Oprawa meczy ZAGŁĘBIA

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Oprawa meczy ZAGŁĘBIA

Postprzez Diouf39 2003-04-09, 8:54 am

Cześć .
Miałem okazje oglądać wczoraj na Canale + derbowy pojedynek tych hanysów zza brynicy GKS -RUCH i wiecie co mam ich gdzieś ale to co zaprezentowała gieksa pod względem oprawy wprawiło mnie w osłupienie,totalny szok.Wodospad lejący się z ich dzchu pokrytego starą blachą wprawił wszystkich w osłupienie. W związku z tym mam pytanie do naszej FB 03 czy u nas na meczu z piastem bedzie cos ciekawgo bo jak pogoda będzie sprzyjała to ludzi napewno będzie opór.Ztego co wiem to wybieraja się grupy juniorskie ze swoimi trenerami z Zawiercia a nawet Wadowic.Toz to przecież szlagier taki jak Crakowia-Kolporter.Zróbcie cos extra niech hanysy i ludzie oglądający relaję na regionalnej III zobaczą jaką pake ma nasze ZAGŁĘBIE.
Jesteście młodzi niech zadziała wasza wyobrażnia a ja tatuś przed 40-tką
będę mógł iść z podniesiona głową i barwach Zagłębia w towarzystwie moich znajomych którzy specjalnie przyjeżdżaja z daleka na ten mecz .
Napiszcie czy będzie coś odjazdowego.Pozdro dla kibiców ZAGŁĘBIA.
Diouf39
 
Posty: 423
Dołączył(a): 2003-02-03, 12:02 pm
Lokalizacja: SOSNOWIEC/CHICAGO


Postprzez grzechu 2003-04-09, 4:43 pm

Na pewno bedzie wiecej atrakcji niz na zwyklym meczu. Ale wiadomo ze jestesmy ograniczeni finansowo, z naszych pieniedzy nie jestesmy w stanie sfinansowac takiej oprawy jaka byla przykladowo na meczu GKS-Ruch. Ale zrobimy co w naszych mozliwosciach.
PO drugie mecz bedzie rogrywany w goddzinach popoludinowych i wszelaka pirotechnika nie da takiego efektu gdyby spotkanie odbywalo sie wieczorem.
Jesli macie jakies pomysly co moglibysmy zrobic na tym meczu albo co byscie chcieli zobaczyc to piszcie.
grzechu
 
Posty: 361
Dołączył(a): 2003-01-04, 4:17 pm

Postprzez bankier 2003-04-09, 10:18 pm

duzo da prawdziwy doping wszystkich kibiców znajdujących się tego dnia na Stadionie Ludowym! jeśli nie możemy (ze względu na finanse) pokazać fantastycznej pirotechniki - pokażmy fantastyczny, głośny, płynący z głębi serca doping dla Zagłębia! pozdro!
bankier
 
Posty: 2519
Dołączył(a): 2003-01-01, 1:26 pm
Lokalizacja: Z LEWICY!!!


Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników