOJTEK 2003-04-10, 6:30 pm

Anonymous napisał(a):bidzej teraz pokazałeś twoją kulturę i wolę być Hanysem niż kimś takim jak ty !!!!!!!!!!!!!!!
ALE O CO CI CHODZI ???BO JA NIE KUMAM!HANYSY SĄ BARDZIEJ KULTURALNE??MAJĄ TYLKO KILOFKI...
WOJTEK
Adventure Group
 
Posty: 4837
Dołączył(a): 2003-01-02, 8:30 am

Postprzez gość 2003-04-10, 8:30 pm

]BRAK SŁÓW NA WASZ TEMAT !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
gość
 

Następna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników